طراحی سایت پزشکی

به جرات می توان گفت طراحی سایت پزشکی و ساخت یک سایت برای پزشکان و افرادی که در عرصه درمانی مشغول فعالیت هستند، این روزها به یکی از مهمترین اقدامات برای آنها تبدیل شده است. طراحی سایت پزشکی باید از طریق متخصصینی که در این زمینه فعال هستند و تاکنون تجربه های متعددی در طراحی وب سایت پزشکان داشته اند، صورت بگیرد. به صورت متداول ایده طراحی سایت پزشکی از زمانی ذهن طراحان را به خود مشغول کرد که مراجعین سوالات مختلفی را در ارتباط با داروها، بارها و بارها از پزشکان می پرسند یا اینکه منشی برای نوبت دهی گاهی دچار مشکل می شد؛ از این رو طراحان سایت بر آن شدند که به طراحی حرفه ای سایت پزشکی بپردازند. اگر شما هم با مشکلات مختلفی در ارتباط با نوبت دهی یا اینکه سوال های متعددی که از شما در ارتباط با بیماری ها و داروها می پرسند مشکل دارید و به دنبال یک راه آسان برای گسترش وقت خود هستید به شما پیشنهاد می کنیم طراحی سایت پزشکی را دست کم نگیرید. ما در مجموعه دات وب آماده هستیم تا به شما در این زمینه کمک کنیم.
طراحی سایت پزشکی

سفارش طراحی سایت پزشکی
اگر تصمیم گرفتید که طراحی سایت پزشکی را سفارش دهید به شما تبریک می گوییم؛ زیرا بهترین گزینه و انتخاب را پیش رو داشته و می توانید طی یک دوره کوتاه مدت و پس از مشاوره های رایگانی که در اختیار شما قرار می دهیم با پیشرفت های چشمگیری روبرو شوید. برای سفارش طراحی سایت پزشکی تنها کافیست فرم درخواست را پر کنید تا کارشناسان ما آن را بررسی کنند. برای طراحی سایت اصلاً لازم نیست که به صورت حضوری اقدام کنید ما به صورت برخط در خدمت شما هستیم تا بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه دهیم.

ویژگی های طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی همیشه منجر به رضایت مراجعین و گسترش وقتی که در اختیار پزشک قرار می گیرد خواهد شد. با توجه به اینکه امروزه طراحی سایت پزشکی از قبل چشمگیرتر شده و در میان مخاطبان توانسته به خوبی جای خود را باز کند پس قطعاً باید ویژگی ها و امتیازات خاصی را داشته باشد. از جمله ویژگی هایی که می توانیم برای طراحی سایت پزشکی به آنها اشاره داشته باشیم، موارد زیر هستند:

 • امکان ارسال پیام آنلاین به بیماران
 • مشاوره آنلاین
 • ایجاد موقعیت هایی برای گزارش گیری دقیق از فعالیت های مختلف
 • به وجود آمدن یک حساب کاربری برای بیماران و پزشکان
 • واکنش گرا بودن و رسپانسیو بودن سایت
 • ایجاد شرایطی برای ویزیت از راه دور
 • دسته بندی کردن خدمات پزشکی

طراحی سایت پزشکی چه اهمیتی دارد؟

طراحی سایت پزشکی زمانی اهمیت خود را می تواند به مخاطبان نشان دهد که روند درمانی بیماران راحت تر و خیلی سریع تر پیش می رود. علاوه بر این زمان بسیار زیادی که در اختیار پزشک قرار می گیرد، منجر شده تا بیمارانی که به صورت حضوری به آنها مراجعه می کنند را به آسانی و با حوصله بیشتری ویزیت کنند. دیده شدن تخصص پزشکان در هر زمینه ای که مشغول فعالیت هستند از دیگر دلایلی است که می توانیم اهمیت طراحی سایت پزشکی را به آن مرتبط کنیم.

ارائه خدمات پزشکی با هزینه کمتر، همیشه از دغدغه های بیمارانی بوده که کمی ممکن است با مشکلات مالی مواجه باشند؛ از این رو اگر شما سایت پزشکی خود را راه اندازی کنید، می توانید به بیمارانی که این مشکل را دارند کمک کنید. اگر یک بیمار مشکل خیلی حادی نداشته باشد، می توانید از راه دور او را ویزیت کرده و نکاتی که لازم است را به وب گوشزد کنید. از طریق طراحی سایت پزشکی شما می توانید خدماتی که تاکنون انجام داده اید را به وسیله عکس ها و فیلم ها در بستر فضای مجازی قرار دهید و اشخاص مختلفی را با شیوه کاری خود آشنا کنید. ارائه خدمات آنلاین منجر شده تا هزینه های رفت و آمد بیماران کاهش پیدا کرده و شما به عنوان یک پزشک محبوب و همیشه در دسترس تبدیل شوید.

مزایای طراحی سایت پزشکی

مزایای طراحی سایت پزشکی

به طور قطع طراحی سایت پزشکی مزیت های بسیار زیادی را برای پزشکان و کادر درمانی به دنبال دارد. از جمله مزایایی که برای طراحی سایت پزشکی می توانیم با آن اشاره داشته باشیم مواردی از قبیل مشهور شدن پزشک در عرصه دنیای مجازی، رضایت اکثریت مراجعه کنندگان، کسب اعتبار مناسب و مطلوب برای پزشک، اطلاع رسانی های خیلی سریع به بیماران، دسترسی راحت بیماران به خدمات مورد نظر، ایجاد یک فضای دوستانه تعاملی با مخاطبان و…. اشاره داشته باشیم. تمام این مزایا دست به دست هم می دهند که شما بتوانید به مراجعه کنندگان خود اضافه کرده و در وقت خود هم صرفه جویی های لازم را به عمل آورید.

راهنمای طراحی سایت پزشکی

اگر بخواهیم در ارتباط با چگونگی طراحی سایت پزشکی صحبت کنیم باید بدانید که این کار قاعده و قانون خاص خود را دارد. هر مجموعه ای نمی تواند طراحی سایت پزشکی را انجام دهد؛ زیرا این کار به صورت کاملا تخصصی باید انجام شود و با رعایت قوانین و مقررات خاصی که دارد صورت بگیرد تا بتواند مزایایی که پیش تر آنها را یاد کردیم، برای پزشک به دنبال داشته باشد. با راهنمای طراحی سایت پزشکی به شما کمک می کنیم تا دقیقا بدانید در زمان طراحی سایت با چه مواردی باید روبرو شوید و آنها را انجام دهید.

 • رعایت اصول و استانداردهای پزشکی
  در زمان طراحی سایت پزشکی، اولین چیزی که باید به عنوان یک اصل اساسی در طراحی سایت به آن اهمیت ویژه ای داده شود، دقت کردن به استانداردهای درمانی است. اما این استانداردهای پزشکی دقیقاً مرتبط با چه چیزی است؟ محتوای مناسب، بخش بندی های مرتبط با سایت، رزومه پزشک، تصاویر و بیان درست خدمات درمانی از مهمترین اصول و استانداردهایی است که در زمان طراحی سایت پزشکی باید به آنها توجه ویژه ای داشت.
 • طراحی رسپانسیو
  همانطور که می دانید این روزها بیشتر اشخاصی که در دنیای مجازی مشغول به فعالیت هستند، کار خود را به وسیله موبایل و تبلت و برخی هم توسط کامپیوترها انجام می دهند. اما استفاده از موبایل و تبلت بیش از دیگر وسایل الکترونیکی به چشم می خورد؛ بنابراین در طراحی سایت پزشکی باید به این مبحث اشاره داشته باشیم که رسپانسیو باید به درستی انجام شده تا تمامی کاربران دنیای اینترنت بتوانند از سایت شما استفاده کنند. طراحی رسپانسیو وبسایت موجب شده تا تمام اشخاص با هر وسیله ای که در دنیای مجازی در حال وبگردی هستند بتوانند سایت شما را ببینند و از آن استفاده نمایند.
 • رعایت و تمرکز دقیق روی تجربه کاربری
  احتمالاً شما هم تاکنون با سایت هایی مواجه شده اید که خیلی سخت می توان با آنها ارتباط برقرار کرد و اصلا کاربری راحت و آسانی ندارند. تمرکز کردن روی تجربه کاربری برای طراحی سایت پزشکی بسیار مهم است و کاربر باید بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن از کلماتی که روی سایت قرار داده اید، استفاده کند؛ زیرا اگر با یک کاربری ساده مواجه نشود قطعاً از سایت خیلی سری بیرون رفته و دیگر به سایت شما هم سر نمی زند.
 • بهینه سازی سئو
  سئو، سئو، سئو؛ اگر بخواهیم پس از طراحی سایت در ارتباط با مهمترین بخش بالا آوردن رنکینگ سایت شما در گوگل صحبت داشته باشیم باید به سئو اشاره کنیم. بله سئو سایت از جمله مهمترین اصولی است که باید پس از طراحی سایت آن را روی سایت پزشکی پیاده کرد. بهینه کردن سئو به معنی این است که جایگاه سایت شما در میان جستجو های گوگل رتبه خوبی را می تواند کسب کند. استفاده از کلمات کلیدی مناسب و بهره گیری از محتوایی درست و برخورداری از صفحاتی که هدفمند هستند، در بهینه کردن سئو سایت بسیار مهم است.
 • ارائه اطلاعات به سبکی اصولی
  در صورتی که قصد دارید یک سایت پزشکی را راه اندازی کنید باید به این موضوع دقت کنید که اطلاعات قرار داده شده روی سایت باید دقیق و همیشه بروز باشد. اطلاعات را نباید با یک زبان سخت که تنها متخصصین متوجه آن می شوند روی سایت بارگذاری کرد. به این مبحث دقت کنید که بیشتر مخاطبین شما تخصصی در حیطه پزشکی ندارند و اکثریت بیماران شما هستند؛ بنابراین اطلاعات و داده های خود را به صورت ساده و با بیانی شیوا و روان به آنها ارائه کنید.
 • پشتیبانی از پزشکان
  پشتیبانی از پزشکان به معنای این است که کاربر و بیمار به آسانی بتواند با پزشک و متخصص ارتباط داشته باشد. اما برای این برقراری ارتباط باید چه کاری انجام دهیم؟ از ابزارهایی همچون پست الکترونیکی، یک فرم تماس و… برای این کار استفاده کنید.
 • بهره گیری از شیوه های بروز برای جذب مخاطب
  زمانی که به فکر طراحی سایت پزشکی یا طراحی سایت دندان پزشکی میفتید بهتر است شیوه ها و سبک های قدیمی را کلاً کنار بگذارید. این روزها همه با روش های پیشرفته آشنا هستند و می خواهند اطلاعاتی جامع و کاربردی و به دست آورند. علاوه بر این، زمانی سایت شما می تواند جذاب باشد که محتوا را کاربر بتواند به آسانی درک کند و او از لحاظ اطلاعاتی اغنا شود. پزشکی که بتواند ویدیوها و تصاویر با کیفیت خدمات خود را روی سایت قرار دهد و به اصولی ترین شیوه ممکن آنها را بیان کند به طور قطع برنده این عرصه رقابتی است.

قیمت طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی با توجه به اینکه قرار است چه خدماتی را در این طراحی سایت بگنجانیم قطعاً قیمت های مختلفی دارد. از جمله عواملی که روی هزینه طراحی سایت اثر گذار است برخورداری از افزونه ها و شیوه طراحی سایت و کارهایی است که پزشک از مجموعه درخواست می کند. هر چه این طراحی پیشرفته تر باشد قطعا هزینه ها نیز افزایش پیدا می کند. اما به شما این نوید را می دهیم که ما خدمات خود را با ارزان ترین قیمت در اختیارتان قرار می دهیم. مجموعه دات وب کیفیت را فدای قیمت نمی کند و بهتر است از این لحاظ دغدغه ای نداشته باشید.

طراحی سایت پزشکی چقدر طول می کشد؟

با در نظر گرفتن اینکه قرار است چه نوع امکاناتی و چه سبکی از وب سایت برای شما طراحی شود به همان اندازه هم طراحی و تحلیل سایت زمان لازم دارد. به شما توصیه می کنیم در طراحی سایت و در اختیار گرفتن آن عجله ای نداشته باشید. هر چقدر این موضوع با صبر و حوصله انجام شود قطعاً نتایج بهتری را شاهد خواهید بود. به صورت کلی ما سعی بر این داریم که سفارشات خود را به صورت ۲۰ روزه آماده کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی