طراحی سایت گردشگری  توریستی

با گسترش شبکه‌های اجتماعی هر روز بر تعداد افرادی که تجربیات سفر خود را با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند افزوده می‌شود و بدین ترتیب افراد بیشتری ترغیب می‌شوند که سفر به مکان‌های جدید را تجربه کنند.

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

با گسترش شبکه‌های اجتماعی هر روز بر تعداد افرادی که تجربیات سفر خود را با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند افزوده می‌شود و بدین ترتیب افراد بیشتری ترغیب می‌شوند که سفر به مکان‌های جدید را تجربه کنند. این یک اقدام کوچک ولی مهم برای توسعه صنعت توریسم می‌باشد. این روزها صنعت توریسم را برای کمک به اقتصاد ایران نیاز به توسعه گسترده‌ای دارد البته که این صنعت روزبه روز روبه گسترش و پیشرفت میباشد.


برای رشد و پیشرفت توریسم در ایران نیاز به حمایت‌های رسمی و غیررسمی بیشتری است .شرکت دات وب در راستای حمایت از این هدف مهم اقداماتی را درحوزه طراحی وب سایت انجام داده است اما هدف بدون برنامه‌ریزی رویایی بیش نیست پس قبل از این طراحی سایت باید باتیم تجارت الکترونیک دات وب هم ارتباطی را داشته باشید چرا که دات وب تمامی دغدغه های مشتریان را در نظر گرفته و با داشتن تیمی کامل و متعهد در خدمت شما میباشد. یکی از اقدامات مهمی که فرآیند آمادگی برای سفر را تسریع می‌کند و کمک قابل توجهی به گردشگران داخلی و خارجی می‌کند طراحی سایت گردشگری و توریستی می‌باشد. بسیاری از توریست‌ها برای پیدا کردن یک پایگاه منسجم که خدمات تور گردشگری را ارائه کند در اینترنت جستجو می‌کنند. بنابراین طراحی سایت تور یک اقدام مهم برای هر آژانس مسافرتی می‌باشد و برای تمام آژانس ها امری ضروریست .

ویژگی طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگری

  • برای کاربرانی که به دنبال تور مورد نظر خود وارد یک سایت مسافرتی می‌‌شوند بخش جستجوی پیشرفته سایت یک بخش مهم در طراحی سایت گردشگری می‌باشد. قسمت جستجوی پیشرفته با فیلترکردن آیتم‌های جستجو نتایج مناسب‌تری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و کاربر شما هرچقدر راحتتر بتواند اینکار را انجام دهد موجب افزایش وفاداری مشتری به شما میشود.
  •  
  • از آنجایی که بسیاری از گردشگران فعالیت‌های آنلاین خود را با استفاده از موبایل هوشمند و تبلت انجام می‌‌دهند بنابراین طراحی سایت گردشگری باید به صورت ریسپانسیو باشد تا در انواع نمایشگرها با سایز مختلف دچار به هم‌ریختگی نشود و چیدمان صفحه نیازی به اسکرول عمودی و افقی نداشته باشد چرا که اگر همچین اتفاقی بیفتد با توجه به رقابت بالا کاربران به سرعت وارد سایت رقیب شده و شما کاربران خود را به سرعت از دست میدهید.
  •  
  • دسته‌ای از کاربران سایت سوالات خود را در قسمت نظرات مطرح می‌کنند و دسته‌ای دیگر از کاربران علاقمندند که تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند . بنابراین بخش نظرات سایت گردشگری یک بخش مهم برای تعامل کاربران با سایت شما می‌باشد در اصل میتوان گفت این تعامل خود  نیز یک روش بازاریابی میباشد.
  • و خیلی ویژگی های دیگر که برای مطلع شدن از آنها میتوانید با کارشناسان ما بصورت رایگان در ارتباط باشید
طراحی سایت گردشگری

معرفی امکانات سایت مسافرتی

از امکاناتی که سایت مسافرتی باید در اختیار مسافران قرار دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بد نیست بدانید بسیاری از کاربران سایت شما قبل از آنکه تصمیم قطعی برای سفر داشته باشند به سایت شما رجوع می‌کنند. در این جستجو آنها قیمت‌ها را مقایسه می‌کنند، در وبلاگ گردشگری به دنبال خواندن سفرنامه‌ها و روایتی از تجربه سایر گردشگران می‌گردند و به دیدن عکس‌ها و ویدئوهای سایت‌های گردشگری می‌پردازند و در انتها وقتی به این نتیجه رسیدند که کدام انتخاب مناسب‌تر است به سراغ سایت آژانس هواپیمایی شما می‌آیند. بنابراین شما در یک کمک فکری بزرگ سهیم هستید و اگر این کمک فکری برای مخاطب جذاب شود شما در این رقابت پیروز شده اید و کاربر سایت را به مشتری خودتون تبدیل کرده اید.
  • نکته جالب این است که جمعی از گردشگران ایرانی بر اساس همین تجربیات شخصی خودشان از سفر به نقاط مختلف ایران و دنیا به دنبال چاپ کتابی تحت عنوان دفتر سفر هستند. دفتر سفر بخشی از یک پروژه توریستی تحت عنوان فم‌تریپ می‌باشد که با هدف ارتقا صنعت توریسم شروع به کار کرده است.  فم‌تریپ به سفرهایی گفته می‌شود که برای آشنا شدن یک گروه گردشگر هدفمند با یک مقصد توریستی مشخص برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود که این کار به طرز عجیبی درحال گسترش بین مردم است.

سئو سایت گردشگری

راه های کسب در آمد از طریق سایت آژانس مسافرتی

معمولا سایت های گردشگری خواه یا ناخواه بعد از مدتی بازدید کنندگان زیادی پیدا می کند. پس شرایط تا حد قابل قبولی برای کسب درآمد ازاین گونه سایت ها فراهم می شود و به سود رسیدن این سایت ها به نسبت سایر سایت ها زمان کمتری میبرد. شما میتوانید هر کاری که می خواهید را برای به درآمد رسیدن در سایت های گردشگری انجام دهید . کارهایی که می توان در این سایت ها انجام داد عبارتند از  طراحی سایت فروشگاهی برای فروش محصولات، در این سایت ها انجام می نهند که فروش بسیار خوبی هم دارد مثل بلیط  های هواپیما ،قطار و اتوبوس یا ارائه اطلاعات جامع در مورد شهر های مختلف هر کشور با جزئیات کامل البته که سئو سایت گردشگری بسیار مهم است بدلیل وجود رقابت بسیار زیاد در این زمینه باید به سئو سایت گردشگری توجه زیادی کرد.

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری سلامت

با توجه به گستردگی خدمات درمانی در ایران ، طراحی وب سایت گردشگری سلامت می تواند فرصت را برای جذب بیماران خارجی برای درمان در بیمارستان های با کیفیت ایرانی است. طبق آمار به دست آمده ، توریست هایی که از کشور های عراقی و آذربایجان برای درمان به ایران می آیند ، بالاترین میزان تورست و گردشگر را به خود اختصاص داده اند.  با طراحی سایت گردشگری سلامت تلفیقی از طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت آژانس مسافرتی است می توان با یک تیر ، دو نشان زد و همچنین درآمد این نوع سایت ها اکثرا به صورت دلاری میباشد . به عبارت دیگر بیمارانی که برای درمان به بیمارستان می آیند ، علاوه بر استفاده از خدمات درمانی و زیبایی ، خدمات اقامتی و گردشگری را نیز برای مسافران خارجی فراهم می کند و این نوع بیزنس چندین منبع درآمدی برای شما ایجاد میکند 

طراحی سایت چند زبانه

همانطور که پیش تر گفته شد ایران مقصد گردشگران بی شماری از سراسر دنیا می باشد که طبیعتا با حجم زیادی از زبان های مختلف روبرو خواهد بود که این امر ضرورت وجود سایت های چند زبانه را ملزم می سازد زیرا هتل ها و دیگر مراکز اقامتی – گردشگری برای ارائه خدمات باید بتوانند ارتباط درستی  را با مسافرین برقرار کنند، این امر حداقل وجود دو زبان زنده ی دنیا را می طلبد .همچنین مسافران خارج از کشور نیز باید بتوانند به راحتی به رزرو هتل مورد نظر خود بپردازند  بنابراین اگر سایتی دارید که فاقد این امکانات است در جذب بسیاری از مخاطبان خود ناتوان مانده اید و بهتر است هرچه سریعتر نسبت به اصلاح و تغییر آن اقدام کنید چرا که طراحی سایت دوزبانه برای هر طراحی سایت گردشگری الزامی است و شما با طراحی سایت گردشگری چندزبانه و همچنین بالا آوردن سئو سایت گردشگری خود میتوانید هیچ یک از مشتریان را از دست ندهید.

هزینه طراحی سایت گردشگری چقدر است ؟

تیم طراحی سایت دات وب سایت های خود را بر حسب نیازهای کارفرما طراحی می کند , طراحی سایت گردشگری امکانات متفاوتی می تواند داشته باشد که نسب به امکانات هزینه و زمان برآورد می شود شما برای گرفتن مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.