طراحی سایت دندان پزشکی

داشتن یک سایت معتبر و پیشرفته برای یک مطب یا مرکز بزرگ دندان پزشکی بسیار لازم و ضروری می باشد؛ زیرا افراد با کمک این سایت می توانند از زمان کاری و میزان تخصص پزشک و بسیاری موارد دیگر مطلع شوند و حتی اقدام به دریافت نوبت هم نمایند. لازم به ذکر است که در زمان طراحی سایت دندان پزشکی باید به نکات زیادی توجه کرد؛ زیرا این گونه سایت ها نیاز به تخصص زیادی دارند تا مهمترین اطلاعات درون آنها قرار بگیرد و کاربران به آنها دسترسی پیدا نمایند. طراحی سایت دندان پزشکی امروزه با استقبال بی نظیری از طرف مراکز دندانپزشکی بزرگ و مطب ها مواجه شده است تا مراکز از این طریق بتوانند برنامه ریزی بهتری برای درمان بیماران داشته باشند و از معطلی آنها در مطلب خودداری کنند.
طراحی سایت دندان پزشکی
طراحی سایت دندان پزشکی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد؛ زیرا امروزه بیماران برای یافتن پزشک مجرب و متخصص یا کلینیک معتبر و با سابقه به سراغ اینترنت وی روند و با سرچ در گوگل به راحتی نیاز خود را برطرف می کنند. لازم به ذکر است که دلایل متعددی برای اهمیت طراحی سایت دندان پزشکی وجود دارد که در زیر به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:
 • بیماران به راحتی با متخصصان دهان و دندان آشنا می شوند.
 • قابلیت دریافت نوبت دارند.
 • قابلیت پرداخت هزینه را دارند.
 • با سایت دندان پزشکی بیمار می تواند با پزشک ارتباط برقرار کند تا فرد به درستی مورد درمان قرار بگیرد.

باید بگوییم زمانی که دندان پزشکان یک سایت را طراحی می کنند همواره از طریق آن می توانند هم محیط خود را به نمایش بگذارند و هم می توانند نمونه کارهای خود را به صورت تصویری و ویدیویی نمایش بدهند تا بتوانند از این طریق با جلب رضایت و اعتماد مشتریان و بیماران فعالیت خود را گسترش بدهند. افزایش فعالیت و پیشرفت دندان پزشکی به خدمات ارائه شده توسط آنها نیز بستگی دارد که اصولا خدمات قابل ارائه درون سایت قرار داده شده استو در دسترس کاربران می باشد.

مراحل طراحی سایت دندان پزشکی

برای طراحی یک سایت دندان پزشکی باید مانند طراحی بسیاری از سایت ها همواره مراحلی را طی کرد که تمام مراحل باید طبق اصول و استاندارد ها طی شود تا بهترین و کامل ترین سایت طراحی شده و در اختیار دندان پزشکان قرار بگیرد. از مراحل طراحی سایت دندان پزشکی مراحل زیر را نام خواهیم برد:

 • ابتدا باید مطالب و محتواهای مورد نیاز برای قرار دادن درون سایت را آماده کرد.
 • سایت را برنامه نویسی و آماده نمود
 • اطلاعات مربوطه را وارد سایت کرد.
 • آن را تست نمود.
 • بارگذاری سایت را درون گوگل انجام داد.

طی کردن مراحل طراحی سایت دندان پزشکی طبق اصول و استاندارد ها باعث می شود تا سایت شما هم بدون هیچ گونه نقص و مشکلی بارگذاری شود و در اولین بخش موتور جستجوی گوگل قرار بگیرد تا زمانی که کاربران برای یافتن بهترین مرکز به گوگل مراجعه می کنند با این مجموعه روبرو شوند و از خدمات ویژه آن بهره مند گردند. اطلاعاتی که درون سایت قرار می دهید از اهمیت زیادی برخوردار هستند؛ زیرا در آنها اطلاعات پزشکان و سابقه مرکز و پزشک و زمان کاری و نحوه نوبت دهی و بسیاری مطالب دیگر وجود دارد که از نظر کاربران و بیماران بسیار مهم است و آنها را در شناخت و اطمینان به مرکز و دندان پزشک یاری می رساند. لازم به ذکر است که هنگام طراحی سایت دندان پزشکی یا طراحی سایت پزشکی باید به نظر و نیاز کاربران، گرافیک سایت، برنامه نویسی، صفحه آرایی، کنترل کیفی و تحویل به موقع سایت هم توجه شود.

مشخصات بهترین سایت دندان پزشکی

بهترین سایت دندان پزشکی همواره باید دارای مشخصات فراوانی باشد تا بتواند بهترین عملکرد را از خود نشان بدهد. از این مشخصات موارد زیر را نام خواهیم برد:

 • سایت خوب طراحی منحصر به فرد و ایمنی دارد.
 • اصولا برای هر نوع خدمت دندان پزشکی صفحه ای جداگانه دارد.
 • دارای مشاور و کارشناس است که پاسخگویی ۲۴ ساعته دارند‌.
 • در آن اطلاعات کامل مرکز دندان پزشکی و پزشکان قرار دارد.
 • دارای بخش راهنما برای ورود به سایت و دریافت نوبت است.
 • قابلیت دریافت نوبت و پرداخت هزینه برای کاربران دارد.

در کل یک سایت دندان پزشکی روزانه کاربران و بیماران متعددی را پوشش می دهد؛ در نتیجه باید کاملا اصولی طراحی شود تا بتواند بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن به کاربران ارائه بدهد و رضایت آنان را جلب کند. مسلما سایت خوب دارای بخش نظر سنجی است تا بیماران بتوانند نظرات درمانی خود را با دیگران در میان بگذارند که این مورد به افزایش اعتبار مجموعه کمک شایانی خواهد کرد.

مزایای طراحی سایت دندان پزشکی

مزایای طراحی سایت دندان پزشکی

طراحی سایت دندان ویژگی مزایای زیادی دارد؛ به همین دلیل امروزه زمان مراجعه به گوگل با مراکز متعددی روبرو خواهید شد که با طراحی سایت اطلاعات خود را در اختیار بیماران قرار داده اند. این مزایای ویژه و مهم عبارتند از:

 • انتشار سریع مطالب و مقالات
 • استفاده از چت آنلاین با بیماران
 • افزایش اعتبار کاری شما در ارائه خدمات به بیماران
 • فراهم ساختن بستری از ارتباطات با بیماران
 • امکان رزرو آنلاین بدون مراجعه حضوری
 • بیان هزینه های خدمات شما در وبسایت
 • برندسازی و کسب در آمد

با این حجم از مزایا همواره بسیاری از کلینیک های دندان پزشکی و مطب های شخصی به طراحی سایت پرداخته اند تا بتوانند از این طریق ارتباط بیشتر و بهتری با بیماران برقرار کنند و فعالیت خود را گسترش بدهند.

چگونه یک سایت حرفه ای دندان پزشکی طراحی کنیم؟

برای این که یک سایت حرفه ای دندان پزشکی طراحی کنید باید از افراد مجرب و با تجربه کمک بگیرید که در زمینه طراحی سایت سابقه زیادی دارند و می دانند که یک سایت از چه بخش هایی تشکیل شده است. اگر یک سایت سریع و بدون ترافیک طراحی شود به گونه ای که کاربران بتوانند بدون تاخیر کار خود را انجام بدهند مسلما این سایت کاملا حرفه ای است و می توان به صورت همزمان چندین بیمار را پوشی بدهد. با انتخاب یک تیم حرفه ای خواهید توانست یک سایت زیبا و جذاب و همچنین وبسایتی با سرعت بالا و پشتیبانی قوی داشته باشید که عملکرد بی نظیری دارد.

با طراحی یک سایت حرفه ای برای مرکز دندان پزشکی خود می توانید نظرات مثبت کاربران را به وب سایت جلب کنید و در نتیجه از گوگل هم امتیاز دریافت نمایید؛ زیرا نظرات مثبت می توانند باعث شوند تا سایت شما در صدر جدول گوگل قرار بگیرد. در انتخاب مرکز طراحی سایت و نوع سایت دقت زیادی داشته باشید تا بتوانید به راحتی فعالیت کاربران را کنترل نمایید و ثبت نوبت بیماران را به خوبی برنامه ریزی کنید.

امکانات لازم برای طراحی سایت دندان پزشکی

برای طراحی یک سایت دندان پزشکی باید امکانات مهمی را درون سایت قرار بدهید؛ زیرا کاربران هنگام ورود به سایت به این گونه امکانات توجه می کنند. از این امکانات مهم در سایت می توان موارد زیر را معرفی کرد:

 1. وجود روزمه پزشکان
 2. وجود سابقه مرکز
 3. فرم نوبت گیری
 4. فرم پرداخت
 5. فرو هزینه ها
 6. آدرس و شماره تماس ها
 7. گالری تصاویر
 8. مقالات

این امکانات همواره مورد توجه کاربران هستند زیرا با کمک آنها می توانند هم به اعتبار مجموعه دست پیدا کنند، هم از خدمات آنها مطلع شوند، هم برای ثبت نوبت و پرداخت به راحتی اقدام کنند. هر چه امکانات موجود در سایت بیشتر باشد مسلما می تواند نظر کاربران را به سمت خود جلب کند. البته وجود کاتالوگ تصاویر هم می تواند در جذب آنها موثر باشد. امکانات موجود در هر سایت نشان دهنده فعالیت و اعتبار مرکز دندان پزشکی می باشد پس با افزایش امکانات سایت خود می توانید به کاربران این اطمینان را بدهید که مرکزی معتبر و پیشرفته هستید که بهترین خدمات را ارائه می دهید.

ویژگی های مهم هنگام طراحی سایت دندان پزشکی

برای ایجاد یک سایت دندانپزشکی کامل و جامع، لازم است ویژگی هایی که در ساخت سایت دندانپزشکی باید رعایت شود را بشناسید. این ویژگی ها عبارتند از:

 1. باید سرعت سایت بالا باشد تا در برابر حجم بالای اطلاعات دچار افت سرعت و کیفیت نشود.
 2. باید از رنگ های زیبا در طراحی سایت استفاده کرد تا نظر کاربران را جلب کند.
 3. باید از تصاویر واضح استفاده کنید و نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید.
 4. برند خود را در وب سایت به درستی تبلیغ کنید تا نظر کاربران جلب شود.
 5. باید تمام اطلاعات به راحتی برای کاربران باز شود و قابل دسترسی باشد.
 6. پشتیبانی سایت داشته باشید؛ زیرا با وجود آن می توانید به سرعت مشکل سایت را برطرف کنید.
 7. از اطلاعات بروز استفاده کنید و مقالات جدید درون سایت خود قرار بدهید.
 8. همیشه لیست هزینه درون سایت داشته باشید تا کاربر بداند که چه میزان بودجه باید در اختیار داشته باشد.
 9. به گونه ای سایت را طراحی کنید که برای کامپیوتر و موبایل قابل خواندن باشد.
 10. بخش رزومه هم باید در سایت باشد تا کاربران با پرسنل و پزشکان به خوبی آشنا شوند.
 11. البته ناگفته نماند که وجود بخش رزرو نوبت و پرداخت آنلاین هزینه هم می تواند از ویژگی های یک سایت دندان پزشکی باشد.

هزینه طراحی سایت دندان پزشکی

هزینه طراحی سایت دندان پزشکی براساس موارد متعددی تعیین می شود؛ به همین دلیل هزینه ثابتی ندارد که در زمان ثبت سفارش در همان لحظه در اختیار شما قرار بگیرد. مسلما امکانات موجود در سایت، نوع سایت، کیفیت سایت و موارد دیگری مانند محتواهای مورد نیاز برای سایت، اطلاعات وارد شده و… از مواردی هستند که تعیین کننده قیمت طراحی سایت می باشند. لازم به ذکر است که وب سایت ها دارای دو نوع هستند که یک نمونه از قبل طراحی شده و تنها مرکز دندان پزشکی باید اطلاعات مهم را وارد سایت کند و اصولا این نمونه امکان تغییر اطلاعات را ندارد و هزینه کمتری را هم برای کاربر به همراه دارد.

نوع دوم طراحی سایت به روش کد نویسی و برنامه نویسی است که به صورت اختصاصی برای مشتری انجام می شود. این نوع سایت از کیفیت بالا و عملکرد عالی برخوردار است؛ در نتیجه هزینه بالاتری هم خواهد داشت. پس ناگفته نماند که یک سایت تخصصی و پیشرفته هزینه بیشتری هم برای طراحی نیاز دارد؛ از این رو توصیه می شود قبل از سفارش سایت ابتدا از میزان هزینه پرداختی مطلع شوید و سپس سفارش را ثبت نمایید.

مدت زمان طراحی سایت دندان پزشکی
برای طراحی یک سایت دندان پزشکی به دلیل این که سایت باید با کیفیت باشد و بتواند بهترین امکانات را در خود جای بدهد باید مدت زمان بیشتری هم برای طراحی آن وقت گذاشت. سایت های از پیش طراحی شده تنها به وارد کردن اطلاعات و بارگذاری نیاز دارند که این زمان کمتری لازم دارد و اصولا برخی مراکز به تهیه آنها روی آورده اند. باید بگوییم که مهارت بالای مرکز طراحی سایت می تواند در کاهش دادن زمان طراحی هم تاثیر بگذارد.

اگر سایتی می‌ خواهید که کیفیت بالایی داشته باشد و با امکانات عالی خود بتواند نظر کاربران را جلب کند مسلما باید زمان بیشتری را در نظر بگیرید تا طبق اصول و استانداردها سایت طراحی شود. در حالت عادی بین ۱ الی ۳ هفته طراحی یک سایت زمان نیاز دارد؛ اما اگر بخواهید سایت شما پیشرفته تر باشد و کارایی بیشتری از خود نشان بدهد ممکن است این زمان به ۲ ماه هم برسد؛ در نتیجه بسته به اطلاعات و مشخصات و نوع سایت شما این زمان متغیر خواهد بود.

سخن پایانی
امروزه طراحی سایت دندان پزشکی برای مطب های خصوصی و کلینیک ها به امری ضروری تبدیل شده است؛ زیرا با کمک این سایت ها می توان میان کاربران یا همان بیماران و پزشکان ارتباط قرار کرد. در حال حاضر افراد برای یافتن مرکز دندان پزشکی معتبر دیگر به سراغ خیابان ها نمی روند و اصولا با تلفن همراه خود به اینترنت و گوگل مراجعه کرده و بهترین سایت دندان پزشکی را جستجو می کنند تا از آدرس و تلفن و زمان فعالیت آن آگاه شوند و پس از یافتن بهترین مرکز با اطمینان به سراغ آن می روند و از خدمات آن استفاده می کنند. برای طراحی سایت دندانپزشکی همین الان با مشاوران ما در سایت دات وب ارتباط برقرار کنید.

 

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت دندان پزشکی
طراحی سایت دندان پزشکی

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی سایت دندان پزشکی
طراحی سایت دندان پزشکی