طراحی اپلیکیشن ملکی

اپلیکیشن ملکی یکی از روش های مناسب برای خرید و فروش بهتر املاک است. از آنجایی که یکی از مهمترین نیازهای بشر خرید و فروش املاک محسوب می شود، افرادی که در این زمینه فعالیت دارند باید با کمک این اپلیکیشن مزیت های زیادی را تجربه نمایند. از زمانی که اپلیکیشن ها در هر کسب و کار راه اندازی شدند، خدمات بیشتری برای مشتریان ارائه گردید. آژانس های املاک می توانند از یک اپلیکیشن مستقل برای خرید و فروش و خدمات گسترده خود نسبت به مشتریان استفاده نمایند.

طراحی اپلیکیشن ملکی

از آنجایی که اپلیکیشن ملکی مزیت های بسیار زیادی دارد، این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. اپلیکیشن ملکی کمک بزرگی به صاحبان املاک برای افزایش درآمد محسوب می شود.

اپلیکیشن ملکی به نرم افزاری می گوید که روی گوشی ها با سیستم های عامل مختلف نصب می شود و برای خرید و فروش و کارهای معاملات ملکی به صاحبان این مشاغل کمک می کند. این نرم افزار های کوچک می توانند مطالب بسیار وسیع و گسترده را در خود جای دهند. نرم افزارهای موبایل تنوع بالایی داشته و در زمینه های مختلف طراحی و تولید می شوند. یکی از اپلیکیشن هایی که این روزها مورد توجه بسیاری از فروشندگان املاک قرار گرفته، اپلیکیشن ملکی نام دارد. اپلیکیشن ملکی نیازهای خریداران و فروشندگان را در زمان کوتاهی برطرف می کند. امکانات زیادی که در این اپلیکیشن ها وجود دارند باعث می شود تا مشتریان بتوانند در هر زمان و مکان از خدمات مختلف بهره مند باشد. اگر یک اپلیکیشن ملکی به درستی طراحی شود رضایت بسیاری از مشتریان را جلب خواهد کرد.

چرا کسب و کار املاک به طراحی اپلیکیشن ملکی نیاز دارد؟

یکی از روش های مناسب برای ارتباط بیشتر با مشتریان استفاده از اپلیکیشن است. افرادی که در کسب و کار املاک مشغول به فعالیت هستند، می توانند تمامی املاکی که برای فروش و اجاره در نظر دارند را در اپلیکیشن قرار دهند. این کار به مشتری این امکان را می دهد تا بتواند از میان ملک های مختلف، نسبت به نیاز خود یکی را انتخاب کرده و در وقت خود و صاحبان املاک صرفه جویی نماید. نرم افزارهای ملکی، املاک را با جزئیات بیشتر برای مشتری نمایش می دهند. اگر یک اپلیکیشن ملکی توسط فرد متخصص و ماهر طراحی شود، امکانات گسترده ای را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. با داشتن یک اپلیکیشن می توان با افرادی که در فواصل جغرافیایی دور قرار گرفته اند ارتباط راحتی برقرار کرد. جذب مشتری از طریق طراحی اپلیکیشن ملکی یکی از روش های آسان و محبوب است.

مزایای داشتن اپلیکیشن ملکی

  • اپلیکیشن های ملکی مزایای زیادی دارند. از مزایای آنها می توان به افزایش فروش اشاره نمود. اطلاع رسانی های مختلف از طریق اپلیکیشن به راحتی و با سرعت بالا به مشتریان ارسال می شوند. یکی دیگر از مزیت های مهم داشتن اپلیکیشن ملکی کاهش هزینه ها برای تبلیغات است. زمانی که شما یک اپلیکیشن را به صورت اختصاصی برای املاک خود طراحی می کنید، دیگر نیازی به تبلیغات گسترده وجود نخواهد داشت. هر شخص که این نرم افزار را روی گوشی خود نصب نماید، می تواند با شما ارتباط مستقیم برقرار نماید. از دیگر مزیت های این اپلیکیشن ها می توان به ایجاد برند تجاری نیز اشاره نمود. ایجاد هویت تجاری شما با استفاده از این اپلیکیشن ها برای دستیابی به سود بیشتر به راحتی امکان پذیر است.
  • اگر فردی نیاز به جستجوی املاک داشته باشد، می تواند از طریق فایل هایی که در اپلیکیشن وجود دارد به راحتی این کار را انجام دهد. فایل هایی که در دسته بندی های مختلف در اپلیکیشن قرار گرفته اند. برای جستجوی سریع املاک به کار می روند. از مزایای دیگر اپلیکیشن املاک می توان به خدمات مشاوره ای نیز اشاره نمود. با داشتن یک اپلیکیشن می تواند به مشتریان خود به صورت آنلاین خدمات مشاوره ارائه نمایید. این کار موجب صرفه جویی در وقت و هزینه شما و مشتریان خواهد شد.
  • ارتباط پیشرفته و بیشتر با مشتریان از طریق اپلیکیشن ها به راحتی امکان پذیر است. شما می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه املاک خود را از طریق اپلیکیشن به فروش برسانید. این امر باعث کاهش هزینه املاک و افزایش فروش شما خواهد شد. از دیگر مزایای داشتن اپلیکیشن ملکی می توان به بالا رفتن سرعت فروش اشاره نمود. اپلیکیشن ها با سرعت بالای خود به روند کار تجاری شما سرعت می بخشند. افزایش فروش موجب افزایش درآمد و سود شما در مدت کوتاه خواهد شد.

کاربرد طراحی اپلیکیشن ملکیکاربرد طراحی اپلیکیشن ملکی

یکی از کاربردهای مهم اپلیکیشن های ملکی استفاده از این نرم افزارها برای املاک غیر حضوری است. برخی از کسب و کارهایی که به صورت آنلاین مشغول به فعالیت هستند، می توانند از اپلیکیشن برای معرفی بهتر خود استفاده نمایند. از کاربردهای دیگر این اپلیکیشن ها می توان به منظور ارائه خدمات بیشتر اشاره نمود. اگر یک املاکی بخواهد علاوه بر فروش املاک در یک منطقه خاص در مناطق بیشتری فعالیت نماید، می تواند از اپلیکیشن ملکی استفاده کند. از کاربردهای دیگر اپلیکیشن ها می توان به ارائه تصاویر بیشتر برای فروش اشاره کرد. کیفیت تصاویری که در اپلیکیشن قرار می گیرند، بسیار بالاست. این امر موجب افزایش و جذب مشتریان خواهد شد.

امکانات اپلیکیشن های ملکی

اپلیکیشن های ملکی دارای امکانات متعددی هستند. وابسته به اینکه شما پیش از طراح اپلیکیشن مورد نظر خود بخواهید چه امکاناتی در اپلیکیشن شما وجود داشته باشد این اپلیکیشن ها با تفاوت های زیادی طراحی می شوند. از امکانات مناسب در این اپلیکیشن ها می توان به امکان اتصال اطلاعات تماس آگهی ها به آژانس املاک اشاره نمود. این که مشتریان بتوانند امکان انتخاب استان شهرستان و محل را داشته باشند اهمیت زیادی دارد.

امکان ایجاد آگهی تبلیغاتی و ایجاد بیشتر از ۱۰ عکس برای هر ملک از امکانات مهم اپلیکیشن های ملکی محسوب می شوند. امکان تعریف استان، شهرستان و محله ها و تعریف هر نوع ملکی با پارامترهای مختلف از دیگر امکانات این نرم افزارها است. امکان ثبت آگهی های رهن و اجاره یا خرید و فروش املاک های مختلف به عنوان یکی از امکانات اصلی نرم افزار شناخته می شوند.

از امکانات دیگر این نرم افزارها می توان به امکان ثبت درخواست املاک با مشخصات درخواست اشاره نمود. امکان ثبت نام و ورود کاربران و فیلتر سازی بر اساس پارامترهای مختلف نیز اهمیت زیادی در این نرم افزارها دارند. می توان املاک را بر اساس قیمت، متراژ، رهن و اجاره یا نوع ملک دسته بندی کرد. اگر دسته بندی ها با فیلتر برای مشتری ارائه شوند، مشتری می تواند با سرعت بالا به جستجوی ملک مورد نظر خود بپردازد.

امکان مدیریت کامل آگهی ها و مشخص کردن موقعیت روی نقشه نیز از امکانات دیگر این نرم افزار محسوب می شوند. نمایش جزئیات ملک های ثبت شده، نمایش و ویرایش کلی آگهی های ثبت شده و نمایش حدود موقعیت از دیگر امکانات هستند. قابلیت ایجاد گالری تصاویر دلخواه و مدیریت کامل کاربران در پنل مدیریتی از امکانات این نرم افزارها شناخته می شوند. اگر اپلیکیشن های ملکی امکانات بیشتری داشته باشند منجر به افزایش فروش و سود بالای شما خواهد شد. در انتخاب مجموعه برای طراحی اپلیکیشن ملکی دقت بالایی داشته باشیم.

طراحی اپلیکیشن ملکی به چه صورت انجام می شود ؟

اولین مرحله برای طراحی اپلیکیشن ملکی ایده مشتری است. اینکه اپلیکیشن دارای چه امکاناتی باشد و چه کیفیتی داشته باشد در نظر گرفته می شود. هرچه امکانات بیشتری داشته باشد برنامه نویسی آن بیشتر طول می کشد. در ابتدای طراحی باید به بودجه مشتری توجه داشت؛ به همین دلیل یک جلسه مشاوره پیش از طراحی انجام می شود تا تمامی جزئیات درنظر گرفته شود. پس از ایده پردازی نوبت به برنامه نویسی و کدنویسی می شود. وابسته به اینکه از چه شخصی بخواهید طراحی را برایتان انجام دهد، سرعت کار متفاوت است. هرچه دانش و مهارت بیشتری داشته باشد سرعت عمل او برای طراحی بالاتر است. شما باید سیستم عامل نرم افزار را مشخص کنید.

اگر می خواهید هم برای اندروید و هم برای ios طراحی را انجام دهید، زمان بیشتری نیاز است. اینکه مشتریان شما بیشتر در کدام دسته هستند برای طراحی اهمیت دارد. برخی از افراد فقط یک نوع نرم افزار را برای املاک خود تعیین می کنند. می توان از نرم افزارهایی که با سیستم عامل مشترک طراحی می شوند هم استفاده کرد. اینگونه نرم افزارها روی هر گوشی همراه به راحتی نصب خواهند شد. سرعت بارگذاری مطالب درون اپلیکیشن ملکی اهمیت زیادی دارد. هرچه طراحی بهتر و دقیق تر برنامه نویسی شود سرعت بارگذاری بالاتر خواهد بود. ابتدا یک نسخه آزمایشی از نرم افزار به مشتری تحویل داده می شود. پس از ارزیابی های لازم و تایید مشتری نسخه نهایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

خدمات مجموعه دات وب
مجموعه خدمات گسترده ای در زمینه طراحی اپلیکیشن های مختلف در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. اگر در کسب و کار خود نیاز به نرم افزار دارید، می توانید از خدمات مجموعه دات وب بهره مند شوید. افرادی که در مجموعه ما مشغول به کار هستند سرعت بالایی در طراحی اپلیکیشن داشته و امکانات متعددی را برای شما ایجاد خواهند کرد. اگر شما می خواهید فروش بیشتری داشته باشید و در مدت کوتاهی املاک زیادی را به مشتری نمایش دهید، داشتن یک اپلیکیشن به شما توصیه می شود.

از خدمات دیگر مجموعه ما می توان به مشاوره پیش از طراحی اپلیکیشن اشاره نمود. باید در جلسه مشاوره تمامی نیازهای خود را اعلام کرده تا توسط طراح مورد بررسی قرار گیرند. دریافت مشاوره یکی از مراحل بسیار مهم برای طراحی اپلیکیشن است. مشاوران ما اطلاعات کامل را در این زمینه داشته و می توانند تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه دهند. ما با آشنایی کامل با هر کسب و کار بهترین اپلیکیشن را طراحی خواهیم کرد.

هزینه طراحی اپلیکیشن ملکی به چه عواملی وابسته است؟
هزینه طراحی اپلیکیشن ملکی به عوامل زیادی وابسته است. با توجه به اینکه شما نیاز به چه امکاناتی داشته باشید باید هزینه های مختلف برای طراحی پرداخت نمایید. ابتدا باید ایده خود را برای شرکت طراح بیان نمایید و پس از بررسی های لازم از هزینه مطلع شوید. از عوامل موثر در هزینه طراحی اپلیکیشن ملکی می توان به زمان مورد نیاز برای طراحی اشاره نمود. هر چه زمان بیشتری برای طراحی نیاز باشد باید هزینه بیشتری برای طراحی آن پرداخت نمایید.

از عوامل موثر دیگر می توان به میزان امنیت اپلیکیشن ملکی شما اشاره نمود. ورود کاربران باید با تایید هویت در اپلیکیشن انجام شود که سطح امنیتی نرم افزار شما را بالا خواهد برد. از عوامل موثر دیگر می توان به طریقه طراحی آن اشاره نمود. اگر نرم افزار ملکی با وردپرس طراحی و توسعه یابد هزینه بیشتری نیاز دارد. این که شما بخواهید اپلیکیشن خود را در چه فضاهای انتشار دهید نیز اهمیت زیادی در هزینه آن دارد. از عوامل دیگر می توان به امکانات نرم افزار و جستجوی پیشرفته محصولات اشاره نمود. اینکه شما بخواهید با توجه به چه سیستم عامل تلفن همراه، اپلیکیشن خود را طراحی نمایید نیز با هزینه های متفاوت انجام می شود. طراحی اپلیکیشن های ملکی برای سیستم عامل اندروید کمتر از سیستم ios است.

مجموعه دات وب بهترین مجموعه برای طراحی اپلیکیشن ملکی
در کشور ما مجموعه های متعددی اپلیکیشن های گوناگون را برای کسب و کارهایی مانند املاک مختلف طراحی می کنند. این روزها بیشتر مشتریان زمان زیادی را در فضای مجازی می گذرانند. همین امر سبب شده که نرم افزارها برای یافتن و برطرف کردن نیاز ها بیشتر استفاده شوند. مجموعه ما به عنوان یکی از بهترین مجموعه ها در طراحی اپلیکیشن ملکی این امکان را برای شما فراهم کرده که بروز باشید. شما می توانید از پرسنل ماهر و با تجربه ما بخواهید بهترین اپلیکیشن را برای شما طراحی نمایند.

اگر در کسب و کار خود نیاز به سود و درآمد بیشتری دارید حتما با مجموعه ما تماس بگیرید. ما ابتدا شما را از یک مشاوره بهره مند کرده و سپس اپلیکیشن را با امکانات زیادی برایتان طراحی خواهیم کرد. دسته بندی املاک مختلفی که قصد فروش و اجاره آنها را دارید در اپ اهمیت زیادی دارد. ما فیلترهای مختلفی را برای دسته بندی کردن آنها برایتان ارائه خواهیم کرد. اینکه اپلیکیشن شما بسیار خلاقانه طراحی شود اهمیت زیادی در جذب مشتری خواهد داشت. همکاران با تجربه و مهارت خاصی که در برنامه نویسی دارند اپلیکیشن ها را به صورت ویژه طراحی می کنند. مجموعه ما با مجوزهای لازم فعالیت های مختلفی در این زمینه ارائه می کند.

 
 

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی اپلیکیشن ملکی
طراحی اپلیکیشن ملکی

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی اپلیکیشن ملکی
طراحی اپلیکیشن ملکی