عمومی

مزایای طراحی سایت اختصاصی

مزایای طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی یکی از اقداماتی است که برای معرفی کسب و کار و برندینگ انجام می شود. چون افراد برای اینکه بتوانند برند خود را به مشتریان معرفی کنند در فضای مجازی به تبلیغ محصول یا خدمات خود می پردازند؛ بنابراین صاحبان مشاغل مختلف با طراحی وب سایت اختصاصی به افزایش درآمد و  برند شدن کسب و کار خود کمک شایانی می کنند. ما در مطلب امروز قصد داریم در مورد مزایای طراحی وب سایت اختصاصی در دنیای دیجیتال قدری بیشتر بگوییم. با ما تا انتهای مطلب امروز همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه به دست بیاورید .

طراحی سایت اختصاصی چیست؟

طراحی سایت اختصاصی را فردی برنامه نویس انجام می دهد. این سایت، ویژگی  های خاصی دارد که سفارش دهنده روی آن تاکید و پافشاری می کند. این دسته از سایت  ها را با استفاده از زبان  های برنامه  نویسی مانند asp.net ، جاوا اسکریپت و … می سازند. در دنیای امروز وب  سایت  های متنوعی تولید می شود و برای اهداف خاصی شکل می گیرند. وب سایت هایی مانند وب سایت آموزشی ، خبری ، شرکتی ، فروشگاهی و… جزو آنها محسوب می شود. این سایت ها دارای کدی هستند که تنها خود شرکت تولید کننده آن را در اختیار دارند. سفارش دهنده سایت اختصاصی، نوع سایت خود را مشخص کرده و سپس گرافیک و رنگ و… را انتخاب می کند. به این ترتیب کد سایت مزبور برای شرکت، اختصاصی محسوب می شود و هیچ یک از امکانات این شرکت و سایت به دست افراد و شرکت های دیگر نمی رسد.

معرفی ویژگی ها و مزایای طراحی سایت اختصاصی

اگر می خواهید که در کسب و کارتان پیشرفت کنید، باید از میزان هزینه ها کم کنید و تمرکزتان را تنها روی رشد شرکت قرار دهید. ایجاد سایت، بهترین روشی است که سبب کاهش هزینه های کسب و کار می شود. هزینه نگهداری و اجرای یک وب سایت از چند میلیون تومان گذر نمی کند؛ اما با این کار می توانید از مزایای زیادی برخوردار شوید و رشد زیادی در شغل خود شاهد باشید، به این ترتیب وقتی وب سایت شما طراحی خوبی داشته باشد تعداد بازدید کنندگان زیاد می شود و بازدید کننده بالقوه تبدیل به مشتری بالفعل می شود. از مزایای طراحی سایت اختصاصی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اعتماد مردم به خرید آنلاین
  چون مردم در دنیای امروز مشغله زیادی دارند و با کمبود وقت مواجه هستند به دنبال روش های آسانی در حوزه های مختلف زندگی می گردند. آنها ترجیح می دهند به جای رفتن به بازار و خرید کردن و وقت تلف کردن در ترافیک و… از طریق خرید آنلاین اقدام کنند. با توجه به اینکه امروزه قوانین و مقررات امنیتی مناسبی در این زمینه به وجود آمده است، سبب افزایش اعتماد مردم به خرید آنلاین و تجارت الکترونیکی شده است  که در نتیجه افزایش درآمد را برای کسب و کارها به دنبال دارد.
 • در دسترس بودن
  حتی اگر یک دفتر بزرگ در معروف ترین مکان داشته باشید، نمی توانید صددرصد مطمئن باشید که موفق می شوید. به دلیل اینکه این مکان برای تعداد افراد محدودی در دسترس است؛ اما فضای مجازی و آنلاین امروزه در اختیار همه مردم جهان است. به گونه ای که حتی با استفاده از شرکت های حمل و نقل کنونی به راحتی و در زمان کمی می توانید یک محصول را از یک کشور به کشور دیگر ارسال کنید؛ از این رو طراحی سایت اختصاصی می تواند در رشد و پیشرفت کسب و کارتان موثر باشد.
 • استفاده از سئو سایت برای تبلیغ
  برای تبلیغ وب سایت می توان از سئو سایت کمک گرفت؛ چرا که می تواند در رشد کسب و کار موثر باشد و سنجش آن امکان پذیر است. می توانید با استفاده از سئو نتایج نهایی را چک کنید و به بهینه سازی نتایج کمپین بپردازید؛ به این ترتیب از مزایای طراحی سایت در بازاریابی آنلاین برخوردار خواهید شد.
 • افزایش اعتبار کسب و کار
  یکی دیگر از مزایای طراحی سایت اختصاصی، افزایش اعتبار کسب و کارتان است. اگر دارای وب سایت اختصاصی باشید افراد از نام تجاری یا برندینگ شما بیشتر مطلع می شوند و می توانید درآمد بیشتری به دست آورید. طراحی وب سایت برای حوزه های مختلف از این لحاظ اهمیت دارد که کاربران زمانی متمایل می شوند وارد وب سایت شما شوند که بتوانند هویت کسب و کارتان را ببینند. زمانی راه اندازی سایت ارزش دارد که چیزی برای عرضه وجود داشته باشد.
 • امکان بروز رسانی اطلاعات و افزایش فروش
  اگر قصد دارید در مورد پیشنهادات یا فروش های ویژه خود به مشتریان اطلاعاتی ارائه دهید، ملزم به استفاده از ابزارهای محیطی مثل تابلوها، بیلبوردها و… هستید؛ اما راجع به وب سایت ها می توانید آنها را خیلی راحت در زمان واقعی بروز کنید و هر وقت که لازم دانستید پیشنهادات خود را در سایت قرار دهید؛ به این ترتیب هم به مشتریان اطلاعاتی ارائه می دهید و هم فروش شما افزایش می یابد.
 • افزایش آگاهی مشتریان
  برای اینکه بتوانید محصولی را به فروش برسانید و از مزایای آن به مشتری مطالبی بیان کنید، می توانید اقدام به آپلود مقالات مرتبط نمایید و به ارائه خدمات مناسب به مشتریان بپردازید. حتی می توانید بخش پرسش و پاسخ را در آن بگنجانید؛ به این ترتیب به آگاهی مشتریان در مورد محصول و اهمیت آن بیفزایید.
 • استفاده از آن به مدت طولانی
  از مزایای دیگر طراحی سایت اختصاصی، نتایج مادام العمر آن است. برای اینکه به تبلیغ خارجی محصول یا خدمتی بپردازید، باید هزینه کنید تا تبلیغ آن در زمان محدودی انجام بگیرد؛ اما با طراحی سایت می توانید از مزایای آن به مدت طولانی برخوردار شوید.

در انتخاب تیم طراحی سایت اختصاصی به چه نکاتی باید توجه کنید؟

اگر می خواهید سایت خوبی داشته باشید باید از تیم حرفه ای کمک بگیرید که ویژگی های زیر را داشته باشند:

 1. سابقه و حسن شهرت
  برای اینکه بتوانید تیم حرفه ای را برای طراحی سایت انتخاب کنید، لازم است ابتدا به سابقه و حسن شهرت آن شرکت توجه کنید. به این ترتیب که ابتدا بررسی کنید شرکت مورد نظر چقدر سابقه دارد و چند کار انجام داده است؛ همچنین برای اطمینان از کیفیت و صداقت شرکت باید به اندازه کافی تحقیق کنید.
 2. تعداد اعضای تیم و دانش فنی و تخصصی افراد
  به دلیل اینکه طراحی سایت اختصاصی به افراد متخصص نیاز دارد؛ بنابراین شرکتی را انتخاب کنید که تعداد اعضای آن زیاد بوده و تخصص های مختلف را داشته باشند. علاوه بر تخصص اعضای تیم، این اعضا باید در زمینه های تخصصی خود بروز باشند تا نتیجه خوبی را در کار شاهد باشیم. برای کسب اطمینان از خوب بودن کار شرکت مورد نظر باید ابتدا تحقیق کنید و کارهای شرکت های مختلف را از لحاظ بروز بودن و خلاقیت با هم مقایسه کنید.
 3. تعهد
  یکی دیگر از مواردی که قبل از انتخاب تیم نیاز است در نظر داشته باشید تعهد به زمان تحویل پروژه، کیفیت و پایبندی به قرارداد و… است. برای بررسی می توانید با چند مشتری که از خدمات شرکت مورد نظر استفاده کردند تماس بگیرید و نظر آنها را جویا شوید.
 4. رعایت سئو سایت
  سئوسایت یکی دیگر از مواردی است که در طراحی سایت اختصاصی اهمیت دارد؛ چرا که رعایت آن سبب می شود سایت مورد نظر در صفحه اول گوگل مشاهده شود. برای این منظور به بررسی شرکت در مورد زمینه کاری خودتان بپردازید.
 5. خلاقیت
  در طراحی سایت اختصاصی، خلاقیت هم اهمیت دارد. خلاقیت باید در زمینه طراحی جذاب، کاربری راحت، سرعت سایت و پشتیبانی سایت و… باشد که در لپ تاپ، موبایل، تبلت و … به نمایش در می آید.
 6. مشاوره و پشتیبانی سایت
  ارائه مشاوره تخصصی و صادقانه به مشتری یکی دیگر از مواردی است که در هنگام انتخاب تیم حرفه ای باید به آن توجه کنید؛ چون ممکن است مشتری اطلاعی از امکانات مورد نیاز نداشته باشد در این گونه موارد، مشاوران می توانند با مشاوره های رایگان خود به مشتری کمک کنند تا از نیازهای خود در حوزه سایت و اینترنت آگاه شوند.
 7. پلتفرم های طراحی سایت
  پلتفرم طراحی سایت به نرم افزاری می گویند که افراد می توانند محتوای خود را در آن منتشر کنند. پلتفرم ها ابزارهای متفاوتی دارند و از امکانات متفاوتی برخوردار هستند که معروف ترین و محبوب ترین پلتفرم هایی که در حوزه طراحی سایت کاربرد دارد، پلتفرم وردپرس است. شایان ذکر است که برای انواع سایت ها یا اپلیکیشن ها باید از پلتفرم های خاصی استفاده کرد که امکانات متفاوتی هم دارند. شرکت های حرفه ای می توانند تشخیص دهند که کدام پلتفرم متناسب با نیاز مشتری است. هزینه طراحی سایت اختصاصی هم به عوامل متعددی مربوط می شود و هزینه آن بر اساس امکانات و خدماتی که دریافت می شود، تعیین می گردد.

سخن پایانی
امروزه که اینترنت در تمام زندگی ما رخنه کرده است برای رشد کسب و کارها هم از آن بهره می گیریم. طراحی سایت اختصاصی یکی از اقداماتی است که صاحبان مشاغل می توانند با کمک آن، محصول و برند خود را بیشتر و بهتر به مردم معرفی کنند؛ به این ترتیب بازدید کننده آن سایت افزایش می یابد و به مشتری تبدیل می شود. اگر شما هم دوست دارید در شغل خود پیشرفت بیشتری را شاهد باشید و درآمد بیشتری کسب کنید می توانید به همکاران ما مراجعه کنید و از راهنمایی های تیم ما بهره مند شوید. با صرف هزینه مناسب در طراحی سایت شما می توانید مدت های طولانی از مزایای طراحی سایت برخوردار شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام هزینه ها به سایت دات وب مراجعه کنید یا تماس بگیرید .

post امتیاز یادتون نره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *