طراحی اپلیکیشن

    با طراحی اپلیکیشن به کسب‌وکار خود رونق اساسی دهید. 

اپلیکیشن‌ها آمده‌اند تا راحتی ما را در زمینه‌های مختلف در انجام کارها فراهم کنند و به کارهایمان سرعت ببخشند. 

پیاده سازی ایده‌های جدید

اپلیکیشن بستری است بسیار وسیع که امکان اجرای ایده‌های نو و خلاقانه در آن وجود دارد، ایده‌های استارتاپی که شروع موفقیت‌های بزرگ هستند.

همگام تکنولوژی‌های روز

تمامی کدنویسی‌ها همگام و همسو با تکنولوژی‌های روز هستند و هر به‌روزرسانی که در پلتفرم‌ها اتفاق بیفتد، می‌تواند اعمال شود.

اجرای استانداردهای گوگل

اپ‌ها همانند سایت‌ها نیاز به سئو و بهینه‌سازی دارند. سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای بهینه‌سازی شده باعث کسب رتبه‌ی خوبی در گوگل خواهد شد.

توسعه‌پذیری بالا

خیلی از اپ‌ها پس از مدتی نیاز دارند که توسعه‌ای انجام شود و قابلیتی افزوده شود. در این صورت با توجه به ویژگی‌های اپ، توسعه انجام می‌گیرد.

طراحی UI/UX

ساختار اپلیکیشن حرفه‌ای با رعایت اصول تجربه کاربری و رابط کاربری می‌تواند بسیار متنوع و متناسب با نیازهای شما باشد و طراحی‌های اختصاصی متناسب با حوزه اپ انجام می‌شود.

هزینه مناسب

اپلیکیشن‌ها با توجه به امکانات و ویژگی‌هایی که مورد نیاز شما است قیمت‌گذاری می‌شوند. اما دات وب تمامی اپ‌های حرفه‌ای را با قیمت مناسب ارائه می‌دهد.

ساخت اپلیکیشن قدرتمند

سدی مقابل شکست‌های اقتصادی

اگر شغل شما با ضررهای زیادی به‌خصوص در دوران کرونا مواجه شده است، یا یک ایده‌ی جدید برای شروع کسب‌وکار خود در ذهن دارید و یا می‌خواهید در آینده بیزینس خود را به بیزینس مدرن تبدیل کنید، پس با ما برای ساخت اپلیکیشن همراه باشید .

اپلیکیشن‌ها بطور کلی به ۳ دسته تقسیم می‌شوند:


  •  
  • اپلیکیشن اندروید
  • اپلیکیشن ios
  • اپلیکیشن تحت وب
طراحی اپلیکیشن

مزایای ساخت اپلیکیشن

بر اساس آخرین بررسی‌های سال 2020 مردم بیشترین زمان فراغت خود را، بیش از هر دستگاه الکترونیکی دیگری در گوشی همراهشان سپری می‌کنند(بین 3 تا 4 ساعت در روز). طراحی یک اپلیکیشن موبایل اندروید و یا IOS برای موبایل مشتریان، اگر با ایده‌ای جذاب آمیخته باشد، می‌تواند شما را از همه‌ی رقبایتان متمایز کند. کافی است اپلیکیشن موبایل را حرفه‌ای بسازید.

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

امروزه بیشتر از هر زمان دیگری، افراد به سمت محتواهای مفید جذب می‌شوند. دستگاه‌های تلفن همراه، بهترین ابزار برای دسترسی به اطلاعات هستند. اگر می‌خواهید مردم محصولات شما را ببینند، از خدمات شما استفاده کنند، شما را بیابند و یا با شما تماس بگیرند، طراحی اپلیکیشن اختصاصی بهترین روش برای رسیدن به اهداف شماست. اپلیکیشنی که ظاهر بهتری داشته‌باشد، فروش بهتری دارد و جذاب‌تر به نظر می‌آید. طراحی یک اپلیکیشن اختصاصی به موفقیت کسب‌وکار شما کمک بسیاری می‌کند.

یک اپلیکیشن اختصاصی چه کاری انجام می‌دهد؟

یک اپلیکیشن اختصاصی به‌طور باالقوه می‌تواند به شما اجازه دهد بر روی بخش‌های مهم کسب و کار خود تمرکز کنید تا از رقبا جلو بزنید. تیم دات وب با دریافت خواسته‌های مشتری، ساخت اپلیکیشن اختصاصی را شروع می‌کند. ما نیازهای شما را کاملا درک می‌کنیم، ایده‌های شما را به چالش می‌کشیم، تحقیق عمیقی انجام می‌دهیم و یک اپلیکیشن اختصاصی ایجاد می‌کنیم که مسائل منحصربه‌فرد شما را حل ‌کند. ما درک عمیقی از آنچه برای اتصال تکنولوژی به نتایج ارزشمند تجاری ضروری است، داریم. همچنین درک می‌کنیم که صنایع و شرکت‌های مختلف نیازها و محدودیت‌های مختلفی دارند. دات وب شما را در ساخت اپلیکیشن اختصاصی کمک خواهد کرد.

هر اپلیکیشن به‌طور کلی در ۳ مرحله انجام و تحویل کارفرما می‌شود:


  •  
  • طراحی گرافیکی
  • کدنویسی توسط متخصصین دات وب
  • تست و نسخه‌برداری
طراحی اپلیکیشن

آزمون آلفا و بتا

آزمایش و تست نرم‌افزار یکی از مهمترین کارهایی است که باید صورت گیرد تا بتوان به آن نرم‌افزار اطمینان کرد و آنرا برای ارائه‌ی نهایی به بازار فرستاد. این آزمون از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که در ادامه به آن می‌پردازیم:

تست آلفا: در دو فاز انجام می‌گیرد. فاز اول، داخل تیم اصلی و توسط توسعه دهندگان انجام می‌شود و فاز دوم، توسط توسعه‌دهندگان بخش تضمین کیفیت انجام می‌شود و نرم افزار مورد تست و ارزیابی قرار می‌گیرد.  

تست بتا: توسط کاربران نهایی نرم افزار و در برخی موارد توسط کاربران شناخته‌شده انجام می‌شود. در واقع تست بتا توسط کاربران اصلی نرم‌افزار، در محیط واقعی و سطح وسیع‌تری انجام می‌شود.

به کمک تست بتا این امکان را پیدا می‌کنید که اپلیکیشن خود را با کاربران حقیقی بیازمایید و مشکلات را قبل از این که خیلی دیر شود پیدا کنید. در صورتی که مشکلات، ایرادات، باگ‌ها و یا سطوح پایین تجربه کاربری وجود داشت، شما می‌توانید با استفاده از بازخوردهای ارزشمند این مشکلات را حل کنید. همچنین بعد از انتشار نهایی اپلیکیشن، مشکلات کمتری خواهید داشت.

React Native چیست ؟

React Native یک فریم ورک UI متن باز برای طراحی اپلیکیشن موبایل است که به کمک آن و زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت می‌توان برای iOS، اندروید، وب و UWP (که یک پلتفرم برای ساخت برنامه‌های تحت ویندوز، XBOX و غیره است) اپلیکیشن ساخت. ری‌اکت نیتیو بر پایه‌ی سرویس محبوب فیسبوک، یعنی React است و در طراحی کاربری یا همان UI کاربرد دارد. تمرکز اصلی React بر روی مرورگر است، ولی React Native برای طراحی اپلیکیشن موبایل کاربرد دارد. اگر جزو افرادی باشید که از زبان جاوا اسکریپت خوشتان می‌آید، حتما تجربه‌ی لذت بخشی را با React Native خواهید داشت.

اپلیکیشن‌ها را در زمینه‌های مختلف می‌توان طراحی و تولید کرد و به وسیله آن به درآمد رسید از جمله:

طراحی اپلیکیشن امورمالی

اپلیکیشن امورمالی

طراحی اپلیکیشن بازی

اپلیکیشن بازی

طراحی اپلیکیشن بهداشتی

اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن سفر

اپلیکیشن رفت و آمد

طراحی اپلیکیشن کتاب

اپلیکیشن کتاب و مطبوعات

طراحی اپلیکیشن تناسب اندام

اپلیکیشن تناسب اندام

با اپلیکیشن برندسازی کنید

برندسازی به‌طور کلی به معنای تمام راه‌ و روش‌هایی است که باعث می‌شود مشتریان نام شرکت شما و محصول یا خدمات شما را بشناسند و آن‌ را تهیه کنند. از طریق برندسازی شما می‌توانید ظاهری قوی و مثبت به شرکت و خودتان بدهید. حضور دائمی اپلیکیشن کسب‌وکار شما بر روی موبایل مشتریان باعث ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب، تاثیرگذاری و برندسازی می‌شود.

چرا استفاده از اپ سازها را پیشنهاد نمی‌کنیم؟

در چند سال اخیر بازار اپ‌سازهای مختلف بسیار داغ شده است. سایت‌هایی که با شعار ساختن اپ فقط در 10 دقیقه کاربران زیادی را به سمت خود می‌کشانند و اپلیکیشن‌هایی را که فقط ظاهری زیبا دارند، با قیمتی مناسب تحویل می‌دهند.

اما مشکل اصلی این اپ‌ها چیست؟ این اپلیکیشن‌ها که به ظاهر، خود شما فقط در عرض چند دقیقه می‌سازید دارای محدودیت‌ها و نقاط ضعف بسیاری هستند. ساختن اپلیکیشن به کمک اپ‌سازها نه تنها باعث پیشرفت شما نمی‌شود بلکه شما را با مشکلات جدیدی روبه‌رو می‌کند. داشتن تبلیغات اولین مشکل است. این اپ‌ها دارای تبلیغاتی هستند که قبل از تحویل نهایی آن‌ها را نمی‌بینید و پس از انتشار است که در محیط اپ آشکار می‌شوند. همچنین امکان توسعه‌ی این اپ‌ها وجود ندارد، امکان تغییر ندارند و هیچ پیشرفتی نمی‌کنند. اپلیکیشن‌های اپ‌ساز در انتشار صفحات و محصول محدودیت دارند. پس اگر فروشگاهی دارید آگاه باشید که با اپ‌ساز تنها تعداد محدودی محصول را می‌توانید برای فروش بگذارید و در نهایت موضوع امنیت است. درست است که امنیت هیچ گاه به طور کامل تامین نمی‌شود اما این اپ‌ها از نظر امنیت بسیار ضعیف هستند. بهتر است با کمی هزینه‌ی بیشتر و مشورت با افراد آگاه، بستری را تولید کنید تا باعث پیشرفت و سودآوری کسب‌وکارتان شود.

DOTWEB

همچنین دیگر خدمات دات وب عبارتند از : 

 طراحی سایت اختصاصی ، سئو و بهینه سازی وبسایت ، طراحی نرم افزار و پشتیبانی و مدیریت وب سایت

دات وب می‌تواند با ارائه خدمات برنامه‌نویسی و طراحی سایت در رشد کسب‌وکارتان به شما کمک شایانی کند. 

کدنویسی پنل مدیریت اپلیکیشن

قلب یک اپلیکیشن آنلاین پنل مدیریت یا همان نرم افزار مدیریت اپلیکیشن می‌باشد. فرض کنید شما یک اپلیکیشن فروشگاهی ساخته‌اید. تمامی کالاها و گروه‌های کالایی در پنل مدیریت تعریف می‌شود. کاربرانی که ثبت نام می‌کنند در پنل مدیریت قابل ویرایش یا حذف هستند. سفارشات شما به پنل مدیریت ارسال می‌شود و در کل تمامی فعالیت‌ها در پنل مدیریت انجام می‌شود. به طور کلی اپلیکیشن فقط یک فضای نمایشی است. هر چه زمان بیشتری برای کدنویسی سمت سرور و پنل مدیریت صرف شده‌باشد، در نهایت اپلیکیشن با کیفیت‌تری را دریافت خواهید کرد. بسیاری از شرکت‌ها از نرم افزارهای اپن سورس مانند وردپرس برای مدیریت اپلیکیشن استفاده می‌کنند بنابراین به دلیل استفاده از سورس کدهای آماده، پشتیبانی و توسعه امکانات اختصاصی در آینده ممکن است صورت نگیرد. روی پنل مدیریت اپلیکیشن و قابلیت‌های توسعه‌ای آن حساسیت خاصی داشته‌باشید.

طراحی اپلیکیشن

استفاده از اپلیکیشن برای کسب‌وکارهای کوچک

رشد استفاده از موبایل‌های هوشمند به این معناست که اپلیکیشن‌های موبایل برای تمام شرکت‌های کوچک و بزرگ از جمله کسب‌وکارهای کوچک به ابزار مهمی برای بازاریابی تبدیل شده‌اند. اپلیکیشن‌های موبایل، مشتریان را بیشتر جلب می‌کنند، بازدیدهای مکرر را افزایش می‌دهند و طیف وسیعی از دادوستدهای آنلاین را به سمت کسب‌وکار شما روانه می‌کنند. بسیاری از مالکان کسب‌وکارهای کوچک هنوز بر این باورند که داشتن اپلیکیشن بیش از اندازه هزینه بر و دشوار است و نگران هزینه‌ی ساخت اپلیکیشن برای پلتفرم‌های مختلف مثل iOS و اندروید هستند.

آنها نمی‌دانند چگونه یک اپلیکیشن با هزینه کم و بازده بالا تولید کنند. ما برای شما این کار را انجام می‌دهیم و شما با طی کردن مراحلی ساده و هزینه‌ای ناچیز صاحب اپلیکیشن اختصاصی کسب‌وکار خود می‌شوید.

نکته مهم در اعلام هزینه ساخت اپ موبایل این است که هزینه اعلام شده بایستی کارشناسی شده و متناسب با کیفیت و امکانات اپلیکیشن طراحی شده‌باشد.

تجربه نشان می‌دهد که برای ساخت اپلیکیشن حرفه‌ای و با کیفیت می‌بایست مواردی رعایت شوند که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

درباره ساخت اپلیکیشن

در این مقاله که توسط شرکت طراحی سایت دات وب تهیه شده است سعی بر آن است تا به بررسی نحوه ساخت سایت و اپلیکیشن بپردازیم؟ چگونه می‌توان یک برنامه‌نویس شد؟ بهترین راه‌های کدنویسی برای ساخت اپلیکیشن چیست؟

اینها سوالاتی است که برای هر کسی که در فکر ساخت اپلیکیشن است به‌وجود می‌آید. ممکن است در پی یافتن پاسخ جست‌وجوهای فراوانی انجام داده یا مقالات متعددی را نیز مطالعه کرده‌باشید. ما در اینجا پاسخ این سوالات و سوالات مرتبط دیگر را به شما می‌دهیم. پس با ما باشید. ابتدا به گام‌های برنامه‌نویس شدن اشاره می‌کنیم.

گام اول: یک زبان برنامه‌نویسی انتخاب کنید.

گام دوم: زبان برنامه‌نویسی را بیاموزیم.

گام سوم: چیزی خلق کنید.

برای اینکه جا بزنید بسیار زود است. ضمنا ما در اینجا قصد آموزش برنامه‌نویسی را نداریم. البته که خودتان نیز می‌توانید این گام‌ها را جست‌وجو کنید که فارغ از مثمر ثمر بودن یا نبودن بسیار متعدد هستند. اگر همچنان انگیزه‌ای برای ساخت اپلیکیشن توسط خودتان ندارید، پیشنهاد می‌کنیم به لینک سفارش ساخت اپلیکیشن مراجعه کرده و هزینه ساخت اپلیکیشن را مشاهده کنید.

در غیر این صورت به زبان‌هایی که برایتان کارامد هستند در ادامه اشاره می‌کنیم.

بیشتر اپلیکیشن‌ها نیاز به پایگاه داده دارند. پس شما برای ساخت اپلیکیشن خود نیاز به دانستن یک زبان برنامه‌نویسی پایگاه داده مانند SQL دارید، یا بنا به نوع اپلیکیشنی که انتخاب می‌کنید. اما اگر به دنبال ساخت web application هستید، به دانش بیشتری به‌خصوص در حوزه سرور نیاز دارید. اگر به دنبال front-end web developer شدن هستید، می‌توانید بر روی HTML , CSS و JavaScript در Codepen یا JSfiddle متمرکز شوید. اگر تنها JavaScript می‌دانید و قصد یادگرفتن زبان دیگری ندارید، آنگاه می‌توانید Node.js را امتحان کنید. پلتفرم مناسب برای back-end development آن وجود دارد (برای پایگاه داده هم می‌توانید از MongoDB استفاده کنید). برای ایجاد یک اپلیکیشن کامل (web framework) نیاز به دانستن یکی از زبان‌های ذکر شده در ادامه دارید:

سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

تیم برنامه‌نویس متخصص ما با یک دهه تجربه در زمینه‌ی تولید اپلیکیشن و درست کردن اپ در انواع پلتفرم‌ها، سفارش اپلیکیشن اندروید و ios را می‌پذیرند و به بهترین شکل ممکن با اجرای فوق العاده تحویل می‌دهند.

قرارداد ساخت اپلیکیشن

به موارد ذکر شده در قرارداد ساخت اپلیکیشن اهمیت بدین. در صورتی که قرارداد با یک شخص فریلنسر بسته شود حتما در مورد پشتیبانی و توسعه اپلیکیشن در آینده سوالات خود را مطرح و در قرارداد ذکر نمایید. معمولا هزینه‌ی ساخت اپلیکیشن توسط یک شخص در مکان نامشخص تا هزینه ساخت توسط یک شرکت در مکان مشخص کمتر خواهدبود. شما باید خیال خود را از حضور تیم سازنده در آینده در کنار خود راحت کنید.

طراحی اپلیکیشن

چرا طراحی اپلیکیشن اختصاصی دات وب؟

سازگاری با نیازهای فردی
طراحی اپلیکیشن اختصاصی، سازگاری بیشتری با فرایندها و نیازهای شرکت فراهم می‌کند. پس از بررسی نیازهای مشتری، ابزارهایی برای مشتری فراهم می‌کنیم که دستیابی به اهداف را تضمین می‌کند.

مشتریان وفادار
توسعه آسان‌تر
اپلیکیشن اختصاصی امکان توسعه آسان و سریع با ماژول‌های اضافی را در هر مرحله از ساخت اپلیکیشن فراهم می‌کند. بعضی اوقات تغییرات، ناشی از تغییراتی است که در اقتصاد کشور اتفاق می‌افتد و گاهی به دلیل تغییر بازار و نیازهای کاربران ایجاد می‌شود.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه
امنیت بیشتر
اپلیکیشن‌های عمومی ازکدهای رایج استفاده می‌کنند و امنیت زیادی ندارند. به این معنی که کاربران آنها ممکن است در معرض حملات سایبری بیشتری قرار بگیرند. با طراحی اپ اختصاصی امنیت را افزایش دهیم.

لوگو خرید اینترنتی
مبتنی بر آخرین فناوری
طراحی اپلیکیشن‌های اختصاصی این فرصت را به شما می‌دهند تا از آخرین راه حل‌ها، فناوری و به‌روزترین تکنولوژی‌ها استفاده کنید و بتوانید در این بازار بسیار رقابتی، نسبت به رقبای خود پیشی بگیرید و در هر زمان بتوانید آنها را تغییر دهید.

بالاتر بردن اعتبار فروشگاه
مزیت رقابتی بیشتر
طراحی اپلیکیشن اختصاصی امکان استفاده از راه حل‌های نوآورانه را متناسب با نیازهای فردی مشتری فراهم می‌کند. در نتیجه، راه حل‌های ارائه شده با بهینه‌سازی بالا مزیت رقابتی بیشتر را فراهم می‌کنند.

لوگو پشتیبانی آنلاین
ادغام بهتر با دیگر سیستم‌ها
ادغام و یکپارچه‌سازی اپلیکیشن‌های اختصاصی با سایر سیستم‌های خارجی بسیار راحت‌تر شده است. اگر شرکتی قبلا از راه حل‌های خاص فناوری اطلاعات استفاده کرده باشد، ارزش سرمایه‌گذاری در اپلیکیشن‌های اختصاصی را دارد.

ساخت اپلیکیشن موبایل و برنامه‌نویسی اندروید و اپل و بهتر بگوییم یک طراحی استارت آپ موفق را از دات وب بخواهید. طراحی استارتاپ خود را با کمترین هزینه‌ی ساخت اپلیکیشن و بالاترین کیفیت ساخت برنامه اندروید و ای او اس همراه با دات وب تجربه کنید.

هزینه‌ی طراحی اپلیکیشن


هزینه ساخت اپلیکیشن چگونه محاسبه می‌شود؟

برای همه‌ی اپلیکیشن‌ها نمی‌توان قیمت واحدی مشخص کرد. در ابتدا باید نیازمندی‌ها و امکانات مورد نیاز برای سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و ios مشخص و سپس قیمت تعیین شود. اما در برخی پلتفرم‌ها، قیمت ساخت اپلیکیشن برای اندروید و ios قابل پیش‌بینی است.

سفارش طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

تیم دات وب با مجموعه‌ای جوان و حرفه‌ای در زمینه طراحی اپلیکیشن، شما را برای داشتن یک اپلیکیشن حرفه‌ای کمک خواهدکرد. این مجموعه با سال‌ها فعالیت در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن در رتبه‌های برتر کشور قرار دارد. طراحی اپ می‌تواند کسب‌وکار شما را بسیار گسترش داده که این کار برای شما مزایای فراوانی دارد. برای سفارش طراحی اپلیکیشن می‌توانید با مشاوران حرفه‌ای دات وب تماس بگیرید. مشاوره رایگان از خدمات خوب این شرکت است.

هزینه طراحی اپلیکیشن بسیار متغیر است و با توجه به کارایی اپلیکیشن این هزینه مشخص می‌شود.

اما با توجه به نیازهای روز بشر با یک ایده جذاب برای مخاطب و انتخاب درست تیم برنامه‌نویسی که بتوانند به درستی ایده‌های شما را پیاده سازی کنند می‌توانید به سرعت به درآمدزایی بالا برسید و از طریق اپلیکیشن درآمد خوبی داشته‌باشید، پس با توجه به تجربه بالای متخصصین شرکت برنامه نویسی دات وب در طراحی اپلیکیشن موبایل می‌توانید با خیالی آسوده، پیاده‌سازی ایده‌های خود را به متخصصین دات وب بسپارید، همچنین می‌توانید جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید تا به‌صورت رایگان به شما کمک کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

error: