طراحی سایت ملکی

طراحی سایت ملکی یکی از روش های مناسب برای برقراری ارتباط بیشتر با مخاطبان است. مجموعه های املاکی در کشور ما فعالیت های مختلفی دارند . باید هر کدام یک سایت جداگانه داشته باشند. این روزها مشتریان ترجیح می دهند ابتدا تصاویر ملک را از طریق سایت مشاهده کرده و اگر مناسب بود به املاک مراجعه نمایند. این روزها فضای مجازی طرفداران زیادی پیدا کرده است. زمانی که یک املاکی دارای سایت باشد می تواند خدمات بیشتری به مشتریان ارائه کرده و به صورت غیر حضوری در خدمت مشتریان باشد. خدمات گسترده از طریق سایت ملکی به راحتی برای مشتریان قابل ارائه است. با استفاده از یک سایت منحصر به فرد می توان با سایر رقبا به رقابت پرداخت. اگرچه طراحی سایت ملکی توسط افراد زیادی انجام می شود اما دقت در طراحی، اهمیت ویژه ای در افزایش درآمد دارد.
طراحی سایت ملکی

به فضایی که به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان یک مجموعه املاکی قرار می گیرد، سایت ملکی می گویند. این فضا به صورت منحصر به فرد توسط صاحب املاکی مدیریت شده و محتوای درونی آن طبق نظر صاحب املاکی، درون سایت گذاشته می شود. سایت های ملکی با یکدیگر تفاوت زیادی دارند. با توجه به امکانات و ویژگی های متفاوتی که می توان در طراحی آنها در نظر گرفت، می توان سایت ها را به صورت منحصر به فرد طراحی نمود. طراحی یک سایت ملکی به مشتری این امکان را می دهد تا بتواند در هر زمان و مکانی که حضور داشته باشد از خدمات املاکی بهره مند شود.

 

نحوه صحیح طراحی سایت ملکی کمک زیادی برای افزایش درآمد یک املاکی در مدت کوتاهی خواهد داشت. گاهی اوقات برخی از افراد شرایط مراجعه حضوری به یک املاک داشته و در موقعیت جغرافیایی دیگری زندگی می کنند. با داشتن یک سایت ملکی می توان تمامی خدمات خود در اختیار این افراد قرار داد تا بتوانند با استفاده از سایت شما از املاک مختلفی که دارید مطلع شوند. خرید و فروش و اجاره املاک به صورت غیرحضوری یکی از خدمات مناسبی است که از طریق سایت های ملکی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

مزایای طراحی سایت ملکی

به طور کلی سایت های ملکی مزایای بسیار زیادی دارند. این امر باعث شده تا صاحبان املاک در سراسر کشور نسبت به داشتن یک سایت ملکی مناسب اقدامات لازم را انجام دهند. اطلاع رسانی های گوناگونی که از طریق یک سایت ملکی در اختیار مشتریان قرار می گیرد یکی از مزایای مهم این سایت ها محسوب می شود. از دیگر مزیت ها می توان به تبلیغات بیشتر با هزینه های کمتر برای یک املاکی اشاره داشت. اگر سایت ملکی دارای بازدید بالایی باشد نیازی به تبلیغات گسترده نداشته و به تنهایی می توانید با سایت ملکی خود تبلیغات مختلفی را انجام دهید.

با وجود یک سایت می توان ارتباط بهتری با مشتری با مخاطبان برقرار نمود. اگر سایت به درستی طراحی شود برند تجاری املاکی را در ذهن مخاطبان جای داده و این برند بر سر زبان ها خواهد افتاد.

سایت های املاکی با داشتن اعتبار کافی می توانندبه مشتریان اطمینان بخشند. از مزایای دیگر طراحی سایت ملکی می توان به ارائه خدمات بیشتر به مشتریان اشاره نمود. مدیر سایت، خدمات مختلف خود را درون سایت قرار می دهد و می توان با جستجوی سریع در سایت از خدمات مختلف مطلع شد. یکی دیگر از مزایای مهم سایت های ملکی صرفه جویی در وقت و هزینه مدیر سایت و حتی مشتریان است. با داشتن سایت می توان بدون هدر دادن وقت با مشتری ارتباط بیشتری برقرار نمود. از طریق سایت مشاوره لازم را در اختیار مخاطبان قرار می دهند. اگر سایت ملکی دارای سرعت بالایی باشد، مشتریان بیشتری را جذب خواهد کرد. جذب مشتری موجب فروش بیشتر و افزایش درآمد صاحب املاکی خواهد شد.

سایت های ملکی چه کاربردی دارند؟

یکی از کاربردهای مهم سایت های ملکی ارائه خدمات به صورت غیر حضوری است. گاهی اوقات املاک نیاز به ارائه خدمات غیر حضوری دارند. سایت های ملکی این امکان را ایجاد می کنند تا بتوان خدمات را به صورت غیرحضوری ارائه نمود. یکی از کاربردهای مهم سایت های ملکی ارتباط با افرادی است که در مناطق جغرافیایی گوناگون زندگی می کنند و می خواهند از خدمات املاک شما برخوردار شوند. کاربردهای متنوع سایت های ملکی باعث شده که موردتوجه افراد زیادی قرار گیرند.

ویژگی سایت های ملکی

سایت های ملکی باید دارای ویژگی های مطلوبی باشند. از مهمترین ویژگی های آن ها می توان به تولید محتوا تخصصی در زمینه املاک و خرید و فروش آنها اشاره نمود. در سایت های ملکی باید اخبار مربوط به بازار مسکن نیز برای مخاطبان قابل رویت باشند. سایت های املاک نباید محدود به آگهی های مختلفی شوند. در این سایت ها باید مطالب مفیدی قرار گیرد تا مخاطبان بتوانند اطلاعات بیشتری از سایت به دست آورند. یک سایت املاک تخصصی باید از تمام واحدهای مسکونی، تجاری، اداری و زمین های گوناگونی که شرایط متنوعی دارند اطلاعات کاملی به مخاطب بدهد. با این کار سایت به عنوان یک مرجع کامل برای خریداران محسوب می شود.

از ویژگی های دیگر سایت های ملکی می توان به گزارش های تحلیلی و خبری اشاره نمود. در سایت باید آمار و اطلاعات مرتبط با معاملات املاک نیز وجود داشته باشند. بررسی قیمت معاملات قطعی صورت پذیرفته و خارج کردن فایل ها از دیگر ویژگی های این سایت ها محسوب می شود. یک سایت ملکی باید به صورت تخصصی در اختیار مخاطبان قرار گرفته و آگهی های جدید به صورت روزانه در آنها قرار گیرند. یکی دیگر از ویژگی های مهم این سایت ها پاسخ به سوالات مخاطبان و مشتریان است. پاسخ صحیح و به موقع باعث جلب اعتماد مشتریان و افزایش آن ها خواهد شد.

سایت های ملکی چه امکاناتی دارند؟

برای سایت های ملکی می توان امکانات مختلفی را قرار داد. از این امکانات می توان به دسترسی مخاطبان به تمامی خدمات بنگاه های ملکی اشاره نمود. این سایت ها شامل تصاویر و جزئیات ملکی می شوند که قرار است به صورت اجاره و فروش در اختیار مشتریان قرار گیرند. امکان اتصال مخاطبان از طریق فضاهای مختلف به مدیر املاک نیز از دیگر امکانات سایت ها محسوب می شود. در سایت های املاک می توان تبلیغات مختلفی را قرار داد. ایجاد تبلیغات به عنوان یکی از مهم ترین امکانات سایت های ملکی شناخته می شود. در هر سایت ملکی می توان جزئیات محل قرارگیری املاک و موقعیت آن ها را قرارداد.

از امکانات دیگر می توان به امکان ثبت آگهی ها و امکان ثبت درخواست املاک اشاره نمود. برخی از سایت ها به صورت شخصی در اختیار مشتریان قرار می گیرند و می توانند در آنها ثبت نام کرده و یک حساب کاربری داشته باشند. هرچه امکانات سایت ملکی بیشتر باشد منجر به افزایش درآمد خواهد شد. می توان ملک  های مختلف را با توجه به نوع فروش و اجاره آنها در دسته بندی های مختلف قرار داد. اگر یک سایت ملکی از امکان جستجو برخوردار باشد نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت. در این صورت مخاطب می تواند به راحتی ملک مد نظر خود را جستجو کرده و در زمان کوتاهی به آن دست پیدا کند.

طراحی سایت ملکی به چه صورت انجام می شود؟

طراحی سایت ملکی توسط افرادی که آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند، انجام می شود. در مرحله اول، جلسه مشاوره با صاحب املاکی برگزار می شود تا در این جلسه خدمات و امکانات مختلف یک سایت ملکی تعیین گردد. پس از اتمام جلسه مشاوره، طراح سایت موظف است به بهترین نحو سایت ملکی را طراحی نمایید. برای این کار باید از کدنویسی و برنامه نویسی اطلاعات کاملی داشته باشد.

طراحی سایت توسط فضاهای مختلفی انجام می شود. با استفاده از طراحی سایت با وردپرس می توان انواع سایت ها را با هزینه های مناسب طراحی نمود. محیط وردپرس افزونه های آماده ای دارد که طراحی سایت توسط آن سریع و راحت انجام می شود. این روزها اکثر سایت ها از طریق همین محیط طراحی می شوند. اگر بخواهیم طراحی سایت ملکی به صورت تخصصی تر انجام شود نمی توان از محیط وردپرس استفاده کرد. برای این کار باید از پایه و اساس سایت، کد نویسی و برنامه نویسی را آغاز کرده و صفحات مختلف سایت را به وجود آورد.

پس از طراحی سایت ملکی یک سایت آزمایشی در اختیار مدیر املاک قرار خواهد گرفت. پس از این کار در صورت نیاز تغییرات مختلف صورت خواهد گرفت و سایت ملکی طراحی می شود. اگر طراحی سایت ملکی توسط افراد ماهر و با تجربه انجام شود زمان زیادی برای طراحی آن نیاز نیست. طراحان تازه کار نمی توانند سایت ملکی را با دقت بالا طراحی کنند. این کار باید به دست افراد متخصص و ماهر سپرده شود.

زمان مورد نیاز برای طراحی سایت ملکی

زمان مورد نیاز برای طراحی سایت ملکی

طراحی سایت ملک توسط افراد مختلف در زمان های گوناگون انجام می شود. هرچه یک سایت ملکی توسط افراد با تجربه طراحی شود زمان کمتری برای طراحی آن نیاز است. توجه داشته باشید که طراحی سایت ملکی با امکانات بیشتر نیاز به زمان زیادی دارد. هرچه امکانات سایت کمتر باشد و ویژگی های کمتری در آن قرار گیرد زمان کمتری برای طراحی آن مورد نیاز است. در ابتدای کار که امکانات و ویژگی های یک سایت ملکی تعیین می شود، می توان یک زمان تخمینی را برای طراحی آن بیان نمود. اگر بخواهید صفحات بیشتری را برای سایت طراحی کنید و تمامی امکانات لازم را در آن قرار دهید باید زمان بیشتری را برای آن صرف کرد.

هزینه طراحی سایت ملکی به چه عواملی وابسته است؟
همانطور که زمان مورد نیاز برای طراحی سایت ملکی وابسته به عوامل مختلفی است هزینه طراحی نیز به همین صورت در نظر گرفته می شود. هزینه طراحی سایت های ملکی توسط مجموعه های گوناگون متفاوت است. عوامل موثر در هزینه طراحی سایت تاثیر می گذارند. از این عوامل می توان به امکانات و ویژگی های سایت ملکی اشاره نمود. هرچه سایت ملکی از امکانات بیشتری برخوردار باشد باید هزینه بیشتری برای طراحی آن پرداخت گردد.

از دیگر عوامل می توان به زمان مورد نیاز برای طراحی اشاره نمود. یک طراح سایت با توجه به زمانی که برای طراحی سایت صرف می کند هزینه های متفاوتی از شما دریافت خواهد کرد. از عوامل موثر دیگر در هزینه طراحی سایت ملکی می توان به کیفیت تصاویر و مطالب درونی سایت اشاره نمود. سرعت سایت نیز در هزینه طراحی سایت تاثیر خواهد گذاشت.

برای طراحی یک سایت ملکی مطلوب باید هزینه بیشتری را صرف نمایید. توجه داشته باشید اگرچه هزینه زیادی برای طراحی سایت ملکی می پردازید اما با افزایش مشتری و فروش بیشتر می توانید این هزینه را در مدت کوتاهی به خود بازگرداند. اگر شما یک مجموعه مناسب را برای طراحی سایت انتخاب نمایید موجب افزایش فروش و ارائه خدمات بیشتر به مخاطبان و مشتریان خود خواهید شد.

اگر پس از طراحی سایت بخواهید تغییرات زیادی در آن به وجود آورید باید هزینه جداگانه برای طراحی بپردازید. توجه داشته باشید که در جلسه مشاوره تمامی اهداف خود را برای طراحی یک سایت ملکی بیان نمایید. زمانی که شما به درستی هدف خود را مشخص نمایید سایت به بهترین شکل ممکن طراحی خواهد شد. اگر پس از طراحی بخواهید ویژگی های بیشتری به سایت خود اضافه کنید باید هزینه های مختلفی برای آن پرداخت نمایید.

مجموعه دات وب بهترین مجموعه برای طراحی سایت ملکی

اگر چه مجموعه های گوناگونی برای طراحی سایت ملکی در کشور ما فعالیت های مختلف را انجام می دهند اما مجموعه دات وب به عنوان یکی از بهترین مجموعه ها در طراحی سایت ملکی شناخته می شود. افرادی که در دات وب مشغول به فعالیت هستند مهارت و تجربه کافی برای طراحی سایت ملکی خواهند داشت. این افراد می تواند در مدت کوتاهی امکانات و ویژگی های بسیار مطلوبی را درون سایت شما قرار داده و سایت ملکی مناسبی را برای شما طراحی نمایند. اینکه شما بتوانید از یک سایت ملکی را در مدت کوتاه و با هزینه ای به صرفه دریافت کنید، اهمیت زیادی دارد.

مجموعه دات وب بهترین سایت های ملکی را با سرعت بالا و هزینه های مقرون به صرفه طراحی می کند. خدمات مختلف این مجموعه به صورت غیر حضوری نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای دریافت خدمات می توانید به سایت مجموعه مراجعه کرده یا با شماره های مجموعه تماس بگیرید. سایت های ملکی که توسط این مجموعه طراحی می شوند هیچگونه ایرادی نداشته و با سرعت بالای خود در اختیار مخاطبان شما قرار خواهند گرفت.

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت ملکی
طراحی سایت ملکی

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی سایت ملکی
طراحی سایت ملکی