طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در حوزه گردشگری قطعاً طراحی سایت های این چنینی بسیار موضوع مهمی به شمار می آیند. یک سایت معتبر زمانی می تواند بازدهی خوبی در حوزه نت را از آن خود کند که بتواند با سئوی مناسب در صدر صفحات گوگل جای گیرد. در این میان، بهتر است بدانید که تیم کاربلد، باتجربه و باسابقه دات وب به عنوان یکی از بهترین مجموعه هایی که در زمینه طراحی انواع سایت فعالیت می کند، شما را از انتخاب خود پشیمان نخواهد کرد.

طراحی سایت هتل

بررسی امکانات مورد نیاز طراحی سایت هتل

امروزه با توجه به استقبال مردم از سایت های هتل طبیعتاً طراحان امکانات قابل قبولی را برای جذب هر چه بیشتر مشتریان در نظر می گیرند که هر چقدر کیفیت در ارائه این امکانات بیشتر باشد، سایت مورد نظر بازدهی بیشتری هم خواهد داشت.

متأسفانه دیده شده است برخی از افراد به خاطر برآورد هزینه کمتر آنچنان که باید و شاید به کیفیت طراحی و استفاده از امکانات کامل تر توجهی نشان نمی دهند و به همین دلیل است که بعد از مدتی آنچنان که باید و شاید سایت هتل نمی تواند بازخورد خوبی داشته باشد و به همین خاطر، در ادامه به صورت مختصر و مفید در مورد امکاناتی که باید در طراحی سایت هتل مورد توجه قرار گیرد با شما صحبت خواهیم کرد.

 • رزرو آنلاین هتل
  از جمله امکاناتی که در طراحی سایت هتل باید مورد بررسی و توجه قرار داد، رزرو آنلاین هتل است؛ چراکه مردم به این دلیل از خدمات آنلاین استقبال می  کنند که بتوانند بدون اتلاف وقت و بدون هیچگونه دغدغه و استرس، خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند و در این بین، می توان گفت رزرو آنلاین هتل به مشتری کمک می کند تا قبل از سفر قادر باشد اتاق مورد نظر و دلخواه خود را رزرو کرده و با خیالی آسوده به سفر و گشت و گذار خود بپردازد. هر چقدر خدمات رزرو آنلاین پروسه آسان تری داشته باشد، صددرصد افراد بیشتری از کیفیت طراحی سایت مورد نظر راضی خواهند بود.
 • انتخاب تصاویر باکیفیت
  زمانی که مشتری قصد انتخاب هر کدام از اتاق  های هتل را داشته باشد، صددرصد نیاز خواهد داشت تا با فضای اتاق هم آشنا شود و به همین دلیل، در نظر گرفتن بخشی به نام بخش گالری و اسلاید تصاویر را نباید در امکانات مهم یک سایت هتل نادیده گرفت؛ چرا که با وجود تصاویر با کیفیت صد درصد می تواند اتاق مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کرده و متوجه است که برای چه نوع اتاقی هزینه مورد نظر را پرداخت می کند. به هرحال اهمیت تصاویر و نقش کلیدی آن ها در جذب مشتری را در فضای وب نمی توان نادیده گرفت.
 • آدرس و موقعیت هتل روی نقشه در سایت
  بخش مهم دیگری که در طراحی سایت هتل باید مورد توجه قرار داد، نمایش دادن آدرس و موقعیت هتل روی نقشه است. در این صورت کاربر بدون هیچگونه استرسی می تواند دقیق تر آدرس را یافته و از خدمات آن به نحو احسن استفاده کند. توجه داشته باشید کلیه مشخصات هتل باید روی نقشه گوگل درج شده باشد و این یکی از امکانات ویژه، حائز اهمیت و البته بسیار کلیدی به شمار می آید که نمی توان اهمیت آن را در طراحی سایت مربوط به هتل نادیده گرفت.
 • درج لیست قیمت واحدها
  لیست قیمت واحدهای اقامتی در طراحی سایت هتل را هم باید موضوع مهم و یکی دیگر از امکانات کلیدی در نظر گرفت؛ چرا که به هر حال مشتری باید بداند قیمت ها در چه وضعیتی قرار دارند تا بتواند بودجه خود را برآورد کند و می توان گفت لیست قیمت هم یکی دیگر از امکانات بسیار مهم در طراحی سایت است که نباید آن را فراموش کرد.
 • تاریخچه هتل
  بخش مهم دیگری که در این نوع طراحی وجود دارد، به معرفی تاریخچه هتل مرتبط می شود و نباید اهمیت آن را نادیده گرفت؛ چرا که به هر حال تاریخچه هتل هرچه به صورت شفاف تر بیان شود، قطعاً مشتری با ترغیب بیشتری به انتخاب آن خواهد پرداخت. بیان این مسئله که هتل در چه سالی تاسیس شده است، دارای چه امکانات، قوانین و موارد دیگر این چنینی است هم خود موضوع کم اهمیتی به شمار نمی آید و نباید این موارد را دست کم گرفت.
 • نظرات کاربران
  بسیاری از افراد زمانی که قصد رزرو آنلاین هتل را دارند، به نظرات کاربران توجه بیشتری نشان می دهند و به همین دلیل، امکان نقد و بررسی هتل هم باید یکی دیگر از امکاناتی باشد که در طراحی سایت هتل مشتری را جذب می کند تا از خدمات هتل مورد نظر استفاده کند. به هر حال نظر کاربرانی که قبلا از خدمات هتل استفاده کرده اند، نسبت به هر تولید محتوای دیگری می تواند ترغیب کننده تر و قابل اعتماد تر باشد.
 • معرفی مکان های گردشگری مهم شهر
  در طراحی سایت هتل بهتر است در بخش تولید محتوا به مکان های گردشگری شهر مورد نظر که هتل در آن واقع شده است هم پرداخته شود، مشتریان قطعاً بیشتر ترغیب می شوند تا شهر مورد نظر را برای سفر انتخاب کنند و طبیعتاً بررسی مکان های مهم در نزدیکی هتل هم خود می تواند در جلب نظر مشتری تاثیر بسیار زیادی داشته باشد؛ چرا که به هر حال امروزه مردم از خدمات آنلاین بسیار استقبال می کنند و در این بین، بهتر است بدانید که معرفی مکان های گردشگری هر شهری در جذب توریست نقش بسیار مهمیرا ایفا می کند و یک طراح ماهر و با تجربه صددرصد به کیفیت تولید محتوای خود در این زمینه هم بی توجه نخواهد بود.
 • استفاده از طرح های تخفیفی و مناسبتی
  طراح در هنگام طراحی سایت هتل باید از طرح های تخفیفی و تشویقی هم استفاده کند و صفحه ای را در صفحه فرود سایت به این کار اختصاص دهد. هرچقدر طرح های تخفیفی خصوصاً در مناسبت های خاص مانند عید نوروز ترغیب کننده تر باشد، مشتریان بیشتری مجذوب استفاده از خدمات آنلاین سایت مورد نظر خواهند شد. به هر حال سفر کردن همیشه از نظر مالی چالش هایی را به وجود می آورد و زمانی که کاربران متوجه شوند که خدمات آنلاین تا چه اندازه می تواند به نفع آنها باشد، صددرصد اولویت انتخاب خود را به خدمات این چنینی منحصر خواهند کرد.
 • تضمین امنیت سایت
  طراحی سایت هتل زمانی می تواند کارآمد باشد که طراح امنیت آن را تضمین کند. یعنی استفاده از افزونه های امنیتی مناسب را از یاد نبرد؛ چراکه به هر حال هر سایتی به مرور زمان با خطر هک شدن و ویروسی شدن روبرو است و به همین دلیل، استفاده از گواهی های مناسب و همچنین استفاده از هاست و دامنه قدرتمند را نباید در طراحی سایت مربوط به هتل نادیده گرفت. برخی از طراحان با برآورد هزینه کمتر آنچنان که باید و شاید امنیت سایت را تضمین نمی کنند و این چنین است که مشتری بعد از مدتی با مشکلات ریز و درشت بسیاری باید  دست و پنجه نرم کند. به همین خاطر، شما باید به مجموعه های معتبری همچون دات وب مراجعه کنید تا یک تیم ماهر طراحی سایت مورد نظر شما را بر عهده بگیرند.

اهمیت سئو محلی در طراحی سایت هتلاهمیت سئو محلی در طراحی سایت هتل

سئو محلی یکی از مهم ترین اقداماتی است که طراح در طراحی سایت هتل باید نسبت به آن توجه ویژه ای نشان دهد. نام سایت شما ما در موقعیت های اطراف خود جزء اولین ها باشد که متأسفانه برخی از افراد به موارد این چنینی به هیچ عنوان توجهی ندارند و به همین دلیل است که در طولانی مدت با بازدهی خوبی سایت مورد نظر روبرو نمی شود، سئو محلی باعث می شود تا سایت شما بتواند جزء مکان های خاص و متمرکز در موقعیت محلی خود به شمار آید و این چنین کسب و کار شما بیشتر به چشم خواهد آمد. سئو محلی زیر شاخه سئو سایت است و صد درصد در کسب رتبه بالاتر سایت شما می تواند نقش مهمی را ایفا کند. تحقیقاتی که به دست آمده نشان می دهد ۵۰% افرادی که از جستجوی محلی به سایت مورد نظر خود دست پیدا می کنند، به مشتریان دائمی تبدیل می شوند.

سرعت بالای سایت هتل
سایت شما حتی اگر امکانات و قابلیت های بی نظیری را درون خود جای دهد، ولی سرعت بالایی نداشته باشد، شما نمی توانید طراحی سایت خود را یک طراحی ایده آل در نظر بگیرید؛ چرا که در فضای وب، جذب کاربر به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این عوامل بدون هیچ اغراقی می تواند سرعت بالای سایت باشد.

توجه داشته باشید که اگر در هنگام رزرو اتاق، سرعت سایت کند باشد، کاربر به هیچ عنوان تمایلی به ادامه کار نخواهد داشت و صد در صد به سراغ سایت دیگری برای رزرو اتاق خواهد رفت. پس لطفاً اهمیت سرعت بالای سایت را در طراحی سایت هتل به هیچ عنوان نادیده نگیرید.

گالری منحصر به فرد سایت هتل
همانطور که در بخش امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت هتل به استفاده از تصاویر با کیفیت اشاره کرده ایم، بهتر است بدانید که تصاویر با کیفیت و تولید محتوای ویدیویی قابل قبول می تواند یکی از مهمترین بخش هایی باشد که طراح باید در طراحی خود لحاظ کند. به هر حال مشتریان در هنگام رزرو آنلاین هتل بسیار علاقه دارند تا با قسمت های گوناگون هتل مورد نظر خود آشنا شوند تا بتوانند با خیال راحت به رزرو اتاق بپردازند. هر چقدر تصاویر قابل قبول تر، واقعی تر و با کیفیت تر باشند، صد درصد می توان انتظار جذب بیشتر کاربران را داشت. نمای کلی هتل، قسمت پذیرش و فضای کلیه اتاق ها همگی یک گالری جذاب و منحصر به فرد را در سایت به وجود می آورند.

حفظ و نگهداری سایت
شما برای طراحی سایت هتل می توانید به تیم ماهر ما در مجموعه دات وب اعتماد کنید؛ چرا که در این مجموعه پشتیبانی قابل قبولی را قطعاً دریافت خواهید کرد. به هر حال طراحی سایت به گونه ای است که از همان ابتدا به مرور زمان احتیاج به یک پشتیبانی قوی خواهد داشت.

در این میان، تیم با تجربه ما عملکرد و بهینه سازی سایت را مورد بررسی قرار می دهند و با بروز نگه داشتن نرم افزار ها سعی می کنند تا سایت مورد نظر را در بین دیگر رقبا به یک سایت ایده آل و کاملاً به روز تبدیل کنند. در مناسبت های گوناگون می توان پیشنهادات مختلفی را برای جذب کاربر در سایت اعمال کرد و به همین دلیل بهتر است حفظ و نگهداری سایت را به افرادی بسپارید که در این زمینه تجربه کافی دارند. نگهداری و حفظ سایت در طولانی مدت کمک می کند تا شما با یک سایت ایمن روبرو شوید و این امر با یک پشتیبانی قوی امکان پذیر است.

استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و مناسب
تولید محتوا بخش مهم طراحی سایت هتل را در بر می گیرد. هرچقدر محتوای تولیدشده، خلاقانه تر باشد صددرصد بازدهی سایت هم به مراتب بیشتر خواهد بود؛ چرا که انتخاب کلمات کلیدی مناسب در این بین، باعث می شود تا کاربران بتوانند سایت شما را به راحتی بیابند و از خدمات آن به صورت آنلاین و اینترنتی استفاده کنند. شما اگر از یک مجموعه با سابقه استفاده کنید، طراحی سایت به گونه ای برای شما رقم خواهد خورد که بتوانید با ایده آل ترین کلمات کلیدی سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل به یکی از بهترین ها تبدیل کنید.

امروزه تمام کسانی که در حوزه وب سروکار دارند، به خوبی می دانند که محتوای سئو شده تا چه اندازه می تواند در نرخ تبدیل و بازدید سایت تأثیر گذار باشد. هرچقدر سایت از اصول سئو به نحو احسنت و اصولی تر استفاده کند، طبیعتاً در دراز مدت می تواند به کسب درآمد بالاتری بیندیشد؛ چرا که مردم از خدمات چنین سایت هایی بیشتر استقبال می کنند؛ چرا که در صفحات اول گوگل جای گرفته اند و جای گرفتن در صفحات اول به هیچ عنوان کار آسانی نیست و باید از یک تیم ماهر و باتجربه در این زمینه کمک بگیرید.

سخن پایانی
طراحی سایت هتل را به مجموعه دات وب بسپارید که با کمترین هزینه بتوانید بهترین خدمات را دریافت کنید. امروزه مردم با وجود صفحات وب، از خدمات آنلاین در هر زمینه ای حتی گردشگردی استقبال می کنند. در این میان، چنانچه شما قصد داشته باشید که از خدمات خود به نحو احسنت و در کوتاه ترین زمان ممکن به کسب درآمد برسید، بهتر است به مجموعه هایی در این زمینه یعنی طراحی سایت اعتماد کنید که سابقه و تجربه بالایی را به خود اختصاص داده اند.

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت هتل
طراحی سایت هتل

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی سایت هتل
طراحی سایت هتل