طراحی وب سایت اختصاصی چیست

وب سایت اختصاصی چیست؟

فهرست مطالب

این روزها شاهد پیدایش وب‌سایت‌های گوناگونی هستیم که هر یک کاربرد خاص خود را دارند. این وب‌یاست‌ها می‌توانند توسط یک فرد یا یک گروه و کسب و کار ایجاد شود که به آن هدف بستگی خواهد داشت. به هر شکل، ساخت یک وب‌سایت می‌تواند اهمیت فراوانی داشته باشد و در این مقاله به صورت مفصل به وب‌سایت تخصصی خواهیم پرداخت.

همان‌طور که گفته شد، افراد برای ایجاد سایت‎‌ها دلایل مختلفی هم دارند. عده‌ای از آن‌ها این سایت‌ها را دست می‌کنند تا به تبلیغ محصولات و یا دیگر انواع کسب و کارهای خود بپردازند و آن‌ها را به رونق برسانند. همچنین آن‌ها شاید این کار را انجام دهند تا صرفا مطالبی را با گروهی از مردم به اشتراک گذاشته باشند. این دسته از مردم به انجام این فعالیت‌ها بدون هیچ چشم‌داشتی می‌پردازند که البته تعدادشان چندان زیاد نیست.

گروه دیگری هم هستند که ازای به انتشار رساندن اخبار یا مقالات جذاب در حوزه‌هایی مشخص، بازدیدهای فراوانی می‌گیرند. سپس آن‌ها قادر هستند تا تبلیغ‌هایی را در سایت خود عرضه کرده و در نهایت مبالغ جالب توجهی را هم دریافت نمایند. پس می‌توان نتیجه گرفت که به وجود آوردن سایت از هر لحاظی به نفع مردم خواهد بود.

با توجه به اهمیت زدن وب‌ سایت، هر فردی می‌تواند آن را به صورت شخصی هم در اختیار داشته باشد. در همین راستا، امروز به سراغ طراحی وب‌ سایت اختصاصی یا شخصی رفته‌ایم تا در مورد ویژگی‌های آن اطلاعاتی کسب کنیم.

آیا شما هم به دنبال راه‌اندازی وب‌ سایت خود هستید؟ اصلا نگران نباشید و ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید. در نهایت قادر به انتخاب بهترین استراتژی‌ها خواهید بود. بد نیست در ابتدا اشاره‌ای به تعریف وب‌ سایت شخصی داشته باشیم تا بدانیم اصلا چه دردی را از ما دوا خواهد کرد.

وب‌سایت اختصاصی چیست؟

وب‌ سایت اختصاصی تا حد زیادی به یک صفحه‌ی شخصی در اینستاگرام شباهت دارد؛ جایی که شما نظرات و ایده‌های خود را در مورد موضوعات دلخواه با دیگران به اشتراک می‌گذارید. سایر افراد هم می‌توانند این عقاید را خوانده و نظرات و انتقادات خود را مطرح نمایند. پس در این جا به اهمیت راه‌اندازی وب‌ سایت شخصیت پی بردیم.

حال شاید به خود بگویید که اصلا چه دلیلی دارد که نسبت به احداث یک وب‌ سایت اختصاصی اقدام کنید؟ ممکن است شما هم موضوعات کافی برای به اشتراک گذاری را در اختیار نداشته باشید که آن هم برطرف می‌شود. شما می‌توانید مسائلی مرتبط با کار یا عقایدتان را مطرح کنید و حتی قبیله‌سازی کنید تا در آینده به اهدافتان دست پیدا کنید.

سایت پارک کن نمونه سایت اختصاصی طراحی شده به دست دات وب می باشد که یکی از بزرگترین سایت های آگهی خودرو می باشد 💣💎

علاه‌بر موارد فوق، امکان به اشتراک گذاری نمونه کارها و رزومه نیز برایتان فراهم خواهد بود. اگر وب‌ سایتتان بازدید خوبی بگیرد، بدون شک فرصت‌های شغلی و ارتباطی فراوانی هم پیش روی شما قرار خواهد گرفت که نباید از آن‌ها به سادگی عبور نمایید.

کارایی وب‌ سایت‌های اختصاصی

در بالا هم اشاره داشتیم که وب‌ سایت اختصاصی مانند یک صفحه‌ی شخصی است و می‌تواند کاربردهای گوناگونی هم داشته باشد. حال در این بخش می‌خواهیم مروری بر مهم‌ترین این اهداف داشته باشیم تا در نهایت قادر به انتخاب یکی از آن‌ها باشید.

1- اشتراک رزومه: در وهله‌ی اول پیشنهاد می‌کنیم که سیر تا پیاز کارهایی که تا به حال انجام داده‌اید را یادداشت کنید. همچنین بد نیست که از توانایی‌ها و کارهایی که از عهده انجامشان برمی‌آیید هم به صورت مفصل صحبت کنید. در این صورت است که بعد از مدتی، سیلی از پیشنهادها به سوی شما جاری خواهد شد.

توصیه‌ی دیگر ما این است که صرفا به رزومه‌ی خود اکتفا نکنید و مطالب دیگری را هم در وب‌ سایتتان به انتشار برسانید. به عنوان مثال، نشر مقالات، ویدئوها و تصاویری مرتبط با استعدادها و توانایی‌های شما هرگز ایده‌ی بدی نخواهد بود.

این نوع از وب‌ سایت‌های اختصاصی باری مترجم‌ها و تولید کنندگان محتوا بی‌نظیر خواهد بود. آن‌ها می‌توانند نمونه کارهای خود را هم در سایت در دسترس قرار دهند. در صورتی که فردی بعد از مشاهده‌ی این نمونه کارها از فعالیت‌های شما راضی باشد، حتما تماس خواهد گرفت.

2- آموزش: انتقال آموزش‌ها و دانسته‌ها به مخاطبان هم راه فوق‌العاده‌ی دیگری برای آغاز یک وب‌ سایت اختصاصی است. در صورتی که پیرامون یک حوزه اطلاعات کاملی دارید، وقت آن رسیده است که دیگران را هم از علم خود مطلع سازید.

در چنین شرایطی، دو راه برای افزایش درآمد خواهید داشت. راه نخست این است که بازدید فراوانی با مقالات، تصاویر و ویدئوهای خود بگیرید و سپس به انتشار تبلیغات در آن بپردازید. دریافت تبلیغات از دیگر افراد و درج آن در وب‌ سایت کار چندان دشواری نخواهد بود و لازمه‌ی آن، فعالیت مستمر و دائمی شما است.

پیشنهاد میشود مقاله طراحی وب سایت شرکتی و فروشگاه اینترنتی چیست را هم بخوانید 😍😍💣

استراتژی دیگر هم این است که شما بخشی از علم خود را در اختیار مردم قرار دهید. سپس می‌توانید بخش اصلی را در قالب پکیج به آن‌ها بفروشید. هنگامی که اطلاعات شما واقعا مفید و کاربردی باشند، شک نکنید که عده‌ی زیادی از علاقه‌مندان نسبت به خرید آن پکیج اقدام خواهند کرد. با انجام این کار، هم آن‌ها به اطلاعات کامل‌تر دست می‌یابند، هم شما پول خوبی به جیب خواهید زد.

وبلاگ

وبلاگ: همان‌طور که از نام این نوع از وب‌ سایت اختصاصی پیدا است، در آن می‌توانید به شرح نظرات، خاطرات و تجربه‌های خاص و دلپذیر خود بپردازید. شاید در ابتدا چنین تصور کنید که این نوع طرفداران زیادی ندارد و در نتیجه، بازدید خوبی هم نخواهید گرفت که هرگز این طور نیست.

البته وبلاگ‌های شخصی بی‌شماری هستند که به دلیل عدم فعالیت و انتشار مطالب جذاب، خیلی سریع در کار خود با شکست مواجه شده‌اند. این در حالی است که موفقیت نصیب عده‌ی قابل توجهی شده است و آن‌ها روزانه وقت زیادی را صرف عرضه‌ی مطالب مورد علاقه‌ی مردم می‌کنند.

در این موارد، مردم هم رضایت فراوانی از مطالب به اشتراک گذاشته شده دارند و آن‌ها را مو به مو دنبال می‌کنند تا هم سرگرم شوند، و هم به تجربیات خود اضافه کنند. کلید موفقیت در وبلاگ شخصی این است که با مخاطبان خود دوست باشید.

سخن پایانی

اگر واقعا تمایل به ساخت یک وب‌ سایت اختصاصی دارید، اصلا وقت را تلف نکنید و از همین حالا کارتان را آغاز نمایید. رقبای زیادی وجود دارند که باید از آن‌ها پیشی بگیرید و به بهترین درجات برسید؛ خصوصا هنگامی که قلمی شیوا و فن بیانی قدرتمند داشته باشید.

خدمات دات وب | Dotweb

DOTWEB

دات وب شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت حرفه ای در تهران و ایران با تیمی کاملا متخصص و متشکل از اساتید برجسته کشور در حوضه برنامه نویسی در زمینه های طراحی و ساخت سایت و اپلیکیشن و طراحی و تولید نرم افزار با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی ، طراحی وب سایت شخصی ، طراحی وب سایت فروشگاهی ، طراحی وب سایت عکاسی ، طراحی وب سایت صرافی ، طراحی وب سایت اختصاصی ، ساخت وب سایت های پرتال و طراحی وب سایت تبلیغاتی با قیمت مناسب در طراحی و داشتن پلن های پایه تا حرفه ای دات وب را به به برترین شرکت برنامه نویسی تبدیل نموده است

دات وب خدمات بهینه سازی و سئو که سایت کسب و کار شما را در صفحه اول گوگل با کلمات پیشنهادی شما نمایان می کند را با بهترین کیفیت از دات وب به شما پیشنهاد می کند.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: