طراحی اپلیکیشن

    با طراحی اپلیکیشن به کسب و کار خود رونق اساسی دهید 

اپلیکیشن ها آمده اند تا ما در زمینه های مختلف در انجام کار ها راحت تر باشیم و بتوانیم به کار هایمان سرعت ببخشیم 

پیاده سازی ایده های جدید

اپلیکیشن بستری است بسیار وسیع که امکان اجرای ایده های نو و خلاقانه در آن وجود دارد ایده هایی استارتاپی که شروع موفقیت بزرگ هستند.

همگام تکنولوژی های روز

تمامی کدنویسی ها همگام و همسو با تکنولوژی های روز هستند و هر بروزرسانی در پلت فرم ها اتفاق بیفتد، اعمال می شوند

اجرای استانداردهای گوگل

اپ ها هم مانند سایت ها نیاز به سئو و بهینه سازی دارند. سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه ای بهینه سازی شده اند و رتبه ی خوبی در گوگل خواهند کرد.

توسعه پذیری بالا

خیلی از اپ ها پس از مدتی نیاز دارند که توسعه ای انجام شود و قابلیتی افزوده شود. در این صورت با توجه به ویژگی های اپ، توسعه انجام می گیرد.

طراحی UI/UX

ساختار اپلیکیشن حرفه ای با رعایت اصول تجربه کاربری و رابط کاربری می تواند بسیار متنوع و متناسب با نیازهای شما باشد و طراحی های اختصاصی متناسب با حوزه اپ انجام می شود.

هزینه مناسب

اپلیکیشن ها با توجه به امکانات و ویژگی هایی که مورد نیاز شما است قیمت گذاری می شوند. ام تابان شهر تمامی اپ های حرفه ای را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

ساخت اپلیکیشن قدرتمند

سدی مقابل شکست های اقتصادی

اگر شغل شما با ضرر های زیادی بخصوص در دوران کرونا مواجه شده است، یا یک ایده ی جدید برای شروع کسب و کار خود در ذهن دارید و یا می‌خواهید در آینده بیزینس خود را به بیزینس مدرن تبدیل کنید، پس با ما برای ساخت اپلیکیشن همراه باشید .

application ها به صورت کلی به ۳ دسته تقسیم می شوند !


  • اپلیکیشن اندروید
  • اپلیکیشن ios
  • اپلیکیشن تحت وب
طراحی اپلیکیشن

مزایای ساخت اپلیکیشن

بر اساس آخرین بررسی های سال 2020 مردم بیشترین زمان فراغت خودشان را بیشتر از هر دستگاه الکترونیک دیگری در گوشی همراهشان سپری می کنند(بین 3 تا 4 ساعت در روز). طراحی یک اپلیکیشن موبایل اندروید و یا IOS در گوشی مشتریان اگر با ایده ای جذاب آمیخته باشد می تواند شما را از همه رقبایتان متمایز کند. کافی است اپلیکیشن موبایل را حرفه ای بسازید.

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

امروزه بیشتر از هر زمان دیگری، افراد به سمت محتواهای مفید می‌روند. دستگاه های تلفن همراه بهترین ابزار برای دسترسی به اطلاعات هستند. اگر می‌خواهید مردم محصولات شما را ببینند، از خدمات شما استفاده کنند، شما را بیابند و یا با شما تماس بگیرند، طراحی اپلیکیشن اختصاصی بهترین روش برای رسیدن به اهداف شماست. اپلیکیشنی که ظاهر بهتری دارد فروش بهتری دارد و جذاب‌تر به نظر می‌آید. طراحی یک اپلیکیشن اختصاصی به موفقیت کسب و کار شما کمک بسیاری می‌کند.

یک اپلیکیشن اختصاصی چه کاری انجام می‌دهد؟

یک اپلیکیشن اختصاصی به طور بالقوه می‌تواند به شما اجازه دهد بر روی بخشهای مهم کسب و کار خود تمرکز کنید تا شما را در میان رقبا جلوتر قرار دهد. تیم ویستا با گوش دادن به خواسته های مشتری، ساخت اپلیکیشن اختصاصی را شروع می‌کند. ما نیازهای شما را کاملاً درک خواهیم کرد، ایده های شما را به چالش می‌کشیم، تحقیق عمیقی انجام می‌دهیم و یک اپلیکیشن اختصاصی ایجاد می‌کنیم که مسائل منحصر به فرد شما را حل ‌کند. ما درک عمیقی از آنچه برای اتصال تکنولوژی به نتایج ارزشمند تجاری ضروری است، داریم. ما همچنین درک می کنیم که صنایع و شرکت های مختلف نیازها و محدودیت‌های مختلفی دارند. ویستا شما را در ساخت اپلیکیشن اختصاصی کمک خواهد کرد.

هر application به طور کلی در ۳ مرحله انجام و تحویل کارفرما داده می شوند


  • طراحی گرافیکی
  • کدنویسی توسط متخصصین دات وب
  • تست و نسخه برداری
طراحی اپلیکیشن

مزیت‌های انجام آزمون بتا

این امکان را پیدا می کنید که اپلیکیشن خود را با کاربران حقیقی بیازمایید و مشکلات را قبل از این که خیلی دیر شود پیدا کنید. در صورتی که مشکلات، ایرادات، باگ ها و یا سطوح پایین تجربه کاربری وجود داشت، شما می توانید با استفاده از بازخوردهای ارزشمند این مشکلات را حل کنید. همچنین بعد از انتشار نهایی اپلیکیشن دیگر مشکلات کمتری خواهید داشت.

React Native چیست ؟

React Native یک فریم ورک UI متن باز برای طراحی اپلیکیشن موبایل است که به کمک آن و زبان برنامه نویسی جاوا اسکریت می‌توان برای iOS، اندروید، وب و UWP (که یک پلتفرم برای ساخت برنامه‌های تحت ویندوز، XBOX و غیره است) اپلیکیشن ساخت. ری اکت نیتیو بر پایۀ سرویس محبوب فیسبوک، یعنی React است و در طراحی کاربری یا همان UI کاربرد دارد. تمرکز اصلی React بر روی مرورگر است، ولی React Native برای طراحی اپلیکیشن موبایل کاربرد دارد. اگر جزو افرادی باشید که از زبان جاوا اسکریپت خوشتان می‌آید، حتماً تجربۀ لذت بخشی را با React Native خواهد داشت

application ها را در زمینه های مختلف می توان طراحی و تولید کرد و به وسیله آن به در آمد رسید از جمله

طراحی اپلیکیشن امورمالی

اپلیکیشن امورمالی

طراحی اپلیکیشن بازی

اپلیکیشن بازی

طراحی اپلیکیشن بهداشتی

اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن سفر

اپلیکیشن رفت و آمد

طراحی اپلیکیشن کتاب

اپلیکیشن کتاب و مطبوعات

طراحی اپلیکیشن تناسب اندام

اپلیکیشن تناسب اندام

با اپلیکیشن برند سازی کنید

برندسازی به طور کلی به معنای تمام راه‌ و روش‌هایی است که باعث می‌شود مشتریان نام شرکت شما و محصول یا خدمات شما را بشناسند و آن‌را تهیه کنند. از طریق برندسازی شما می‌توانید ظاهری قوی و مثبت به شرکت و حتی خود بدهید. حضور دائمی اپلیکیشن کسب و کار شما بر روی موبایل مشتریان باعث ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب و تاثیر گذاری و برندسازی می شود.

چرا استفاده از اپ سازها را پیشنهاد نمی کنیم؟

در این چند سال اخیر بازار اپ ساز های مختلف بسیار داغ شده است. سایت هایی که با شعار ساختن اپ فقط در 10 دقیقه کاربران زیادی را به سمت خود می کشانند و اپلیکیشن هایی را که فقط ظاهری زیبا دارند را با قیمتی مناسب تحویل می دهند.

اما مشکل اصلی این اپ ها چیست؟ این اپلیکیشن هایی که به ظاهر، خود شما فقط در عرض چند دقیقه می سازید دارای محدودیت ها و نقاط ضعف بسیاری هستند. ساختن اپلیکیشن به کمک اپ ساز ها نه تنها باعث پیشرفت شما نمی شود بلکه تازه با مشکلات جدیدی شما را روبه رو می کند. داشتن تبلیغات اولین مشکل است. این اپ ها دارای تبلیغاتی هستند که قبل از تحویل نهایی آن ها را نمی بینید و تازه پس از انتشار است که در محیط اپ آشکار می شوند. همچنین امکان توسعه ی این اپ ها وجود ندارد و صرفا همینی است که الان دارید و هیچ پیشرفتی نمی کنند. اپلیکیشن های اپ ساز محدودیت در انتشار صفحات و محدودیت در انتشار محصول دارند. پس اگر فروشگاهی دارید آگاه باشید که با اپ ساز تنها تعداد محدودی را می توانید برای فروش بگذارید. و در نهایت موضوع امنیت است. درست است که امنیت هیچ گاه به طور کامل تامین نمی شود اما این اپ ها از نظر امنیت بسیار ضعیف هستند. بهتر است با کمی هزینه ی بیشتر و مشورت با افراد آگاه بستری را تولید کنید تا باعث پیشرفت و سودآوری کسب و کارتان شود

DOTWEB

همچنین دیگر خدمات دات وب عبارتند از : 

طراحی سایت وردپرسی ، طراحی سایت اختصاصی ، سئو و بهینه سازی وبسایت ، طراحی نرم افزار و پشتیبانی و مدیریت وب سایت

دات وب می تواند با ارائه خدمات برنامه نویسی و طراحی سایت در رشد کسب و کار شما به شما کمک شایانی می کنند 

کدنویسی پنل مدیریت اپلیکیشن

قلب یک اپلیکیشن آنلاین پنل مدیریت یا همان نرم افزار مدیریت اپلیکیشن می باشد. فرض کنید شما یک اپلیکیشن فروشگاهی ساخته اید. تمامی کالاها و گروه های کالایی در پنل مدیریت تعریف می شود. کاربرانی که ثبت نام می کنند در پنل مدیریت قابل ویرایش یا حذف هستند. سفارشات شما به پنل مدیریت ارسال می شود و در کل تمامی فعالیت ها در پنل مدیریت انجام می شود. به طور کلی اپلیکیشن فقط یک فضای نمایشی است. هر چه زمان بیشتری برای کدنویسی سمت سرور و پنل مدیریت انجام شده باشد در نهایت اپلیکیشن با کیفیت تری را دریافت خواهید کرد. بسیاری از شرکت ها از نرم افزارهای اپن سورس مانند وردپرس برای مدیریت اپلیکیشن استفاده می کنند بنابراین به دلیل استفاده از سورس کدهای آماده، پشتیبانی و توسعه امکانات اختصاصی در آینده ممکن است صورت نگیرد. روی پنل مدیریت اپلیکیشن و قابلیت های توسعه ای آن حساسیت خاصی داشته باشید.

طراحی اپلیکیشن

استفاده از اپلیکیشن برای کسب کار های کوچک

رشد استفاده از موبایل های هوشمند به این معناست که اپلیکیشن های موبایل برای تمام شرکت های کوچک و بزرگ از جمله کسب و کار های کوچک به ابزار مهمی برای بازاریابی تبدیل شده اند. اپلیکیشن های موبایل، مشتریان را بیشتر جلب می کنند، بازدید های مکرر را افزایش می دهند و طیف وسیعی از داد و ستد های آنلاین را به سمت کسب و کار شما روانه می کند. بسیاری از مالکان کسب و کار های کوچک هنوز فکر می کنند اپلیکیشن داشتن بیش از اندازه هزینه بردار و دشوار است و نگران هزینه ی ساختن اپلیکیشن برای پلتفرم های مختلف مثل iOS و اندروید هستند.

آنها نمی دانند چگونه یک اپلیکیشن با هزینه کم و بازده بالا تولید کنند. ما برای شما این کار را انجام میدهیم و شما با طی کرن مراحلی ساده و هزینه ای ناچیز صاحب اپلیکیشن اختصاصی کسب کار خود میشوید.

نکته مهم در اعلام هزینه ساخت اپ موبایل این است که هزینه اعلام شده بایستی کارشناسی شده و متناسب با کیفیت و امکانات اپلیکیشن طراحی شده باشد.

تجربه نشان می‌دهد که برای ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای و با کیفیت می بایست موارد زیر رعایت شود:

درباره ساخت اپلیکیشن

در این مقاله که توسط شرکت طراحی سایت تابان شهر تهیه شده است سعی بر آن است تا به بررسی نحوه ساخت سایت و ساخت اپلیکیشن یک اپلیکیشن بسازیم؟ چگونه می توان یک برنامه نویس شد؟ بهترین راه های کد نویسی برای ساخت اپلیکیشن چیست؟

اینها سوالاتی است که برای هر کسی که در فکر ساخت اپلیکیشن است به وجود می آید .ممکن است در پی یافتن پاسخ جستجوهای فروانی نیز انجام داده یا مقالات متعددی را نیز مطالعه کرده باشید .ما در اینجا پاسخ این سوالات و سوالات مرتبط دیگر را به شما میدهیم . پس با ما باشید. ابتدا به گامهای برنامه نویس شدن اشاره می کنیم.

گام اول: یک زبان برنامه نویسی انتخاب کنید.

گام دوم: زبان برنامه نویسی را بیاموزیم.

گام سوم:چیزی خلق کنید.

برای اینکه جا بزنید بسیار زود است. ضمنا ما در اینجا قصد آموزش برنامه نویسی نداریم. البته که خودتان نیز میتوانید این گامها را جستجو کنید که فارغ از مسمر ثمر بودن یا نبودن بسیار نیز متعدد هستند. اگر همچنان انگیزه ای برای ساخت اپلیکیشن توسط خودتان ندارید ، پیشنهاد میکنیم به لینک سفارش ساخت اپلیکیشن مراجعه کرده و هزینه ساخت اپلیکیشن را مشاهده کنید.

در غیر این صورت به زبانهایی که برایتان کارامد هستند در ادامه اشاره میکنیم.


بیشتر اپلیکیشن ها نیاز به پایگاه داده دارند. پس شما برای ساخت اپلیکیشن خود نیاز به دانستن یک زبان برنامه نویسی پایگاه داده دارید ) مانند SQL) ، یا بنا به نوع اپلیکیشنی که انتخاب میکنید. ممکن است نیاز به نداشته باشید (مثل Flappy Bird)، و اما اگر به دنبال ساخت web application هستید، به دانش بیشتری به خصوص در حوزه سرور نیاز دارید. اگر به دنبال front-end web developer شدن هستید ، میتوانید بر روی HTML , CSS و JavaScript در Codepen یا JSfiddle متمرکز شوید . اگر تنها JavaScript میدانید و قصد یاد گرفتن زبان دیگری ندارید ، آنگاه می توانید Node.jsرا امتحان کنید. پلتفرم مناسب برای back-end development آن وجود دارد (برای پایگاه داده هم میتوانید از MongoDBاستفاده کنید). برای ایجاد یک اپلیکیشن کامل (web framework) نیاز به دانستن یکی از زبانهای ذکر شده در ادامه دارید:

سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

تیم برنامه نویس متخصص ما با یک دهه تجربه در زمینه ی تولید اپلیکیشن و درست کردن اپ در انواع پلت فرم ها، سفارش اپلیکیشن اندروید و ios را می پذیرند و به بهترین شکل ممکن با اجرای فوق العاده تحویل می دهند.

قرارداد ساخت اپلیکیشن

به موارد ذکر شده در قرارداد ساخت اپلیکیشن اهمیت بدین. در صورتی که قرارداد با یک شخص فریلنسر بسته شود حتما در مورد پشتیبانی و توسعه اپلیکیشن در آینده سوالات خود را مطرح و در قرارداد ذکر نمائید. معمولا هزینه ساخت اپلیکیشن توسط یک شخص در مکان نامشخص تا هزینه ساخت توسط یک شرکت در مکان مشخص کمتر خواهد بود. شما باید خیال خود را از حضور تیم سازنده در آینده در کنار خود راحت کنید.

طراحی اپلیکیشن

چرا طراحی اپلیکیشن اختصاصی دات وب؟

سازگاری با نیازهای فردی
طراحی اپلیکیشن اختصاصی، سازگاری بیشتری با فرایندها و نیازهای شرکت فراهم می‌کند. پس از بررسی نیازهای مشتری، ابزارهایی برای مشتری فراهم می‌کنیم که دستیابی به اهداف را تضمین می‌کند.

مشتریان وفادار
توسعه آسان تر
اپلیکیشن اختصاصی امکان توسعه آسان و سریع با ماژول‌های اضافی را در هر مرحله از ساخت اپلیکیشن فراهم می‌کند. بعضی اوقات تغییرات ناشی از تغییراتی است که در اقتصاد کشور اتفاق می افتد، گاهی اوقات به دلیل تغییر بازار و نیازهای کاربران ایجاد می‌شود.

صرفه جویی در زمان و هزینه
امنیت بیشتر
اپلیکیشن‌های عمومی ازکدهای رایج استفاده می‌کنند و امنیت زیادی ندارند. به این معنی که کاربران آنها ممکن است در معرض حملات سایبری بیشتری قرار بگیرند. با طراحی اپ اختصاصی امنیت را افزایش دهیم.

لوگو خرید اینترنتی
مبتنی بر آخرین فناوری
طراحی اپلیکیشن های اختصاصی این فرصت را به شما می‌دهند تا از آخرین راه حل ها فناوری و بروزترین تکنولوژی ها استفاده کنید و بتوانید در این بازار بسیار رقابتی نسبت به رقبای خود پیشی بگیرید و در هر زمان بتوانید آنها را تغییر دهید.

بالاتر بردن اعتبار فروشگاه
مزیت رقابتی بیشتر
طراحی اپلیکیشن اختصاصی امکان استفاده از راه حل های نوآورانه را متناسب با نیازهای فردی مشتری فراهم می‌کند. در نتیجه، راه حل های ارائه شده با بهینه سازی بالا مزیت رقابتی بیشتر را فراهم می‌کنند.

لوگو پشتیبانی آنلاین
ادغام بهتر با دیگر سیستم‌ها
ادغام و یکپارچه سازی اپلیکیشن های اختصاصی با سایر سیستم‌های خارجی بسیار راحت تر شده است. اگر شرکتی قبلاً از راه حل‌های خاص فناوری اطلاعات استفاده کرده باشد، ارزش سرمایه گذاری در اپلیکیشن‌های اختصاصی را دارد.

ساخت اپلیکیشن موبایل و برنامه نویسی اندروید و اپل و بهتر بگوییم یک طراحی استارت آپ موفق را از ایران تبلیغ بخواهید. طراحی استارتاپ خود را کمترین هزینه ساخت اپلیکیشن و بالاترین کیفیت ساخت برنامه اندروید و ای او اس همراه با دات وب تجربه کنید.

هزینه

طراحی اپلیکیشن

هزینه ساخت اپلیکیشن چگونه محاسبه می شود؟

برای همه ی اپلیکیشن ها نمی توان قیمت واحدی را مشخص کرد. در ابتدا باید نیازمندی ها و امکانات مورد نیاز برای سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و ios مشخص شود، سپس قیمت تعیین شود. اما در برخی پلت فرم ها، قیمت ساخت اپلیکیشن برای اندروید و ios قابل پیش بینی است.

سفارش طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

تیم دات وب با مجموعه‌ای جوان و حرفه‌ای در زمینه طراحی اپلیکیشن شما را برای داشتن یک اپلیکیشن حرفه‌ای کمک خواهد کرد. این مجموعه با سالها فعالیت در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن در رتبه های برتر کشور قرار دارد. طراحی اپ می‌تواند کسب و کار شما را بسیار گسترش داده که این کار برای شما مزایای فراوانی دارد. برای سفارش طراحی اپلیکیشن می‌توانید با مشاوران حرفه ای دات وب تماس داشته باشید. مشاوره رایگان از خدمات خوب این شرکت است.

هزینه طراحی اپلیکیشن بسیار متغیر است و با توجه به کارایی اپلیکیشن این هزینه مشخص می شود

اما با توجه به نیاز های روز بشر با یک ایده جذاب برای مخاطب و انتخاب درست تیم برنامه نویسی که بتوانند به درستی ایده های شما را پیاده سازی کنند میتوانید به سرعت به درآمد زایی بالا برسید و از طریق اپلیکیشن در آمد خوبی داشته باشید پس با توجه به تجربه بالا متخصصین شرکت برنامه نویسی دات وب در طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید با خیالی آسوده پیاده سازی ایده های خود را به متخصصین دات وب بسپارید تا با خیالی آسوده ایده های خود را پیاده سازی و اجرا کنید و همچنین می توانید جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید تا به صورت رایگان به شما کمک کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید

error: