طراحی سایت نتورک

طراحی سایت نتورک برای کسب و کارهایی که به صورت مجازی فعالیت می کنند، کاملا ضروری است. نتورک یا بازاریابی شبکه ای یک روش نوین برای بازاریابی است که به روش های مختلف انجام می شود. شرکت هایی که برای شروع کار سایت طراحی کرده اند، توانسته اند از دیگر رقبا پیشی بگیرند و در این عرصه به موفقیت های خوبی برسند. طراحی سایت باید به صورت کاملا اصولی و با مشاوره های لازم انجام شود. مجموعه دات وب برای طراحی سایت نتورک ایده های خوبی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای اینکه بتوانید یک سایت کاربردی و بروز را داشته باشید بهتر است تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

 
طراحی سایت نتورک

بازاریابی و تبلیغات نقش پر رنگی در فروش و برندسازی دارد. پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا امروزه بیشتر شرکت ها کار بازاریابی را در بستر اینترنت و به کمک طراحی سایت نتورک انجام دهند. این یک سایت جامع و کامل است که کاربران می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. امکانات خوبی به سایت اضافه شده که با ورود به منو می توانید از آنها بهره ببرید. سایت نتورک یک مجموعه کامل برای تبلیغات و معرفی محصولات در برندهای مختلف بوده که زمینه را برای خرید و فروش مستقیم کاربران فراهم می کند.

طراحی سایت به صورت اصولی و با پشتیبانی سایت ۲۴ ساعته باعث شده تا همیشه در دسترس کاربران باشد و بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. سایت نتورک داراي یک قالب ساده و در عین حال شیک و بروز است که طراح در آن از رنگ های ترکیبی استفاده می کند. نام تمام محصولات در سایت درج می شود و شما می توانید در بخش مربوطه اطلاعات مربوط به آن محصول را مطالعه کنید. در سایت نتورک مدیریت به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود و بخش مدیریت به صورت مستقیم با کاربران در ارتباط است.

سایت نتورک از تنوع بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل امروزه شاهد سایت های مختلفی هستیم که هر کدام یک برندی را به صورت اختصاصی تبلیغ می کنند. اصلی ترین بخش سایت مربوط به پورسانت و درآمد زایی کاربران است که به صورت دقیق محاسبه می شود. طراحی چنین سایتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود و شرکت ها می توانند تبلیغات را به صورت گسترده تر انجام دهند. امکان طراحی چنین سایتی در سطوح مختلف وجود دارد چون طراحان برای این کار ایده های زیادی دارند.

معرفی روش های مختلف طراحی سایت نتورک

داشتن یک سایت فروشگاهی برای هر بازاریاب لازم و ضروری است. برای طراحی سایت نتورک روش های مختلفی معرفی می شود که افراد می توانند بر اساس حجم بازاریابی و نوع فعالیت خود یکی از این روش ها را برای طراحی انتخاب کنند.

طراحی سایت به روش بازاریابی مستقیم: اولین روشی که برای طراحی سایت نتورک به کار گرفته می شود بازاریابی مستقیم است. در این روش تمام محصولات موجود در سایت به صورت عمده در اختیار کاربران قرار می گیرد که هزینه کمتری هم دارد و مشتریان می توانند با فروش محصولات به صورت خرده به سود خوبی دست پیدا کنند.
طراحی سایت نتورک به صورت سفارشی و اختصاصی: طراحی سایت نتورک آن هم به صورت کاملا تخصصی و سفارشی تخصص اصلی تیم طراحی مجموعه … است. طراحی متناسب با کسب و کار شما صورت می گیرد.
طراحی سایت فروشگاهی برای کاربران شرکت های دیگر بازاریابی شبکه ای: این روش برای کاربران متفرقه در نظر گرفته شده است.
طراحی سایت بازاریابی تک سطحی: در این روش طراحی به گونه ای است که تخفیفات اجناس و خدمات برای مشتریان ارجاعی محاسبه می شود. کاربرانی که به سایت دعوت می شوند می توانند از فروش مستقیم خود پورسانت دریافت کنند.
طراحی سایت دراپ شیپینگ: در روش سوم مشتریان در فروش مشارکت دارند. هر فردی با کد مخصوص به خود می تواند در سایت ثبت نام کند و وارد صفحه مربوط به خود شود. بازاریابی و فروش به صورت مجازی و انجام تبلیغ برای این افراد سود خوبی دارد.
طراحی سایت فروشگاه زنجیره ای: طراح در این روش سعی می کند تا برای یک برند چندین شعبه راه اندازی کند و با طراحی سایت کارفرما را به سود بیشتر برساند.

ویژگی های مهم طراحی سایت نتورک

ویژگی های مهم طراحی سایت نتورک

سایت های نتورک یا بازاریابی شبکه ای تنها با هدف تبلیغات و افزایش فروش راه اندازی شده اند. این سایت ها ویژگی های مهمی دارند که عبارتند از:

 • از ویژگی های مهم این سایت ها می توان به امنیت بالا اشاره کرد؛ بدین ترتیب کاربران می توانند با اطمینان خاطر اطلاعات خود را ثبت کنند .
 • پورسانت کاربران در کمترین زمان و دقت و سرعت بالا محاسبه می شود.
 • شیفت و شاخه کاربران به راحتی جابجا می شود و هر کس در جایگاه خود قرار می گیرد.
 • ورود و خروج افراد اطلاع داده می شود و مدیریت می تواند امتیازات مربوط به افراد را در پروفایل آنها به ثبت برساند.
 • بر اساس واحدهای ارزی مثل ریال و دلار و… دوره های مختلف برای افراد ایجاد می شود.
 • پرداخت پورسانت در بازه زمانی مختلف صورت می گیرد و به صورت همزمان برای همه واریز می شود.
 • از دیگر ویژگی های سایت نتورک و طراحی آن می توان به ایجاد لاگ اشاره کرد که فعالیت های مختلف و تمام رخدادها در آن قابل مشاهده هستند.
 • نمودارهایی مربوط به فعالیت تمام بخش ها در سایت طراحی می شود و قابل مشاهده است. این نمودار و جدول ها بر اساس داده ها درج می شوند.
 • در ساختارهای مختلف سایت می توان ایده های خصوصی سازی را اجرا کرد.
 • مدیریت ارتباط مستقیمی با کاربران دارد و می تواند پیامک هایی را برای آن ها ارسال کند.
 • پورسانت ها بر اساس افزایش و کاهش اعتبار در کیف پول مدیریت می شوند.
 • امکان اتصال سایت به زیر سیستم های مختلف اعم از فروش کالا و خدمات وجود دارد .
 • از چندین زبان دنیا به صورت همزمان پشتیبانی می کنند تا کاربران بتوانند به راحتی از سایت استفاده کنند.

نکات مهم در طراحي سايت نتورک

چون نتورک و بازاریابی شبکه ای امروزه اهمیت زیادی دارد، طراحان هم سعی می کنند تا سایت نتورک را متناسب با نیاز و سلیقه کاربران طراحی کنند. در طراحی این سایت نکات مهمی وجود دارد که طراح باید به آنها توجه کند. طراحی باید مطابق با استانداردهای روز و بر حسب نیاز کاربر باشد؛ بنابراین باید ابتدا هدف و ایده را مشخص کرد. سایت هایی که با هدف طراحی می شوند، می توانند در فضای مجازی کاربری بهتری داشته باشند و راندمان فروش آنها افزایش پیدا می کند. برای شروع طراحی باید ابتدا مجوزهاي لازم را از وزارت صنعت و معدن دریافت کنید.

بعد از گرفتن مجوز شما اجازه طراحی و ادامه فعالیت در این حوزه را دارید. طراحی بدون مجوز غير قانوني است و چنین سایتی نمی تواند پیشرفت خوبی داشته باشد. نکته دیگری که در طراحی باید به آن توجه کرد امکانات و قابلیت های سایت است که باید کاملا بروز باشد تا بتواند نیاز کاربر را پاسخ دهد. سایت های نتورک مانند یک فروشگاه هستند که کار خرید و فروش را به صورت مجازی انجام می دهند پس باید تمام اطلاعات ثبت شده در سایت معتبر و قانونی باشد و علاوه بر این سایت هم امنیت لازم را برای کاربران فراهم کند .

از دیگر نکات مهم در طراحي سايت نتورک می توان به سرعت بالای سایت اشاره کرد باید صفحات به سرعت بارگیری شوند تا کاربر هنگام استفاده از سایت معطل نشود. طراح وظیفه دارد تا قبل از شروع کار هزینه را برآورد کند و در صورت رضایت مشتری کار را انجام دهد. اگر طراحی به صورت تخصصی و سفارشی انجام شود قطعا امکانات بیشتری به سایت افزوده می شود و این می تواند در جذب مشتری هم تاثیر بسزایی داشته باشد.

امکانات موجود در طراحی سایت نتورک

چیزی که در سایت نتورک می  تواند به جذب کاربران کمک کند امکانات و قابلیت های آن است؛ به همین دلیل بیشتر طراحان تلاش می کنند تا امکانات بروز را در سایت قرار دهند. در زیر به معرفی این امکانات کاربردی می پردازیم:

 1. مهمترین قابلیت این سایت می توان به امکان خرید از طریق درگاه های امن موجود اشاره کرد. چون امنیت سایت بالا است کاربران می توانند پس از خرید پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهند بدون اینکه خطری آنها را تهدید کند.
 2. کاربران اصلی سایت زمانی که محصولات را به فروش می رسانند یا افراد جدیدی را برای عضویت معرفی می کنند، شامل پورسانت می شوند که برای آنها به صورت دقیق محاسبه می شود تا در پایان کار به سود خوبی برسند.
 3. از دیگر امکانات موجود در سایت می توان به بررسی فعالیت کاربران و بازاریابان اشاره کرد. مدیریت آنها را زیر نظر دارد.
 4. سفارش های خرید در پروفایل هر فرد به نمایش درآمده و او می تواند به راحتی آنها را مشاهده کند. امکان افزودن و حذف سفارشات فروش دارد و شما به تمام این قابلیت ها دسترسی خواهید داشت و می توانید سفارش ها را پیگیری کنید.
 5. هر فردی که داراي مجموعه است می تواند مجموعه ها را به صورت نمودار درختی مشاهده کند. این نمودار بر اساس داده های هر فردی ثبت می شوند.
 6. صورت وضعیت هر ماه به خوبی محاسبه شده و در اختیار مدیریت قرار می گیرد.
 7. سقف خرید هر ماه برای افراد مشخص می شود و آنها می توانند محصولات متنوعی را انتخاب کنند.
 8. از دیگر امکانات موجود در سایت نتورک می توان به ارتباط مستقیم با مدیریت اشاره کرد که شما در چنین شرایطی می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

مزایای استفاده از سایت نتورک

استفاده از سایت نتورک برای کاربران مزیت های زیادی به همراه دارد. برای به حداقل رساندن هزینه ها طراحی و استفاده از سایت بهترین گزینه است. در سایت می توان تبلیغات را به صورت رایگان و گسترده انجام داد. برندسازی به بهترین شکل ممکن انجام می شود و کاربران می توانند خرید و فروش را به صورت مجازی انجام دهند که این می تواند صرفه جویی در زمان را هم به همراه داشته باشد. تمام خدمات و محصولاتی که در سایت ارائه می شوند کیفیت بالایی دارند.

مزیت دیگر استفاده از سایت نتورک افزایش سهولت دسترسی به خدمات و محصولات است. دیگر نیازی نیست که کاربران با مراجعه حضوری به بازار خرید را انجام دهند. بلکه می توانند از طریق سایت به هر چیزی دسترسی داشته باشند. با طراحی سایت کسب و کار شما اعتبار بیشتری پیدا کرده و می توانید در بازارهای داخلی و خارجی فروش را به صورت گسترده انجام دهید. اطلاعات سایت مدام بروز می رسند و شما می توانید به محصولات جدید و قیمت های بروز دسترسی داشته باشید.

هزینه طراحی سایت نتورک

هزینه طراحی سایت نتورک متفاوت است و بر اساس فاکتورهایی چون نوع طراحی و امکانات سایت محاسبه می شود. سایت هایی که به صورت سفارشی و تخصصی طراحی می شوند نیاز به دقت و تمرکز بیشتری دارند و طراح برای انجام این کار همیشه از ابزارهای بروز استفاده می کند. هر چه طراحی سنگین تر و امکانات بیشتر باشد قطعا زمانبر خواهد بود و طراح باید هزینه بیشتری برای انجام این کار در نظر بگیرد. هزینه ها همیشه قبل از طراحی برآورد می شوند و در صورت موافقت دو طرف کار طراحی شروع می شود.

مجموعه دات وب برای طراحی همیشه قیمتی مناسب را پیشنهاد می دهد و توانسته با این کار رضایت مشتریان را جلب کند. چون بازار طراحی سایت نتورک رقابتی است؛ بنابراین قیمت مناسب می تواند باعث استقبال بیشتر کاربران شود. برخی سایت ها با قالب آماده طراحی می شوند که هزینه آنها مناسب تر است. عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی نقش دارند که مهم ترین آنها نوع و سبک طراحی است. طراحی هایی که سبک امروزی دارند همیشه قیمت بیشتری را به خود اختصاص می دهند.

دات وب بهترین مجموعه برای طراحی سایت نتورک 
اگر به دنبال یک مجموعه معتبر و با سابقه برای طراحی سایت نتورک هستید، پیشنهاد ما به شما مجموعه دات وب است. این مرکز از یک تیم تخصصی و حرفه ای طراحی تشکیل شده که مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند سایتی با امکانات بالا را برای شما طراحی کند. این مجموعه با کسب مجوزها و رعایت قوانین توسط  کارفرما اقدام به طراحی سایت می کند. امنیت سایت های طراحی شده توسط شرکت دات وب بالا بوده و توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. استفاده از چنین سایتی باعث شده تا کسب و کارها بتوانند فروش و تبلیغات خوبی داشته باشند.

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت نتورک
طراحی سایت نتورک

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی سایت نتورک
طراحی سایت نتورک