طراحی اپلیکیشن بازرگانی

طراحی اپلیکیشن بازرگانی برای مدیران شرکت های بازرگانی اهمیت زیادی دارد و می توانند به کمک آن کنترل و مدیریت سیستماتیک روی تمام جوانب کار داشته باشند. این یک نرم افزار قدرتمند است که‌ تمام کارهای سازمان را به خوبی پوشش می دهد. برنامه طراحی شده امکانات خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد و تمام نقص و کاستی سیستم را به راحتی برطرف می سازد. این اپلیکیشن ها نمونه های مختلفی دارند که شما می توانید متناسب با نیاز و فعالیت خود آنها را انتخاب کنید. برای دریافت مشاوره می توانید از کارشناسان سایت دات وب کمک بگیرید.

طراحی اپلیکیشن بازرگانی

طراحی اپلیکیشن بازرگانی به عنوان یک نرم افزار جامع و کامل برای مدیریت این سیستم پیچیده طراحی شده است. این نرم افزار امکانات و قابلیت های جدیدی دارد که شما می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. این برنامه از تمام عملیات های بازرگانی به خوبی پشتیبانی می کند. امکان استفاده از آن به صورت آفلاین و آنلاین وجود دارد. این اپلیکیشن به زبان فارسی طراحی شده اما امکان اجرای آن به زبان های دیگر هم وجود دارد.

منوی برنامه کاملا ساده بوده تا شما بتوانید به راحتی فرمول های مختلف را اجرا کنید. اپلیکیشن های بازرگانی تنها با هدف آسان تر کردن حرفه بازرگانی راه اندازی شده اند و توانسته اند با قابلیت های خوب خود به این هدف جامه عمل بپوشانند. ارتباط این برنامه با سایر نرم افزارها کاملا گسترده بوده و از یک سیستم امنیت قوی برخوردار است. اطلاعات شخصی و خصوصی شما در نرم افزار ذخیره و به خوبی محافظت می شوند، به طوری که کسی نمی تواند به آنها دسترسی پیدا کند.

با این نرم افزار راهکارهای مناسبی برای کنترل و پشتیبانی از واحدهای مختلف بازرگانی و ثبت کامل اطلاعات و گزارش ها ارائه می شود. محیط اپلیکیشن ظاهری زیبا دارد که می تواند به سرعت مخاطب را جذب کند. کار با برنامه راحت است و افراد در کمترین زمان آن را یاد می گیرند. چون بخش بازرگانی برای مدیران اهمیت زیادی دارد این نرم افزار هم سعی کرده تا همیشه بهترین عملکرد را داشته باشد. تمام خدمات این نرم افزار به صورت رایگان ارائه می شود.

نحوه طراحی و اجرای طراحی اپلیکیشن بازرگانی

چون اپلیکیشن بازرگانی قرار است کارهایی با حجم و پیچیدگی بالا را انجام دهد، پس باید به صورت کاملا دقیق و اصولی طراحی و نصب‌ و اجرا شود. طراحان سایت دات وب  همیشه برای طراحی مراحل زیر را با دقت طی می کنند:

۱- شناخت نیاز مشتری: در ابتدا نیاز مشتری مورد بررسی قرار می گیرد تا نرم افزار متناسب با نیاز او طراحی شود و بتواند پاسخگوی او باشد.
۲- جامعه هدف: در مرحله دوم هدف از طراحی مشخص می گردد. داشتن هدف واحد کمک می کند تا نرم افزار متناسب با همان هدف طراحی شور و بتواند کاربر را هم به هدف نهایی برساند.
۳- مدل کسب درآمد: مشخص کنید که برنامه قرار است به صورت رایگان باشد یا خدماتی را به صورت پولی در اختیار شما قرار دهد. بیشتر نرم افزارهای بازرگانی رایگان هستند تا کاربر بتواند با کمترین هزینه کار را انجام دهد.
۴- اپلیکیشن را طراحی کنید: در این مرحله نوبت به طراحی می رسد و طراح باید ایده های خلاقانه و بروز خود را بکار بگیرد. اگر طراحی به صورت اصولی باشد قطعا راندمان بالایی خواهد داشت. این کار باید با کدنویسی و برنامه نویسی دقیق انجام شود.
۵- توسعه نمونه اولیه: با توسعه و بروزرسانی کردن شما قابلیت های بیشتری را به برنامه اضافه می کنید.
۶- آنالیز و تحلیل: در این بخش نوبت به تست و تجزیه و تحلیل برنامه می رسد تا اگر نقصی دارد، برطرف شود.
۷- تست بتا: با این کار ریست برنامه کاهش پیدا می کند و بازخورد آن بیشتر می شود.
۸- دیباگ و انتشار اپلیکیشن: در مرحله نهایی اپلیکیشن به روش های مختلف در اختیار کاربران قرار می گیرد.

امکانات اپلیکیشن بازرگانی

اپلیکیشن بازرگانی با قابلیت های زیادی در اختیار کاربران قرار می گیرد و آنها می توانند همزمان از تمام امکانات آن نهایت استفاده را ببرند. از امکانات مهم می توان موارد زیر را نام برد:

 • این نرم افزار به سیستم نمایش ادرس و اطلاعات بازرگانی مجهز است.
 • آدرس تمام مراکز توزیع داخل قسمت مربوطه نرم افزار ثبت شده است.
 • سرویس ثبت سفارش کالا در منو در دسترس است.
 • تعیین تعرفه و ارزش گمرکی کالاها از دیگر سرویس های این نرم افزار است.
 • از دیگر امکانات برنامه می توان به اخذ گواهی استاندارد و بازرسی اشاره کرد.
 • قابلیت دیگر این نرم افزار امکان بازرسی کالا در مبدا و مقصد است که درون سیستم ثبت می شود.
 • سرویس واردات موقت کالا جز امکانات بروز این نرم افزار است.
 • لینکی در نرم افزار وجود دارد که شما را به سامانه استعلام الکترونیک قیمت هدایت می کند.
 • صفحه نمایش و منو نرم افزار برای جستجو و رسیدن به نتیجه بهتر طراحی شده است.
 • امکانات دیگر این اپلیکیشن سرویس حمل و نقل و ترانزیت کالا است.
 • امکان ارسال نوتیفیکیشن روی مرورگر وجود دارد.
 • محصولاتی وارداتی قابل نمایش هستند.
 • تمام نمایندگی های پخش که در حال فعالیت هستند در نرم افزار نمایش داده می شوند.
 • نمایش شماره تماس تمام بخش ها
 •  نرم افزار دارای کاتالوگ و بروشور تمام محصولات است.
 • پروانه فعالیت شرکت بازرگانی در نرم افزار ثبت شده است.
 • امکان نمایش چارت سازمانی در برنامه وجود دارد.
 • تمام خدمات بازرگانی ارائه شده توسط نرم افزار معرفی می شود.

از دیگر امکانات این اپلیکیشن می توان به امکان ثبت نام کاربران توزیع کننده در بخش های مختلف اشاره کرد.

کاربردهای اپلیکیش بازرگانی

کاربردهای گسترده ای که اپلیکیشن بازرگانی دارد باعث شده تا امروزه مورد استقبال مدیران قرار بگیرد. این کاربردهای مهم عبارتند از:

 1. با این برنامه چندین شعبه در داخل و خارج از کشور می توانند به صورت همزمان از امکانات برنامه استفاده کنند و با هم در ارتباط باشند.
 2. امکان ثبت فاکتور فروش، قرارداد فروش، برگشت از فروش، فاکتور اصلاحی فروش و پیش فاکتور فروش در این سیستم وجود دارد.
 3. از دیگر کاربردهای این نرم افزار می توان به مدیریت تمام تراکنش های مالی در شرکت های بزرگ و کوچک بازرگانی اشاره کرد. از طریق این برنامه می توان هزینه، پورسانت، فروش و درآمد را محاسبه کرد.
 4. امکان لیست گیری از تمام مشتری ها و فروشندگان وجود دارد.
 5. تمام قراردادهای مربوط به خرید و فروش کالاها و مراحل تحویل کالا و تسویه حساب توسط این نرم افزار ثبت می شوند.
 6. با این نرم افزار می توانید از تمام واحدهای ارزی مختلف استفاده و کار خرید و فروش و معاملات را با آن انجام دهید.
 7. اگر فاکتورها و قراردادها دچار کسور یا اضافی باشند در سیستم ثبت و به صورت دقیق محاسبه می شوند.‌
 8. کاربرد دیگر این نرم افزار محاسبه درصد مالیات به صورت خودکار است. مالیات بر ارزش افزوده هم با تفکیک سطر و به همراه تاریخ در این سیستم ثبت می شود.
 9. بهای تمام کالاهای خریداری شده در این نرم افزار محاسبه و بروزرسانی می شود.
 10. کاربران با سطوح دسترسی مختلف در این نرم افزار تعریف می شوند و مدیر و خریدار و اپراتور هر کس جایگاه مختص به خود را دارد.
 11. کاربرد این اپلیکیشن در شرکت های بازرگانی خرد و کلان و برای فروش عمده و جزئی است.

مزایای استفاده از اپلیکیشن بازرگانیمزایای استفاده از اپلیکیشن بازرگانی

طراحی و اجرا و استفاده از اپلیکیشن بازرگانی برای شرکت ها مزیت های زیادی را به همراه داشته و باعث شده تا مدیران بتوانند کنترل بهتری روی این سیستم بزرگ و پیچیده داشته باشند. این نرم افزار به صورت چند زبانه طراحی می شود تا کاربران با هر زبانی بتوانند از آن استفاده کنند. تمام کاربران سازمان می توانند به صورت همزمان وارد محیط کاربری شوند و از امکانات سیستم استفاده کنند‌. پشتیبانی از این نرم افزار به صورت ۲۴ ساعته است؛ به همین دلیل در صورت بروز مشکل کارشناسان بلافاصله نقص و کاستی را برطرف می سازند.

مزیت دیگری که استفاده از این نرم افزار دارد، پرسنل شرکت می توانند تمام فاکتورهای مربوط به خرید و فروش را به صورت منظم در آن ثبت کنند و در صورت نیاز با یک جستجوی کوتاه به آن دسترسی داشته باشند. امکان ثبت تمام گزارش ها وجود دارد و مدیران هم می توانند به تمام بخش ها دسترسی پیدا کنند. نظارت و مدیریت مدیران سازمان بر عملکرد فروش بیشتر خواهد شد. از دیگر مزیت ها می توان به محیط کاربری ساده اشاره کرد که کار با آن را برای کاربران آسان تر می کند.

با این نرم افزار می توان بهترین تامین کنندگان و توزیع کنندگان را پیدا کرد و ارتباط مستقیمی با آنها داشت. امکان اتصال این برنامه به نرم افزارهای دیگر هم وجود دارد. شما می توانید فاکتورها را از طریق وب سرویس برای دیگر کاربران ارسال کنید. امنیت این نرم افزار بالا بوده بوده و کسی نمی تواند به اطلاعات شخصی دسترسی داشته باشد.

خدمات ارائه شده توسط اپلیکیشن بازرگانی

مجموعه دات وب با طراحی اپلیکیشن بازرگانی توانسته خدمات بی نظیری را در اختیار کاربران قرار دهد. در اینجا معرف این خدمات بروز هستیم:

پوشش دهی تمام بخش های شرکت بازرگانی و توسعه عملکرد این ارگان جز مهمترین خدمات این نرم افزار است.
این نرم افزار در مدل های متمرکز و توزیع شده پیاده سازی می شود و می توان خدمات آن را به شکل های مختلف در اختیار کاربران قرار داد. با این نرم افزار تمام شعب شرکت بازرگانی می توانند در کنار هم فعالیت گسترده ای داشته باشند.
از دیگر خدمات ارائه شده توسط این اپلیکیشن می توان به حسابداری دقیق آن اشاره کرد. تمام سندهای حسابداری پس از اتمام عملیات بازرگانی به بخش خزانه داری و برای حسابداری ارجاع داده می شوند.
خدمات این نرم افزار تنها به داخل کشور منتهی نمی شود؛ بلکه تا بازارهای خارجی را پوشش می دهد و شرکت های بازرگانی به کمک این نرم افزار می توانند در سطوح مختلف بین المللی فعالیت داشته باشند.
این نرم افزار خدمات بروز را عرضه می کند و برای کنترل و مدیریت واحدهای بازرگانی تمام آمارها و گزارش ها را به صورت روزانه ارائه می دهد.
با این برنامه نظارت دقیقی روی تمام عملیات های بازرگانی صورت می گیرد تا خطا و اشتباهی در کار ایجاد نشود.
تمام تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها سریع صورت می گیرد.
با این نرم افزار سرعت و دقت کار افزایش پیدا می‌کند.

هزینه طراحی اپلیکیشن بازرگانی

طراحی اپلیکیشن بازرگانی با هزینه های مختلفی همراه است و طراح همیشه فاکتورهای مهمی را برای قیمت گذاری در نظر می گیرد. هر چه نرم افزار بازرگانی پیچیده تر باشد، قطعا امکانات و قابلیت های بیشتری دارد و طراحی آن هم با هزینه بالاتری همراه خواهد بود. مجموعه دات وب برای رعایت و جذب مشتری همیشه قیمت هایی مقرون به صرفه را به مشتری پیشنهاد می دهد. نرم افزارهایی که طبق سفارش مشتری طراحی و مدام تغییر داده می شوند با هزینه بیشتری به اتمام می رسند.

چون اپلیکیشن های بازرگانی نیاز به دقت و تمرکز بیشتری دارند و منوی آنها شامل بخش های مختلفی است؛ قطعا طراحی آنها زمان‌بر خواهد بود و قیمت بیشتری را هم به خود اختصاص می دهد. طراح همیشه قبل از طراحی هزینه را برای مشتری مشخص می کند. میزان برنامه نویسی و کدنویسی در هزینه ها تأثیر دارد. هر چه پیچیدگی کار بیشتر باشد، هزینه بالاتری برای آن مشخص می شود. اگر پشتیبانی از نرم افزار به صورت دائمی باشد، هزینه جداگانه ای را شامل می شود. عواملی که در بالا به آنها اشاره کردیم همه در تعیین قیمت نقش دارند‌.

سایت دات وب بهترین انتخاب برای طراحی اپلیکیشن بازرگانی

سایت دات وب یک مجموعه ثبت شده و کاملا قانونی است که کار طراحی اپلیکیشن را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد. تیم متخصص این مرکز برای طراحی اپلیکیشن بازرگانی ایده های خلاقانه ای را به کار می گیرند تا بتوانند یک برنامه کاربردی و جدید را در اختیار کاربران قرار دهند. سابقه و تجربه پرسنل این مجموعه اعتبار و محبوبیت آن را دو چندان کرده است. نرم افزارهایی که توسط این سایت طراحی شده اند، توانسته اند به پیشرفت کسب و کار کمک زیادی کنند‌. تنوع کار در این مجموعه زیاد است و شما هر نرم افزاری که سفارش دهید امکان طراحی آن وجود دارد. هزینه ها مناسب و کیفیت کار بالا است و می تواند در جذب بیشتر مشتری تاثیر داشته باشد. ایمنی تمام نرم افزارها بالا است و می توانید با اطمینان از آنها استفاده کنید.

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی اپلیکیشن بازرگانی
طراحی اپلیکیشن بازرگانی

داتـــــــ وبــــــــــ

نمـــــونه کارهای داتـــــــ وبــــــــــ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

طراحی اپلیکیشن بازرگانی
طراحی اپلیکیشن بازرگانی