پشتیبانی طراحی سایت

پشتیبانی طراحی سایت

پشتیبانی طراحی سایت

با گسترش حضور کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب ، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود. طراحی سایت یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد، اما مطمئنا بعد از پیاده سازی، نیاز به پشتیبانی سایت خواهد داشت. در بازه های زمانی مختلف لازم است تا یک نیروی متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نمیشود و از جنبه های مختلفی می توان آنرا تامین نمود اما در ابتدا باید بگوییم که اگر سایت از پشتیبانی خوبی برخوردار نباشد قطعا خیلی زود به مشکلات بزرگی بر خواهد خورد .


ما در مجموعه دات وب با برخورداری از سوابق اجرایی مفید، ارائه دهنده خدمات طراحی، باز طراحی، بهینه سازی و سئو سایت ، نگهداری و پشتیبانی سایت به متقاضیان ارجمند می باشیم. لازم به ذکر است که ایجاد تغییرات در کد نویسی صفحات وب و افزودن قابلیت ها و امکانات جدید در سایت ، به عنوان خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت در نظر گرفته می شود و شما می توانید با بررسی و ملاحظه نمونه کارهای طراحی و پشتیبانی ما، میزان کیفیت کار نهایی را تشخیص بدهید و با تکیه بر این مورد بهتر تصمیم بگیرید و پشتیبانی سایت خود را تماما به کارشناسان مجرب و متخصص ما بسپارید و دیگر هیچ گونه نگرانی از این بابت نداشته باشید و ما صفر تا صد پشتیبانی سایتتان را برایتان انجام داده و خیال شما را از این موضوع راحت خواهیم کرد.

 

برای یک مدیر سایت وردپرسی بسیار پیش آمده است که برای رفع مشکلات مربوط به سایت وردپرس روزها وقت می‌گذارد و زمان مفید خود را برای انجام کارهای دیگر از دست می‌دهد.رفع نواقص سایت وردپرس نیاز به تجربه و دانش خاص دارد و این برای تیم مدیریت سایت گیج کننده می‌باشد. تیم پشتیبانی آنلاین وردپرس دات وب برای تسریع در زمان رفع مشکلات سایت وردپرسی خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی را برای مشتریان در نظر گرفته است. پشتیبانی وردپرس بر اساس پنل‌های ارائه شده توسط تیم پشتیبانی فنی دات وب انجام می‌شود. پشتیبانی وبسایت برای تمامی وبسایت های طراحی شده توسط دات وب شامل دو ماه پشتیبانی رایگان میباشند.

پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی طراحی سایت

شرکت های طراحی سایت پس از طراحی وب سایت شما تا مدتی (بین 2 ماه تا 1 سال) از سایت شما پشتیبانی فنی انجام میدهند که جزء خدمات شرکت طراحی سایت به مشتریان خود محسوب می گردد که الیته این زمان با توجه به حجم و نوع پروژه شما متغیر است.


پشتیبانی فنی شامل: تغییرات کوچک در قالب سایت، مراقبت از حمله هکرها و به خطر افتادن امنیت سایت و موارد دیگر می باشد و همچنین بک آپ گرفتن سایت.


پشتیبانی محتوایی سایت شامل قراردادن مقالات بصورت مرتب، افزایش رتبه سایت و … می باشد که میتوان گفت شامل سئو سایت هم میشود.


در این میان برخی مدیران برای پشتیبانی سایت خود چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ محتوایی 1 الی 2 نیروی متخصص استخدام می کنند تا بتوانند از طریق سایت خود درآمد کسب کنند.


برخی نیز بصورت ماهانه با پرداخت مبلغی توافقی به شرکت طراحی سایت از پشتیبانی شرکت طراحی سایت استفاده می نمایند که روش منظقی تری هم به حساب می آید چرا که شرکت طراحی سایت نیرو های متخصص بیشتری را در اختیار دارد و بیشتر میتواند روی سایت شما فعالیت داشته باشد .


افزودن محتوا به سایت در صورتی که سئو و رتبه سایت برای شما مهم باشد کار بسیار تخصصی می باشد. نیروی پشتیبان سایت باید به تولید محتوا با هدف افزایش رتبه تسلط کافی داشته باشد.

نرخ و تعرفه خدمات پشتیبانی سایت

با توجه به سیستم استفاده شده در طراحی سایت، دامنه‌ی فعالیت‌های مورد نیاز در قرارداد پشتیبانی سایت، زمان مورد نیاز برای انجام فعالیت‌های موضوع قرارداد، تخصصی و عمومی بودن فعالیت‌ها و همچنین فاصله‌ی زمانی پاسخگویی به درخواست‌های پشتیبانی نرخ خدمات پشتیبانی سایت متغیر خواهند بود.


هرچه حجم فعالیت‌ها بیشتر، تخصصی‌تر و مستلزم پاسخگویی سریع‌تر باشد قیمت تعیین شده افزایش خواهد یافت که تمامی این موارد بستگی به نکات بالا دارد.


برای مشاوره و تعیین بهای خدمات پشتیبانی سایت، اطلاعات لازم را برای کارشناسان ما ارسال فرمایید تا پس از بررسی نتیجه به شما اعلام گردد.

تهیه نسخه های پشتیبان و نگه داری آن ها

پشتیبانی طراحی سایت
در دنیای اطلاعات زندگی می کنیم و به جرأت می توان گفت بزرگترین سرمایه هر وب سایتی اطلاعاتی است که در دراز مدت در آن ذخیره شده است، در این بین، اطلاعاتِ کاربران وب سایت اهمیتی بیشتری دارد چرا که به راحتی می توان با داشتن آدرس ایمیل کاربران، در آینده با آن ها در ارتباط بود. با این حساب به هر اندازه که وب سایت شما عمر و کاربرِ زیاد تری داشته باشد، فرآیند پشتیبانی سایت اهمیت بیشتری پیدا می کند. در این بین شرکت های ارائه دهنده هاست (Host) مدعی هستند که اطلاعات وب سایت ها را در بهترین شرایط محافظت می کنند؛ اما رعایت اصول پشتیبانی وب سایت حکم می کند که این کار را به کاردان سپرده و از مجموعه هایی که خدمت پشتیبانی سایت ارائه می کنند برای تهیه نسخه های پشتیبان کمک بگیرید چرا که تمامی بیزنس شما در همان وبسایت خلاصه شده و شما با از دست دادن وبسایت در اصل کل کار و بیزنستان را از دست داده اید.

به روز نگه داشتن سایت به لحاظ زیبا شناختی

همان گونه که به محل کارتان رسیدگی میکنید و هر از گاهی مبلمان و تجهیزات جدیدی را برای جلوه دادن زیبا تر محل کار خود خریداری می کنید، به لحاظ رعایت اصول زیبا شناختی نیز باید حتماً به سایت خود رسیدگی کنید. رعایت اصول پشتیبانی سایت باعث می شود از فناوری های جدیدی در طراحی سایت حرفه ای استفاده شود تا در کنار زیبایی، سایت شما سرعت و عمل کرد بهینه تری نیز داشته باشد.

امنیت و جلوگیری از نفوذ هکرها , مهمترین فاکتور در پشتیبانی سایت

پشتیبانی طراحی سایت

روزی نیست که خبرهای فناوری را مطالعه کنیم و خبری از هک شدن وب سایت های بزرگ را شاهد نباشیم، از طرف دیگر همان گونه که در خصوص تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات وب سایت توصیه کردیم، برای جلوگیری از نفوذ هکرها نیز باید حتماً اقدام مناسبی را برای حفظ اطلاعات با ارزش ذخیره شده در وب سایت اتخاذ کرد. بحث حفظ امنیت وب سایت و جلوگیری از نفوذ هکرها و تبهکاران اینترنتی، یکی دیگر از مواردی است که در قراردادهای پشتیبانی وب سایت به صراحت قید می شود تا شما فارغ از هر دغدغه ای به کار و کاسبی آنلاین خود برسید و نیاز به چک هایی که به صورت روزانه باید انجام بشه از طرف خودتان نداشته باشید چرا که تمامی کار های توسط شرکت طراحی سایت انجام میشود.

همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما و صفحه اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: