طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی به یک نوع طراحی گفته می شود که همه چیز آن یعنی از صفر تا صد طراحی را طراح مطابق با نیاز شما مشتری عزیز در نظر می گیرد. طبیعتاً اینچنین باید هزینه بیشتری را شما به عنوان مشتری بپردازید، ولی خبر خوش این است که مجموعه کار بلد دات وب با توجه به تیم ماهر خود، منصفانه ترین هزینه را برای شما برآورد می کند. در این حالت با خیال راحت و بدون دغدغه می توانید، سایت خود را با بهترین امکانات در صفحات اولیه گوگل بیابید.

طراحی سایت اختصاصی

قبل از اینکه به بررسی طراحی سایت اختصاصی بپردازیم، بهتر است کمی در مورد اهمیت طراحی سایت به صورت کلی با شما صحبت کنیم. این چنین با اشتیاق بیشتری به طراحی سایت خود به صورت اختصاصی توسط این مجموعه فکر خواهید کرد. می توان خبر رسانی را اولین دلیل برای طراحی سایت در نظر گرفت؛ چراکه شما قطعاً خدماتی دارید و از وجود این خدمات همه مطلع نیستند، طبیعتاً طراحی یک سایت باکیفیت می تواند خبررسانی را به بهترین شکل ممکن در بر داشته باشد.

حال که مردم از وجود خدمات و یا محصولات شما مطلع شده اند، می توانید به فروش هم فکر کنید، فروش بیشتر قطعاً درآمد بیشتری را هم در پی خواهد داشت. این ۲ مورد گفته شده، دلایل بسیار ساده برای اهمیت طراحی سایت به شمار می آیند، در صورتی که طراحی سایت اختصاصی بسیار بیشتر از این حرف ها اهمیت دارد. اگر شما به دنبال اعتبار برای کسب و کار خود هستید، صد درصد در دنیای مجازی می توانید این اعتبار را برای خود به دست آورید؛ چرا که در سراسر کشور شما را می شناسند و حتی می توانید به یک برند بین المللی تبدیل شوید که این خود به اعتبار هرچه بیشتر کسب و کار شما کمک می کند.

در کنار هرآنچه گفته شد، باید تعامل با مشتریان را یکی دیگر از دلایلی بیان کرد که به طراحی سایت اهمیت می بخشد. علاوه بر تعامل، مشتری در هر زمانی به خدمات و محصولات شما دسترسی خواهد داشت و این دلیل کمی برای طراحی سایت خصوصاً به صورت اختصاصی نخواهد بود.

مراحل طراحی سایت اختصاصی

حال که در مورد اهمیت طراحی سایت با شما صحبت کرده ایم، بهتر است به مراحل طراحی سایت اختصاصی بپردازیم.

اولین مرحله، به مرحله ای اشاره می کند که کارشناسان این مجموعه با شما مشتری عزیز در مورد نیازی که دارید و به دنبال آن به طراحی سایت فکر می کنید، اشاره دارد و این مرحله به مرحله مشاوره معروف است. کارشناس امکانات را پیشنهاد می دهد و هزینه را بررسی می کند و شما در مورد بودجه ای که قرار است پرداخت کنید با وی صحبت می کنید. به قول معروف جنگ اول بهتر است صلح آخر است. این چنین تکلیف شما و تیم طراح از همان ابتدا روشن است. لطفاً در مورد هزینه استرس به دل راه ندهید؛ چرا که تیم طراح این مجموعه به رضایت شما بسیار بیشتر نسبت به سود خود فکر می کنند و اهمیت می دهند و به این دلیل است که رضایت شما خود می تواند مشتری بعدی را راهی این مجموعه کند.
مرحله بعدی قرارداد بین کارفرما یعنی شما مشتری عزیز و تیم طراح مجموعه دات وب بسته می شود و طراح می تواند به شروع طراحی گرافیکی سایت بپردازد.

طراح گرافیکی سایت که انجام می شود، برنامه نویسی و کدنویسی را طراح باید در این مرحله انجام دهد. معمولاً طراحان از ۲ زبان PHP و CMS استقبال می کنند و یا اینکه از پایه PHP را هدف قرار می دهند.

بعد از انجام برنامه نویسی اختصاصی ، نوبت به مرحله تولید محتوا و به قولی صفحه آرایی می رسد که حقیقتاً این بخش، محبوب ترین بخش مورد علاقه بنده به شمار می آید. تولید محتوا دنیای عجیبی است که شما را با اطلاعاتی در هر زمینه ای آشنا می کند و این چنین است که همیشه حرفی برای گفتن در هر حوزه ای دارید. اگر بخواهیم از بحث اصلی دور نشویم، باید گفت در این مرحله که محتوای نهایی تأیید می شود، طراح باید کیفیت طراحی خود را ارزیابی کند و سایت را به قول معروف برای آپلود آماده کند.

مرحله پایانی کار هم شما مشتری عزیز، سایت را بررسی می کنید و چنانچه سایت به اصلاحات نیاز داشته باشد، طراح این اصلاحات را برای شما مورد بررسی قرار خواهد داد.

طراحی سایت اختصاصی با PHP چگونه است؟

طراحی سایت اختصاصی با PHP هم می تواند طراحی بسیار قابل قبولی باشد؛ زیرا این زبان برنامه نویسی، یکی از محبوب ترین زبان هایی است که در طراحی سایت مورد توجه قرار گرفته است و دلیل محبوبیت این زبان هم می تواند سازگاری بالایی باشد که با بسیاری از سیستم عامل ها دارد.

انعطاف پذیری که این زبان دارد، حقیقتاً فوق العاده است و قطعاً جای بحث دارد؛ چراکه شما می توانید با توجه به سلایق خود طراحی سایت را به این زبان واگذار کنید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید، سایت قدرتمندی مانن فیس بوک هم طراحی خود را با این زبان دنبال کرده است.

سرعت پردازش دیتا در این زبان، به این دلیل بالا است که از URL parsing  و HTTP fetching پشتیبانی سایت می کند و این مزیت کمی برای این زبان برنامه نویسی محبوب نیست. این نکته را هم به خاطر داشته باشید که قیمت طراحی سایت اختصاصی با این زبان بسیار مقرون به صرفه است.

ویژگی های طراحی سایت اختصاصی

ویژگی های طراحی سایت اختصاصی

قطعاً طراحی سایت اختصاصی باید ویژگی هایی ترغیب کننده داشته باشد که نظر شما را به خود جلب کند. ویژگی هایی که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت، اگر با کیفیت بالایی در طراحی همراه باشد، قاعدتاً در کنار یک سئو مناسب می تواند سایت را به سایتی معتبر با رتبه بالا در گوگل تبدیل کند.

 • طراحی ریسپانسیو سایت اختصاصی
  این چنین ویژگی باعث خواهد شد تا سایت شما در هر دستگاهی اعم از گوشی های هوشمند، کامپوتر، لپ تاپ، تبلت و… به نحو احسنت نمایش داده شود، بدون هیچ گونه کم و کاستی. یعنی تمامی آیکون ها و محتویات به صور کامل همانطور که در صفحه تبلت نمایش داده می شوند در دسکتاپ به نمایش در می آیند. از سال ۲۰۱۸ که حجم عظیمی از مردم از گوشی های هوشمند استفاده می کنند، گوگل اعلام کرده است که این قابلیت صد درصد میتواند یکی از روش های افزایش رتبه سایت های اینترنتی به شمار آید.
 • سئو سایت قدرتمند 
  قطعاً برای طراحی سایت اختصاصی سئو باید به صورت ویژه ای مورد توجه قرار بگیرد. کلیه الگوریتم های گوگل را سئوکاران این مجموعه به کار می گیرند تا سایت شما بتواند اعتبار خوبی را از آن خود کند. اگر سایتی از سئو خوبی برخوردار نباشد، به هیچ عنوان در دسته بندی محبوب ترین های گوگل در صفحات اول قرار نخواهد گرفت. سئو روش و شگرد خاص خود را دارد و بدون هیچ اغراقی اگر سئوکار مهارت، تجربه و تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد، هزینه ای که شما برای طراحی براورد میکنید، به باد خواهد رفت. حتی یک تولید محتوا که شاید به نظر شما ساده می آید، طبق اصول سئو باید تولید شود تا بتواند صفحات سایت را به خوبی مدیریت کند.
 • سرعت لود بالا در سایت اختصاصی
  تصور کنید وارد یک سایت می شوید و بعد از انتخاب صفحه مورد نظر در سایت، باید کلی انتظار بکشید که صفحه لود شود، آیا تصمیم خواهید گرفت که در سایت بمانید و یا به سایتی که سرعت لود بالاتری دارد، مراجعه می کنید؟ قطعاً از ادامه کار با سایت مورد نظر منصرف خواهید شد. با این حساب، سرعت لود بالا در طراحی سایت اختصاصی یک ویژگی منحصر به فرد به شمار می آید که بازدید بیشتری را از آن خود می کند.
 • کدنویسی تخصصی و اختصاصی
  هر سایتی قطعاً برای طراحی خود به کدنویسی نیاز دارد، ولی آیا کدنویسی یک سایت آماده با کدنویسی یک سایت اختصاصی می تواند یکی باشد، قطعاً نه. در کدنویسی تخصصی همیشه طراح سعی می کند که از توانایی خود به نحو احسنت استفاده کند و تکنیک های اصلی را به کار می برد. این گونه است که سایت شما به خاطر طراحی اختصاصی خود می تواند نتیجه فوق العاده ای را در ادامه به همراه داشته باشد. کدنویسی هرچه قدر قدرتمند تر باشد، حتی روی ظاهر سایت هم تأثیر خود را می گذارد، پس لطفاً این ویژگی کلیدی را به هیچ عنوان در برآورد طراحی سایت به صورت اختصاصی از یاد نبرید.
 • پشتیبانی برنامه ریزی شده با تیم اختصاصی
  تیم طراح ما در این مجموعه شما را در هیچ لحظه ای تنها نخواهند گذاشت و این یک ویژگی منحصر به فرد برای طراحی سایت اختصاصی است. به هر حال حوادث خبر نمی دهند و صد درصد اگر پشتیبانی اصولی و برنامه ریزی شده ای وجود نداشته باشد، سایت نمی تواند در برابر این حوادث مقاومت خود را حفظ کند و در کوتاه مدت قطعاً از پا در خواهد آمد. سایت شما همانند یک کودک است که نیاز به مراقبت دارد. این مراقبت را تیم پشتیبانی ما به درستی انجام می دهند و با کمترین هزینه به نگهداری سایت شما در طولانی مدت کمک می کنند. به هر حال به تدریج، سایت ممکن است مشکلاتی کاملاً واضح را به نمایش بگذارد که تیم پشتیبانی این مشکلات را در سریع ترین زمان ممکن برطرف می کند. در شرایط مختلف شاید شما بخواهید تغییراتی را در ظاهر و ساختار سایت خود اعمال کنید که این کار را تیم پشتیبانی ما برای شما انجام خواهند داد.

تفاوت طراحی سایت آماده با اختصاصی

باید تفاوتی بین طراحی سایت اختصاصی و آماده وجود داشته باشد که شما هزینه می کنید و به دنبال آن هستید. این نکته را به خاطر داشته باشید که امکانات و آپشن هایی که در طراحی سایت با قالب آماده وجود دارد، بسیار محدودتر از آن چیزی است که شما فکر می کنید و این اولین و مهمترین تفاوتی است که می توان در نظر گرفت.

معمولاً طراحی سایت آماده به دانش کمی ختم می شود که سئوکار بتواند سایت مورد نظر را طراحی کند و به هیچ عنوان دانش سئو که در طراحی اختصاصی مورد توجه قرار می گیرد حتی قابل مقایسه با سئو در نظر گرفته شده با طراحی سایت آماده نیست. امکاناتی که در طراحی سایت آماده وجود دارند، حقیقتاً یک قابلیت عمومی را به نمایش می گذارند که برای سایت شما قطعاً کلیه امکانات تخصصی اعمال می شوند و هدفی خاص را دنبال می کنند.

در این میان، باید خطر هک شدن را برای طراحی سایت های آماده را هم در نظر بگیرید در صورتی که تیم پشتیبانی این مجموعه برای طراحی سایت اختصاصی شما، به هیچ عنوان اجازه رخ داد این چنین را نمی دهند. به قول معروف شما هرچقدر آش بخورید، همان اندازه باید پول بدهید. در مورد طراحی سایت هم همین ضرب المثل به همین شکل صدق می کند و اگر شما یکبار هزینه کنید، قطعاً در طولانی مدت می توانید از خدمات منحصر به فرد سایت خود به کسب درآمد شگفت انگیزی بپردازید.

هزینه طراحی سایت به صورت اختصاصی

تعرفه و قیمت طراحی سایت اختصاصی طبیعتاً با توجه به تجربه، مهارت و تخصص تیم طراح برآورد می شود و هرچقدر به کیفیت بالاتر طراحی سایت خود فکر می کنید، باید هزینه بیشتری هم بپردازید. نگران نباشید؛ چراکه این مجموعه همیشه به توان اقتصادی مشتریان خود توجه میکند و زمانی که شما، از طراحی سایت و هزینه ای که پرداخت می کنید، رضایت داشته باشید، قطعاً این مجموعه را به دیگران هم معرفی می کنید. این گونه است که منفعت بین شما و این مجموعه به صورت مساوی تقسیم می شود، با این حساب همین حالا می توانید با مشاورین ما برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه صحبت کنید.

سخن پایانی

مجموعه دات وب یکی از بهترین مجموعه هایی است که برای طراحی سایت اختصاصی می توانید در نظر بگیرید. تبحر، تجربه و سابقه مزایایی به شمار می آیند که این مجموعه از آن خود کرده است. به هر حال پروژه های موفقی که پشت سرگذاشته ایم گواه این موضوع است. به هر حال شما در تمامی جنبه ها اطلاعات کافی ندارید، همانطور که ما شاید در مورد کسب و کار شما آگاهی و اطلاعات کافی در اختیار نداریم، با این حساب باید طراحی را به دانش و آگاهی تیم طراح ما بسپارید که در کم ترین زمان ممکن یک سایت ایده آل و باکیفیت را طراحی و به شما تقدیم کنند. لطفاً فریب هزینه های پایین را برای طراحی سایت های اختصاصی نخورید؛ چراکه هیچ وقت کیفیت با قیمت طراحی سایت ارزان به دست نمی آید، بلکه باید به قیمت مناسب بیندیشید و قبل از هر کاری با مشاورین ماهر در این حوزه مشورت کنید. برای اطلاعات از قیمت، خدمات و امکاناتی که شما باید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید، با تیم مشاور ما در این مجموعه در تماس باشید.

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی