طراحی نرم افزار

تبدیل ایده ها به فناوری های آنلاین و راه اندازی استارتاپ جدید آمیزه ای از هنر دیداری و بصری در کنار دانش پیاده سازی نرم افزار است. برای بدست آوردن نتیجه مطلوب باید دائما بروز بود و با دانش جدید آشنا. زمانی یک سیستم کارا خلق می شود که تیمی متشکل از تخصص های مختلف فناوری در کنار یکدیگر برای انجام هدفی واحد تلاش کنند.

software

طراحی نرم افزار با دات وب

طراحی نرم افزار sp (software product) تکنیکها ، ابزار ها ، و امکاناتی میباشند که به تسریع کار ها و کاهش خطاهای نیرو های انسانی به ما کمک میکند.  به معنای طراحی و تولید نرم افزار برای یک شرکت، سازمان و یا کاربر خاص، مطابق با نیازها و انتظارات اوست . این نرم افزار ها دقیقا بر حسب نیازمندی‌ها طراحی و ساخته می‌شوند و با نرم افزارهای قدیمی و آماده‌ای که در بازار وجود دارد متفاوت و کارامدتر هستند.

طراحی نرم افزار

سمت سرور (Backend)

C#

Microsoft SQL server

Microsoft Visual Studio

 ASP.NET

.NET Core

WebAPI

SignalR

Web Service

سمت کاربر(Frontend)

HTML5

CSS3

JavaScript

VueJS

AngularJS

JQuery

Bootstrap

Cordova

از مزایای تولید نرم افزار میتوان به کاهش کمی نیروی انسانی،حذف کارهای تکراری ، افزایش کیفیت کار و سرعت بخشیدن به کار ها اشاره کرد.

طراحی نرم افزار سفارشی

نیازسنجی و اشتراک گذاری ایده

به جرئت می‌توان گفت مهمترین بخش در تولید نرم افزارهای سفارشی بخش نیاز سنجی و اشتراک گذاری ایده‌هاست. در این مرحله که نخستین مرحله از تولید یک نرم افزار اختصاصی محسوب می‌شود، نشستی بین تیم طراحی و برنامه نویسان نرم فزار، و افراد صاحب نظر شرکت که ایده‌ها و خواسته‌های خود از نرم‌افزار را مشخص کرده‌اند برگزار می‌شود. در این جلسه تمامی مطالب مرتبط با کسب و کار مشتری و امکاناتی که باتوجه به شغل مورد نظر می‌توان از نرم افزار انتظار داشت بررسی می‌شود. تمامی ایده‌ها و نظرات از جوانب و زوایای مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرند. انتقادات و پیشنهادات مربوط به هر طرح و ایده بیان می‌شود. همه طرح‌های پیشنهادی بطور دقیق آنالیز می‌شود. و در نهایت ایده‌های قابل پیاده‌سازی و کاربردی مشخص می‌شوند. و در آخر لیست نهایی خواسته‌ها در اختیار شرکت تولیده کننده نرم افزار قرار می‌گیرد.

پس از مشخص شدن خواسته‌ها و انتظارات کارفرما از نرم افزار اختصاصی مجموعه‌اش، کار اصلی شرکت تولید کننده نرم‌افزار آغاز می‌شود. در مرحله طراحی، تیم طراحی و برنامه نویسی شرکت کار ساخت نرم افزار را شروع می‌کند. اولین اقدامی که تیم طراحی نرم افزار باید انجام دهد، طراحی بانک‌های اطلاعاتی، فیلدها، جداول و ارتباطات بین آن‌هاست.

DOTWEB

همچنین دیگر خدمات دات وب عبارتند از : 

طراحی سایت وردپرسی ، طراحی سایت اختصاصی ، سئو و بهینه سازی وبسایت ، پشتیبانی و مدیریت سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل

دات وب می تواند با ارائه خدمات برنامه نویسی و طراحی سایت در رشد کسب و کار شما به شما کمک شایانی می کنند 

دات وب

مدل توسعه سریع RAD

مدل RAD ، شکل پرسرعت مدل آبشاری می باشد، با این تفاوت که پروژه به بخش های مختلف تقسیم شده و هر بخش، توسط یک تیم، مطابق مدل آبشاری ایجاد می گردد و در پایان نتیجه ی تیم ها، برای خلق محصول نهایی ترکیب می گردد. مدل RAD ، سرعت خود را مدیون بهره گیری از تکنیک بخش بندی و موازی سازی بخش های مختلف پروژه است. چنانچه نیازمندی ها به خوبی شناسایی شده و دامنه پروژه کوچک باشد این مدل قادر است یک سیستم کاملا عملیاتی را در مدت زمان بسیار کوتاه ( مثلا بین ۶۰ تا ۹۰ روز ) تولید نماید. در این مدل نرم افزار به قسمت های مختلف تقسیم شده و همواره سعی می شود که نرم افزار مورد نظر سریع تر تولید شود. نکته قابل توجه این است که نرم افزار مورد نظر باید خاصیت تفکیک پذیری داشته باشد تا بتوان این مدل را پیاده سازی کرد.

فرآیند و چشم انداز تولید

دیزاین و وایفریم اولیه ( طراحی رابط کاربری و UX )
پروتوتایپ
تثبیت طرح
شروع به طراحی رابط کاربری و دیزاین نهایی
شروع کد نویسی
مستند سازی داکیومنت
انتخاب تکنولوژی پیاده مهندسی نرم افزار
ساخت هسته اولیه نرم افزار بر اساس تکنولوژی پی اچ پی و دیتابیس مای اسکیول
تست موبایل و دسکتاپ
بررسی باگ های احتمالی و رفع آنها
پیاده سازی دمو روی سرور تست
انتقال به سرور میزبان و شروع استفاده از برنامه

نمونه نرم افزار های اختصاصی و سفارشی شرکت دات وب با سالها تجربه در زمینه طراحی ، پیاده سازی و نگهداری سامانه های نرم افزاری، خدماتی به شرح ذیل را ارائه می دهد :

نرم‌افزارهاي کاربردي و تخصصي به سفارش مشتري

سيستم‌هاي اتوماسيون اداري

پورتال‌هاي سازماني جهت کاربرد در مراکز مختلف

سيستم‌هاي دريافت و پرداخت الکترونيکي

نرم‌افزارهاي مديريتي و صنعتي به سفارش مشتری 

نرم‌افزارهاي تحت وب

وب سايت‌هاي اينترنتي سازماني، شرکتي و شخصي

سيستم‌هاي مبتني بر تجارت الکترونيک

نرم افزار های تحت ویندوز

سيستم‌هاي مديريت ارتباط با مشتريان (CRM)

سيستم‌هاي مدیریت محتوا وآرشيوموضوعي اطلاعات

انواع فروشگاه های الکترونيکي و خرید اینترنتی

طراحی و تولید نرم افزار چهار مرحله اصلی داردکه شامل

 
مرحله نیاز سنجی
 
طراحی
 
پیاده سازی
 
استقرار و پشتیبانی
طراحی نرم افزار سفارشی

تحلیل و ارائه راهکار های سازمانی و شرکتی

یکی از اهداف اصلی ما تولید نرم افزاری ست که نیاز های شما را پوشش، و به بهبود فرآیندهای سازمان و یا شرکت شما کمک کند. از این رو تحلیل و ارائه راهکار مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. گام اولیه برای ارائه یک راهکار مناسب، تحلیل دقیق، شناخت کامل روال ها، نحوه ی گردش اطلاعات و ارتباطات شما می باشد. از این رو کارشناسان ما با حضور فیزیکی در محل کار شما به فعالیت هایی از قبیل: بررسی ساختار سازمانی، مشاهده روند کار و گردش اطلاعات، برگزاری جلسات تحلیل خواهند پرداخت و در نهایت این فعالیت ها موجب جمع آوری مستنداتی خواهد شد که پس از پالایش به طرح اولیه تولید نرم افزار تبدیل می شود.

هزینه طراحی نرم افزار سفارشی

برای مطلع شدن از هزینه تولید نرم افزار میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و به صورت رایگان از متخصصین شرکت برنامه نویسی دات وب مشاوره بگیرید چرا که هزینه تولید نرم افزار بسته به نیاز شما متغییر میباشد و با دادن اطلاعات و نیاز های خود به کارشناسان فروش ما،متخصصین ما پس از بررسی دقیق و نیاز سنجی،شمارا از قیمت دقیق مطلع میکنند.

error: