طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه باعث شده تا خدمات به صورت آنلاین ارائه شود. این طراحی نیازمند یک برنامه نویسی دقیق است که باید توسط طراحان حرفه ای و مجرب انجام شود. خدماتی که در سایت بیمه ارائه می شود به صورت آنلاین بوده و بدین ترتیب نیازی نیست که کاربران مراجعه حضوری داشته باشند. طراحی سایت این امکان را به شرکت های بیمه داده تا بتوانند به سراسر کشور خدمت رسانی کنند و با مشتریان ارتباطی مستقیم داشته باشند. کارگزاران بیمه برای ارائه برخی خدمات نیاز به سایت دارند. برای آشنایی بیشتر با این نوع طراحی بهتر است تا انتها ما را همراهی کنید.

طراحی سایت بیمه
سایت بیمه یک پرتابل جامع و کامل برای ارائه خدمات به صورت آنلاین است که کاربران در هر جای کشور که باشند می توانند با ورود به سایت از امکانات موجود در آن نهایت استفاده را ببرند. رقابتی شدن صنعت بیمه باعث شده تا بیشتر کارگزاری ها برای جذب مشتری بیشتر به طراحی سایت بپردازند. سایت دارای قابلیت های زیادی است چون طراحی آن به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. شرکت های مطرح همیشه با طراحی سایت به کسب و کار خود رونق می بخشند.

خدماتی که در سایت بیمه ارائه می شود کاملا متنوع بوده و توانسته نیاز تمام کاربران را به خوبی پاسخ دهد. فعالیت این سایت ها به صورت شبانه روزی بوده و امکان استفاده از آنها در هر سیستمی از جمله تلفن همراه و تبلت هم وجود دارد. طراحی این پلتفرم ها نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارد و باید قالبی جذاب و گرافیکی بروز داشته باشد. بالا بودن سرعت سایت باعث شده تا صفحات در کمترین زمان باز شوند؛ از این رو مشتری برای دریافت خدمات به هیچ وجه منتظر نمی ماند.

در این فضای رقابتی تنها چیزی که به شرکت های بیمه اعتبار می بخشد داشتن یک سایت جامع و کامل است. مزیت های خوبی که این نوع طراحی دارد باعث شده تا کاربران از آن استقبال زیادی کنند. برای برقراری ارتباط با مشتری این بهترین راه است و همین موضوع باعث گسترده تر شدن سطح تعاملات می شود. ارائه خدمات بیمه در بستر اینترنت سبب صرفه جویی در زمان و هزینه ها شده و به جذب بیشتر مشتری هم کمک زیادی کرده است.

چرا طراحی سایت بیمه اهمیت دارد؟

طراحی سایت بیمه از آن جهت اهمیت دارد که تمام خدمات در بستر اینترنت ارائه می شود و پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا کاربران خدمات را به صورت آنلاین دریافت کنند. این روش جایگزین تکنیک های قدیمی شده و دیگر نیازی نیست که کاربران به صورت حضوری در مراکز بیمه نیاز خود را برطرف سازند. سهولت استفاده از خدمات آنلاین باعث موفقیت این روش خدمت رسانی شده است؛ به همین دلیل امروزه طراحی سایت اهمیت زیادی پیدا کرده است.

وقتی خدمات بیمه ای را به صورت آنلاین دریافت می کنید، شما زمان زیادی در اختیار خواهید داشت و می توانید کارهای دیگر خود را هم به راحتی انجام دهید. با طراحی سایت کارگزاری های بیمه می توانند با مشتریان بیشتری در ارتباط باشند و این برای آنها سود خوبی به همراه دارد. شرکت هایی که با طراحی سایت کار خود را شروع کرده اند بیشترین راندمان را داشته اند و توانسته اند به پیشرفت های خوبی دست پیدا کنند. این یک ظرفیت بزرگ است که شما می توانید در آن واحد با مشتریان زیادی ارتباط بگیرید.

طراحی سایت بیمه به این دلیل مهم است که پشتیبانی شبانه روزی دارد؛ یعنی هر زمان که شما نیاز به خدمات بیمه داشته باشید در دسترس شما خواهد بود. هزینه طراحی سایت نسبت به هزینه راه اندازی دفاتر بیمه کمتر بوده به همین دلیل بیشتر کاربران ترجیح می دهند تا برای شروع کار ابتدا یک سایت معتبر را طراحی کنند . در سایت خدمات با سرعت بیشتری ارائه می شوند و امنیت سایت هم بالا است.

امکانات موجود در سایت بیمه

در طراحی سایت بیمه امکانات خوبی در نظر گرفته می شود که کاربران می توانند به صورت همزمان از این امکانات استفاده کنند:

 • کاربران می توانند درون سایت با انواع بیمه آشنایی شوند و گزینه مورد نیاز را از بخش مربوطه انتخاب کنند.
 • از دیگر امکانات سایت می توان به ارتباط مستقیم کاربران با بخش مدیریت اشاره کرد.
 • محتواها روی سایت همیشه بروزرسانی می شوند و شما به اطلاعات و اخبار جدید دسترسی خواهید داشت.
 •  مشتریان می توانند با چند کلیک ساده به خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.
 • امکان برندینگ کارگزاری بیمه وجود دارد .
 •  پرداخت آنلاین هزینه ها جز امکانات برتر سایت بوده که از طریق درگاه های بانکی مطمئن انجام می شود.
 • در سایت امکان مشاوره آنلاین وجود دارد و شما می توانید به صورت مستقیم با کارشناسان بیمه ارتباط بگیرید.
 • مقایسه خدمات و قیمت ها
 • معرفی خدمات بروز به کاربرانی که در سایت فعال هستند.
 • ارائه تخفیفات در مناسبت های مختلف
 • سایت بیمه محاسبات را به صورت کاملا دقیق انجام می دهد.
 • ارائه نظرات و پیشنهادات و پرسش و پاسخ در حوزه بیمه

ویژگی اصلی یک طراحی سایت بیمه خوب

یک سایت بیمه ای خوب باید ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد تا بتواند در این فضای رقابتی از سایر رقبا پیشی بگیرد. از ویژگی های اصلی آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قسمت تماس با ما باید در سایت فعال باشد تا در صورت بروز مشکل در ارائه خدمات کاربران بتوانند با بخش مربوطه ارتباط بگیرند.
 2. منوی سایت باید جامع و کامل باشد و تمام خدمات را به خوبی ارائه دهد.
 3. بیمه مربوط باید در بخش معرفی به طور کامل معرفی شده باشد.
 4. تمام مشخصات کارگزاری به همراه آدرس و تلفن باید در قسمت مربوط ثبت گردد.
 5. انواع بیمه به صورت کامل دسته بندی شده باشد.
 6. امکان پرداخت آنلاین بیمه نامه در سایت وجود داشته باشد.
 7. از دیگر ویژگی های یک سایت خوب می توان به امکان جستجوی محتوا اشاره کرد که در نوار ابزار در دسترس خواهد بود.
 8. برگزاری نظرسنجی آنلاین از کاربران جز ویژگی های مهم و کاربردی سایت بیمه است.
 9. امکان سفارش بیمه نامه به همراه فرم درخواست در سایت وجود دارد.
 10. امکان تمدید بیمه ها و پرداخت آنها به صورت اقساطی و نقد وجود داشته باشد.

خدمات ارائه شده در سایت بیمه

مجموعه دات وب با طراحی سایت بیمه توانسته خدمات خوبی را در اختیار کاربران بگذارد. خدمات بیمه ای این سایت به ۴ بخش مجزا تقسیم می شود:

بیمه مسافرتی: خدمات مربوط به این بیمه شامل افرادی می شود که در مسافرت مشکلات و حوادثی آنها را تهدید می کند. با استفاده از این بیمه می توانید هزینه های حوادث را تا حد زیادی کاهش دهید. این بیمه مورد توجه عموم قرار می گیرد و افراد می توانند قبل از مسافرت هر جایی که هستند به صورت آنلاین از آن استفاده کنند.
بیمه آتش سوزی: این بیمه به عنوان یکی از بهترین خدمات ارائه شده در سایت معرفی می شود که منازل مسکونی و موارد دیگر را تحت پوشش قرار می دهد و در صورتی که خطر آتش سوزی آنها را تهدید کند، می توان از این بیمه استفاده کرد. برای فعال کردن آن می توانید به صورت آنلاین وارد سایت بیمه شوید.
بیمه عمر و بازنشستگی: این بیمه برای اشخاصی در نظر گرفته شده که قصد دارند برای آینده سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشند. پوشش دهی این بیمه فقط متعلق به زمان حیات نیست بلکه بعد از فوت هم اطرافیان می توانند از آن استفاده کنند. شما می توانید از طریق سایت به راحتی این بیمه را دریافت کنید.
بیمه اتومبیل: این بیمه برای خسارت های جانی و مالی در حوادث رانندگی در نظر گرفته شده است. این بیمه شامل بدنه، شخص ثالث و سرنشین است که می توانید به صورت آنلاین آنها را فعال کنید.

مزایای طراحی سایت بیمه

مزایای طراحی سایت بیمه

 • طراحی سایت بیمه برای کاربران و کارگزاری های بیمه مزیت های زیادی به همراه دارد. کاربران می توانند بدون مراجعه حضوری و با صرفه جویی در زمان و هزینه ها به راحتی از خدمات آنلاین استفاده کنند و کارگزاری ها هم از این فرصت عالی استفاده می کنند و با مشتریان بیشترین ارتباط برقرار کنند و تبلیغات را به صورت گسترده تر انجام دهند. افزایش اعتبار بیمه و برندسازی آن مهمترین مزیت داشتن سایت است که به کمک آن می توان محبوبیت بیمه را دو چندان کرد.
 • ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته یک مزیت مهم است چون دسترسی کاربران به خدمات را آسان تر و سریع تر می کند. پشتیبانی سایت همه روز انجام می شود تا مشکلات سایت به سرعت برطرف شود. امکان خدمت رسانی در تمام نقاط کشور وجود دارد که این یک مزیت مهم به شمار می رود. متقاضیان می توانند با چند کلیک ساده به خدمات دسترسی داشته باشند و هزینه را هم به صورت اینترنتی پرداخت کنند. مزیت دیگری که در طراحی سایت بیمه وجود دارد جذب مشتری بیشتر است.
 • رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده باعث بیشتر شدن آنها می شود. در سایت مشاوره ها به صورت کاملا تخصصی و توسط مشاورین برتر انجام می شود. کاربران می توانند قبل از انتخاب خدمات ابتدا از مشاوره رایگان نهایت استفاده را ببرند. درآمد بالا که با فروش بیشتر در سایت صورت می گیرد مهمترین مزیت طراحی و استفاده از سایت بیمه است. امکان دیگر مزایا می توان به ایمن بودن سایت اشاره کرد چون طراحی آن با امنیت بالا صورت می گیرد.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه طراحی سایت بیمه

 1. عوامل زیادی هزینه طراحی سایت بیمه را تحت تاثیر قرار می دهند. برای قیمت گذاری این نوع طراحی ابتدا سبک طراحی مورد بررسی قرار می گیرد. اگر جز سبک های پیچیده و کاملا حرفه ای باشد نه تنها به مدت زمان بیشتری نیاز دارد بلکه با هزینه ای بالاتر از سایت های ساده انجام می شود. امکاناتی که مشتری برای طراحی در نظر می گیرد در تعیین قیمت نهایی نقش بسزایی دارد. هر چه امکانات بیشتر باشد طراح برای انجام کار هزینه بیشتری را مشخص می کند.
 2. خصوصیاتی که وب سایت می تواند داشته باشد در تعیین هزینه ها موثر است. برخی سایت ها به صورت کاملا اختصاصی و طبق سفارش مشتری طراحی می شوند؛ به همین دلیل طراحی آنها به هزینه بیشتری نیاز دارد. اگر مشتری سفارش خود را به صورت فوری ثبت کند، یعنی باید در کمترین زمان آماده شود؛ به همین دلیل کارهای فوری با قیمت بیشتری انجام می شوند. سایت هایی که نیاز به برنامه نویسی و کدگذاری و سئو سایت قدرتمندی دارند با قیمت بالاتری انجام می شوند.
 3. هر مرکز قیمت خاص خود را دارد که بر اساس فاکتورهایی آن را اعلام می کند. تیم تخصصی ما در مجموعه دات وب همیشه قیمتی مناسب را به مشتری پیشنهاد می دهد. برای اینکه از تعرفه طراحی سایت بیمه اطلاع داشته کارشناسان ما می توانند به شما کمک کنند. اگر قصد دارید تا یک سایت کاملا متفاوت و اختصاصی داشته باشید باید هزینه بیشتری برای آن در نظر بگیرید. سایت هایی که نیاز به پشتیبانی ۲۴ ساعته دارند و خدمات آنها همیشه بروز است هزینه بردار هستند.

تعیین زمان برای طراحی سایت بیمه

برای طراحی سایت بیمه نمی توان زمان دقیقی را اعلام کرد چون ممکن است مشتری در پروسه طراحی تغییرات جدیدی را اعمال کند. مدت زمان طراحی بستگی به امکانات  قابلیت های سایت و میزان تخصص و تجربه طراح دارد. هر چه تجربه و مهارت طراح بیشتر باشد قطعا سرعت عمل بالاتری هم خواهد داشت و می تواند کار طراحی را در مدت زمان کمی انجام دهد. تیم حرفه ای ما در مجموعه دات وب تخصص کافی در این زمینه را دارند و می توانند طبق زمان اعلام شده سایت را تحویل دهند.

اگر سایت سفارشی باشد نیاز به امکانات ویژه ای دارد که طراح برای انجام آنها باید از ابزارهای مختلفی استفاده کند؛ بدین ترتیب زمان بیشتری برای انجام این کار صرف می شود. سایت هایی که پیچیده و حرفه ای هستند در تایم بیشتری طراحی شده اند.

مجموعه دات وب بهترین گزینه برای طراحی سایت بیمه 
اگر برای طراحی سایت بیمه به دنبال یک تیم طراحی کاملا حرفه ای و مجرب هستید پیشنهاد ما به شما مجموعه دات وب است که از پرسنلی کارآزموده تشکیل شده و می تواند در کمترین زمان طبق سلیقه و نیاز شما یک سایت کاربردی را طراحی کند. برای ارتقاء رتبه سایت و جذب مشتری بیشتر ما در هر زمانی شما را پشتیبانی می کنیم. سایت هایی که در این حوزه طراحی شده اند همه رقابتی هستند و توانسته اند در این فضا حرفی برای گفتن داشته باشند.

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت بیمه
طراحی سایت بیمه

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی سایت بیمه
طراحی سایت بیمه