طراحی سایت عمرانی

طراحی سایت عمرانی کمک شایانی به شرکت های ساختمان سازی کرده تا بتوانند از این طریق پروژه ها و خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار بدهند. شرکت های ساختمان سازی برای برند سازی نیاز به طراحی سایت دارند. ساختمان سازی یکی از مهمترین مشاغل کشور ایران به شمار می رود از این رو اکثر شرکت های پیشرو در زمینه فعالیت های عمرانی با ساخت سایت حرفه ای قدم به دنیای نوین اینترنت و تجارت الکترونیک گذاشته اند. طراحی سایت عمرانی علاوه بر افزایش مشتریان، با ساخت و طراحی سایت عمرانی در طولانی مدت قادر به مطرح کردن برند عمرانی مجموعه هم خواهد بود. طراحی سایت عمرانی به دلیل اهمیت زیاد این حرفه باید طبق اصول و استاندارد ها انجام شود تا بتواند به راحتی نظر مشتریان را به سمت خود جلب کرده و بهترین پروژه ها و خدمات را به مشتریان نمایش بدهد.

 
طراحی سایت عمرانی

برای در اختیار داشتن یک سایت عمرانی دقیق و بروز و معتبر باید بهترین برنامه نویسی را برای آن انجام داد؛ زیرا یک سایت با کیفیت می تواند مشتریان را به راحتی جذب خود کند و بهترین خدمات را به آنان ارائه بدهد. البته برای طراحی سایت عمرانی خوب باید از مرکز طراحی سایتی کمک بگیرید که در این زمینه تخصص و مهارت کافی دارد و کارشناسانی دارد که قبل از طراحی سایت شما را رهنمایی می کنند تا بتوانید اطلاعات جامع و مهمی را درون سایت قرار بدهید که تمام مشتریان برای جذب به آنها نیاز دارند و با اطمینان بیشتری به سراغ مجموعه عمرانی می روند.

 

چرا به طراحی سایت عمرانی نیاز داریم؟

شرکت های عمرانی که مجری پروژه های مختلف ساخت و ساز هستند، اغلب برای نمایش کارها و اعتبار و معرفی توانمندی های شرکت خود اقدام به طراحی وب سایت می کنند؛ با این کار علاوه بر اینکه مرجعی معتبر برای مشتریان فعلی خود ایجاد کرده اند همواره توانسته اند اعتبار خود را هم افزایش بدهند. لازم به ذکر است که وجود یک سایت به روز که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می کند و بهترین خدمات و مشاوره ها را به مشتریان ارائه می دهد. باید بگوییم که یک وبسایت اصولی می تواند در صفحه نخست جستجوی گوگل قرار بگیرد و بهترین اطلاعات و ایده ها را در اختیار مشتریان بگذارد.

نیاز به یک سایت عمرانی بسیار لازم و ضروری می باشد؛ زیرا شرکت های ساختمان سازی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش لوازم ارتباطی جدید می توانند آسان تر خدمات خود را به نمایش بگذارند. ناگفته نماند که داشتن یک وب سایت چند زبانه این امکان را به شما می دهد تا بتوانید فعالیت های شرکت خود را در سطح بین المللی نیز انجام دهید و درکشور های دیگر نیز شناخته شوید؛ از این رو برای یک شرکت عمرانی باید سایت معتبر و خوبی طراحی کنید. لازم به ذکر است که در یک سایت عمرانی می توان هم پروژه ها و خدمات را نمایش داد و هم می توان از دستگاه های موجود و متخصصان خود در اختیار مشتریان قرار داد تا با امکانات شما آشنا شوند.

مهمترین اجزای طراحی یک سایت عمرانی

هر سایت عمرانی دارای اجزای مختلفی می باشد یعنی اجزای زیادی در هر طراحی سایت عمرانی وجود دارد که هر کدام به نوبه خود اهمیت دارند. از مهمترین اجزای یک سایت عمرانی وی توان موارد زیر را نام برد:

 • صفحه درباره ما: در این بخش اطلاعات مهم و کمی از شرکت قرار داده شده است تا مشتریان با مجموعه آشنا شوند.
 • نمونه کارها: این قسمت مهمترین بخش سایت است؛ زیرا تمام نمونه کار های مجموعه در آن قرار داده شده است و به صورت یک کاتالوگ در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
 • صفحه خدمات: در این بخش خدمات قابل ارائه توسط شرکت عمرانی معرفی می شود.
 • صفحه مقالات: در این قسمت مقالات اصلی مرتبط با حرفه قرار داده شده است که هنگام سرچ در گوگل این گونه مقالات در دسترس شما قرار می گیرد.
 • صفحه سوالات متداول: در این بخش سوالات تخصصی که بیشتر توسط مشتریان پرسیده شده به همراه پاسخ کارشناسان قرار داده شده است.
 • گالری تصویر: در این قسمت تصاویری از خود مجموعه و کارکنان وجود دارد که می توان آنها را به راحتی مشاهده کرد.
 • صفحه همکاری با ما: در این بخش شرایط و نحوه همکاری با شرکت عمرانی توضیح داده شده است.
 • صفحه تماس با ما: این بخش تمام اطلاعات مانند ادرس، شماره تماس ها و وب سایت های مجموعه ثبت شده است.

با شناخت اجزای مورد نیاز یک سایت عمرانی می توان بهترین سایت را طراحی کرد که بیشترین بازخورد را دارد و روزانه حجم قابل توجهی از مشتری را به سمت خود جذب می کند تا ساخت و ساز و پروژه های عمرانی آنها را انجام بدهید.

ویژگی های یک سایت عمرانی خوب

ویژگی های یک سایت عمرانی خوب

یک سایت عمرانی خوب همواره ویژگی های فراوان و منحصر به فردی هم دارد که این ویژگی ها باعث شده تا افراد با اطمینان بیشتری به سراغ مجموعه بروند و از خدمات آنها بهره مند شوند. از این ویژگی ها می توان موارد زیر را نام برد:

 1. معرفی شرکت های پیمانکاری ساختمانی
 2. دریافت سفارشات اینترنتی
 3. فروش آنلاین ابزار آلات ساختمانی
 4. اجاره ماشین آلات ساختمانی
 5. استعلام قیمت مصالح ساختمان
 6. فروش اینترنتی مصالح ساختمان
 7. ارسال سفارشات
 8. گالری پروژه های انجام شده

این ویژگی ها باعث محبوبیت زیاد طراحی سایت عمرانی گشته است، امروزه بسیاری از شرکت های عمرانی برای پیشرفت خود به طراحی سایت روی آورده اند تا بتوانند از این طریق مشتریان بیشتری را جذب کنند. لازم به ذکر است که یک سایت عمرانی خوب باید بتواند در زمان جستجو گوگل به سرعت در اولین صفحه اطلاعات مورد نیاز افراد را به نمایش بگذارد و آنها را جذب کند تا به سراغ یک مجموعه عمرانی خوب و عالی بروند از این رو باید به درستی و طبق اصول سایت عمرانی طراحی شود و بهترین برنامه نویسی را داشته باشد تا دچار مشکل نشود و اطلاعات بروز را در اختیار افراد قرار بدهد.

هنگام طراحی سایت عمرانی به چه امکاناتی باید توجه کرد؟

هنگام طراحی سایت عمرانی باید به نکات متعددی توجه کنید که برخی از این نکات به نوبه خود مهم هستند، این نکات هنگام طراحی سایت عمرانی که باید مورد توجه قرار بگیرند عبارتند از:

 • ارائه خدمات و فعالیت ها
 • طراحی و ایجا دسته بندی پروژه های در حال اجرا و پروژه های در دست اقدام
 • اطلاع رسانی کامل و سریع
 • نمایش گرافیکی و جذاب پروژه ها به توضیحات آن ها
 • طراحی صفحه پرداخت آنلاین
 • نمایش ویدیوی پروژه ها
 • گالری تصاویر
 • طراحی فرم تماس با ما
 • طراحی فرم نظرسنجی
 • بهینه سازی
 • تبلیغات

در یک سایت عمرانی باید مشخصات و موارد زیر وجود داشته باشد تا مشتری بتواند هنگام ورود به سایت فعالیت خود را به راحتی انجام بدهد. حتی پرداخت هزینه اولیه ثبت پروژه را که در این صورت در زمان و هزینه افراد به صورت کامل صرفه جویی خواهد شد. اگر شما به نکات و موارد گفته شده توجه کنید می توانید سایت عمرانی را در اختیار داشته باشید که هر مشتری می تواند با اطمینان کامل از خدمات مجموعه بهره مند شود.

طراحی سایت عمرانی برای چه گروهی مناسب است؟

طراحی سایت عمرانی برای گروه های خاصی مناسب است که از این گروه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مجریان پروژه های ساختمانی و شرکت های ساختمانی و مهندسان عمران
 2. شرکت ها و تولیدکننده های تجهیزات مرتبط با صنعت ساختمانی
 3. فروشندگان تجهیزات صنعت ساختمانی
 4. شرکت های طراحی داخلی
 5. فروشندگان وسایل و تجهیزات طراحی داخلی

گروه های نام برده همه برای پیشرفت فعالیت و کار خود و جلب رضایت مشتریان به طراحی سایت عمرانی نیاز دارند.

اصول طراحی سایت عمرانی

برای طراحی سایت عمرانی باید اصول و استاندارد هایی را رعایت کرد تا بتوان بهترین سایت را طراحی نمود که از هر نظر فوق العاده است و بهترین عملکرد را هم دارد. اصول طراحی سایت عمرانی به صورت زیر است:

طراحی ریسپانسیو: این روش طراحی به گونه ای است که شما می توانید به راحتی سایت را با کامپیوتر و تلفن همراه باز کنید و از اطلاعات موجود در سایت بهره ببرید. طراحی با این روش باعث می شود تا شما از گوگل هم رتبه دریافت کنید.
داشتن رابط کاربری قدرتمند: اگر UI سایت به صورت درست و کارشناسی شده طراحی شود کاربران به راحتی می توانند با سایت شما تعامل برقرار کنند. برای داشتن رابط کاربری قدرتمند به هنگام طراحی سایت عمرانی باید بدانیم که کاربران با چه رابط کاربری راحت تر هستند؛ همچنین مهیا نمودن دسترسی آسان تر یکی از موارد قابل توجه است.
باید به انتظارات مخاطبان از صنعت ساخت و ساز توجه کنیم: زیرا هر فرد دیدگاه خاص خود را دارد و هنگام مراجعه به سایت نیاز دارد جواب کد نظر خود را دریافت کند و به نتیجه درست برسد.
با توجه به اصول طراحی سایت می توان سایتی را طراحی کرد که به راحتی نیاز مشتریان را پوشش می دهد و با اطلاعات جامع و کاملی که در اختیار دارد مشتریان خود را افزایش می دهد و آنها را بیشتر جذب خود می کند.

هزینه طراحی سایت عمرانی

برای طراحی سایت عمرانی همواره شما باید هزینه هایی را پرداخت کنید، این هزینه ها براساس نکات متعددی تعیین می شوند. عوامل متعددی مانند نوع سایت، امکانات موجود در سایت، خدمات مجموعه و بسیاری موارد دیگر هستند که هنگام محاسبه هزینه طراحی سایت در نظر گرفته می شوند. البته امکانات دیگری هم مثل درگاه پرداخت آنلاین، اختصاص دادن هاست، دامنه سایت هستند که روی قیمت و هزینه پرداختی شما تاثیر می گذارند در نتیجه باید به تمام موارد و نکات توجه کنید تا دچار مشکلات نشوید. البته ناگفته نماند که سایت ها با دو روش طراحی می شوند یکی سایت های از پیش طراحی شده که اصولا قیمت مناسب تری را هم به همراه دارند و دیگری سایت های اختصاصی هستند که متناسب با نیاز و سلیقه مشتریان طراحی و برنامه نویسی می شوند، این گونه سایت ها اصولا هزینه بالاتری را به همراه دارند.

شما باید قبل از سفارش طراحی سایت عمرانی مشاوره و راهنمایی دریافت کنید تا بدانید که چه اطلاعاتی را باید درون سایت خود قرار بدهید و هم بدانید که چه میزان هزینه ای را باید بپردازید. با اطلاع دقیق از قیمت یا همان هزینه طراحی سایت می توانید به راحتی طبق بودجه خود نوع سایت را انتخاب کرده و آن را سفارش بدهید.

چگونه باید بازدید سایت عمرانی را افزایش داد؟
برای افزایش بازدید سایت عمرانی خود باید راه های مختلفی را انجام داد تا بتوان بهترین بازدید را داشت. برای جذب مخاطب و افزایش بازدید سایت ساختمانی هنگام طراحی باید به فضا و رنگ آن توجه کنیم. علاوه بر آن باید توجه داشته باشیم که طراحی سایت ساختمانی باید به گونه ای باشد که هر شخص با هر سطح از اطلاعات بتواند به راحتی به اطلاعات سایت دسترسی پیدا کند. یکی دیگر از عواملی که تاثیر بسزایی در افزایش آمار بازدید دارد رعایت اصول سئو سایت است. رعایت سئو سایت به موتورهای جستجوگر گوگل کمک می کند تا هنگام سرچ یک کلمه سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده شود. با این وجود شما باید طراحی سایت عمرانی خود را در اختیار یک مرکز معتبر قرار بدهید که با سابقه باشد.

مدت زمان لازم برای طراحی سایت عمرانی 
برای طراحی سایت عمرانی باید مدت زمان مشخصی را در نظر داشته باشید، اما در کل بسته به نوع سایتی که انتخاب می کنید زمان طراحی آن تغییر خواهد کرد. باید بگوییم که اگر شما سایتی را انتخاب کنید که آماده یعنی از پیش ساخته و طراحی شده باشد و تنها شما اطلاعات را وارد کنید و نیازی به تغییر اطلاعات نباشد این می تواند زمان کمتری را نیاز داشته باشد؛ اما اگر نیاز به سایتی باشد که برنامه نویسی اختصاصی بخواهد باید زمان بیشتری تامل کنید تا یک سایت خوب طراحی شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

در صورتی که زمان برای شما اهمیت دارد سایت از پیش طراحی شده مناسب تر خواهد بود اما اگر زمان مهم نیست و می خواهید هزینه هم پرداخت کنید باید طراحی سایت اختصاصی نمایید تا عملکرد بهتری داشته باشد. در حالت عادی برای طراحی یک سایت بسته به اینکه کارفرما چه امکاناتی را مد نظر داشته باشد زمان طراحی متفاوت است. این مدت زمان برای سایت های ساده بین یک هفته تا ده روز می باشد. طبیعتا هر چه امکانات درخواستی بیشتر شود این مدت زمان نیز افزایش خواهد یافت.

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت عمرانی
طراحی سایت عمرانی

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی سایت عمرانی
طراحی سایت عمرانی