وردپرس

طراحی سایت وردپرس

بسیاری از سایت های معروف ، سایت های خبری، سایت های موسیقی و بسیاری از شرکت های موفق، از وردپرس برای طراحی و مدیریت سایت خود، استفاده می کنند.

وردپرس یک پلت فرم عالی برای مدیریت سایت های گوناگون، با کارایی های گونا گون است.

به طور مثال، وب سایت هایی با موضوعات : وبلاگ ها، بیزینس، تجارت الکترونیک، سایت های خبری، موسیقی، عکاسی و… با وردپرس طراحی می شوند.

طراحی سایت با وردپرس
Seo

سئو

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست.

آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند

سئو و بهینه سازی سایت
اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت و ایجاد سایتی استاندارد و اصولی جهت رشد کسب و کارتان دغدغه مدیران دات وب است. ما به رشد و افزایش فروش شما می اندیشیم. صاحبان کسب و کارهای حرفه ای، که تشکیلات خود را بر اساس اصول حرفه ای مدیریت بنا کرده اند، معمولا برای سایت خود به دنبال یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و ساخت وب فوق حرفه‌ای هستند،تا وجهه مطلوبی از خود به نمایش بگذارند و حضور معتبری را آنلاین تجربه کنند. شرکت دات وب با بروزترین مهندسان صنعت نرم افزار در این امر شما را از ابتدا یاری میکند

طراحی سایت اختصاصی
نرم افزار

طراحی نرم افزار

امروزه جهت بهبود روند کسب و کار از نرم افزار های مختلفی استفاده میشود. نرم افزار باعث راحت تر شدن کار ها و موجب تسریع کارها میشود. تولید نرم افزار سفارشی تخصص ماست.تیم فنی متخصص ما، با تسلط بر فناوری های روز، در همه مراحل نیازسنجی، طراحی، پیاده سازی، استقرار و پشتیبانی در کنار شما خواهد بود تا نیازمندی های نرم افزاری سازمان خود را به بهترین شیوه برطرف کنید.

طراحی نرم افزار
DNN

طراحی سایت با دی ان ان

شرکت مایکروسافت در ژانویه سال ۲۰۰۲ محصولی را ارائه کرد که یک نمونه از StarterKit‌ های کنونی بود و پرتال IBusSpy نام داشت که در نهایت باعث شکل گیری سیستم مدیریت محتوا دات نت نیوک یا دی ان ان شد. StarterKit‌ ها نمونه برنامه‌هایی هستند که همراه سورس کامل ارائه شده تا چگونگی پیاده سازی یک فرآیند خاص در برنامه نویسی را نمایش دهد

طراحی سایت با دی ان ان
اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط و دسترسی بیشتری با مشتریان خود خواهید داشت . اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، شما هم می‌توانید با ساخت اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید.

طراحی اپلیکیشن
پشتیبانی

پشتیبانی و مدیریت سایت

پشتیبانی سایت با پشتیبانی آنلاین متفاوت است. پشتیبانی آنلاین به خدمات پشتیبانی ایی گفته می شود که در بطور آنلاین از طریق اینترنت ارائه می گردد . اما پشتیبانی سایت منظور نگهداری و تضمین عملکرد صحیح یک سایت است. روز به روز کسب و کارها شکل آنلاین و اینترنتی به خود می گیرند.

یک سایت حکم محل یک شرکت را پیدا کرده که مشتریان و کاربران انتظار دارند که در هر ساعت از شبانه روز بتوانند به آن دسترسی داشته باشند

پشتیبانی و مدیریت سایت

دات وب

دات وب شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت حرفه ای در تهران و ایران با تیمی کاملا متخصص و متشکل از اساتید برجسته کشور در حوضه برنامه نویسی در زمینه های طراحی و ساخت سایت و اپلیکیشن و طراحی و تولید نرم افزار با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی سایت شرکتی،طراحی سایت شخصی،طراحی سایت فروشگاهی،طراحی سایت عکاسی،طراحی سایت صرافی،طراحی سایت اختصاصی،ساخت سایت های پرتال و طراحی سایت تبلیغاتی با قیمت مناسب در طراحی و داشتن پلن های پایه تا حرفه ای دات وب را به به برترین شرکت برنامه نویسی تبدیل نموده است

. دات وب خدمات بهینه سازی و سئو که سایت کسب و کار شما را در صفحه اول گوگل با کلمات پیشنهادی شما نمایان می کند را با بهترین کیفیت از دات وب به شما پیشنهاد می کند.

طراحی سایت
error: