صفحه اصلی | طراحی سایت

طراحی سایت

شرکت طراحی سایت دات وب با طراحی وب ریسپانسیو | واکنش‌گرا | و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصربه‌فرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. راهکارهای ما برای صنوف مختلف ازین جمله می‌باشند : طراحی سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی. در کدنویسی قالب طراحی سایت حرفه‌ای تمامی اصول اولیه سئو سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.

طراحی سایت اختصاصی سایت فروشگاهی وبسایت اختصاصی وبسایت فروشگاهی

 امروزه با توجه به تحول عظیم سبک زندگی، بسیاری از کسب‌وکارهای سنتی به سمت کسب‌وکارهای اینترنتی روی آورده‌اند. روی آوردن به فعالیت‌هایی همچون طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، تولید نرم افزار و سئو سایت  رونق زیادی پیدا کرده است؛ اما چگونگی طراحی ‌سایت، مراحل طراحی سایت، اینکه از چه زمانی و با چه تیمی آغاز شود و همچنین شرایط طراحی وب سایت و هزینه طراحی سایت از جمله مواردی است که نباید نادیده گرفته شود.

طراحی سایت

طراحی سایت یا  website-design به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی  بر مبنای اصول سئو و سازگار با الگوریتم‌های به‌روز گوگل جهت اطلاع‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن و حتی بازاریابی از طریق طراحی وب‌سایت گفته می‌شود. طراحی وب‌‌سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب‌سایت، تولید محتوای اختصاصی، تولید محتوای موازی، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده‌است.  پیش از بررسی مراحل طراحی سایت، به مختصری از تاریخچه طراحی آن می‌پردازیم.

تاریخچه طراحی سایت

تیم برنرزلی، مخترع وب، با راه‌اندازی اولین وب‌سایت در سال ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازنده وب در تاریخ به ثبت رساند. درنخستین وب‌سایت، از ابرمتن و ارتباط برای ارسال ایمیل (پست الکترونیک) استفاده شده بود. در این سایت ساده متنی هیچ‌گونه گرافیک، تصویر و حتی رنگ‌‌بندی به کار نرفته و هنوز هم در دسترس است. اما امروزه با پیشرفت و افزایش زبان‌های برنامه‌نویسی روز به روز درحال پیشرفت و گسترش می‌باشد تا جایی که امروزه در طراحی سایت از هوش مصنوعی استفاده می‌شود و این پیشرفت متوقف نشده و روزبه‌روز زبان‌های برنامه‌نویسی زیادی درحال ورود به بازار هستند از جمله زبان‌های نوظهور و کاربردی میتوان به زبان برنامه‌نویسی دارت اشاره کرد که در آن از فریموورک فلاتر استفاده می‌شود و خروجی آن طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن اندروید و حتی اپلیکیشن ios می‌باشد.

نگاهی به مراحل طراحی سایت

دات وب برای طراحی سایت حرفه‌ای از مراحلی گام به گام پیروی می‌کند تا ضمن خلق محصولی ارزشمند، مشتریان را به طور واضح و بدون هیچ مخفی کاری در جریان روند پیشرفت پروژه قرار دهد. این پروسه در هشت مرحله تعریف شده و در هر مرحله شمایی کلی از فعالیت‌های تیم دات وب را تشریح کردیم. این مراحل برای طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی مشابه است.
تمام مراحل و گام‌های طراحی سایت دارای ضرورت و اهمیت ویژه‌ای هستند و بی اهمیتی به هریک از آنها موجب به سرانجام نرسیدن پروژه می‌شود. رد شدن از هر یک از این مراحل موجب پیش نرفتن کار در مرحله‌ی بعد می‌شود.

نیازسنجی و برنامه‌ریزی ساخت سایت

اولین و مهم‌ترین گام که میتوان گفت پایه‌ی طراحی سایت است، دریافت اطلاعات و نیازمندی‌های پروژه است. این است که سایت قرار است چه امکاناتی ارائه کند و چه نیازهایی از کاربر را برطرف سازد و یا حتی می‌تواند چه امکانات اضافی نسبت به سایر رقبا داشته باشد. اطلاعات مذکور به همراه درخواست‌های مشتری، در قالب یک پروپوزال مستند شده و به تایید طرفین میرسد. دات وب بر اساس پروپوزال دقیقی که تهیه می‌شود، روند طراحی سایت را آغاز کرده و پیش میبرد. البته این را هم باید بگوییم که در دات وب مرحله نیازسنجی و مشاوره کاملا رایگان است و مشمول هیچ هزینه‌ای نمی‌شود.

تحقیق و بررسی محتوا

بعد از نیازسنجی و دریافت درخواست‌های کارفرما به‌صورت کتبی، تیم فنی به بررسی و تحلیل محتوای گردآوری شده پرداخته و بهترین راه را جهت ارائه آن‌ها در سایت پیشنهاد میکند. این محتوا میتواند شامل متن، تصاویر، لوگوی تجاری، اطلاعات تماس، متن درباره ما، لیست و نمونه محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و… باشد. مدیر پروژه مربوطه در دات وب، ایده‌ها و نتایج آنالیز را با کارفرما در میان می‌گذارد و در صورت تایید طرفین، اجرای طرح اولیه به تیم طراحی سپرده خواهد شد. در واقع پس از سپری کردن این دو مرحله کار طراحی گرافیکی آغاز شده و سپس وارد مرحله بعد می‌شویم که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

طرح اولیه wireframe

طرح گرافیکی اولیه سایت یا اسکچ نخستین مرحله از روند طراحی وب‌سایت است. در این گام از تمامی صفحات سایت مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، بلاگ و کلیه بخش‌های دیگر وب‌سایت، طراحی اولیه‌ای صورت گرفته و آنچه قرار است کاربر ببیند به تصویر کشیده می‌شود. سپس مدیر پروژه و کافرما روی این نمونه‌ها به توافق رسیده و مرحله اصلی طراحی آغاز می‌شود. همچنین طراحی گرافیکی سایت تا هنگام تایید کارفرما متوقف نمی‌شود و به میزان نیاز اتودهای گرافیکی زده می‌شود.

طراحی سایت

طراحی قالب اصلی سایت

تیم طراحی دات وب با توجه به طرح اولیه اقدام به دیزاین صفحات مختلف سایت کرده و تمام ملاک‌های طراحی ایده آل را رعایت میکند. رنگ سازمانی و لوگو نقش مهمی در طراحی سایت دارند. در دات وب با توجه به حضور تیم متخصص در حوزه طراحی سعی می‌شود محیط وب‌سایت شما منطبق بر زمینه کاری تجارتتان باشد تا کاربر با کسب‌وکاری یکپارچه و منظم مواجه شود. کارفرما می‌تواند تا 30 درصد تغییرات نسبت به طرح اولیه که به تایید طرفین رسیده بود را درخواست کند. تمامی عناصر گرافیکی و بصری نیز قبل از پیاده‌سازی به تایید کارفرما میرسد. بعد از گذراندن این مرحله دیگر امکان تغییر وجود ندارد چرا که از مرحله بعد کدنویسی سایت آغاز شده و امکان بازگشت به مرحله قبل وجود ندارد پس در این دو مرحله باید دقت بسیار زیادی کرد.

کدنویسی سایت

تیم فنی و برنامه نویسان دات وب که همگی از اساتید مجتمع فنی تهران هستند، آماده است تا طرح نهایی را دریافت کرده و بر اساس آن روند برنامه نویسی را آغاز کند. کدهای یک سایت حکم اسکلت‌بندی یک ساختمان را دارد؛ لذا تمام توجه و دقت خود را در انجام بهترین و بهینه‌ترین کدنویسی انجام داده و آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای دنیای وب را در آن دخیل میکنیم چرا که درصورت بروز نبودن و یا بهینه نبودن کدها، سئو سایت به مشکل برمیخورد. ما در دات وب از ترکیب HTML، CSS، JQuery و Java script برای انجام کدنویسی استاتیک و آنچه که کاربر می‌بیند و یا با آن تعامل دارد (یا همان بخش فرانت اند سایت) استفاده میکنیم. توجه اصولی و دقت بالای دات وب به کاربرپسند بودن UI و فراهم شدن بهترین UX باعث شده تا خروجی وب‌سایت همواره در بروزترین و بهینه‌ترین حالت ممکن  و همچنین با توجه به زمینه تجارتتان کاربرپسند و متناسب با ذائقه  مشتریان شما باشد.

همچنین برنامه‌نویسی سمت سرور یا داینامیک و یا همان قسمت بک اند وب‌سایت به زبان PHP انجام میشود. دات وب به هیچ عنوان در طراحی سایت از پلاگین یا قالب‌های آماده استفاده نکرده و تمام کدها از صفر توسط تیم فنی نوشته میشود چرا که در صورت کپی کردن کدها در کارکرد سایت اختلال بوجود می‌آید. همین امر موجب تسلط کامل دات وب  به تک تک خطوط برنامه‌نویسی سایت شده و چنانچه خطایی در سیستم رخ دهد، به سرعت قادر به شناسایی و رفع آن خواهیم بود. سرعت سایت و بازدهی مناسب آن نیز جزو مهم‌ترین مسائلی است که در کدنویسی آن را مد نظر قرار می‌دهیم.

ورود اطلاعات اولیه سایت

پس از اتمام کدنویسی، مرحله دیتاگذاری اولیه آغاز می‌شود. در واقع در این گام ما سایت را تا حدودی آب بندی کرده و شما را با یک خروجی کاملا خام تنها نخواهیم گذاشت. همچنین در مرحله ورود دیتا ممکن است برخی باگ‌های سیستم شناسایی و توسط دات وب اصلاح شود. از همین رو تیم ما برای راحتی کار کارفرماها دو ماه پشتیبانی رایگان درنظر گرفته‌است که مشکلی در سایت وجود نداشته باشد.

تست و بازنگری سایت

در مرحله‌ی بازنگری و تست، یک فضای هاست نمونه تهیه شده و سایت به طور کامل در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد تا به عنوان یک مدیر و یک کاربر با آن کار کند و تمام نظرات خود را به دات وب منتقل کند. ممکن است کارفرما در این گام نیاز به اعمال تغییراتی جدید در سایت احساس کند، با توجه به اینکه تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی قبلا به تایید کارفرما رسیده است چنانچه به تشخیص تیم فنی این تغییرات بیش از 20درصد باشد، فاکتور جداگانه‌ای برای اعمال درخواست مورد نظر صادر خواهد شد. و در غیر اینصورت انجام تمامی تغییرات به‌صورت رایگان می‌باشد.

تحویل و آموزش کار با پنل سایت

طراحی سایت

حال نوبت به انتقال دانش از دات وب به کارفرما می‌رسد. پس از اتمام مراحل طراحی سایت، یک جلسه 3 ساعته متشکل از مدرس دات وب و حداکثر 2 نفر از نمایندگان پروژه برگزار خواهدشد. در این جلسه تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن‌ها توضیح داده شده و تمام سوالات پاسخ داده می‌شود. گفتنی است این آموزش فیلم برداری (Screen Record) شده و فایل نهایی در قالب DVD یا کپی روی Flash memory ارائه خواهد شد؛ تا کارفرما در صورت نیاز این فیلم را در اختیار ادمین شخصی خودش بگذارد.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

سپس یک هفته به کارفرما فرصت داده می‌شود تا آموخته‌های خود را روی یک فضای آزمایشی با سایت تمرین کند. همچنین امکان انتقال اطلاعات اصلی روی سایت نمونه وجود دارد. پس از اتمام کار و تایید کارفرما، طی یک دوره یک هفته‌ای سایت به‌طور کامل روی دامنه اصلی اجرا شده و پذیرای بازدیدکنندگان میشود و بدین ترتیب شما می‌توانید یک طراحی سایت موفق و متناسب با سلایق خودتان داشته باشید. در پروژه‌های طراحی سایت دات وب ما هرگز کیفیت را فدای سرعت نمی‌کنیم و به همین دلیل تمامی مشتریان ما با دلگرمی کامل طراحی سایت شرکت‌ها و تجارت‌های جدیدشان را به ما میسپارند.

طراحی سایت

اگر شما می‌خواهید یک وب‌سایت قدرتمند و کارآمد ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید و با رقبای خود در رقابت باشید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی سایت و سئو سایت را رعایت کنید. چرا که بی‌توجهی به هریک از این موارد، موجب نرسیدن به target شما میشود. طراحی سایت، استفاده از سئو و تکنیک‌های آن در وب‌سایت نیاز به دانش ویژه‌ای دارد از این‌رو بهتر است طراحی وب‌سایت، افزایش رتبه و بهینه‌سازی آن را به یک تیم متخصص بسپارید ما در دات وب با تشکیل یک تیم جوان و خلاق در بخش طراحی و نیازسنجی و همچنین یک تیم با تجربه در بخش اجرایی از ابتدا تا پایان با شما هستیم. ما تلفیق جوانی و تجربه هستیم.

هزینه طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای می‌تواند خدمات طراحی سایت با موضوعات مختلف برای انواع سازمان یا شرکت‌های دیگر ارائه ‌دهد و باید در تمام زمینه‌های تجاری آماده ارائه خدمات باشد از جمله تمامی زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک زیرا همان‌طور که می‌دانید طراحی سایت اولین مرحله ورود به تجارت آنلاین است و شما پس از ورود به تجارت آنلاین برای موفقیت، نیاز به تیم‌های زیادی دارید تا به موفقیت صددرصدی برسید در دات وب ما با داشتن تمامی تیم‌ها این اطمینان خاطر را به شما می‌دهیم که از ابتدای ورود و تا رسیدن به هدف خود از تجارت آنلاین در کنار شما هستیم.

برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت معمولا شما قبل از هر چیز در اینترنت جست‌وجو می‌کنید تا گوگل با رعایت قوانین که هر کدام از این شرکت‌ها رعایت کردن می‌توانند رتبه‌بندی شوند. شما برای یافتن بهترین محتوا یا خدمت فقط در صفحه اول یا حتی اولین نتیجه به دنبال آن می‌گردید به همین دلیل شرکت‌های طراحی سایت برای ارائه خدمات خود به مشتریان باید تلاش کنند طبق استاندارد گوگل رتبه سایت خود را بالا ببرند و هرچقدر نمونه کارهای بهتری تولید شده باشد، همچنین خلاقیت و ظریف‌کاری در پروژه‌های طراحی سایت دیده شود، از دید مشتری این شرکت در کار خود حرفه‌ای‌تر است.

برای آشنایی با بهترین شرکت طراحی سایت باید به سابقه فعالیت و تعداد نمونه‌کارهای آن، همچنین خلاقیت نیروی جوان آن و همچنین تجربه همکاری آنها توجه کنید. بعد از انتخاب شرکت طراحی سایت شما حتما باید از تمام هزینه‌های قابل پرداخت مطلع شوید. اگر جزییات بیشتری از سایت خود را به شرکت بدهید، آنگاه درک درستی از سایت شما دارند یا همان مرحله نیازسنجی کامل انجام میشود؛ درنتیجه هزینه پرداختی شما به واقعیت نزدیک‌تر است. به این نکته توجه کنید که ممکن است موارد درخواستی شما برای هر قسمت از سایت هزینه را افزایش یا کاهش دهد پس برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی سایت با مشاوران ما به‌صورت رایگان در ارتباط باشید.

قبل از تصمیم به انتخاب شرکت طراحی سایت هدف خود را از راه اندازی سایت مشخص کنید تا بتوانید بسته به معیارهایی که دارید، بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید.

شرکت دات وب با سابقه درخشان  و با داشتن تیمی متعهد در زمینه طراحی سایت و سئو آن می‌تواند کمک بسزایی در این زمینه به شما و کسب‌و‌کارتان ارائه دهد.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

طراحی وب سایت

امروزه بسیاری از کسب‌وکارها فعالیت خود را بیشتر از طریق فضای مجازی و اینترنتی انجام می‌دهند. با افزایش تنوع در کسب و کارها و همچنین افزایش حضور مشتریان در فضای اینترنت، فضای رقابتی میان آن‌ها، نسبت به سال‌های گذشته بیشتر شده‌است. آن‌ها برای رسیدن به مخاطب بیشتر و افزایش کاربران نیاز به کانال‌های تبلیغاتی مختلف دارند و میتوان گفت دیگر فضای رقابتی سنتی وجود ندارد. طراحی سایت یکی از بهینه‌ترین و اصلی‌ترین راهکارها برای رسیدن به موفقیت در کسب‌وکار و بهتر دیده شدن است؛ چرا که در چند سال اخیر استفاده و سرچ در گوگل بیشتر از سال‌های پیشین شده‌است و مردم بیشتر نیاز خود را از سرچ در گوگل و پیدا کردن شما در صفحه اول گوگل رفع میکنند. اگر در هر زمینه‌ای فعالیت دارید، برای اینکه بتوانید خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید، نیاز به طراحی سایت خواهید داشت با طراحی سایت درست و بهینه شده می‌توانید به اهداف خودتان برسید. با فعالیت موثر در فضای مجازی و عرصه دیجیتال و اینترنت و توجه به نکات اولیه برای طراحی وب سایت یا طراحی اپلیکیشن می‌توانید در کسب‌وکار خود موفق شوید. در ادامه به بررسی اهمیت طراحی سایت و تاثیر آن بر کسب‌وکارها می‌پردازیم.

انواع طراحی سایت

طراحی سایت اینترنتی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از خود بپرسید چرا با وجود رسانه‌های اجتماعی مختلف و پرطرفدار، نیاز است برای کسب‌وکار خود طراحی سایت اختصاصی داشته باشید؟ در واقع، داشتن سایت اختصاصی تنها راه ورود کاربران و دیده شدن نیست بلکه بهترین و موثرترین راه موفقیت در زمینه کسب‌وکار است؛ اما فعالیت نداشتن در سایر فضاها یک اشتباه بزرگ حساب میشود. این فعالیت‌ها باید در کنار سایت شما باشد چرا که طراحی سایت، خود نیز یک اعتبار برای فعالیت شما حساب می‌شود. شما می‌توانید در سایر رسانه‌های اجتماعی، فعالیت مستمر و مفیدی داشته باشید اما فعالیت در صفحات و شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار به اندازه وجود طراحی وب‌سایت اختصاصی و بهینه برای کسب‌وکار شما موثر نیستند. طراحی وب‌سایت حرفه‌ای و صفحات موجود در شبکه‌های اجتماعی مکمل یکدیگر هستند نه جایگزین یکدیگر، پس اگر در هر فضایی فعالیت دارید زودتر برای تجارت خود کار طراحی سایت را شروع کنید. شما برای فعالیت در صفحات رسانه‌های اجتماعی به دلیل قالب‌های از پیش تعیین شده، نیاز به سازگاری با آن‌ها دارید؛ در صورتی که در طراحی وب‌سایت شما می‌توانید بر روی جزییات سایت خود نظارت کامل داشته‌باشید و تمام موارد مورد نیاز خود را طبق سلیقه و نظر شخصی خود طراحی کنید. چنانچه در ذهن خود برنامه برندسازی را دارید این ویژگی از طراحی وب سایت بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشید. ما در دات وب برای برندسازی شما از طریق طراحی سایت هم اندیشیده‌ایم و تیمی متخصص در این رابطه تشکیل داده‌ایم.

طراحی سایت تهران

روزانه هزاران سایت در دنیا و صدها سایت در ایران راه‌اندازی می‌شوند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم رقیب کسب‌وکار شما محسوب می‌شوند در طراحی سایت خود دقت بسیار بالایی باید داشته‌باشید چرا که این رقابت، یک رقابت بی‌حد و مرز می‌باشد. در این میان، رسیدن به جایگاه مناسب و همیشگی موفقیتی است که به راحتی و با مدت زمان کم محقق نمی‌شود؛ اما با انجام اصول و قواعد خاص، توسط متخصصان طراحی وب‌سایت امکان رسیدن به آن وجود دارد. رسیدن به این مهم فقط با صبر امکان پذیر است و نباید در آن هیچگونه عجله و تندروی کرد. متخصصان طراح سایت‌های حرفه‌ای با شناخت جامع از فضای موجود، کسب‌وکار شما را بررسی می‌کنند و سایت را مطابق نیاز و سلیقه شما طراحی و راه اندازی خواهندکرد. طراحی سایت همواره در قالب و چهارچوبی مشخص انجام می‌شود. رعایت اصول اولیه و استانداردهای لازم در طراحی وب‌سایت و توجه به فناوری‌های روز دنیا در روند رشد کسب‌وکارها تاثیر فراوانی دارد و میتوان گفت طراحی سایت میتواند یک تحول بزرگ در کسب و کار شما باشد. با انتخاب هوشمندانه شرکت طراحی سایت می‌توانید علاوه بر معرفی خود، کسب‌وکارتان را در فضای مجازی رونق بخشید و از رقبای خود پیشی بگیرید. از این رو توصیه می‌شود برای طراحی وب‌سایت با کارشناسان و متخصصان باتجربه و همچنین خلاق در این زمینه همکاری داشته باشید.

طراحی وب‌سایت

طراحی وب‌سایت مهمترین گام برای ورود به دنیای پر رقابت کسب‌وکارهای اینترنتی است که اصلا نباید از آن به سادگی گذر کنید. طراحی سایت‌های مختلف به کمک هنر و خلاقیت، دانش فنی و برخورداری از عناصر دیداری و چیدمان مهندسی این موارد در کنار هم انجام می‌شود. زمانی که طراحی وب سایت براساس اصول و قواعد خاص انجام شود، مخاطب و کاربران بیشتری را به خود جذب می‌کند. امروزه طراحی سایت به یکی از اولویت‌های اصلی شرکت‌ها و مجموعه‌های فعال در فضای مجازی تبدیل شده است؛ پس هرچه بیشتر زمان را از دست دهید در واقع از این رقابت عقب افتادید. بسیاری از مدیران و صاحبان مشاغل از افزایش تعداد کاربران اینترنت خبر دارند و می‌دانند که طراحی و سئو سایت چه تاثیری در کسب‌وکار آن‌ها خواهد داشت. از این رو به دنبال جذب مخاطب بیشتر از طریق سایت کسب‌وکار خود هستند. دات وب برای افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی ندارند تیمی تشکیل داده تا با مشاوره و کارشناسی رایگان کسب‌وکارشان بهترین راهکار را در فضای اینترنت به آن‌ها بدهد. در ادامه می‌خواهیم به بررسی طراحی وب‌سایت با تمام امکانات و خدمات آن بپردازیم.‌

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

طراحی وب‌سایت با تمام امکانات

در حال حاضر طراحی وب‌سایت اختصاصی با تمام امکانات، یک چالش بزرگ به شمار می‌رود. بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت با دانش فنی و خلاقیت منحصر به فرد طراحان توانسته‌اند، سایت‌های مختلفی را طراحی کنند که در نگاه مخاطب ماندگار باشد و به عنوان یک اثر خاص از آن‌ها یاد شود و همچنین موجب افزایش فروش و وفاداری مشتریان نیز شده‌است. همانطور که می‌دانید دلیل اصلی موفقیت در طراحی سایت، میزان حضور و تعامل کاربر است. چنانچه طراحی وب‌سایت با تمام امکانات طبق اصول و قواعد درست انجام شود، در نگاه کاربران ماندگار خواهدشد و از آن‌ها مخاطب همیشگی خواهدساخت. پس بهتر است برای طراحی سایت کسب‌وکار خود از طراحان و مختصصان باتجربه در این زمینه کمک بگیرید تا طراحی وب‌سایت شما با موفقیت انجام شود چرا که بسیاری از کسب‌وکارها و مدیران برای پرداخت کمتر هزینه طراحی سایت در اصل یک هزینه بیهوده میکنند و نمی‌توانند به سوددهی مدنظر خود برسند.

طراحی سایت

خدمات طراحی وب سایت

  • در دنیای امروز اگر در هر کسب‌وکار یا فعالیت اقتصادی یا تجاری، خلاقیت و تمایز با سایر رقبا وجود نداشته باشد، مسیر رسیدن به هدف مورد نظر سخت و دشوار خواهد شد و تقریبا میتوان گفت موفقیت در آن کسب و کار غیرممکن است. طراحی سایت حرفه‌ای و اختصاصی می‌تواند اولین و موثرترین گام برای کسب موفقیت شما در کسب‌وکار باشد چرا که میتواند شمارا از سایر رقبا که به فکر طراحی سایت نیستند و هنوز در فضای سنتی به سر می‌برند جلو بیندازد. شرکت‌های طراحی سایت، همیشه بهترین خدمات طراحی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. از مهمترین خدمات طراحی سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  •  

تولید محتوا 

سئو سایت 

به‌روز رسانی و پشتیبانی سایت

انجام طراحی سایت

سایت‌ها معمولا براساس نوع طراحی و کاربردی به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. برای انجام طراحی سایت اصولی مراحل مشخصی وجود دارد. در مرحله نخست، ابتدا جلسه‌ای ترجیحا حضوری برگزار می‌گردد و کارفرما تمام نیازهای خود را به شرکت طراحی سایت اعلام می‌کند که همان مرحله نیازسنجی می‌باشد که پایه‌ی شروع پروژه است و یکی از مهمترین مراحل می‌باشد. پس از آن شرکت طراحی سایت با تحقیق و بررسی‌های لازم در زمینه‌ی کاری کارفرما، دید کلی از نیازهای اصلی آن به دست می‌آورد. در مرحله دوم از انجام طراحی سایت، نقشه‌ای کلی از سایت طراحی می‌شود و در این مرحله ساختار اصلی سایت و نوع چیدمان هر بخش از سایت مشخص خواهد شد که این چیدمان با توجه به سلیقه و زمینه‌ی کاری کارفرما صورت میگیرد. پس از توافق‌های اولیه در مورد نقشه ساختار سایت، نوبت به توافق در مورد عناصر و المان‌های بصری می‌رسد. رنگ و طرح گرافیکی و نوع قالب سایت با توافق با کارفرما انتخاب و در مرحله نهایی، طراحان و برنامه‌نویسان، ساختار تاییدشده از سوی کارفرما را به یک سایت استاندارد تبدیل خواهدکرد. توضیحی کلی درباره‌ی مراحل طراحی سایت داده‌شد. برای اطلاعات دقیق‌تر به بالای صفحه مراجعه کنید. در صورت نیاز می‌توانید به‌صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مراحل انجام طراحی سایت

امروزه، انجام طراحی سایت به یکی از مهمترین و ضروری‌ترین موضوعات کسب‌وکارهایی که تمایل به خروج از فضای سنتی و ورود به عرصه دیجیتال را دارند، تبدیل شده است. در حقیقت، پس از آن که برای اولین بار آمازون، فروش کتاب را در بستر اینترنت آغاز کرد، بسیاری از کسب‌وکارها به این مسئله پی بردند که می‌توانند در هر کسب‌وکاری که هستند از طریق فضای مجازی به فروش و درآمد خود کمک کنند. با این وجود جای تعجب نیست که تقاضا برای انجام طراحی سایت روزبه‌روز افزایش پیدا کند. چرا که مزایای فراوان در این فضا برای انواع کسب‌وکارهای مختلف نهفته است که می‌توانند با صرف هزینه‌ای مشخص سود بالایی را به دست آورند و این سود، همیشگی و ماندگار است. این روزها انجام طراحی وب‌سایت سروصدای زیادی را به پا کرده‌است و مدیران و صاحبان مشاغل را به دنبال تیم ماهر برای انجام طراحی وب‌سایت با هدف مشخص و بهینه واداشته است. در ادامه قصد داریم بیشتر در مورد این موضوع و اهمیت آن در کسب‌وکارها بپردازیم.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

بهترین شرکت طراحی سایت

مهمترین سوالی که اکثر افراد در ذهن خود دارند این است که چگونه بهترین شرکت طراحی سایت برای انجام طراحی سایت را انتخاب کنیم؟ برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، لازم است به دو نکته توجه داشته‌باشید. اولین و مهمترین نکته، مشخص کردن هدف خود از طراحی سایت و شناخت نیاز و امکاناتی است که احتیاج دارید. قبل از اینکه بخواهید شرکتی را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید، حتما مشخص کنید که از سایت خود چه می‌خواهید و قصد پیاده‌سازی چه برنامه‌ای را دارید که این اطلاعات را بتوانید در اختیار شرکت طراحی سایت قرار بدهید و شرکت این اطلاعات را در اختیار تیم کارشناسی قرار بدهد تا نیاز نهایی شما مشخص شود. توجه داشته باشید که برندسازی قبل از انجام طراحی سایت صورت می‌گیرد و زمانی که ویژگی‌های برند برای تیم طراحی سایت مشخص باشد، احتمال موفقیت و کسب نتیجه دلخواه بیشتر خواهدشد. تیم دات وب به همین دلیل تیم برندسازی را نیز تشکیل داده‌است تا بتواند صفر تا صد کسب‌وکار شما را با افتخار در اختیار گیرد و از ابتدا تا انتها با شما باشد. پس از مشخص نمودن هدف خود، نوبت به جستوجو و بررسی شرکت‌های طراحی سایت می‌رسد. 

قبل از هر چیزی بهتر است ابتدا  نمونه‌کارهای شرکت طراحی سایت را بررسی کنید تا دید مناسبی از سبک کار شرکت به دست آورید. نکته مهم دیگر در انتخاب شرکت طراحی سایت، نوع پذیرش سفارش طراحی سایت و رفتار آنهاست. روند اصولی به این صورت است که ابتدا شرکت برای انجام طراحی سایت شما، هدف از طراحی سایت، نیازها و امکانات مورد نطر شما را می‌سنجد و پیشنهادهای خود را برای شما مطرح می‌کند و پس از توافق اولیه و رسیدن به جمع‌بندی کلی، میزان هزینه و زمان تحویل سایت را ارائه می‌دهد. انجام طراحی سایت بدون طی کردن این مراحل کاملا غیرحرفه‌ای است و قطعا به نارضایتی و نتیجه نامطلوب ختم خواهد شد؛ همچنین موضوع مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه همکاری‌های صورت گرفته از طرف شرکت طراحی سایت می‌باشد.

طراحی سایت

ساخت سایت

چرا تصمیم به ساخت سایت گرفته‌اید؟ آیا به دنبال اتفاق خاص و پیشرفت در کسب و کار خود هستید؟ می‌خواهید نوع کسب‌وکار خودتان را به تعداد بیشتری از افراد معرفی کنید؟ خودتان به نتیجه ساخت سایت رسیده‌اید یا به پیشنهاد دیگران، تصمیم به طراحی و راه اندازی سایت گرفته‌اید؟ چنانچه تصمیم قطعی در مورد طراحی سایت گرفته‌اید ما به شما کمک خواهیم کرد که در این راه به هدف خود برسید و در کسب‌وکار خود موفق شوید. چرا که ساخت و طراحی سایت فواید بسیاری برای شما و نوع کسب‌وکارتان دارد. در ادامه بیشتر به موضوع فرایند طراحی و مراحل ساخت و راه اندازی سایت می‌پردازیم، حتی اگر ذهنیت خاصی از طراحی و پیچیدگی‌های سایت نداشته باشید می‌توانید به راحتی در جریان این ماجرا قرار بگیرید.

طراحی سایت شرکتی و برتری نسبت به رقبا

امروزه شرکت‌های زیادی دارای وب‌سایت بوده و فعالیت‌های زیاد و حضور پررنگی در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می‌شود که مشتریان باالقوه خود را از دست بدهید و از دست دادن این مشتریان به معنی عقب افتادن در بازار رقابت می‌باشد. برخی از شرکت‌ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب‌سایت خود ارائه می‌دهند و این خود نیز یک نوع جذب مشتری می‌باشد. علاوه بر آن، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب‌سایت خود انجام می‌دهند. بنابراین به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت، علاوه بر این شما با این کار راحتی بیشتری برای مشتری خود ایجاد کرده‌اید. طراحی سایت باید به گونه‌ای باشد که ارتباط درست بین مشتریان باالقوه و کسب‌وکار خود تعامل ایجاد نماید. 

طراحی سایت فروشگاهی

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با سایت‌ها و شرکت‌های رقیب است، حتما طراحی سایت اختصاصی فروشگاه اینترنتی لازمه موفقیت فروشگاه آنلاین کسب‌وکار شماست چرا که هم برای مشتری و هم برای شما کار بسیار راحت‌تر و دقیق‌تر شده‌است. مسلم است چنین نیازی را نمیتوان به هیچ وجه با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه‌سازهای آنلاین تامین کرد، چرا که طراحی بصری وب‌سایت شما در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی‌تان و با نیم نگاهی به فروشگاه‌های اینترنتی موفق بازار، طراحی می‌شود و همچنین اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می‌پذیرد. علاوه بر اینها در آینده پیاده‌سازی امکانات خاص در جهت رسیدن به فروش بیشتر با طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی قابلیت توسعه بالاتری خواهدداشت.‎ پس کیفیت را فدای مقدار هزینه‌ی کمتر طراحی سایت نکنید؛ چرا که این طراحی سایت برای شما حکم یک اعتبار را دارد و همچنین موجب افزایش فروش شما می‌شود.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

دات وب با دارا بودن یک تیم خلاق و جوان و همچنین با تجربه در طراحی سایت می‌تواند کمک شایانی به کسب و کار شما بکند 

هزینه طراحی سایت با توجه به نیاز و خواسته شما توسط کارشناسان دات وب مشخص می شود 

error: