عمومی

روش های جذب نصب در پلی استور

روش های جذب نصب در پلی استور

امروزه افزایش روش های جذب نصب در پلی استور به یکی از دغدغه های افرادی که کسب و کار اینترنتی انجام می دهند، تبدیل شده است. پلی استور، بازار اپلیکیشن های اندرویدی در دنیا محسوب می شود؛ از همین رو اگر اپلیکیشن طراحی کنید و در پلی استور نمایش دهید فرصت بسیار خوبی است که هم تعداد مخاطبان افزایش یابد و هم برای خود منبع درآمدی داشته باشید. گوگل پلی استور در تمام گوشی های اندروید نصب شده است ولی با مارکت های داخلی مثل بازار قابل مقایسه نبوده و از نظر تعداد کاربران جذب شده پلی استور حرفی برای گفتن ندارد.

افرادی که کار برنامه نویسی انجام می دهند بهترین فرصت است تا برنامه های موبایل خود را در پلی استور برای معرفی اپلیکیشن به نمایش بگذارند تا درآمد حداکثری داشته باشند؛ زیرا علاوه بر کاربران ايرانی، کاربران در سایر کشورهای دنیا می توانند برنامه شما را خریداری کنند و بدین ترتیب باعث شوند تعداد نصب پلی استور بین افراد افزایش یابد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با گوگل پلی استور و روش های جذب نصب آن آشنا کنیم.

پلی استور چیست؟

یکی از اپلیکیشن های پر کاربرد در گوشی های اندروید، پلی استور است که فضای امنیتی برای گوشی شما فراهم می کند تا از بد افزارها و ویروس ها در امان بماند. پلی استور یک پلتفرم است که محتواهای مختلف به زبان ساده برای مخاطبان ارائه می کند. در پلی استور می توانید علاوه بر اپلیکیشن، آهنگ، فیلم، کتاب، بازی و موارد دیگر را پیدا کنید. امروزه در پلی استور میلیون ها بازی و برنامه وجود دارد؛ به همین علت پلی استور را می توان کامل ترین و جامع ترین مرجع دانلود بازی و اپلیکیشن اندرویدی دانست. پلی استور همانطور که گفتیم پلتفرمی است که امروزه در تمام گوشی های جدید می توان دید و از خدمات آن استفاده کرد. همین طور باید بدانید که بهترین و مطمئن ترین مکان برای دانلود اپلیکیشن، برنامه و بازی، پلی استور است.

چه محتوایی برای افزایش جدب نصب در پلی استور وجود دارد؟

در این برنامه علاوه بر اپلیکیشن های مختلف که می توانید برای گوشی نصب کنید یا بازی های متفاوتی که در آن موجود است از محتوای متنی نیز برای استفاده کاربران قرار داده شده است. در پلی استور افراد می توانند جدید ترین آهنگ ها یا جدید مطالب علمی را مطالعه کنند. در این برنامه حتی می توان فیلم و سریال را با پرداخت هزینه پایین ماهانه به عنوان آبونمان خریداری کرد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که پلی استور در گوشی هایی که به سرویس گوگل با GMS متصل هستند، وجود دارد که البته در حال حاضر در اکثر گوشی ها موجود است.

قوانین انتشار برنامه در پلی استور

برای این که بتوانید برنامه‌ ای را در پلی استور بار گذاری کنید، باید قوانین زیر را رعایت کنید:

 • برنامه هایی که در پلی استور بارگذاری می شود، باید با قوانین محتوایی جهانی و محلی متناسب باشد.
 • اپلیکیشن باید از بارگذاری محتوا و رفتار ناشایست پرهیز کنند.
 • محتوای برنامه های پلی استور نباید برای کودکان و افراد جامعه نامناسب و آزار دهنده باشد.
 • محتوا های نامشروع و فحاشی، نژاد پرستی، تعرض به گره های خاص و …. در پلی استور ممنوع است.
 • حریم شخصی کاربران باید در برنامه پلی استور رعایت شود و اطلاعات آن ها محفوظ بماند.
 • مجوز هایی که از کاربران برنامه ها گرفته می شود باید استاندارد و منطقی باشد.
 • پلی استور اجازه انتشار فعالیت های مخرب توسط برنامه ها را نمی دهد.
 • برنامه هایی که در پلی استور بارگذاری می شود، نباید حاوی کد های ویروسی، بد افزار و ویروسی باشد.
 • برنامه هایی که در آن ها فعالت های غیر قانونی انجام می شود، اجازه انتشار در پلی استور را ندارد.
 •  برنامه هایی که در پلی استور بار گذاری می شود، نباید از نام، منافع و منابع سو استفاده کرد.

راه های افزایش نصب اپلیکیشن در پلی استور

اگر کار برنامه نویسی انجام می دهید و روزها وقت و انرژی خود را صرف تهیه نسخه اولیه اپلیکیشن کرده اید راه های زیادی وجود دارد که تعداد نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید از جمله این راه ها عبارتند از:

 • انتشار اپلیکیشن در آپ استور: اولین کار برای جذب کاربر منتشر کردن اپلیکیشن در آپ استور های معتبر است.
 • معرفی کردن آپ استور به آشنایان و دوستان: سعی کنید اپلیکیشن که طراحی کرده اید را به صورت لینک در گروه های خانوادگی و
 • دوستان و آشنایان قرار دهید تا با دادن نظرات و امتیازات مثبت باعث رشد اپلیکیشن شما شود.
 • برنامه خود را به صورت رایگان در فضای مجازی تبلیغ کنید.
 • تعداد نصب برنامه خود را در پلی استور از طریق اشتراک گذاری افزایش دهید.
 • افزایش جذب کاربر و در نتیجه افزایش تعداد نصب برنامه در پلی استور از طریق تبلیغات متقابل.

مزیت های افزایش جذب نصب پلی استور

با نصب پلی استور در گوشی های موبایل می توانید از مزیت های زیر بهره مند شوید که این موارد هستند:

 1. پلی استور برای کاربران موبایل بسیار مناسب است: گوگل پلی استور برنامه ها و اپلیکیشن هایی را به افراد و کاربران معرفی می کند که مورد علاقه و نیاز آن ها است.
 2. پلی استور دارای اتصال امن است: همه تولید محتوا انتشار شده در پلی استور ابتدا به طور کامل بررسی و کنترل می شود تا از دستگاه اندرویدی شما در برابر بد افزارها و ویروس ها جلوگیری شود.می توان گفت مهم ترین مزیت‌ نصب پلی استور این باشد که بسیاری از برنامه ها و اپلیکیشن ها را می توان به صورت رایگان دریافت کرد.
 3. پلی استور محلی است که می توان در آن اپلیکیشن های توسعه دهندگان را بارگذاری کرد: پلی استور این امکان برای مشاغل و توسعه دهندگان فراهم می کند تا اپلیکیشن یا برنامه خود را در این فضا به اشتراک بگذارند تا کاربران دسترسی گسترده ای به آن داشته باشید.

سخن پایانی 
سعی کردیم شما را با روش های افزایش جذب نصب پلی استور، مزایای پلی استور و….آشنا کنیم و دانستید که با نصب پلی استور می توانید بازی ها یا برنامه ها را برای گوشی اندرویدی خود در یک محیط امن و ایمن دریافت کنید؛ همچنین گفتیم که در پلی استور باید از چه محتوایی استفاده کنید که مطابق با قوانین باشد. هر سوالی در خصوص راه های جذب نصب پلی استور داشته باشید، می توانید با مشاوران ما در دات وب ارتباط برقرار کنید تا در سریع ترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند.

post امتیاز یادتون نره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *