عمومی

روش های ساخت اکانت DEVELOPER اپل استور

روش های ساخت اکانت DEVELOPER اپل استور

روش های ساخت اکانت DEVELOPER اپل استور به شما کمک می کند تا بتوانید اپلیکیشن  های خود را در پلتفرم های tvOS، watchOS، macOS، iOS و iPadOS به راحتی منتشر کنید. به هر حال امکانات و مزایای که ساخت این حساب دارد، ترغیب کننده هستند و به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که سعی اگر قصد دارید در این زمینه فعالیتی داشته باشید با مشاورین ما در مجموعه طراحی اپلیکیشن و سایت دات وب در ارتباط باشید.

اکانت DEVELOPER اپل استور چیست؟

اکانت DEVELOPER اپل استور به شما این اختیار را می دهد که از اپلیکیشن های زیادی را پلتفرم هایی نظیر tvOS، watchOS، macOS، iOS و iPadOS منتشر کنید. اپل قوانین و خط مشی هایی را لحاظ می کند تا افرادی که به ساخت اپلیکیشن  می پردازند، بتوانند به توسعه این اپلیکیشن ها اقدام کنند.

در این بین، اهمیتی که برای بعد از بررسی روش های ساخت اکانت DEVELOPER اپل استور می توان در نظر گرفت، ارزیابی بسیار دقیق و سنجیده اپلیکیشن هایی است که روی پلتفرم های مختلف پیاده شده اند که برنامه ای تحت عنوان Test Flight این امکان را فراهم می کند. با استفاده از این برنامه شما این اختیار را دارید که از نسخه های آزمایشی اپلیکیشن در ابتدا اطلاعات لازم را به دست آورید و بعد از بازخوردهایی که به حاصل می شود بتوانید نسخه نهایی را بدون دغدغه ارائه دهید.

بررسی حالت های ایجاد اکانت DEVELOPER اپل استور

IOS یک نوع رابط کاربری کاملاً اختصاصی تحت نظر شرکت اپل است. شما چنانچه تمایل داشته باشید که به برنامه نویسی IOS بپردازید، باید از روش های ساخت اکانت DEVELOPER اپل استور اطلاع داشته باشید. شما به 2 صورت Individual و Organization می توانید به ساخت این اکانت بپردازید. حساب Individual برای آن دسته از افرادی که به صورت فردی در App store فعالیت می کنند، می تواند گزینه ایده آل و البته بسیار مناسبی باشد.

حساب Organization برای ان دسته از افرادی که برای یک شرکت و موارد این چنینی قرار است فعالیت کنند، می تواند به کار آید. برای اینکه بتوانید به صورت Organization به ساخت حساب بپردازید، بهتر است یک شرکت ثبت شده در ایالات متحده داشته باشید. این موضوع را نادیده نگیرید که زمانی اکانت دولوپری شما رد خواهد شد که آدرسی ارائه شده بابت محل زندگی با کارت متصل یکی نیست. این چنین است که اپل پرداخت را انجام نمی دهد.

چگونه اپل آیدی بسازیم؟

می توان گفت روش های ساخت اکانت DEVELOPER اپل استور به این دلیل این چنین مورد توجه قرار می گیرد که در حال حاضر بازار اپلیکیشن بازار بسیار داغی است و در این میان، برای ساخت حساب دولوپر اپل بهتر است با نحوه ساخت اپل آی دی (Apple ID) آشنایی داشته باشید.

برای ساخت اپل آیدی باید وارد سایت apple.com شوید و بعد از انتخاب Account نوبت به انتخاب گزینه Create Apple ID می رسد. مرحله بعدی برای ساخت پل آیدی هم مرحله وارد کردن اطلاعات حساب بانکی و همچنین محل سکونت است و این نکته را هم به خاطر داشته باشید که باید Master/Visa card را به عنوان کار بانکی وارد کنید.

سپس نوبت به پاسخگویی به 3 سؤال می رسد تا امنیت ساخت حساب را بتوانید تکمیل کنید. بهتر است پاسخی را وارد کنید که مطمئن هستید، از یاد نخواهید برد. کدی به جیمیل ارسال خواهد شد تا بتوانید سپس اپل آیدی خود را دریافت کنید. بعد از دریافت اپل آیدی نوبت به ساخت DEVELOPER اپل استور است.

چگونه اکانت DEVELOPER اپل استور بسازیم؟

برای این که با روش های ساخت اکانت DEVELOPER اپل استور به صورت واضح آشنا شوید، بعد از این که اپل آیدی خود را دریافت کرده اید، نوبت به وارد شدن به صفحه Log in دولوپر اپل است. در ابتدا باید کلیه قوانین شرکت اپل که لحاظ شده است را بپذیرید. حال نوبت به انتخاب Join the Apple Developer Program است و سپس روی Enroll باید کلیک کنید.

سپس انواع حساب های دولوپر برای شما نمایش داده خواهند شد و شما بعد از مطالعه هرکدام از این انواع می توانید Start Your Enrollment را انتخاب کنید. به صفحه ای هدایت می شوید که در این صفحه باید اطلاعات کارت و محل سکونت خود را وارد کنید. در مرحله پایانی کار باید به خرید اشتراک سالانه بابت اکانت دولوپری اپل بپردازید. اینکه موقعیت مکانی شما کجا قرار می گیرد صد درصد قیمت اشتراک سالانه متفاوت برآورد خواهد شد. در برخی از موارد اگر قصد دارید که پرداخت سالانه به صورت کاملاً خودکار از حساب شما کم شود، Automatic Renewal تیکی است که باید فعال کنید و بهتر است حال از تمامی امکانات حساب دولوپری اپل استفاده کنید.

مزایای ساخت اکانت DEVELOPER اپل استور

حال که در مورد روش های ساخت اکانت DEVELOPER اپل استور با شما صحبت کرده ایم، بهتر است به مزایای استفاده از این اکانت هم صحبتی داشته باشیم. شما به سادگی می توانید از نسخه بتای سیستم عامل های watchOS، macOS، iOS و tvOS استفاده کنید و این مهم ترین مزیتی است که می توان برشمرد.

به هر حال استفاده از TestFlight هم خود قابلیت مهمی است که نمی توان در نظر نگرفت؛ اینگونه با اطمینان بیشتری قادر خواهید بود که نسخه نهایی را منتشر کنید. مهم تر از همه هم قادر خواهید بود از برنامه های جانبی نظیر CloudKit، Game Center، Apple Pay و Maps استفاده کنید.

استفاده از پشتیبانی سطح کد، ساده سازی کد و امکان عیب یابی را هم نباید از یاد برد. نسخه های macOS که خارج از خارج از اپ استور منتشر می شود را هم می توان به راحتی در دسترس قرار داد و امضای توسعه دهنده را هم در نظر گرفت. در این میان، دسترسی به App Analytics را هم باید جزء مزایای ساخت این حساب در نظر گرفت.

سخن پایانی
در مورد روش های ساخت اکانت DEVELOPER اپل استور با شما صحبت کرده ایم. شما این توان را دارید که با توجه به آن چه گفته شد، در کمترین زمان ممکن اکانت DEVELOPER اپل استور را ساخته و از مزایای آن استفاده کنید. در این بین، توصیه ما به شما این است که برای کسب اطاعات تکمیلی از مشاوره ما در مجموعه دات وب هم غافل نمانده تا بتوانید بدون مشکل فرایند ساخت این اکانت کاربردی و مهم را پشت سر بگذارید.

post امتیاز یادتون نره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *