عمومی

روش های ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی

روش های ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی

روش های ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی را مورد بررسی قرار می دهیم تا بتوانید از مزایای خدمات این چنینی به نحو احسنت بهره مند شوید، به هر حال امروزه با استقبال مردم از سیستم عاملی همچون اندروید، استفاده ازاپلیکیشن های گوناگون اندرویدی هم بسیار مورد توجه قرار گرفته اند؛ به همین دلیل، در ادامه بیشتر به نحوه ساخت این اکانت خواهیم پرداخت.

تفاوت اکانت DEVELOPER گوگل پلی با حساب گوگل

اکانت DEVELOPER گوگل پلی که به آن توسعه دهنده گوگل هم می گویند، سرویسی است که می تواند اپلیکیشن های اندرویدی در گوگل پلی را انتشار دهد. این نکته را باید بخاطر داشته باشید که حساب DEVELOPER گوگل پلی با حساب گوگل ساختار متفاوتی دارد. به این جهت که شما نمی توانید از امکانات اکانت DEVELOPER گوگل پلی به صورت رایگان استفاده کنید و این مهم ترین تفاوت اصلی با حساب گوگل به حساب می آید؛ به همین دلیل است که امروزه روش های ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی این چنین مورد توجه قرار گرفته است.

نحوه ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی

برای ساخت اکانت دولوپر گوگل پلی باید به سایت google play مراجعه کنید. بعد از ارائه اطلاعاتی مانند Public Developer name، Secondary contact email address، Contact phone number و همچنین پذیرش قوانین گوگل، باید صفحه پرداخت را جستجو کنید. موضوعی که در اینجا خودنمایی می کند این است که ویزا و مسترکارت را باید برای پرداخت انتخاب کنید. ویزا و مسترکارت یک نوع کارت اعتباری هستند که در امور مالی بین المللی به کمک شما می آیند.

می توان گفت ویزا کارت نسبت به مستر کارت از مزایای بیشتری برخوردار است که می توان از جمله این مزایا به پرداخت نقدی اضطراری، تعویض اضطراری کارت و همچنین گزارش سرقت ویزا کارت اشاره کرد. کارت های اعتباری ویزا، کارت  های debit ویزا و کارت های پیش پرداخت و هدیه ویزا از جمله انواع ویزا کارت به شمار می آیند. در مورد انواع مستر کارت هم می توان گفت کارت های اعتباری مستر کارت، کارت های debit  مستر کارت و کارت های پری پید و کارت هدیه مستر کارت همگی انواع مستر کارت را برآورد می کنند.

بعد از اینکه اطلاعات پرداخت را تکمیل کرده اید، Accept and continue را کلیک کنید و سپس بعد از تکمیل اطلاعات Complete registration را انتخاب کنید تا ایمیل تأیید برای شما از طرف گوگل ارسال شود که بعد از دریافت ایمیل شما می توانید نسبت به فعال کردن اکانت خود اقدام کنید. این چنین است که با روش های ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی به این صورت آشنا می شوید.

برای ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

حال که به روش های ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی این چنین تمایلی نشان می دهید، بهتر است بدانید که نکاتی را باید ملزم بدانید تا بتوانید از مزایای ساخت این اکانت به نحو احسنت استفاده کنید. اپلیکیشن های شما به صورت غیر پولی در این فضا منتشر نخواهند شد. شما قادر نخواهید بود از اپلیکیشن خود به کسب درآمد بپردازید؛ چرا که داشتن حساب توسعه دهنده گوگل بسیار در این شرایط موضوع مهمی به شمار می آید. شما باید هزینه ای 25 دلاری را پرداخت کنید و این یکی از ضروریت های ساخت حساب دولوپر گوگل به شمار می آید. ضمن ساخت حساب دولوپر گوگل، این اختیار را دارید که به صورت نامحدود اپلیکیشن منتشر کنید.

شما در اکانت DEVELOPER گوگل پلی انواع اپلیکیشن اندروید را می توانید به راحتی طراحی و سپس منتشر کنید. برخی از اکانت اختصاصی و برخی دیگر از اکانت اشتراکی می توانند استفاده کنند. انتشار اپلیکیشن در اکانت اشتراکی اینگونه است که اگر اکانت مورد نظر دچار مشکل و تعلیق شود، اپلیکیشن هم دچار مشکل خواهد شد. در صورتی که اگر اکانت اختصاصی یا به قولی DEVELOPER را مورد استفاده قرار دهید، صد درصد با چنین مشکلاتی مواجه نخواهید شد.

با محدودیت هایی که برای ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی وجود دارد، چه کنیم؟

متأسفانه به خاطر سیاست هایی که در کشور حاکم است و تحریم بودن ایران در لیست گوگل، ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی به راحتی امکان پذیر نبوده و به همین دلیل، بهتر است با وجود این محدودیت ها به مجموعه ای کارآمد و باتجربه در این زمینه مراجعه کنید.

با توجه به روش های پرداختی که گفته شد، شاید شما به راحتی قادر نباشید تا از روش های ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی استفاده کنید. امروزه مجموعه هایی نظیر دات وب به شما در این زمینه کمک می کنند تا بدون دغدغه بتوانید صاحب یک اکانت DEVELOPER گوگل پلی شوید و بهتر است بدانید که از ابتدا تا پایان کار تیم ماهر این مجموعه آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان است. به هیچ عنوان نباید در حین ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی کاربر ایرانی معرفی شود، به این دلیل که باتوجه به آن چه گفته شد، ایران در لیست تحریم آمریکا قرار دارد.

کسب درآمد دلاری از طریق ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی

به نظر شما چرا روش های ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی این چنین مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند؟ پاسخ مشخص است. شما از طریق ساخت این اکانت می توانید به کسب درآمد دلاری بپردازید. شاید در مارکت های ایرانی هم شما بتوانید به خوبی فعالیت کنید، ولی بهتر است این موضوع را هم در نظر بگیرید که آن چنان گستردگی را مارکت های ایرانی به خود اختصاص نمی دهند تا زمانی که شما بخواهید در فضا و بستری بین المللی فعالیت کنید، قطعاً داستان متفاوت است؛ به همین دلیل، اگر خود به هر دلیلی قادر به ساخت اکانت  DEVELOPER گوگل پلی نیستید، بهتر است با تیم ماهر و متبحر ما در مجموعه طراحی اپلیکیشن دات وب در ارتباط باشید. این چنین درآمدی که از این طریق کسب می کنید، قطعاً شما را متحیر خواهد کرد.

سخن پایانی
در مورد روش های ساخت اکانت DEVELOPER گوگل پلی با شما به صورت مختصر ولی مفید صحبت کرده ایم. در این میان، اگر قصد دارید که از مجموعه ای معتبر برای ساخت این نوع اکانت کمک بگیرید و اطلاعات تکمیلی لازم را به دست آورید، بهتر است با مشاورین ما در مجموعه دات وب در ارتباط باشید.

post امتیاز یادتون نره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *