طراحی سایت داروخانه

با طراحی سایت داروخانه کاربران می توانند از خدمات آنلاین نهایت استفاده را ببرند. امکانات خوبی که این سایت دارد باعث شده تا دیگر نیازی به مراجعه حضوری به داروخانه نباشد. مشتریان در هر زمان و مکانی می توانند به سایت دسترسی داشته باشند و کار خرید و فروش دارو را انجام دهند. این سایت با مجوزهاي لازم طراحی می شود و می تواند ۲۴ ساعت شبانه روز خدمت رسانی را به مشتریان انجام دهد. مجموعه دات وب برای طراحی سایت داروخانه از ابزارهای بروز و کاربردی استفاده می کند. اگر برای طراحی نیاز به مشاوره دارید بهتر است این مطالب مفید را از دست ندهید.
طراحی سایت داروخانه

امکانات طراحی سایت داروخانه آنلاین

طراحی سایت داروخانه به هیچ عنوان کار آسانی نیست؛ چراکه باید این کار با به یک تیم ماهر بسپارید. طراحی هر سایت به یک سری امکانات خاص و متفاوت اصولاً مربوط می شود که در مورد سایت داروخانه ای هم باید امکاناتی را در نظر بگیرید. در ادامه بیشتر به بررسی این امکانات خواهیم پرداخت.

 • ارائه کامل اطلاعات و مشخصات داروها
  یکی از امکانات بسیار مهمی که در طراحی سایت داروخانه باید مورد توجه قرار داد، ارائه کامل اطلاعات و مشخصات داروهای مختلف و متنوع است. توجه داشته باشید که در سایت داروخانه چنانچه بازدیدکننده قادر نباشد اطلاعات کامل داروی مورد نظر خود را بیابد، نمی تواند به داروخانه مورد نظر اعتماد کرده و همین امر می تواند یک بازخورد منفی را به وجود آورد؛ در نتیجه به کاهش فروش داروخانه آنلاین ختم خواهد شد. پس میتوان گفت یکی از بخش های بسیار مهم در طراحی سایت این چنینی، بررسی اطلاعات و مشخصات کامل داروی مورد نظر است.
 • آپدیت قیمت داروها به صورت روزانه
  باید این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت داروها باید به صورت روزانه در صورت تغییر آپدیت شود؛ چراکه بازدیدکننده زمانی که قصد دارد از خدمات آنلاین استفاده کند، معمولاً به مقایسه قیمت ها می پردازد. معمولاً در یک داروخانه به صورت فیزیکی انجام این کار کمی زمان بر و البته مشکل است و به همین دلیل مردم از خدمات آنلاین داروخانه ها بیشتر استقبال می کنند تا بتوانند قیمت داروی مورد نظر خود را مقایسه کرده و با قیمتی مناسب به تهیه داروی مورد نظر بپردازند.
 • بررسی تاریخ انقضای داروها
  یکی دیگر از امکاناتی که طراح باید برای طراحی سایت داروخانه مد نظر قرار دهد، امکان نمایش تاریخ انقضای داروها است؛ چرا که این امر به سلامت افراد کاملاً مرتبط است و زمانی که مشتری قصد خرید داروی مورد نظر را دارد، باید با تاریخ انقضای دارو هم آشنا شود تا بداند که چه میزان بودجه را برای چه مدت قرار است پرداخت کند.
 • امکان روند سفارش گیری آسان
  روند سفارش گیری چنانچه آسان و ساده تعیین شود، قطعاً بازدهی خوبی را برای سایت به وجود می آورد و می توان گفت امروزه از جمله مزایای اصلی که در طراحی سایت هایی مانند داروخانه مد نظر قرار گرفته اند، امکان فروش آنلاین و بسیار سریع دارو است و به همین دلیل یکی از امکاناتی که طراح باید در نظر بگیرد، توجه به همین موضوع یعنی روند سفارش گیری در کوتاه ترین زمان ممکن است. طراح باید ایمنی این پروسه را تضمین کند و از درگاه های بانکی ایمن و امن برای این کار استفاده کند.
 • بررسی عوارض و تداخلات دارویی
  از جمله بخش های دیگری که در طراحی سایت داروخانه باید به آن توجه کرد، بخشی به نام بررسی عوارض دارویی است. طبیعتاً مخاطبین در هنگام انتخاب یکدارو باید با عوارض آن و تداخلات دارویی آشنا شوند و این گونه است که کیفیت طراحی سایت مشخص می شود و هر چقدر بار علمی سایت بالاتر باشد، قطعاً رتبه بهتری از سمت گوگل به دلیل بازدید بالایی که دارد، دریافت خواهد کرد.
 • انتخاب تصاویر باکیفیت
  زمانی از طراحی سایت داروخانه می توان انتظار بازدید بالایی را داشت که سایت مورد نظر بتواند حرف های زیادی در فضای وب برای گفتن داشته باشد و استفاده از تصاویر با کیفیت خود موضوعی است که این امکان را فراهم می کند. برخی از طراحان متاسفانه از اهمیت تصاویر غافل مانده اند، در صورتی که مشتری در حین انتخاب دارو به تصویر آن هم بی توجه نیست و اگر تصویر واضح باشد، قطعاً انتخاب دارو با سرعت بالاتری انجام خواهد شد.

مدارک لازم برای تأسیس داروخانه اینترنتی
حال که در مورد امکانات مهم در طراحی سایت داروخانه با شما صحبت کرده ایم، بهتر است به بررسی این موضوع هم بپردازیم که تاسیس داروخانه اینترنتی را باید با مدارک و مجوزهای لازم در نظر گرفت. در ابتدا می توان گفت باید درخواست مجوز فروش اینترنتی با مهر و امضای موسس در سربرگ داروخانه را به عنوان اولین مدرک در نظر بگیرید. تصویر پروانه تأسیس و همچنین پروانه مسئول فنی داروخانه هم از جمله مدارک کاربردی است که نباید آن را نادیده گرفت.

واحد آی تی دانشگاه باید نرم افزار و سخت افزار را تایید و کارشناسی کند و در این بین، نباید اهمیت تبصره هایی که وجود دارد را هم نادیده گرفت. دانشگاه بعد از دریافت مدارک چنانچه با مشکلی روبرو نشود و اطمینان یابد که متقاضی صلاحیت لازم را دارد، برای گرفتن نماد الکترونیکی به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی متقاضی را معرفی خواهد کرد و بعد از گرفتن نماد الکترونیکی با توجه به کمیسیون ماده ۲۰ امور داروخانه ها، مجوز فروش اینترنتی البته یک ساله صادر خواهد شد. تبصره دیگری هم که وجود دارد این است که برای هر داروخانه آنلاین تنها یک مجوز فروش اینترنتی صادر می شود.

به بررسی مدارک لازم و امکانات مختلف برای طراحی سایت داروخانه پرداخته ایم، بهتر است در مورد مزایای راه اندازی داروخانه آنلاین هم کمی با شما صحبت کنیم. بهتر است بدانید که داروخانه آنلاین چه مزایایی می تواند داشته باشد که این چنین امروزه مردم از آن استقبال می کنند.

فروش سراسری اقلام داروخانه 
اولین مزیت این است که مردم در سراسر کشور می توانند از خدمات و محصولات شما به راحتی استفاده کنند. سایت داروخانه ای شما مجوزها و نمادها لازم را کسب کرده است و کاربران با اطمینان کافی می توانند به خرید آنلاین اقلام مورد نیاز خود بپردازند و این خود می تواند کسب و کار شما را با رشد بسیار بالایی روبرو کند، در نتیجه فروش خوبی را تجربه خواهید کرد.

عدم محدودیت زمان و مکان
عدم محدودیت زمانی هم یکی دیگر از مهمترین مزایایی است که شما برای راه اندازی و طراحی سایت داروخانه خود می توانید نسبت به آن توجه ویژه نشان دهید؛ چرا که در قدیم داروخانه ها حتی اگر به صورت شبانه روزی فعالیت خود را ارائه می دادند، تنها یک سری مشتریان خاص می توانستند از خدمات داروخانه استفاده کنند اما در حال حاضر داروخانه های آنلاین همه روزه در هر ساعتی در دسترس هستند و این می تواند یکی دیگر از مزایای داروخانه آنلاین به شمار آید. در داروخانه های آنلاین زمان کافی برای مقایسه قیمت ها و یافتن دارو مورد نظر وجود دارد. در صورتی که اگر به صورت حضوری به داروخانه مردم مراجعه کنند، حقیقتاً باید زمان زیادی را در نظر بگیرند و قادر نخواهند بود تا به برآورد قیمت ها بپردازند.

چه داروخانه هایی اجازه فروش دارو به صورت آنلاین را ندارند؟
سوالی که شاید برای شما هم به وجود آید این است که چه نوع داروخانه هایی نمی توانند به فروش آنلاین و اینترنتی اقلام خود بپردازند؟ کلیه اقلام غیر دارویی اجازه فروش اینترنتی ندارند و همچنین داروخانه داخلی بیمارستان ها، پلی کلینیک ها، دی کلینیک ها و درمانگاه ها قادر نخواهند بود به فروش دارو بپردازند.

البته هر داروخانه این اختیار را دارد که برای معرفیداروخانه خود به طراحی سایت اقدام کند اما برای فروش دارو باید از دانشگاه مجوز لازم را دریافت کند. همراه با باطل شدن نماد اعتماد الکترونیک، داروخانه آنلاین اجازه فروش اینترنتی را هم صد درصد نخواهد نداشت و نمی تواند فعالیت خود را در این زمینه ادامه دهد؛ به همین دلیل است که باید طراحی سایت داروخانه را به یک مجموعه با سابقه در این زمینه بسپارید تا از صفر تا صد و ماجرا در کنار شما باشد و بدون مشکل بتواند خدمات شما را به شکلی ماهرانه و البته کاملاً مطابق قانون در اختیار کاربران قرار دهد.

پشتیبانی طراحی سایت داروخانه

در خصوص پاسخ این سوال که آیا فروشگاه اینترنتی نیاز به پشتیبانی دارد؟ بهتر است بدانید که پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته می تواند داروخانه آنلاین را از هرگونه حمله و مشکل دور نگه دارد که در این بین، شما می توانید از خدمات پشتیبانی سایت ۲۴ساعته مجموعه با کمترین هزینه بهره مند شوید، پشتیبانی از داروخانه آنلاین آن چنان کار ساده ای نیست و بهتر است این کار را به فردی ماهر و کاربلد بسپارید که متخصصین ما در این مجموعه این کار را به نحو احسنت برای شما انجام می دهند.

هزینه طراحی سایت داروخانه

هزینه طراحی سایت داروخانه

در مورد قیمت و هزینه طراحی سایت داروخانه یا طراحی سایت کلینیک باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. هر چقدر شما طراحی اختصاصی تری را مد نظر داشته باشید، باید قیمت بالاتری را برآورد کنید. هر کدام از امکانات و قابلیت ها به تخصص، زمان و هزینه خاصی مرتبط هستند و در این میان، تنها زمانی قادر خواهید بود از خدمات طراحی یک سایت با کیفیت استفاده کنید که سایت مورد نظر را به مجموعه همچون دات وب بسپارید که علاوه بر برآورد هزینه مناسب بتواند کیفیت بالایی را هم برای خدماتی که ارائه می دهد، اعمال کند. این مجموعه یعنی مجموعه دات وب برای کسب رضایت مشتریان خود همیشه به کیفیت خدمات توجه بسیار بیشتری نشان می دهد و در مورد هزینه جای نگرانی نیست؛ چراکه هزینه ای که این مجموعه دریافت می کند، بسیار منصفانه تر از آن چیزی است که می توانید تصور کنید.

توجه داشته باشید که تنظیمات فروشگاهی، ثبت نام، ورود با موبایل، واکنش گرا بودن سایت، ایجاد سیستم پیامکی، بخش پشتیبانی آنلاین، مدت زمان پشتیبانی، مدیریت محصولات، مدیریت دسته بندی ها، امکان تعیین پرداخت در محل، امکان مدیریت برند ها و کد های تخفیف، مدیریت سفارش ها، گزارش های مالی، پرسش و پاسخ همگی از جمله عواملی هستند که شما در هنگام برآورد قیمت طراحی سایت داروخانه باید به آن ها توجه بیشتری نشان دهید.

طراحی سایت اختصاصی داروخانه

حقیقت ماجرای این است که اگر به دنبال یک نوع طراحی سایت ایده آل با استانداردهای قابل قبولی هستید، می توانید از طراحی سایت داروخانه به صورت اختصاصی استقبال کنید؛ زیرا سایت هایی که طراحی آنها اختصاصی است، قابلیت های قابل قبول تری را ارائه می دهند.

در ابتدا ظاهر بسیار جذاب این نوع طراحی نظر شما را به خود جلب می کند و سپس زیرساخت قدرتمند و امنیت آن فوق العاده بالا است و مهمتر از همه در طولانی مدت به خاطر پشتیبانی قوی، خطری سایت شما را تهدید نخواهد کرد. اگر قصد دارید در بین رقبا حرفی برای گفتن داشته باشید، هر چقدر اصولی تر و طبق استانداردها رو به جلو حرکت کنید، صد در صد می توانید حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشید. قالب های آماده هم برای طراحی سایت پیشنهاد می شوند اما حقیقت ماجرا این است، زیر سازی طراحی به صورت اختصاصی بدون اغراق صد درجه نسبت به سایتی که با قالب های آماده طراحی می شود، متفاوت است و نظر ما این است که یک بار درست و مناسب هزینه کنید و در طولانی مدت از بازدهی فوق العاده آن بهره مند شوید.

چگونه یک مجموعه معتبر را برای طراحی سایت انتخاب کنیم؟
مجموعه دات وب یکی از معروف ترین و باسابقه ترین مجموعه هایی است که در زمینه طراحی سایت داروخانه فعالیت همه جانبه و چشمگیری را ارائه می دهد. شما در ابتدای کار می توانید با مشاورین ما در این مجموعه در ارتباط باشید تا بدون هیچ گونه ابهام و سؤالی بتوانید از خدمات طراحی سایت استفاده کنید.

پشتیبانی این مجموعه به قدری وسوسه کننده است که شما را ترغیب می کند تا طراحی سایت خود را در هر زمینه ای حتی داروخانه به ما بسپارید. با بررسی نمونه کارها متوجه سابقه تیم ماهر و باتجربه ما خواهید شد. به هر حال کیفیت ظاهری طراحی، نحوه بکار گیری عناصر و امکانات را همگی در نمونه های موجود در سایت می توانید مورد بررسی قرار دهید. در مورد قیمت هم با توجه به عواملی که گفته شد، قیمت ها کاملاً متغیر و منصفانه برآورد می شوند.

سخن پایانی
در مورد طراحی سایت داروخانه به صورت مختصر ولی مفید با شما صحبت کرده ایم. بهتر است بدانید که امروزه طراحی سایت را به راحتی می توان به یک سایت معتبر همچون دات وب واگذار کرد که با هزینه ای معقولانه یک طراحی ایده آل را برای شما به ثمر برساند. تنها کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در این مجموعه در ارتباط باشید.

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت داروخانه
طراحی سایت داروخانه

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی سایت داروخانه
طراحی سایت داروخانه