صفحه اصلی | طراحی سایت

dotweb.ir/wp-content/plugins/elementor-pro/assets/css/widget-animated-headline-rtl.min.css">

طراحی سایت

شرکت طراحی سایت دات وب با طراحی وب ریسپانسیو | واکنش‌گرا | و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. راهکارهای ما برای صنوف مختلف ازین جمله می‌باشند : طراحی سایت املاک ، حقوقی ، پزشکی ، خبری ، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی. در کدنویسی قالب طراحی سایت حرفه ای تمامی اصول اولیه سئو سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.

طراحی سایت

طراحی سایت اختصاصی سایت فروشگاهی وبسایت اختصاصی وبسایت فروشگاهی

 امروزه با توجه به تحول عظیم سبک زندگی ، بسیاری ازکسب‌وکارهای سنتی به سمت کسب‌وکارهای اینترنتی روی آورده اند ، روی آوردن به فعالیت‌هایی همچون طراحی سایت طراحی اپلیکیشن تولید نرم افزار و سئو سایت  رونق زیادی پیدا کرده است ، اما چگونگی طراحی ‌سایت ، مراحل طراحی سایت ، اینکه از چه زمانی و با با چه تیمی آغاز شود ، همچنین شرایط طراحی وب سایت و هزینه طراحی سایت از جمله مواردی است که نباید نادیده گرفته شود.

طراحی سایت

web design

طراحی سایت یا  webdite-design به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی  بر مبنای اصول سئو و سازگار با الگوریتم های بروز گوگل جهت اطلاع‌رسانی ، معرفی شرکت و ارائه محصولات  آن و حتی بازاریابی از طریق طراحی وبسایت گفته می‌شود.  طراحی وب‌ سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وبسایت ، تولید محتوا ، تولید محتوای اختصاصی ، تولید محتوای موازی ،طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو و سپس مدیریت محتوا تشکیل شده است.  پیش از بررسی مراحل طراحی سایت ، به مختصری از تاریخچه طراحی آن می‌پردازیم.

تاریخچه طراحی سایت

تیم برنرزلی ، مخترع وب ، با راه‌اندازی اولین وب سایت در سال ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازنده وب در تاریخ به ثبت رساند. درنخستین وب سایت، از ابرمتن و ارتباط برای ارسال ایمیل (پست الکترونیک) استفاده شده بود. در این سایت ساده متنی هیچ‌گونه گرافیک، تصویر و حتی رنگ‌ بندی به کار نرفته و هنوز هم در دسترس است. اما امروزه با پیشرفت و افزایش زبان های برنامه نویسی روز به روز درحال پیشرفت و گسترش میباشد تا جایی که امروزه در طراحی سایت از هوش مصنوعی استفاده میشود.و این پیشرفت متوقف نشده و روزبه روز زبان های برنامه نویسی زیادی درحال ورود به بازار هستند از جمله زبان های نوظهور و کاربردی میتوان به زبان برنامه نویسی دارت اشاره کرد که در آن از فریموورک فلاتر استفاده میشود و خروجی آن طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن اندروید و حتی اپلیکیشن آی او اس میباشد.

web design

مراحل طراحی سایت

نگاهی به مراحل طراحی سایت :

طراحی سایت

دات وب برای طراحی سایت حرفه ای از مراحلی استپ بای استپ پیروی می کند تا ضمن خلق محصولی ارزشمند، مشتریان را به طور واضح و بدون هیچ مخفی کاری در جریان روند پیشرفت پروژه قرار دهد. این پروسه در هشت مرحله تعریف شده و در هر مرحله شمایی کلی از فعالیت های تیم دات وب را تشریح کردیم. این مراحل برای طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی مشابه است.
تمام مراحل و گام های طراحی سایت دارای ضرورت و اهمیت ویژه ای هستند و بی اهمیتی به هریک از آنها موجب به سرانجام نرسیدن پروژه میشود. رد شدن از هر یک از این مراحل موجب پیش نرفتن کار در مرحله بعدی میشود.

نیازسنجی و برنامه ریزی ساخت سایت

اولین و مهم ترین گام که میتوان گفت پایه ی طراحی سایت است، دریافت اطلاعات و نیازمندیهای پروژه است. اینکه سایت قرار است چه امکاناتی ارائه کند و چه نیازهایی از کاربر را برطرف سازد و یا حتی میتواند چه امکانات اضافی نسبت به سایر رقبا داشته باشد. اطلاعات مذکور به همراه درخواست های مشتری در قالب یک پروپوزال مستند شده و به تایید طرفین میرسد. دات وب بر اساس پروپوزال دقیقی که تهیه میشود، روند طراحی سایت را آغاز کرده و پیش میبرد.البته این را هم باید بگوییم که در دات وب مرحله نیازسنجی و مشاوره کاملا رایگان میباشد و مشمول هیچ هزینه ای نمیباشد.

تحقیق و بررسی محتوا

بعد از نیازسنجی و دریافت درخواست های کارفرما بصورت کتبی، تیم فنی به بررسی و تحلیل محتوای گردآوری شده پرداخته و بهترین راه را جهت ارائه آن ها در سایت پیشنهاد میکند. این محتوا میتواند شامل متن، تصاویر ، لوگوی تجاری ، اطلاعات تماس ، متن درباره ما ، لیست و نمونه محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و… باشد. مدیر پروژه مربوطه در دات وب ، ایده ها و نتایج آنالیز را با کارفرما در میان میگذارد و در صورت تایید طرفین ، اجرای طرح اولیه به تیم طراحی سپرده خواهد شد. در واقع پس از سپری کردن این دو مرحله کار طراحی گرافیکی آغاز شده و سپس وارد مرحله بعد میشویم که در ادامه به آنها میپردازیم.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

طرح اولیه wireframe

طرح گرافیکی اولیه سایت یا اسکچ نخستین مرحله از روند طراحی وبسایت است. در این گام از تمامی صفحات سایت مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، بلاگ و کلیه بخش های دیگر وبسایت، طراحی اولیه ای صورت گرفته و آنچه قرار است کاربر ببیند به تصویر کشیده میشود. سپس مدیر پروژه و کافرما روی این نمونه ها به توافق رسیده و مرحله اصلی طراحی آغاز میشود.همچنین طراحی گرافیکی سایت تا هنگام تایید کارفرما متوقف نمیشود و به میزان نیاز اتود های گرافیکی زده میشود.

طراحی سایت

طراحی قالب اصلی سایت

تیم طراحی دات وب با توجه به طرح اولیه اقدام به دیزاین صفحات مختلف سایت کرده و تمام ملاک های طراحی ایده آل را رعایت میکند. رنگ سازمانی و لوگو نقش مهمی در طراحی سایت دارند. در دات وب با توجه به حضور تیم متخصص در حوزه طراحی سعی میشود محیط وبسایت شما منطبق بر زمینه کاری تجارتتان باشد تا کاربر با کسب و کاری یکپارچه و منظم مواجه شود. کافرما میتواند تا 30 درصد تغییرات نسبت به طرح اولیه که به تایید طرفین رسیده بود را درخواست کند. تمامی عناصر گرافیکی و بصری نیز قبل از پیاده سازی به تایید کارفرما میرسد. بعد از گذراندن این مرحله دیگر امکان تغییر وجود ندارد چرا که از مرحله بعد کدنویسی سایت آغاز شده و امکان بازگشت به مرحله قبل وجود ندارد پس در این دو مرحله باید دقت بسیار زیادی کرد.

کدنویسی سایت

web design

تیم فنی و برنامه نویسان دات وب که همگی از اساتید مجتمع فنی تهران هستند آماده است تا طرح نهایی را دریافت کرده و بر اساس آن روند برنامه نویسی را آغاز کند. کدهای یک سایت حکم اسکلت بندی یک ساختمان را دارد، لذا تمام توجه و دقت خود را در انجام بهترین و بهینه ترین کدنویسی انجام داده و آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای دنیای وب را در آن دخیل میکنیم چرا که درصورت بروز نبودن و یا بهینه نبودن کدها، سئو سایت به مشکل برمیخورد. ما در دات وب از ترکیب HTML، CSS، JQuery و Java script برای انجام کدنویسی استاتیک و آنچه که کاربر میبیند یا همان بخش فرانت اند سایت و یا با آن تعامل دارد استفاده میکنیم. توجه اصولی و دقت بالای دات وب به کاربرپسند بودن UI و فراهم شدن بهترین UX باعث شده تا خروجی وبسایت همواره در بروزترین و بهینه ترین حالت ممکن  و همچنین با توجه به زمینه تجارتتان کاربر پسند و متناسب با ذائقه  مشتریان شما باشد.

همچنین برنامه نویسی سمت سرور یا داینامیک و یا همان قسمت بک اند وبسایت نیز به زبان PHP انجام میشود. دات وب به هیچ عنوان در طراحی سایت از پلاگین یا قالب های آماده استفاده نکرده و تمام کدها از صفر توسط تیم فنی نوشته میشود چرا که در صورت کپی کردن کد ها در کارکرد سایت اختلال بوجود می آید. همین امر موجب تسلط کامل دات وب  به تک تک خطوط برنامه نویسی سایت شده و چنانچه خطایی در سیستم رخ دهد، به سرعت قادر به شناسایی و رفع آن خواهیم بود. سرعت سایت و بازدهی مناسب آن نیز جزء مهم ترین مسائلی است که در کدنویسی آن را مد نظر قرار میدهیم.

ورود اطلاعات اولیه سایت

پس از اتمام کدنویسی ، مرحله دیتاگذاری اولیه آغاز میشود. در واقع در این گام ما سایت را تا حدودی آب بندی کرده و شما را با یک خروجی کاملا خام تنها نخواهیم گذاشت. همچنین در مرحله ورود دیتا ممکن است برخی باگ های سیستم شناسایی و توسط دات وب اصلاح شود. از همین رو تیم ما برای راحتی کار کارفرماها دو ماه پشتیبانی رایگان درنظر گرفته که هیچ مشکلی در سایت وجود نداشته باشه.

تست و بازنگری سایت

در مرحله بازنگری و تست، یک فضای هاست نمونه تهیه شده و سایت به طور کامل در اختیار کارفرما قرار میگیرد تا به عنوان یک مدیر و یک کاربر با آن کار کند و تمام نظرات خود را به دات وب منتقل کند. ممکن است کارفرما در این گام نیاز به اعمال تغییراتی جدید در سایت احساس کند، با توجه به اینکه تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی قبلا به تایید کارفرما رسیده است چنانچه به تشخیص تیم فنی این تغییرات بیش از 20درصد باشد، فاکتور جداگانه ای برای اعمال درخواست مورد نظر صادر خواهد شد. و در غیر اینصورت انجام تمامی تغییرات بصورت رایگان میباشد.

تحویل و آموزش کار با پنل سایت

طراحی سایت

حال نوبت به انتقال دانش از دات وب به کارفرما میرسد. پس از اتمام مراحل طراحی سایت ، یک جلسه 3 ساعته متشکل از مدرس دات وب و حداکثر 2 نفر از نمایندگان پروژه برگزار خواهد شد. در این جلسه تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن ها توضیح داده شده و تمام سوالات پاسخ داده میشود. گفتنی است این آموزش فیلم برداری (Screen Record) شده و فایل نهایی در قالب DVD یا کپی روی Flash memory ارائه خواهد شد. تا کارفرما در صورت نیاز این فیلم را در اختیار ادمین شخصی خودش بگذارد.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

سپس یک هفته به کارفرما فرصت داده میشود تا آموخته های خود را روی یک فضای آزمایشی با سایت تمرین کند. همچنین امکان انتقال اطلاعات اصلی روی سایت نمونه وجود دارد. پس از اتمام کار و تایید کارفرما، طی یک دوره یک هفته ای سایت به طور کامل روی دامنه اصلی اجرا شده و پذیرای بازدیدکنندگان میشود. و بدین ترتیب شما میتوانید یک طراحی سایت موفق و متناسب با سلایق خودتان داشته باشید در پروژه های طراحی سایت دات وب ما هرگز کیفیت را فدای سرعت نمیکنیم و به همین دلیل تمامی مشتریان ما با دلگرمی کامل طراحی سایت شرکت ها و تجارت های جدیدشان را به ما میسپارند.

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت وردپرس که به یکی از محبوب ترین درخواست های طراحی سایت در دنیا تبدیل شده است توانسته درصد بالایی از سایت ها در دنیا را تحت سلطه خود بگیرد چرا که این نوع طراحی سایت مختص به کسب و کارهای کوچک و یا نوپا میباشد. این سیستم دارای هزاران قالب در استورهای معتبر دنیاست که می تواند برای سایت شرکتی، سایت بازرگانی و حتی سایت فروشگاهی با تعداد محصولات محدود مناسب باشد.

سایتهای وردپرسی به سرعت در حال تسخیر دنیای وب هستند. وردپرس در بدو امر، سیستم مدیریت محتوایی بود که برای وبلاگ نویسی مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از سایت‌ها از جمله سایت های خبری،سایت فروش فایل ، سایت فروشگاهی  از این سیستم استفاده می‌کنند. وردپرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده و به دلیل داشتن افزونه های متنوع، می تواند نیازهای مشتریان را برطرف نماید اگرچه این رفع نیاز با توجه به افزونه های فراوان وردپرس بسیار گسترده است اما در بسیاری از مشاغل به دلیل داشتن محدودیت نمیتوان از وردپرس استفاده کرد. برای داشتن یک سایت وردپرسی بهتر است از هاست‌های لینوکسی استفاده کرد.

ساخت سایت وردپرسی

ساخت و مدیریت یک سایت وردپرسی به مراتب از یک سایت که بصورت اختصاصی کدنویسی می گردد راحت تر است زیرا آموزش های آن در تمامی سایت های دنیا و به زبان های مختلف وجود دارد. اما با این حال در دات وب تمامی آموزشات لازم به کارفرما پس از تحویل پروژه طراحی سایت داده میشود.

قیمت طراحی سایت وردپرس

قیمت طراحی یک سایت وردپرس کاملا بستگی به نیاز های شما دارد ولی بصورت متداول این هزینه بین 5 تا 20 میلیون تومان قابل انجام است که رابطه مستقیمی با زمان انجام پروژه دارد. و همچنین کیفیت انجام پروژه طراحی سایت در شرکت های مختلف چرا که طراحی سایت با وردپرس با توجه به نداشتن یکسری افزونه ها و نوشتن یکسری افزونه مخصوص همان پروژه طراحی سایت باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد در غیر اینصورت یک وبسایت بلااستفاده در انتها به شما تحویل داده میشود .

طراحی سایت

اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند و کارآمد ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید و با رقبای خود در رقابت باشید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی سایت و سئو سایت را رعایت کنید  چرا که بی توجهی به هریک از این موارد موجب نرسیدن به target شما میشود. طراحی سایت ، استفاده از سئو و تکنیک‌های آن در وب سایت نیاز به دانش ویژه‌ای دارد از این‌رو بهتر است طراحی وب سایت ، افزایش رتبه و بهینه‌سازی آن را به یک تیم متخصص بسپارید ما در دات وب با تشکیل یک تیم جوان و خلاق و در بخش طراحی و نیازسنجی و یک تیم با تجربه در بخش اجرایی از ابتدا تا پایان با شما هستیم ما تلفیق جوانی و تجربه هستیم.

هزینه طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می تواند خدمات طراحی سایت با موضوعات مختلف برای انواع سازمان یا شرکت‌های دیگر ارائه ‌دهد و باید در تمام زمینه‌های تجاری آماده ارائه خدمات باشد از جمله تمامی زمینه های دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک زیرا همانطور که می‌دانید طراحی سایت اولین مرحله ورود به تجارت آنلاین است و شما پس از ورود به تجارت آنلاین برای موفقیت نیاز به تیم های زیادی دارید تا به موفقیت صددرصدی برسید در دات وب ما با داشتن تمامی تیم ها این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که از ابتدای ورود و تا رسیدن به هدف خود از تجارت آنلاین در کنار شما هستیم.

برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت معمولا شما قبل از هر چیز در اینترنت جستجو می‌کنید تا گوگل با رعایت قوانین که هر کدام از این شرکت‌ها رعایت کردن می‌توانند رتبه بندی شوند. شما حتما برای یافتن بهترین چیز دنبال آن فقط در صفحه اول بلکه رتبه اول می‌گردید به همین دلیل شرکت‌های طراحی سایت برای ارائه خدمات خود به مشتریان باید تلاش کنند طبق استاندارد گوگل رتبه سایت خود را بالا ببرند. و هرچقدر نمونه کارهای بهتری تولید شده باشد و خلاقیت ها و ظریف کاری در پروژه های طراحی سایت از دید مشتری این شرکت در کار خود حرفه ای است .

برای آشنایی با بهترین شرکت طراحی سایت باید به سابقه فعالیت و تعداد نمونه کارهای آن همچنین خلاقیت نیروی جوان آن و همچنین تجربه همکاری آنها توجه کنید. بعد از انتخاب شرکت طراحی سایت شما حتما باید از تمام هزینه‌های قابل پرداخت مطلع شوید. اگر جزییات بیشتری از سایت خود را به شرکت بدهید، آنگاه درک درستی از سایت شما دارند یا همان مرحله نیاز سنجی کامل که انجام شد، درنتیجه هزینه پرداختی شما به واقعیت نزدیک‌تر است. به این نکته توجه کنید که ممکن است موارد درخواستی شما برای هر قسمت از سایت هزینه را افزایش یا کاهش دهد پس برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی سایت با مشاوران ما بصورت رایگان در ارتباط باشید .

قبل از تصمیم به انتخاب شرکت طراحی سایت هدف خود را از راه اندازی سایت مشخص کنید تا بتوانید بسته به معیار هایی که دارید، بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید.

شرکت دات وب با سابقه درخشان  و با داشتن تیمی متعهد در زمینه طراحی سایت ، طراحی سایت وردپرس  سئو  آن می‌تواند کمک بسزایی در این زمینه به شما و کسب‌و‌کارتان ارائه دهد.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

طراحی وب سایت

امروزه بسیاری از کسب و کارها فعالیت خود را بیشتر از طریق فضای مجازی و اینترنتی انجام می دهند. با افزایش تنوع در کسب و کارها و همچنین افزایش حضور مشتریان در فضای اینترنت، فضای رقابتی میان آن ها، نسبت به سال های گذشته بیشتر شده است. آن ها برای رسیدن به مخاطب بیشتر و افزایش کاربران نیاز به کانال های تبلیغاتی مختلف دارند و میتوان گفت دیگر فضای رقابتی سنتی وجود ندارد. طراحی سایت یکی از بهینه ترین و اصلی ترین راهکارها برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار و بهتر دیده شدن است چرا که در چند سال اخیر استفاده و سرچ در گوگل بیشتر از سال های اخیر شده است و مردم بیشتر نیاز خود را از سرچ در گوگل و پیدا کردن شما در صفحه اول گوگل رفع میکنند. اگر در هر زمینه ای فعالیت دارید، برای اینکه بتوانید خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید نیاز به طراحی سایت خواهید داشت با طراحی سایت درست و بهینه شده میتوانید به اهداف خودتون برسید. با فعالیت موثر در فضای مجازی و عرصه دیجیتال و اینترنت و توجه به نکات اولیه برای طراحی وب سایت یا طراحی اپلیکیشن می توانید در کسب و کار خود موفق شوید. در ادامه به بررسی اهمیت طراحی سایت و تاثیر آن بر کسب و کارها می پردازیم.

طراحی سایت

طراحی سایت اینترنتی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از خود بپرسید چرا با وجود رسانه های اجتماعی مختلف و پرطرفدار، نیاز است برای کسب و کار خود طراحی سایت اختصاصی داشته باشید؟ در واقع، داشتن سایت اختصاصی تنها راه ورود کاربران و دیده شدن نیست بلکه بهترین و موثرترین راه موفقیت در زمینه کسب و کار است. اما فعالیت نداشتن در سایر فضاها یک اشتباه بزرگ حساب میشود اما این فعالیت های باید در کنار سایت شما باشد چرا که طراحی سایت خود نیز یک اعتبار برای فعالیت شما حساب میشود شما می توانید در سایر رسانه های اجتماعی فعالیت مستمر و مفیدی داشته باشید اما در صورتی که فعالیت در صفحات و شبکه های اجتماعی پرطرفدار به اندازه وجود طراحی وبسایت اختصاصی و بهینه برای کسب و کار شما موثر نیستند. طراحی وب سایت حرفه ای و صفحات موجود در شبکه های اجتماعی مکمل یکدیگر هستند نه جایگزین یکدیگر پس اگر در هر فضایی فعالیت دارید زودتر برای تجارت خود کار طراحی سایت را شروع کنید. شما برای فعالیت در صفحات رسانه های اجتماعی به دلیل قالب های از پیش تعیین شده، نیاز به سازگاری با آن ها دارید، در صورتی که در طراحی وبسایت شما می توانید بر روی جزییات سایت خود نظارت کامل داشته باشید و تمام موارد مورد نیاز خود را طبق سلیقه و نظر شخصی خود طراحی کنید. چنانچه در ذهن خود برنامه برندسازی را دارید این ویژگی از طراحی وب سایت بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشیدو ما در دات وب برای برند سازی شما از طریق طراحی سایت هم اندیشیده ایم و تیمی متخصص در این رابطه تشکیل داده ایم.

طراحی سایت تهران

روزانه هزاران سایت در دنیا و صدها سایت در ایران راه اندازی می شوند که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم رقیب کسب و کار شما محسوب می شوند در طراحی سایت خودتون دقت بسیار بالایی باید داشته باشید چرا که این رقابت یک رقابت بی حد و مرز میباشد. در این میان رسیدن به جایگاه مناسب و همیشگی موفقیتی است که به راحتی و با مدت زمان کم محقق نمی شود، اما با انجام اصول و قواعد خاص توسط متخصصان طراحی وب سایت امکان رسیدن به آن وجود دارد اما رسیدن به این مهم فقط با صبر امکان پذیر است و نباید در آن هیچگونه عجله و تند روی کرد. متخصصان طراح سایت های حرفه ای با شناخت جامع از فضای موجود، کسب و کار شما را بررسی می کنند و سایت را مطابق نیاز و سلیقه شما طراحی و راه اندازی خواهند کرد. طراحی سایت همواره در قالب و چهارچوبی مشخص انجام می شود، رعایت اصول اولیه و استانداردهای لازم در طراحی وبسایت و توجه به فناوری های روز دنیا در روند رشد کسب و کارها تاثیر فراوانی دارد و میتوان گفت طراحی سایت میتواند یک تحول بزرگ در کسب و کار شما باشد. با انتخاب هوشمندانه شرکت طراحی سایت می توانید علاوه بر معرفی خود، کسب و کارتان را در فضای مجازی رونق بخشید و از رقبای خودتون پیشی بگیرید. از این رو توصیه می شود برای طراحی وبسایت با کارشناسان و متخصصان باتجربه و همچنین خلاق در این زمینه همکاری داشته باشید.

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت مهمترین گام برای ورود به دنیای پر رقابت کسب و کارهای اینترنتی است که اصلا نباید از آن به سادگی گذر کنید. طراحی سایت های مختلف به کمک هنر و خلاقیت، دانش فنی و برخورداری از عناصر دیداری و چیدمان مهندسی این موارد در کنار هم انجام می شود. زمانی که طراحی وب سایت براساس اصول و قواعد خاص انجام شود مخاطب و کاربران بیشتری را به خود جذب می کند. امروزه طراحی سایت به یکی از اولویت های اصلی شرکت ها و مجموعه های فعال در فضای مجازی تبدیل شده است پس هرچه بیشتر زمان را از دست دهید در واقع از این رقابت عقب افتادید. بسیاری از مدیران و صاحبان مشاغل از افزایش تعداد کاربران اینترنت خبر دارند و می دانند که طراحی و سئو سایت چه تاثیری در کسب و کار آن ها خواهد داشت. از این رو به دنبال جذب مخاطب بیشتر از طریق سایت کسب و کار خود هستند تیم دات وب برای افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی هم ندارد تیمی تشکیل داده تا با مشاوره و کارشناسی رایگان کسب و کارشان بهترین راهکار را در فضای اینترنت به آن ها بدهد . در ادامه می خواهیم به بررسی طراحی وبسایت با تمام امکانات و خدمات آن بپردازیم .

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

طراحی وبسایت با تمام امکانات

در حال حاضر طراحی وب سایت اختصاصی با تمام امکانات، یک چالش بزرگ به شمار می رود. بسیاری از شرکت های طراحی سایت با دانش فنی و خلاقیت منحصر به فرد طراحان توانسته اند، سایت های مختلفی را طراحی کنند که در نگاه مخاطب ماندگار باشد و به عنوان یک اثر خاص از آن ها یاد شود و همچنین موجب افزایش فروش و وفاداری مشتریان نیز شده است. همانطور که می دانید دلیل اصلی موفقیت در طراحی سایت، میزان حضور و تعامل کاربر است. چنانچه طراحی وبسایت با تمام امکانات طبق اصول و قواعد درست انجام شود، در نگاه کاربران ماندگار خواهد شد و از آن ها مخاطب همیشگی خواهد ساخت. پس بهتر است برای طراحی سایت کسب و کار خود از طراحان و مختصصان باتجربه در این زمینه کمک بگیرید تا طراحی وب سایت شما با موفقیت انجام شود چرا که بسیاری از کسب و کار ها و مدیران برای پرداخت کمتر هزینه طراحی سایت در اصل یک هزینه بیهوده میکنند و نمیتوانند به آن سودهی مدنظر برسند .

طراحی سایت

خدمات طراحی وب سایت

در دنیای امروز اگر در هر کسب و کار یا فعالیت اقتصادی و یا تجارتی، خلاقیت و تمایز با سایر رقبا وجود نداشته باشد، مسیر رسیدن به هدف مورد نظر سخت و دشوار خواهد شد و تقریبا میتوان گفت موفقیت در آن کسب و کار غیرممکن است. طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی می تواند اولین و موثر ترین گام برای کسب موفقیت شما در کسب و کار باشد چرا که میتواند شمارا از سایر رقبا که بفکر طراحی سایت نیستند و هنوز در فضای سنتی به سر میبرند جلو بیندازد. شرکت های طراحی سایت همیشه بهترین خدمات طراحی را به مشتریان خود ارائه می دهند از مهمترین خدمات طراحی سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد: • طراحی سایت • تولید محتوا • سئو سایت • مدیرت محتوا و بروز رسانی و پشتیبانی سایت

انجام طراحی سایت

سایت ها معمولا براساس نوع طراحی و کاربردی به انواع مختلفی تقسیم می شوند. برای انجام طراحی سایت اصولی مراحل مشخصی وجود دارد. در مرحله نخست، ابتدا جلسه ای ترجیحا حضوری برگزار می گردد و کارفرما تمام نیازهای خود را به شرکت طراحی سایت اعلام می کند همان مرحله نیازسنجی میباشد که پایه ی شروع پروژه است و یکی از مهمترین مراحل میباشد. پس از آن شرکت طراحی سایت با تحقیق و بررسی های لازم در زمینه کاری کارفرما، دید کلی از نیازهای اصلی آن به دست می آورد. در مرحله دوم از انجام طراحی سایت، نقشه ای کلی از سایت طراحی می شود و در این مرحله ساختار اصلی سایت و نوع چیدمان هر بخش از سایت مشخص خواهد شد که این چیدمان با توجه به سلیقه و زمینه کاری کارفرما صورت میگیرد. پس از توافق های اولیه در مورد نقشه ساختار سایت، نوبت به توافق در مورد عناصر و المان های بصری می رسد. رنگ و طرح گرافیکی و نوع قالب سایت با توافق با کارفرما انتخاب و در مرحله نهایی، طراحان و برنامه نویسان، ساختار تایید شده از سوی کارفرما را به یک سایت استاندارد تبدیل خواهد کرد. که این یک توضیح کلی درباره ی مراحل طراحی سایت بود و برای اطلاعات دقیق تر به بالاتر صفحه برید و در آنجا میتونید دقیق تر و کامل تر از مراحل طراحی سایت مطلع بشید و در صورت نیاز میتونید بصورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مراحل انجام طراحی سایت

امروزه، انجام طراحی سایت به یکی از مهمترین و ضروری ترین موضوعات مهم کسب کارهایی شده است برای افرادی  که میخوان از فضای سنتی خارج و پا به عرصه دیجیتال بگذارند تبدیل شده است که اکثر کسب و کارها به دنبال آن می باشند. در حقیقت، پس از آن که برای اولین بار آمازون، فروش کتاب را در بستر اینترنت آغاز کرد، بسیاری از کسب و کارها به این مسئله پی بردند که می توانند در هر کسبو کاری که هستند از طریق فضای مجازی به فروش و درآمد خود کمک کنند. با این وجود جای تعجب نیست که تقاضا برای انجام طراحی سایت روز به روز افزایش پیدا کند. چرا که مزایای فراوان در این فضا برای انواع کسب و کارهای مختلف نهفته است که می توانند با صرف هزینه ای مشخص سود بالایی را به دست آورند و این سود یک سود همیشگی و ماندگار است. این روزها انجام طراحی وبسایت سر و صدای زیادی را به پا کرده است و مدیران و صاحبان مشاغل را به دنبال تیم ماهر برای انجام طراحی وبسایت با هدف مشخص و بهینه وا داشته اشت. در ادامه قصد داریم بیشتر در مورد این موضوع و اهمیت آن در کسب و کارها بپردازیم.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

بهترین شرکت طراحی سایت

مهمترین سوالی که اکثر افراد در ذهن خود دارند این است که چگونه بهترین شرکت طراحی سایت را برای انجام طراحی سایت را انتخاب کنیم؟ برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت ، لازم است به دو نکته توجه داشته باشید. اولین و مهمترین نکته مشخص کردن هدف خود از طراحی سایت و شناخت نیاز و امکاناتی که احتیاج دارید. قبل از اینکه بخواهید شرکتی را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید، حتما مشخص کنید که از سایت خود چه می خواهید و قصد پیاده سازی چه برنامه ای را دارید که این اطلاعات را بتونید در اختیار شرکت طراحی سایت قرار بدهید و شرکت این اطلاعات را در اختیار تیم کارشناسی قرار بده تا نیاز نهایی شما مشخص شود. توجه داشته باشید که برندسازی قبل از انجام طراحی سایت صورت می گیرد و زمانی که ویژگی های برند برای تیم طراحی سایت مشخص باشد، احتمال موفقیت و کسب نتیجه دلخواه بیشتر خواهد شد تیم دات وب همین دلیل تیم برند سازی را نیز تشکیل داده است تا بتواند صفر تا صد کسب و کار شما را با افتخار در اختیار گیرد و از ابتدا تا انتها با شما باشد. پس از مشخص نمودن هدف خود، نوبت به جستجو و بررسی شرکت های طراحی سایت می رسد. 

قبل از هر چیزی بهتر است ابتدا  نمونه کارهای شرکت طراحی سایت را بررسی کنید تا دید مناسبی از سبک کار شرکت به دست آورید. نکته مهم دیگر در انتخاب شرکت طراحی سایت، نوع پذیرش سفارش طراحی سایت و رفتار آنهاست. روند اصولی به این صورت است که ابتدا شرکت برای انجام طراحی سایت شما، هدف از طراحی سایت ، نیازها و امکانات مورد نطر شما را می سنجد و پیشنهاد های خود را برای شما مطرح می کند و پس از توافق اولیه و رسیدن به جمع بندی کلی، میزان هزینه و زمان تحویل سایت را ارائه می دهد. انجام طراحی سایت بدون طی کردن این مراحل کاملا غیرحرفه ای است و قطعا به نارضایتی و نتیجه نامطلوب ختم خواهد شد همجنین موضوع مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه همکاری های صورت گرفته از طرف شرکت طراحی سایت میباشد.

طراحی سایت

ساخت سایت

چرا تصمیم به ساخت سایت گرفته اید؟ آیا به دنبال اتفاق خاص و پیشرفت در کسب و کار خود هستید؟ می خواهید نوع کسب و کار خودتان را به تعداد بیشتری از افراد معرفی کنید؟ خودتان به نتیجه ساخت سایت رسیده اید یا به پیشنهاد دیگران، تصمیم به طراحی و راه اندازی سایت گرفته اید؟ چنانچه تصمیم قطعی در مورد طراحی سایت گرفته اید ما به شما کمک خواهیم کرد که در این راه به هدف خود برسید و در کسب و کار خود موفق شوید. چرا که ساخت و طراحی سایت فواید بسیاری برای شما و نوع کسب و کارتان دارد. در ادامه بیشتر به موضوع فرایند طراحی و مراحل ساخت و راه اندازی سایت می پردازیم، حتی اگر ذهنیت خاصی از طراحی و پیچیدگی های سایت نداشته باشید می توانید به راحتی در جریان این ماجرا قرار بگیرید.

طراحی سایت شرکتی و برتری نسبت به رقبا

امروزه شرکت های زیادی دارای وب سایت بوده و فعالیت های زیاد و حضور پررنگی در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می شود که مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید و از دست دادن این مشتریان به معنی عقب افتادن در بازار رقابت میباشد. برخی از شرکت ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب سایت خود ارائه می دهند و این خود نیز یک نوع جذب مشتری میباشد. علاوه بر آن ، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب سایت خود انجام می دهند. بنابراین به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت علاوه بر این شما با اینکار راحتی بیشتری برای مشتری خود ایجاد کرده اید. طراحی سایت  باید به گونه  ای باشد که ارتباط درست بین مشتریان بالقوه و کسب و کار خود تعامل ایجاد نماید. 

طراحی سایت فروشگاهی

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب است، حتما طراحی سایت اختصاصی فروشگاه اینترنتی لازمه موفقیت فروشگاه آنلاین کسب و کار شماست چرا که هم برای مشتری و هم برای شما کار بسیار راحتتر و دقیق تر شده. مسلم است چنین نیاز را نمیتوان به هیچ وجه با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه ساز های آنلاین تامین کرد، چرا که طراحی بصری وبسایت شما در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی ، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی‌تان و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود و همچنین اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می پذیرد. علاوه بر اینها در آینده پیاده سازی امکانات خاص در جهت رسیدن به فروش بیشتر با طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی قابلیت توسعه بالاتری خواهد داشت.‎ پس کیفیت را فدای مقداری هزینه طراحی سایت کمتر نکنید چرا که این طراحی سایت برای شما حکم یک اعتبار را دارد و همچنین موجب افزایش فروش شما میشود.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

دات وب با دارا بودن یک تیم خلاق و جوان و همچنین با تجربه در طراحی سایت می تواند کمک شایانی به کسب و کار شما بکند 

هزینه طراحی سایت با توجه به نیاز و خواسته شما توسط کارشناسان دات وب مشخص می شود 

error: