طراحی سایت صرافی

امروزه دنیای دیجیتال در تمام جنبه های زندگی وارد شده است. از سرگرمی، درس و مطالعه، آشپزی و هنر گرفته تا کسب و کارهای اینترنتی بسیاری که می توانند تاثیر بسیاری در زندگی روزمره بگذارند. یکی از جنبه های مهم زندگی هر فرد، معاملات و تبادل پول است. در دنیای تجارت، جا به جایی و تبادل پول ممکن است در سطح بین المللی انجام شود.این روزها برای بسیاری از مبادلات روزمره، رمز ارزها رایج شده اند. خرید و فروش و سرمایه گذاری گسترده در دنیای امروز روی رمز ارزها باعث شده است تا به پلتفرمی جامع و آنلاین نیاز باشد. طراحی سایت صرافی یکی از راه های ایجاد یک پلتفرم جامع و آنلاین است تا بتوان از طریق آن اطلاعات کامل را به صورت لحظه ای در اختیار کاربران قرار داد.

طراحی سایت صرافی

خرید و فروش و کسب سود از طریق ارزهای دیجیتال با گسترش رکود در بازار بورس داخلی و همچنین بازار صعودی فعلی که در بازار رمز ارزها وجود دارد، باعث شده است تا بسیاری از کاربران ایرانی به فکر فعالیت در این حوزه باشند. کاربران ایرانی نیز مانند دیگر کاربران در سراسر جهان، بازار رمز ارزها را، با توجه به تجربیاتی که در این بازار باعث سود بسیاری از افراد شده است، بستری مناسب برای خرید و فروش و تبادلات می دانند.

 

استفاده از صرافی های خارجی برای کاربران ایرانی به دلایل متعددی همچون عدم امکان استفاده از ریال به صورت مستقیم، تحریم ها، ممنوعیت استفاده کاربران ایرانی از صرافی های خارجی و… محدود شده است؛ به همین دلیل نیاز ایجاد بسترهایی برای خرید رمز ارزها که در آن ها محدودیت های نام برده شده برای کاربران ایرانی وجود نداشته باشد، به شدت احساس می شود.

همین امر باعث شده است تا افرادی که در زمینه تکنولوژی توانایی و سابقه فعالیت داشته اند، از این فرصت استفاده کنند و به راه اندازی بسترهایی برای خرید و فروش و تبادل رمز ارزها بپردازند. این افراد با داشتن دانش کافی در این زمینه توانسته اند از یکی از مهم ترین امکانات کسب درآمد در این حوزه نهایت استفاده را ببرند و به کسب سود و درآمد برسند.

راه اندازی صرافی های آنلاین یکی از روش هایی است که می توان به وسیله آن به کسب درآمد پرداخت. امروزه صرافی های آنلاین امکانات مختلفی اعم از امکان فعالیت در صرافی های خارجی و… را در اختیار کاربران قرار می دهند و از این طریق با دیگر صرافی ها به رقابت می پردازند.

طراحی سایت صرافی آنلاین چیست؟

اغلب افراد با شنیدن نام صرافی آنلاین رمز ارزی تصور می کنند با یک صرافی فیزیکی روبرو هستند و مانند صرافی های قدیمی باید به فروشگاه یا محل مورد نظر مراجعه کرد و پس از پرداخت ریالی، رمز ارز مورد نظر را تهیه کرد. اگر شما نیز چنین تصوری از صرافی رمز ارزی دارید، بهتر است بدانید که صرافی های رمز ارزی امروزی، همگی به صورت آنلاین فعالیت می کنند. کاربران برای تهیه رمز ارز مورد نظر خود باید به صورت آنلاین این کار را انجام دهند. کاربران باید به وبسایت هایی که این خدمات را ارائه می دهند مراجعه کنند و از طریق آن ها به خرید یا فروش رمز ارز مورد نظر خود بپردازند.

کاربران باید در سایت مربوطه ثبت نام کنند و پس از گذراندن مراحل لازم به خرید و فروش رمز ارز مورد نظر خود بپردازند.

انواع صرافی های رمز ارزی

در حال حاضر در ایران دو نوع صرافی رمز ارزی فعالیت می کنند. دسته اول صرافی هایی هستند که به صورت فروشگاهی فعالیت دارند. در این نوع صرافی ها، خرید و فروش رمز ارز در آن ها با قیمت مشخصی صورت می گیرد. کاربران در این نوع صرافی ها خرید و فروش ارز دیجیتال خود را با قیمتی که توسط صرافی تعیین شده است، انجام می دهند. به عنوان مثال کاربران تنها می توانند قیمت ریالی مورد نظر خود را ثبت کنند و نمی توانند سفارشات خود را با قیمت مورد نظر خود به ثبت برسانند.

دسته دوم از صرافی های رمز ارزی، صرافی های بازار معاملاتی هستند. این نوع صرافی ها به کاربران این امکان را می دهد تا سفارشات و خرید و فروش های خود را با قیمتی متفاوت از قیمت بازار به ثبت برسانند. اگر قیمت مورد نظر کاربر با قیمت بازار یکی باشد، سفارش به صورت لحظه ای انجام می شود. اما اگر قیمت مورد نظر کاربر با قیمت بازار متفاوت باشد، سفارش کاربر در لیست سفارشات موجود ثبت می شود.

طراحی سایت صرافی آنلاین

اولین اقدام برای راه اندازی یک صرافی آنلاین، طراحی یک سایت است. اگر شما فرد یا شرکتی هستید که قصد راه اندازی یک صرافی آنلاین را دارید، می توانید با طراحی یک سایت به مدیریت و ارائه خدمات خود بپردازید. تیم دات وب با بهره گیری از مجرب ترین متخصصان حوزه طراحی سایت، در کوتاه ترین زمان ممکن، شما را در تمامی مراحل راه اندازی یک سایت صرافی آنلاین راهنمایی می کند.

راه اندازی سایت صرافی آنلاین

امروزه سایت های صرافی آنلاین از سود و درآمد خوبی بهره مند هستند؛ به همین دلیل بسیاری از افراد که دارای دانش نسبی در این زمینه هستند سعی در راه اندازی یک سایت صرافی آنلاین دارند. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که به فکر راه اندازی یک صرافی آنلاین هستید، می توانید کار خود را از طراحی یک سایت صرافی آنلاین شروع کنید.

البته لازم به ذکر است که برای راه اندازی چنین کسب و کاری ملزم به رعایت یک سری قوانین هستید. متخصصان تیم دات وب شما را به طور کامل در این زمینه راهنمایی می کنند و اطلاعات مورد نیاز برای راه اندازی یک سایت صرافی آنلاین را در اختیار شما قرار خواهند داد.

طراحی سایت صرافی آنلاین توسط تیم دات وب

به طور معمول همه افراد توانایی ایجاد سایت برای کسب و کار خود ندارند. این امر به دلیل تخصصی بودن کار طراحی سایت است که خود به فراگیری دانش به صورت حرفه ای نیاز دارد. افراد یا شرکت هایی که قصد راه اندازی صرافی آنلاین را دارند نیز به کمک متخصصین طراحی سایت احتیاج دارند تا بتوانند بهترین بستر را برای ارائه خدمات به کاربران ارائه دهند.

تیم دات وب به شما کمک می کند تا بتوانید سایت صرافی آنلاین خود را در کمترین زمان ممکن و با صرفه جویی در وقت و هزینه راه اندازی کنید.

ویژگی های طراحی سایت صرافی آنلاین

ویژگی های طراحی سایت صرافی آنلاین

برای طراحی سایت صرافی آنلاین لازم است بخش های مختلفی ایجاد شوند. در این بخش ها امکانات مختلفی برای کاربران در نظر گرفته می شود. در ادامه به برخی از ویژگی های طراحی سایت صرافی آنلاین و امکانات مختلف آن اشاره می شود.

انواع سفارش گذاری ها
در صرافی آنلاین انواع مختلفی از سفارش گذاری ها وجود دارد. دو نوع سفارش گذاری بازار و سفارش گذاری محدود از جمله امکانات پایه ای هستند که در اغلب سایت های صرافی آنلاین وجود دارند. در ادامه به بررسی هر یک از این نوع ثبت سفارش ها می پردازیم.

۱- سفارش حد یا محدود
در این نوع سفارش، کاربران مبلغ و قیمت مورد نظر خود را مشخص می کنند و زمانی که قیمت بازار به این حد رسید، معامله را انجام می دهند.

امکانات :

 • توانایی تعیین تاریخ انقضا برای هر سفارش
 • توانایی تعیین قیمتی مشخص برای معامله
 • نمایش داده شدن لیست سفارشات اخیر و همچنین سفارشات باز
 • توانایی لغو سفارش
 • نمایش داده شدن صف خریداران و فروشندگان

مزایا :

 • در این نوع سفارش صرافی در معاملات و همچنین سود حاصل از معامله دخیل نیست.
 • این نوع سفارش دارای مزیت رقابتی نسبت به صرافی های خرید و فروش مستقیم از سایت است.

۲- سفارش بازار
در ثبت سفارش به صورت بازار، کاربران احتیاجی به تعیین قیمت ندارد و سیستم به صورت خودکار بهترین قیمت بازار را برای سفارش کاربر کامل خواهد کرد. به عبارت دیگر در این نوع سفارش خرید و فروش مطابق بازار است.

امکانات  :

 • سفارشات به صورت اتوماتیک پر می شوند.
 • برای هر معامله میانگین وزنی در نظر گرفته می شود.
 • لیست سفارشات اخیر برای کاربر نمایش داده می شود.

مزایا :

 • صرافی در معاملات و کسب سود از معامله دخالت ندارد.
 • در سایت برای کاربران مبتدی امکانات مناسبی برای انجام معاملات در نظر گرفته می شود.
 • معامله به سرعت و بدون هر گونه معطلی در سایت انجام می شود.

احراز هویت کاربران 
برای احراز هویت در سایت صرافی آنلاین از دو مرحله استفاده شده است. در مرحله اول کاربران هویت خود را برای صرافی معرفی می کنند. این کار توسط امکانات سایت و با وارد کردن اطلاعات هویتی کاربر انجام می شود. مرحله دوم برای افزایش امنیت سایت انجام می‌ شود که به صورت ارسال پیامک یا ایمیل یا از طریق گوگل هویت کاربر احراز می شود.

پنل ادمین و مدیریت سایت
پنل ادمین و مدیریت سایت، خود شامل ۱۰ بخش است که هر یک ویژگی ها و امکانات خاص خود را دارند. در ادامه به معرفی این ۱۰ بخش می پردازیم.

 • مدیریت کاربران
  در بخش مدیریت کاربران، لیست کاربران با قابلیت فیلتر و مرتب کردن بر اساس ستون وجود دارد. در این بخش می توان به احراز هویت کاربران، تایید یا رد اطلاعات بانکی، فعال یا غیرفعال کردن کاربران، تخصیص اعتبار دستی به کاربران و همچنین بلوکه کردن اعتبار کاربران پرداخت.
 • مدیریت سامانه ادمین
  در بخش مدیریت سامانه ادمین می توان لیست ادمین ها را مشاهده کرد. در این بخش همچنین امکان تعیین نقش ها و دسترسی ها و همچنین فعال یا غیرفعال کردن ادمین ها نیز وجود دارد.
 • تنظیمات
  در بخش تنظیمات می توانید قوانین و مقررات را ویرایش کنید. مدیریت سوالات متداول و مشاهده و ویرایش راهنمای استفاده از سایت نیز در این بخش امکان پذیر است.
 • مدیریت مالی
  در بخش مدیریت مالی امکانات بسیاری اعم از ساخت کیف پول، واریز و برداشت مستقیم از کیف پول صرافی، تجمیع دارایی روی هر کیف پول، مدیریت کارمزد، مشاهده آدرس ها، دریافت کلمات کلیدی هر کیف پول جهت مدیریت مستقیم، مدیریت برداشت ها، تاریخچه تراکنش به تفکیک هر ارز، تعیین مبلغ دلار و… وجود دارد.
 • کیف پول اختصاصی
  کیف پول اختصاصی از دیگر ویژگی های طراحی سایت صرافی آنلاین است که برای نگهداری دارایی ها در صرافی ها به وجود آمده است. این کیف پول ها امکاناتی مانند قابلیت محاسبه کارمزد، انتقال دارایی به کیف پول و… دارد.
 • بازگردانی دستی
  بازگردانی دستی این امکان را به مدیر سایت می دهد که تعدادی از کاربران خاص را به عنوان بازگردان معرفی کند. این افراد امکان پر کردن سفارشات خرید و فروش را در صورت نیاز دارند. البته لازم به ذکر است که با افزایش تعداد کاربران، کارایی این روش کاهش پیدا می کند.
 • سایر امکانات
  علاوه بر ویژگی ها و امکانات نام برده شده، امکانات دیگری نیز در طراحی سایت صرافی آنلاین وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.
 • تاریخچه
  در قسمت تاریخچه امکان مشاهده تاریخچه تمام معاملات خرید و فروش وجود دارد. امکان فیلتر بازه زمانی برای مشاهده نتایج و همچنین مشاهده تاریخ ورود به حساب کاربری، نوع دستگاه، سیستم عامل و… نیز وجود دارد.
 • دعوت از دوستان
  در بخش دعوت از دوستان، امکان مشاهده تعداد دوستان، امکان دعوت از دوستان از طریق لینک و دریافت پاداش و همچنین مشاهده مجموع سود به دست آمده از طریق دعوت از دوستان وجود دارد.
 • بلاگ وردپرسی
  بخش بلاگ وردپرسی، برای سئوپذیری بالای سایت و قرارگیری سایت در نتایج بالای موتورهای جستجو قرار می گیرد. در این بخش شما می توانید کلمات کلیدی در بلاگ را جستجو کنید و امکان کامنت گذاری، پسندیدن و نپسندیدن کامنت ها توسط کاربران زیر پست های بلاگ را فعال کنید.

هزینه طراحی سایت صرافی آنلاین

هزینه طراحی سایت صرافی آنلاین یکی از مهم ترین مواردی است که افراد بر اساس آن دست به انتخاب می زنند. با دانستن هزینه های طراحی سایت می توانید به مدیریت بودجه خود بپردازید. اما در نظر داشته باشید که هزینه ای که برای طراحی سایت می کنید در واقع هزینه است که در آینده روی کار شما تاثیر می گذارد و چندین برابر آن را می توانید دریافت کنید. هزینه طراحی سایت صرافی با توجه به امکانات و دیگر موارد می تواند متفاوت باشد.

شما می توانید با مراجعه به سایت دات وب از قیمت ها و هزینه های طراحی سایت مطلع شوید. برای اطلاعات بیشتر و همچنین مطلع شدن از خدمات و دیگر راهنمایی های بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

جمع بندی
با گسترش روز افزون تکنولوژی، ایجاد صرافی های آنلاین یکی از پردرآمدترین بسترها برای ایجاد کسب و کار به شما می رود. اولین اقدام برای ورود به بازار معاملات آنلاین طراحی سایت صرافی آنلاین است. با استفاده از تیم دات وب می توانید در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید. این تیم با متخصصین حرفه ای خود، سایتی کامل، تست شده و مقرون به صرفه را برای شما طراحی خواهد کرد.

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت صرافی
طراحی سایت صرافی

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی سایت صرافی
طراحی سایت صرافی