طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن پزشکی یکی از جذاب ترین روش هایی است که امروزه توجه اکثر پزشکان و البته بیماران را به خود جلب کرده است. اپلیکیشن های پزشکی می توانند به راحتی بین بیماران و پزشکان ارتباط برقرار کنند و از این طریق مشکل آنان را حل نمایند. امروزه با توجه به افزایش مشکلات و مشغله های کاری، بسیاری از افراد وقت مراجعه حضوری به مطب دکتر را ندارند. از طرفی تجمع بیش از حد بیماران در مطب و بیمارستان باعث عدم رسیدگی پرسنل شده و در نتیجه نارضایتی بیماران ها و ده ها مشکل دیگر را به همراه خواهد داشت. همه این موارد باعث شده که برنامه نویسان به فکر راه حلی نوین و کاربردی باشند. طراحی اپلیکیشن پزشکی به شکل شگفت انگیزی توانسته این مشکلات را حل کند. پزشکان و متخصصان با کمک این برنامه می توانند کلیه خدمات پزشکی را ارائه دهند و در کنار آن، از مزیت های بسیار جذاب و کاربردی این برنامه نیز بهره مند شوند.

طراحی اپلیکیشن پزشکی

با سفارش طراحی اپلیکیشن پزشکی می توانید به شکل گسترده تری روی بیماران خود نظارت داشته باشید؛ همچنین از این طریق می توانید خدماتی از جمله اطلاعات تماس پزشک، امکان رزرو و ویزیت آنلاین، پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین و … را در اختیار بیماران سراسر کشور قرار دهید. اگر به دنبال راهی هستید که خدمات پزشکی خود را به کاربران بیشتری معرفی نمایید و در نتیجه به شهرت بالایی برسید، پیشنهاد می کنیم هرچه سریع تر با مشاورین مجموعه دات وب تماس بگیرید و در این رابطه با آن ها صحبت نمایید. مشاورین مجموعه دات وب شرایط شما را بررسی می کنند و از این طریق بهترین راه را پیش رویتان قرار می دهند. در نهایت می توانید برای ثبت سفارش خود اقدام کنید و امکانات و خدمات مورد نیاز خود را روی یک اپلیکیشن قدرتمند پیاده سازی کنید.

 

خدمات پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؛ به همین دلیل باید به بهترین شکل ممکن ارائه شوند. طراحی اپلیکیشن پزشکی می تواند در این زمینه کمک بزرگی به پزشکان سراسر دنیا کند و خدمات پزشکی را بهبود ببخشد. مهم ترین موضوعی که هنگام ساخت اپلیکیشن های پزشکی در نظر گرفته می شود، سلامت جسمی و روحی کاربران است؛ از این رو افراد می توانند با استفاده از این برنامه ها، نیازهای خود را برطرف کنند و بدون دغدغه کمبود وقت یا هزینه، به صورت آنلاین برای رزرو نوبت اقدام نمایند. از مزیت های مهم طراحی اپلیکیشن پزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. راه اندازی کلینیک و مطب مجازی: با مراجعه به مجموعه دات وب و ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن پزشکی می توانید مالک یک مطب یا کلینیک مجازی مجهز شوید و بدون در نظر گرفتن زمان و مکان به مشکلات بیماران خود رسیدگی کنید؛ همچنین می توانید به بیماران مجازی خود از راه دور مشاوره دهید و از این طریق به روند درمان آن ها سرعت ببخشید.
 2. امکان رزرو نوبت به صورت غیرحضوری: با طراحی اپلیکیشن پزشکی، به بیماران خود این امکان را می دهید که در هر مکان و زمانی برای دریافت نوبت اقدام کنند، بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری داشته باشند. این موضوع یک امتیاز ویژه برای مطب شما به حساب می آید؛ از این رو می تواند روی افزایش تعداد مراجعین و در نتیجه افزایش درآمد شما تاثیر مثبت بگذارد.
 3. کاهش هزینه های ناشی از تبلیغات: یکی از روش هایی که معمولا همه کسب و کارها به خصوص پزشکان استفاده می کنند؛ تبلیغات خدمات است. این روش نقش مهمی در شهرت و شناخته شده شما و خدمات تان خواهد داشت؛ اما از آنجایی که هزینه آن کمی بالا است، ممکن است همه افراد توانایی انجام آن را نداشته باشند. با طراحی اپلیکیشن پزشکی می توانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه اضافی، از تبلیغات نامحدود آن استفاده کنید و خدمات پزشکی خود را به مردم کشور نشان دهید.
 4. تهیه آلبوم نمونه کار: با استفاده از اپلیکیشن پزشکی می توانید آلبومی از خدمات و امکانات مطب خود را تهیه کنید و در اختیار کاربران قرار دهید. این برنامه برای جراحان زیبایی و همچنین دندانپزشکان بسیار کاربردی خواهد بود. در واقع زمانی که بیماران با نمونه کارهای حرفه ای پزشک روبرو می شوند، می توانند با خیال راحت به او اعتماد کنند و برای دریافت نوبت اقدام نمایند.
 5. دسترسی آسان به بیمارستان، مطب و کلینیک: با طراحی اپلیکیشن پزشکی می توانید آدرس دقیق کلینیک یا مطب خود را به برنامه های موقعیت یاب مانند گوگل مپ متصل کنید. بیماران با کمک این ویژگی می توانند آدرس دقیق شما را ردیابی کنند و بدون از دست دادن زمان به آنجا مراجعه نمایند.

ویژگی های اپلیکیشن پزشکی چیست؟

اپلیکیشن های پزشکی از ویژگی های بسیار مهمی برخوردار هستند؛ به همین دلیل است که توجه اکثر پزشکان و متخصصان را به خود جلب کرده است. از ویژگی های مهم اپلیکیشن خدمات پزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه اطلاعات اولیه پزشکان: با طراحی اپلیکیشن پزشکی می توانید اطلاعات مورد نیاز بیماران از جمله مدرک، تخصص و مجوزهای پزشک، پرستار و سایر پرسنل را در اختیار آن ها قرار دهید.
 • فیلتر خدمات: طراحی اپلیکیشن پزشکی به کاربران اجازه می دهد تا خدمات مورد نیاز خود را از طریق فیلترها وارد کنند و یک جستجوی دقیق بین پزشکان انجام دهند. برخی از فیلترها مانند: “تخصص پزشک” و”تجهیزات”به بیماران کمک می کنند تا انتخاب بهتری داشته باشند.
 • برنامه ریزی سریع و آسان: با استفاده از این برنامه پزشکی می توانید ساعت های رزرو و مشاوره به بیمار را مشخص کنید و در اختیار آن ها قرار دهید. متقاضیان به کمک این برنامه می توانند بهترین زمان را برای مراجعه و ویزیت انتخاب کنند.
 • نمایش لیست پزشکان: از مهم ترین ویژگی اپلیکیشن پزشکی می توان به نمایش لیست پزشکان اشاره کرد. کلینیک های پزشکی و بیمارستان ها می توانند به کمک این برنامه، لیست پزشکان و ساعات حضور آن ها را در اختیار بیماران قرار دهند. در ضمن می توانند سیستم امتیازدهی به پزشکان را فعال کنند و از این طریق به بیماران در انتخاب بهترین پزشک کمک نمایند.

امکانات اپلیکیشن پزشکی برای بیماران

امکانات اپلیکیشن پزشکی برای بیماران

سفارش و طراحی اپلیکیشن های خدمات پزشکی نه تنها برای پزشکان بلکه برای بیماران هم مفید است. طراحان برنامه های پزشکی معمولا امکانات جالبی را برای بیماران در نظر می گیرند که کاربردی ترین آن ها عبارتند از:

 • جستجوی بهترین پزشک منطقه یا کشور در کمتر از چند دقیقه
 • دریافت نوبت به صورت آنلاین بدون محدودیت مکانی و زمانی
 • امکان تماس و مشورت با پزشک از راه دور
 • یافتن نزدیک ترین پزشک به موقعیت بیمار
 • مشاهده لیست پزشکان و ساعات آزاد رزرو آنها
 • امکان ارسال و ثبت نظر در مورد خدمات پزشک

این امکانات فرایند دریافت نوبت و مراجعه برای درمان را برای بیماران آسان تر کرده است؛ بنابراین با سفارش اپلیکیشن پزشکی و سهولت بخشیدن به کلیه فرایندهای مربوط به خدمات پزشکی می توانید مراجعین خود را افزایش دهید و به درآمد چند برابر برسید.

طراحی اپلیکیشن پزشکی اندروید

مجموعه دات وب برای طراحی اپلیکیشن پزشکی اندروید، از دو روش استفاده می کند که عبارتند از:

 1. طراحی اپ با کمک برنامه های اپ ساز
 2. پیاده سازی برنامه با استفاده از زبان های برنامه نویسی

پیاده سازی اپلیکیشن ها از طریق برنامه نویسی کار نسبتا دشواری است و ممکن است کمی زمان ببرد؛ به همین دلیل معمولا توسط یک تیم حرفه ای و متخصص توسعه اپلیکیشن انجام می شود. برنامه هایی که توسط گروه برنامه نویسی طراحی می شوند از کیفیت بالایی برخوردارند و با امکانات و قابلیت های سفارشی و تخصصی آماده خواهند شد.

چنانچه برای ساخت اپ های خدمات پزشکی خود به دنبال برنامه نویس حرفه ای و با تجربه می گردید، می توانید روی مجموعه…. حساب باز کنید؛ همچنین می توانید برای ساخت برنامه پزشکی از روش دوم نیز استفاده کنید. این روش آسان تر و طبیعتا ارزان تر است؛ اما امکان سفارشی سازی آن به صورت روش اول نخواهد بود. در واقع برای دسترسی به برخی از قابلیت ها باید هزینه اضافی پرداخت نمایید.

ساخت اپلیکیشن پزشکی IOS

سیستم IOS یکی از سیستم عامل های کاربردی و پر طرفدار دنیا است که توسط کمپانی اپل ارائه می گردد. برای ساخت اپلیکیشن پزشکیIOS معمولا از زبان ها برنامه نویسیObjective-C و Swift استفاده می شود. این دو زبان بهترین زبان ها برای ساخت اپ های IOS به حساب می آیند. در این مورد هم امکان ساخت اپلیکیشن با برنامه اپ ساز نیز وجود دارد؛ اما از آنجایی که اپ استور حساسیت بالاتری نسبت به کیفیت محصولات دارد، ممکن است هر برنامه ای را منتشر نکند. پس اگر قصد راه اندازی اپلیکیشن پزشکی IOS را دارید باید سعی کنید تا جایی که میتوانید اپ هایی قدرتمند و با کیفیت ایجادنمایید.

مجموعه دات وب از تیم های حرفه ای تشکیل شده که هر کدام در حوزه های تخصصی خود فعالیت می کنند. برای راه اندازی اپلیکیشن پزشکی IOS نیز می توانید به مجموعه ما مراجعه کنید و یک برنامه کاربردی و با امکانات دلخواه را سفارش دهید. توسعه دهندگان ما تمام تلاش خود را می کنند برنامه ای تخصصی مطابق نیازهای شما را در زمان کوتاهی ارائه دهند.

سفارش اپلیکیشن پزشکی آماده

طراحی اپلیکیشن پزشکی و راه اندازی آن نیاز به تخصص و مهارت بالا دارد. یک برنامه برای اینکه بتواند به خوبی رشد کند باید طبق اصول استاندارد برنامه نویسی ساخته شود تا بعدها با باگ و مشکلات رایج روبرو نشود. ساخت یک برنامه حرفه ای و سفارشی ممکن است زمان زیادی ببرد؛ چنانچه وقت و هزینه کافی برای راه اندازی صفر تا صد برنامه پزشکی ندارید، میتوانید برای سفارش اپلیکیشن آماده پزشکی نیز اقدام کنید. این روش در مقایسه با روش اول به صرفه تر است و در زمان کوتاه تری آماده خواهد شد. با سفارش اپلیکیشن پزشکی آماده می توانید خدمات و محتوا پزشکی خود را از طریق این اپ ها در اختیار کاربران قرار دهید.

مشاوره اختصاصی با مجموعه دات وب

پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن گوشی های هوشمند باعث پر رنگ شدن نقش برنامه ها و اپلیکیشن های موبایل شده است. امروزه کاربران با نصب اپ های مختلف از جمله اپلیکیشن پزشکی، می توانند مشکلات خود را به راحتی برطرف نمایند. با توجه به این موضوع می توان ادعا کرد که طراحی و راه اندازی اپلیکیشن با پلتفرم های اندروید و  IOS می تواند نقش مهمی در توسعه و رشد کسب و کار شما داشته باشد. با طراحی اپلیکیشن پزشکی می توانید بدون محدودیت در زمان و مکان، خدمات پزشکی خود را ارائه دهید و به شهرت بالایی برسید.

چنانچه در رابطه با این موضوع هنوز تردید دارید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاره رایگان و تخصصی مجموعه بهره مند شوید. تیم مشاوره دات وب با در نظر گفتن همه جوانب به شما کمک می کند و در صورت تمایل، شما را برای ثبت سفارش اپلیکیشن پزشکی با قیمتی مناسب راهنمایی می کند.

قیمت طراحی اپلیکیشن پزشکی

قیمت طراحی اپلیکیشن پزشکی پس از ثبت سفارش مشتری تعیین می گردد. همانطور که اشاره شد طراحی اپلیکیشن پزشکی به روش های مختلفی انجام می شود. مشتری باید طی چندین مرحله با تیم برنامه نویسی صحبت کند و نیازهای خود را با جزئیات دقیق برای برنامه نویسان مطرح نماید. در نهایت تیم برنامه نویسی بر اساس امکانات و قابلیت های مورد نیاز مشتری، قیمت راه اندازی برنامه را مشخص خواهد کرد.

به طور کلی هزینه ساخت اپلیکیشن های اندروید در مقایسه با اپ های IOS پایین تر است؛ چرا که استفاده از این سیستم عامل در ایران رایج تر بوده و در نتیجه تعداد توسعه دهندگان فعال در این حوزه نیز بیشتر می باشد. با مراجعه به شرکت دات وب  می توانید با انواع پکیج های طراحی اپلیکیشن پزشکی آشنا شوید و در صورت تمایل یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

 

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی اپلیکیشن پزشکی
طراحی اپلیکیشن پزشکی

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی اپلیکیشن پزشکی
طراحی اپلیکیشن پزشکی