عمومی

بهترین اپلیکیشن سازهای رایگان

بهترین اپلیکیشن سازهای رایگان

امروزه بهترین اپلیکیشن سازهای رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته تا بتوانند بدون کدنویسی نرم افزارهای کاربردی و بروزی را طراحی کنند. برای کسب و کارهای کوچک داشتن یک اپلیکیشن کاملا ضروری بوده و می تواند به جذب بیشتر مشتری کمک زیادی کند. از آنجا که طراحی اپلیکیشن با برنامه نویسی نیاز به دانش و مهارت دارد و زمان بر است بیشتر افراد ترجیح می دهند تا با اپلیکیشن سازهای رایگان کار طراحی را انجام دهند. برای شروع کار می توانید مشاوره های لازم را از کارشناسان فعال در سایت دات وب دریافت کنید و تا انتهای این مطلب مفید با ما همراه باشید.

اپلیکیشن سازهای رایگان نمونه های مختلفی دارند و هر کدام ویژگی های منحصر به فردی را به خود اختصاص می دهند. در اینجا به معرفی بهترین اپلیکیشن سازها می پردازیم:

اپلیکیشن ساز AppyPie: این نرم افزار جز بهترین ها بوده که برای ساخت اپلیکیشن نیازی به کدنویسی ندارد. کار با این اپلیکیشن ساز کاملا راحت است و از آن پشتیبانی گسترده ای می شود. برای ساخت برنامه های کاربردی تلفن همراه می توانید از آن استفاده کنید. استفاده از آن کاملا رایگان است.
اپلیکیشن ساز BuildFire: شما به کمک این نرم افزار رایگان می توانید در همه پلتفرم ها ویژگی های مورد نظر خود را شخصی سازی کنید. استفاده از این برنامه آسان بوده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. به کمک این نرم افزار می توانید برنامه های موبایل را طراحی کنید.

معرفی بهترین اپلیکیشن سازهای رایگان

نرم افزار AppMachine: ویژگی های این برنامه زیاد است به همین دلیل کار با آن برای کاربران جذابیت زیادی دارد. رنگ ها در نرم افزار به آسانی با هم ترکیب می شوند و شما قادر هستید تا لوگو و عناصر زیبایی در برنامه استفاده کنید. به کمک این اپلیکیشن ساز امکان شخصی سازی هم وجود دارد.
Shoutem: صاحبان کسب و کار به کمک این نرم افزار می توانند تمام ایده های خود را تبدیل به واقعیت کنند. در آن امکان افزودن المان های مختلف به برنامه وجود دارد.
Appery: این یک اپلیکیشن ساز سریع و ساده است که امکان ساخت برنامه های کاربردی اندروید را به شما می دهد.
IonicFramework: قابلیت های این نرم افزار زیاد بوده به همین دلیل در بین کاربران محبوبیت خوبی دارد.
Bubble: این اپلیکیشن ساز رایگان می تواند به کاربران در ساخت برنامه های پیچیده کمک زیادی کند.

 

ویژگی بهترین اپلیکیشن سازهای رایگان

اپلیکیشن سازهای برتر همیشه ویژگی ها منحصربه فردی دارند که آنها را از سایر نرم افزارها متمایز می کند. آنها قبل از انجام طراحی ابتدا مشاوره های لازم را در اختیار مشتری قرار می دهند تا تمرکز بیشتری روی نیاز و سلیقه مشتری داشته باشند. سایت … قبل از آغاز پروسه طراحی روش پیاده سازی اپلیکیشن و خروجی کار را نشان می دهد. از دیگر ویژگی های یک اپلیکیشن ساز خوب می توان به طراحی رابط کاربری اشاره کرد که بخش مهمی از نرم افزار است. رابط کاربری اصولا ساده است تا کاربران بتوانند از برنامه ساخته شده به آسانی استفاده کنند.

ویژگی دیگر یک اپلیکیشن ساز خوب داشتن قابلیت های بروز است که می تواند به کمک آنها امکانات جدیدی را به نرم افزار شما اضافه کند. با یک اپلیکیشن ساز معتبر می توان تجربه کاربری خوبی را طراحی کرد و باعث جذب بیشتر کاربران در کسب و کار شد. این نرم افزارهای کاربردی می توانند خلاقیت ها و ایده های جدیدی را برای طراحی پیاده کنند. با بهترین اپلیکیشن ساز می توانید نیاز و سلیقه مشتری را بهتر روی کار پیاده کنید و خلاقیت خود را نشان دهید.

از دیگر ویژگی های یک اپلیکیشن ساز خوب می توان به بروز بودن آن اشاره کرد؛ به همین دلیل می تواند با طراحی یک برنامه کسب و کار شما را توسعه دهد. این نرم افزار مطابق با فناوری های روز بوده و مدام آپدیت می شود. سرعت بارگذاری و اجرای این اپلیکیشن بالا است به همین دلیل می تواند کار طراحی را سرعت ببخشد. نرم افزار از امنیت بالایی برخوردار بوده؛ بدین ترتیب نگران ثبت اطلاعات در برنامه نباشید. اپلیکیشن ساز می تواند برنامه را با سیستم عامل های مختلف طراحی کند که روی هر سیستمی اجرا شوند.

مراحل طراحی اپلیکیشن سازهای رایگان

اپلیکیشن سازهای رایگان عملکرد خاصی دارند چون بدون برنامه نویسی کار خود را انجام می دهند. در این نرم افزارها امکاناتی گنجانده شده که شما می توانید در طراحی برنامه های کاربردی از آنها استفاده کنید. همه اپلیکیشن سازها عملکرد یکسانی ندارند اما هدف همه آنها یکسان است. برای آشنایی بیشتر با عملکرد اپلیکیشن ها بهتر است مراحل زیر را دنبال کنید:

 • طراحی این نرم افزارها به این صورت است که باید ابتدا هدف و ایده طراحی را مشخص کنید؛ چون تمام فرآیندهای طراحی بر اساس هدفی که دارید، تعیین می شود. داشتن یک ایده شفاف می تواند به ایجاد یک طراحی بهتر کمک زیادی کند.
 • در این مرحله باید یک الگو مناسب را برای طراحی انتخاب کنید. داشتن یک قالب مناسب باعث می شود تا برنامه با ظاهری زیبا و کاربرپسند طراحی شود. الگو و قالب همیشه متناسب با هدف و ایده مشخص می گردد.
 • برای طراحی باید شخصی سازی و سفارشی سازی را اولویت کار خود قرار دهید. هدف اپلیکیشن ساز بیشتر سفارشی سازی است؛ از این رو تلاش می کند تا طرح و رنگ و قالب برنامه متناسب با کسب و کار و لوگو باشد. در این مرحله کار طراحی شروع نمی شود و محتواها درون برنامه جای می گیرند.
 • در این مرحله نرم افزار طراحی شده مورد تست و بررسی قرار می گیرد. بازنگری یک نکته مهم در طراحی اپلیکیشن است که می تواند به رفع ایرادات کمک زیادی کند.
 • در مرحله آخر اپلیکیشن منتشر می شود تا در اختیار کاربران قرار بگیرد. این برنامه ها روی هر سیستم عاملی به خوبی اجرا می شوند.

مزایای استفاده از اپلیکشن سازهای رایگان

استفاده از اپلیکیشن سازهای رایگان برای کاربران مزیت های زیادی دارد که در ادامه آنها را بیان می کنیم:

 1. رایگان بودن مهمترین مزیت استفاده از اپلیکیشن ساز است؛ چون دیگر نیازی نیست که شما برای استفاده از امکانات نرم افزار هزینه ای پرداخت کنید و این برای شما صرفه اقتصادی خوبی دارد.
 2. سرعت عمل اپلیکیشن ساز بالا است چون برای طراحی نیازی به کدنویسی و برنامه نویسی ندارد؛ به همین علت برنامه در مدت زمان اندکی در دسترس مشتری قرار می گیرد و می تواند از آن استفاده کند.
 3. اگر دانش کافی در حوزه برنامه نویسی ندارید به هیچ وجه نگران نباشید؛ چون برای کار با اپلیکیشن ساز نیاز به چنین مهارتی نیست.
 4. با اپلیکیشن سازها می توانید به هر سیستم عاملی از جمله اندروید و وب و… دسترسی داشته باشید و نرم افزارها را مطابق با آنها طراحی کنید.
 5. اپلیکیشن ساز از هر پلتفرمی پشتیبانی می کند؛ به همین دلیل شما می توانید نرم افزارهایی در حوزه های مختلف طراحی کنید.
 6. مزیت دیگر استفاده از اپلیکیشن ساز این است که شما می توانید برنامه هایی متناسب با نیاز و سلیقه مشتری طراحی کنید، چون امکان شخصی سازی در آن زیاد است.
 7. اپلیکیشن سازها به صورت خودکار بروزرسانی می شوند و امکان افزودن امکانات جدید به آنها وجود دارد.
 8. منوی نرم افزار کاملا ساده بوده و تمام قابلیت ها در دسترس هستند تا شما بتوانید بدون آموزش با آن کار کنید.

دلیل اهمیت اپلیکیشن سازهای رایگان

اپلیکیشن سازهای رایگان از آن جهت که رابط کاربری ساده ای دارند از اهمیت زیادی برخوردار هستند و کاربران مبتدی می توانند به راحتی از این نرم افزارها استفاده کنند. این اپلیکیشن ها می توانند قابلیت های خوبی برای طراحی نرم افزار ارائه دهند. مهمترین دلیل اهمیت این نرم افزارها است که فرآیند طراحی را بدون کدنویسی و برنامه نویسی انجام می  دهند. افرادی که دانش و مهارت کافی در حوزه برنامه نویسی ندارند می توانند به کمک این اپلیکیشن سازها به راحتی نیاز خود را برطرف سازند. سرعت این نرم افزارها بالا بوده و باعث می شود تا کار طراحی در کمترین زمان انجام شود.

نرم افزار از یک محیط کاربری ساده تشکیل شده که شما به همه بخش های آن دسترسی خواهید داشت و می توانید در قسمت منو امکانات مورد نیاز برای طراحی را انتخاب کنید. هزینه این نوع طراحی نسبت به برنامه نویسی کمتر است؛ بدین ترتیب برای مشتری ها استفاده از اپلیکیشن سازهای رایگان صرفه اقتصادی بیشتری دارد. برای اینکه طراحی منطقی تر باشد بهتر است برای کسب و کارهای بزرگ که کاربران زیادی هم دارند این روش جدید را انتخاب کنید. سرعت طراحی در اپلیکیشن سازها بیشتر است و این اصلی ترین دلیل مهم بودن آنها است.

سخن پایانی

سایت دات وب به عنوان یک مجموعه معتبر توانسته اپلیکیشن سازهای خوبی را در اختیار کاربران قرار دهد. به کمک این نرم افزارها شما می توانید تمام ایده های خود در کسب و کار را به واقعیت تبدیل کنید. با اپلیکیشن سازها شما می توانید برنامه کاربردی طراحی کنید و به کمک آنها دسترسی مخاطبین را به بیزینس خود آسان تر سازید. برای جذب کاربر و افزایش سطح فروش این بهترین راهکار است. مشاورین دات وب قبل از طراحی ایده های خلاقانه ای را به شما ارائه می دهند. اپلیکیشن سازهای ارائه شده کاملا رایگان هستند و نیازی نیست برای استفاده از آنها هزینه ای پرداخت کنید.

post امتیاز یادتون نره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *