طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت تخصصی به معنای طراحی یک سایت به صورت کاملا منحصر به فرد و متفاوت است. مجموعه هایی که بودجه بیشتری برای طراحی سایت در نظر می  گیرند بیشتر سایت  های تخصصی را برای خود انتخاب می  کنند. برای طراحی این نمونه سایت ها باید شخصی انتخاب شود که اطلاعات کامل از برنامه نویسی و کدنویسی را داشته و با تجربه بالای خود بتواند طراحی را به درستی انجام دهد. سایت های تخصصی نیاز به زمان و هزینه بیشتر برای طراحی دارند. اگر در طراحی سایت تخصصی دقت زیادی اعمال شود این سایت ها می توانند از ویژگی های بسیار مثبتی برخوردار شوند.

 
طراحی سایت تخصصی
طراحی سایت تخصصی با هدف های مشخص انجام می شود. از اهداف طراحی این سایت ها می توان به افزایش فروش و افزایش بازدید کننده اشاره نمود. افزایش بازدید سایت هم منجر به افزایش اعتبار یک سایت و در نهایت یک مجموعه خواهد شد. افزایش دنبال کننده و برندسازی نیز از دیگر اهداف طراحی نوع سایت ها هستند. اطلاع رسانی سریع به کاربران و معرفی بسیار سریع محصولات و خدمات از دیگر اهداف طراحی سایت ها محسوب می شوند. برای افزایش مشتریان بالقوه و گسترش حوزه بازاریابی می توان از سایت های تخصصی استفاده نمود. ایجاد برتری نسبت به رقبای سنتی و ایجاد حس اعتماد و اطمینان بیشتر از دیگر اهداف این سایت ها هستند. با استفاده از سایت های تخصصی می توان ارتباط بیشتری با مشتریان برقرار کرد. بسته به اینکه سایت تخصصی در چه زمینه ای فعالیت داشته باشد، می توان اهداف گوناگونی برای آن در نظر گرفت.

بهبود وضعیت پشتیبانی از محصولات و خدمات ارائه شده و افزایش رضایتمندی مشتریان از دیگر اهداف هستند. برای طراحی این سایت ها می توان امکانات مختلفی را در نظر گرفت تا مخاطبان بتوانند مشاوره بهتری را از طریق این سایت ها دریافت کرده و از سرویس های گوناگون یک مجموعه بهره مند شوند. برای هر کسب و کار می توان از یک سایت تخصصی منحصر به فرد استفاده نمود. با توجه به اهدافی که یک مجموعه برای موفقیت خود در نظر می گیرد می توان یک سایت تخصصی را طراحی نمود. یکی از مهمترین اهداف طراحی این نوع سایت ها رونق بخشیدن به کسب و کار و ارائه خدمات هرچه بیشتر و بهتر به مشتریان و مخاطبان است.

آیا طراحی سایت تخصصی با قالب آماده ممکن است؟

از آنجایی که طراحی سایت های تخصصی کاملا متفاوت انجام می شود، این سایت ها با قالب های آماده طراحی نخواهند شد. طراحی سایت های معمولی با استفاده از محیط هایی همچون وردپرس به راحتی و در مدت کوتاه انجام می شوند. اگر بخواهید یک سایت را به صورت اختصاصی طراحی نمایید باید از ابتدا و اساس طراحی از برنامه نویسی و کدنویسی استفاده نمایید. طراحی سایت های تخصصی نیاز به قالب آماده نداشته و طراح می تواند این سایت ها را با استفاده از دانش تخصصی خود طراحی نماید. اگر طراحی سایت تخصصی با مهارت کامل انجام شود هیچگونه ایرادی در طراحی آن به وجود نخواهد آمد.

طراحی سایت های تخصصی با استفاده از ASP.NET و الگوی MVC بهترین طراحی شناخته می شود. طراحی به این شکل هیچ گونه ایرادی نخواهد داشت. این الگو به عنوان یکی از آخرین تکنولوژی های شرکت مایکروسافت شناخته می شود. طراحی سایت های تخصصی با این روش نیاز به هزینه بیشتری خواهد داشت. یکی از دلایل افزایش هزینه طراحی سایت های تخصصی به این صورت امنیت بالای آنها است. طراحی به این روش نیاز به دانش بسیار بالایی داشته و باید طراح زبان های پیچیده مسلط باشد. حرفه ای بودن و  قدرت بالای سرور از دلایل افزایش هزینه این نوع سایت هاست.

ویژگی های سایت های تخصصی

سایت های تخصصی سازگار با اصول سئو طراحی می شوند. برنامه نویسی اختصاصی برای طراحی این سایت ها با توجه به هدف های تعیین شده انجام می گردد. این سایت ها هیچ گونه محدودیتی نداشته و می  توان امکانات جدیدی را به آنها اضافه کرد. از دیگر ویژگی های سایت تخصصی می توان به امکان اجرای پیچیده  ترین الگوریتم ها درون وبسایت اشاره نمود. امکان تولید سایت های پیچیده و حرفه  ای تحت وب و امنیت فوق العاده بالا از دیگر ویژگی های این نوع سایت ها هستند. برای طراحی سایت های تخصصی از بروزترین تکنولوژی ها استفاده می شود. اگر سایت های تخصصی دارای یک قسمت برای پاسخگویی به مشتریان باشد موردتوجه قرار خواهند گرفت. در این بخش مخاطبان نظر خود را اعلام خواهند کرد. مدیریت سایت می تواند با پاسخ به نظرات مشتریان و اهمیت به آنها به موفقیت بیشتری دست پیدا کند.

مزایای سایت های تخصصی

سایت های تخصصی مزایای زیادی دارند. از مزایای آنها می توان به افزودن قابلیت های مختلف به سایت اشاره نمود. هر چه سایت های تخصصی قابلیت های بیشتری داشته باشند، مخاطبان می توانند نیازهای خود را بهتر از طریق سایت برطرف کنند. سایت تخصصی امنیت بسیار بالایی داشته و می تواند اطمینان و آرامش را برای صاحبان سایت و مخاطبان به وجود آورد. با استفاده از این سایت ها می توان به مخاطبانی که سهم بیشتری در کسب درآمد شرکت دارند توجه بیشتری نمود. یکی دیگر از مزایای طراحی سایت های تخصصی کد نویسی صحیح و اصولی از ابتدای طراحی است. می توان کد نویسی را متناسب با نوع کسب و کار و اهداف مورد نظر انجام داد. صرفه جویی در زمان و هزینه سئو در سایت های تخصصی یکی از مزیت های مهم آنها شناخته می شود. این سایت ها به راحتی قابل تغییر بوده و برندسازی در آن ها به صورت کاملا حرفه ای و موثر انجام می شود. استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها برای طراحی منجر به افزایش کیفیت این سایت ها شده است. از آخرین تحقیقات دنیا می توان برای اثرگذاری بیشتر بر مخاطبان در طراحی سایت اختصاصی استفاده نمود.

نکاتی که در طراحی سایت تخصصی باید رعایت شوند چیست؟

برای طراحی سایت اختصاصی باید به ظاهر سایت اهمیت بسیار زیادی داده شود. یکی از مهمترین نکاتی که پس از ورود به سایت توجه کاربران را جلب می کند ظاهر اولیه سایت است. اگر از رنگ های مناسب و جذاب برای طراحی سایت استفاده شود مورد توجه افراد بیشتری قرار خواهد گرفت. کیفیت تصاویر و ویدئوهای سایت اهمیت زیادی دارد.

سایت های تخصصی باید به صورتی طراحی شوند که کاربر را گیج نکرده و استفاده از سایت راحت باشد. یک قسمت باید برای جستجوی مطالب و محصولات درون سایت در اختیار مخاطب باشد. محتوای درونی سایت باید با دقت بسیار بالایی انتخاب شود. اگر بتوان با استفاده از کلید واژه ها از طریق موتور جستجو به سایت دسترسی پیدا کرد اعتبار سایت افزایش پیدا خواهد کرد.

یکی از مهمترین نکاتی که در طراحی سایت های تخصصی اهمیت دارد امکانات سایت ها است. سایت های تخصصی باید امکانات خاصی داشته باشد و با توجه به هدف سایت نیاز کاربران را برطرف نمایند. سرعت سایت نیز از نکات مهم دیگر در طراحی سایت تخصصی شناخته می شود. کاربران پس از ورود به سایت انتظار دارند که صفحات مختلف ساعت با سرعت بالایی برای آنها باز شود. این روزها زمان ارزش بسیار زیادی داشته و اگر یک ساعت سرعت پایینی داشته باشد بازدید بسیار پایینی پیدا خواهد کرد. ساختار نظام مند سایت تخصصی نیز اهمیت بسیار زیادی دارد.

سایت تخصصی خوب باید از نظم بالایی برخوردار باشد. فیلتر بندی کردن مطالب سایت اهمیت بسیار زیادی دارد. انتخاب یک هاست مناسب نیز برای سایت های تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار شده است. سایت اختصاصی باعث افزایش امنیت و سرعت سایت خواهد شد. یکی دیگر از نکاتی که در طراحی سایت های تخصصی اهمیت دارد امنیت سایت ها است. سایت تخصصی باید با صفحات نمایش مختلف سازگاری داشته باشد و برای کاربرانی که از طریق موبایل و تبلت وارد سایت می  شوند سازگار باشد.

امکانات سایت های تخصصی
سایت های تخصصی با توجه به کسب و کاری که برای آنها طراحی می شوند از امکانات مختلفی برخوردار هستند. برای مثال یک طراحی سایت فروشگاهی باید امکاناتی مانند دسته بندی کردن محصولات و امکان پرداخت هزینه محصولات خریداری شده را داشته باشد. سایت های تخصصی که برای کسب و کار آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند باید از امکان جستجوی مطالب مختلف برخوردار باشند. امکاناتی که در آن سایت های تخصصی قرار دارد باید به صورت کامل و جامع در اختیار مخاطبان قرار گیرند. هر چه امکانات سایت تخصصی بیشتر باشد نظر مشتریان بیشتری را به خود جلب خواهد کرد.

زمان موردنیاز برای طراحی سایت تخصصی

به طور کلی زمان مورد نیاز برای طراحی سایت های تخصصی نسبت به دیگر سایت ها بیشتر است. از آنجایی که برای طراحی سایت تخصصی دقت زیادی لازم بوده و باید برنامه نویسی به صورت پیچیده تر انجام شود پس زمان بیشتری برای طراحی آنها مورد نیاز است. هر چه امکانات سایت های تخصصی بیشتر باشد زمان بیشتری برای طراحی آنها مورد نیاز است. مهارت و تخصص طراح سایت نیز تاثیر زیادی در زمان طراحی خواهد داشت. اگر یک فرد ماهر را برای طراحی سایت تخصصی انتخاب نمایید، می تواند طراحی را در مدت کوتاه برای شما انجام دهد. هرچه صفحات سایت تخصصی بیشتر باشد و پیچیدگی آنها نیز افزایش پیدا کند زمان بیشتری برای طراحی نیاز خواهند داشت.

هزینه طراحی سایت تخصصی

هزینه طراحی سایت تخصصی

هزینه طراحی سایت های تخصصی نیز وابسته به عوامل مختلفی هستند. از عوامل موثر در هزینه طراحی می توان به زمان مورد نیاز برای طراحی سایت اشاره نمود. گاهی اوقات سایت های تخصصی پیچیدگی بسیار زیادی دارند که برای طراحی دقت و زمان زیادی پیدا خواهند کرد. در ابتدای طراحی سایت می توان یک زمان تقریبی برای طراحی بیان نمود اما به طور قطعی نمی توان زمان را مشخص کرد.

طراح با توجه به تجربه ای که دارد هزینه مختلفی را برای طراحی از شما دریافت خواهد کرد. با توجه به اینکه سایت تخصصی دارای چه امکاناتی باشد باید هزینه های گوناگونی برای طراحی آن پرداخته شود. اگر پس از طراحی سایت نیاز باشد که تغییراتی در آن به وجود آید باید هزینه جداگانه برای طراحی پرداخت نمایید. مجموعه های مختلفی که در کشور ما طراحی سایت های تخصصی را انجام می دهند هزینه های متفاوتی از شما دریافت خواهند کرد. بهتر است پیش از طراحی سایت تخصصی از هزینه تخمینی آن مطلع شده و به توجه به بودجه ای که دارید به طراحی سایت تخصصی بپردازید. شما در جلسه مشاوره باید اهداف خود را مشخص نمایید تا طراح بتوانید هم زمان و هم مبلغ تخمینی را برایتان تعیین کند.

نکات مهم در انتخاب مجموعه مناسب برای طراحی سایت تخصصی
برای انتخاب یک مجموعه مناسب در طراحی سایت تخصصی باید به نکات مختلفی توجه داشت. یکی از مهمترین نکات توجه به سابقه و حسن شهرت یک مجموعه برای طراحی سایت است. اگر شما بخواهید سایت تخصصی خود را به مجموعه ای بسپارید که سابقه طولانی مدتی نداشته باشد، نمی تواند سایت را با توجه به اهداف شما طراحی نماید. سابقه یکی از مهمترین نکاتی است که باید در انتخاب مجموعه برای طراحی سایت تخصصی در نظر بگیرید. سایت هایی که سابقه طولانی مدت دارند تجربه کافی برای طراحی سایت پیدا کرده اند. این مجموعه ها می توانند کمک بزرگی برای رسیدن به اهداف شما در زمان کوتاه داشته باشند.

تعداد اعضای تیم و دانش تخصصی و فنی آنها نیز تاثیر زیادی در طراحی یک سایت مطلوب خواهد گذاشت. هرچه اعضای تیم، دانش بیشتری داشته باشند و با تعداد بالای خدمات مختلف را ارائه دهند می توانند سایت تخصصی را در زمان کوتاه و به بهترین شکل ممکن تحویل دهند. تعهد یکی دیگر از اصول اساسی و مهم برای طراحی سایت است. سئو سایت هم اهمیت زیادی برای طراحی سایت ها دارد. یک مجموعه باید سایت را باتوجه به قوانین سئو سایت طراحی نماید.

طراحی سایت تخصصی مجموعه دات وب بهترین مجموعه برای طراحی سایت تخصصی
یکی از بهترین مجموعه هایی که در کشور ما برای طراحی سایت تخصصی مناسب بوده مجموعه دات وب است. در این مجموعه از پرسنل با تجربه برای طراحی سایت استفاده می شود. اگر می خواهید برای هر نوع کسب و کاری یک سایت تخصصی داشته باشید کافیست با شماره های مجموعه دات وب تماس بگیرید. در این مجموعه اطلاعات کافی در اختیار شما قرار گرفته و شما می توانید یک سایت تخصصی را با هزینه های بسیار مناسب برای خود طراحی نمایید.

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت تخصصی
طراحی سایت تخصصی

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی سایت تخصصی
طراحی سایت تخصصی