طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه
طراحی سایت کارخانه انتخاب بهتربن گزینه برای ربودن گوی رقابت از سایر همکاران است در واقع اگر کارخانه دارید و حتی بالاترین درآمد در حوزه فعالیتتان برای شماست باز هم نباید غفلت کنید زیرا به زودی شاهد خواهید بود که رقیبان با تبلیغات گسترده از شما پیشی گرفته اند. به طراحی سایت کارخانجات خود فکر کنید چرا که امروزه تمامی کسب و کار های از طریق طراحی سایت بیشتر تبلیغات خود را انجام میدهند و اگر شما اینکار را انجام ندهید از رقابت عقب مانده اید.

وب سایت کارخانه جات:

واحدهای صنعتی اعم از کارخانه و کارگاه،از مهم ترین مکان های شکل گیری توسعه و شکوفایی
اقتصادی هر کشوری می باشند.صرف نظر از اینکه کارخانه شما در چه حوزه ای فعالیت می نماید،
شما می توانید بامدیریت مناسب در قسمت های مختلف تولیدی، از تهیه مواد اولیه گرفته تا فروش
محصولات، کار خود را گسترده کرده و شعبه هایی را درشهرهای مختلف و حتی کشور های مختلف احداث کنید.شما برای مدیریت شعب خود و نیز معرفی و فروش محصولات نیاز به ابزاری قدرتمند و مبتنی برتکنولوژی روز دنیا دارید.ابزاری چون طراحی وب سایت ، ایجاد کانال در شبکه های اجتماعی
نظیرتلگرام و اینستاگرامو …از جمله شیوه های نوین جهت معرفی و مدیریت بازاریابی واحدهای تولیدی و صنعتی می باشند که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند و اگر شما از شیوه ها استفاده نمیکنید در اصل از رقابت عقب میمانید.

امکانات طراحی سایت کارخانه تولیدی

طراحی سایت کارخانه

• امکان ایجاد سیستم همکاری در فروش

 

• امکان خرید آنلاین محصولات

 

• امکان نمایش تمامی محصولات به همراه تمامی اطلاعات

 

• نمایش آدرس دفتر فروش و کارخانه تولید

 

• امکان پشتیبانی و مشاوره آنلاین خرید

 

• امکان ایجاد صفحه‌ای برای استخدام کارمندان در کارخانه و دفتر فروش

 

• امکان ساخت بخشی برای اخبار کارخانه

 

• امکان ساخت بخشی تحت عنوان بلاگ مخصوص اطلاع رسانی و آموزش

طراحی سیستم همکاری در فروش کارخانجات

طراحی سایت کارخانه
یکی از کار‌آمد‌ترین بخش‌های یک وب سایت مخصوص کارخانجات بخش همکاری در فروش این نوع وب سایت‌ها می‌باشد که در این سیستم همکاری در فروش هر شخص حقیقی امکان دریافت لینک مخصوص خود و شروع کسب در آمد از این طریق می‌باشد. علاوه بر این کارخانجات نیز از این طریق علاوه بر ایجاد شغلی کوچک برای افراد، باعث افزایش مشتریان خود می‌شوند و میتوانند دایره مشتریان خود را بزرگ تر کنند.
در یک کارخانه محصولات مختلفی تولید می‌شود که مدیر کارخانه به دنبال دریافت بالاترین سود از فروش محصولات خود می‌باشد بنابراین اگر به دنبال دریافت این سود باشد، در وب سایت کارخانه خود بخشی برای خرید آنلاین محصولات نیز احداث می‌کند تا علاوه بر افزایش فروش، سود بالایی نیز دریافت کند و بتواند به صورت جزئی یا کلی محصول خود را از طریق سایت و به صورت مستقیم بفروشد.

طراحی صفحه استخدام کارمندان در سایت

در حال حاضر جذب کارمند و استخدام در کارخانجات و شرکت‌ها دیگر به اندازه گذشته سخت و هزینه بر نیست و هر شرکت و کارخانه‌ای که قصد استخدام و جذب نیرو را داشته باشد کافی است که در وب سایت خود و وب سایت‌های استخدامی اطلاعیه‌ای در رابطه با جذب نیرو ارسال کند. نیرو‌های متخصص و مربوطه از طریق راه‌های ارتباطی‌ مشخص شده رزومه خود را برای کارگزینی شرکت ارسال کرده و سپس در صورت تایید کارگزینی همکاری نیرو با شرکت آغاز می‌گردد و شما میتوانید جذب نیروی خود را به سرعت از طریق طراحی سایت داشته باشید.

بخش بلاگ و اخبار

در حال حاضر وب سایت‌های کارخانجات و شرکت‌ها بخشی تحت عنوان بلاگ و اخبار را در وب سایت خود راه اندازی می‌کنند که در بخش بلاگ مقالاتی آموزشی و تحقیقاتی در موضوعات مخصوص محصولات خود مطرح می‌کنند برای مثال شرکتی که محصول رب گوجه فرنگی تولید می‌کند در بخش بلاگ خود از خواص استفاده از گوجه فرنگی و رب گوجه فرنگی مقاله‌ای در بلاگ خود منتشر می‌کند. در بخش اخبار نیز، کارخانجات اخبار‌های مختلف نظیر آخرین اطلاعیه‌های استخدامی، آخرین تغییرات در رتبه بندی کارخانجات ، افتخارات جدید کارخانه، محصولات جدید کارخانه و غیره منتشر می‌کنند که اینکار علاوه بر اینکه موجب شناختن بهتر شرکت میشود بلکه موجب افزایش رتبه سایت یا همان سئو سایت هم میشود.

صرفه‌جویی در هزینه‌های مربوط به واسطه‌ها

با راه‌اندازی امکان خرید بدون واسطه در وبسایت خود، ضمن کاهش قیمت تمام شده محصولات برای مشتریان، می‌توانید شاهد افزایش فروش خود باشید و همچنین خودتان سود بالاتری را ببرید.

پرستیژ مجموعه خود را افزایش دهید

امروزه از وب سایت‌ها به عنوان “کارت ویزیت‌های مجازی” نام برده می‌شود. شما می‌توانید آدرس وبسایت خود را در جاهای مختلفی شامل جعبه محصولات، پشت ماشین‌های متعلق به کارخانه (شامل خودروهای باربری و…)، روی کارت ویزیت، تراکت، کاتالوگ‌ها و… درج کنید تا به این وسیله کار مشتریان، مراکز پخش و همکاران خود در بازار را برای مشاهده محصولات و خدمات خود آسان‌تر کنید و بتوانید خودتان را خیلی کامل تر در ذهن مخاطب و مشتری خود هک کنید.

یک وب سایت زیبا و با جذابیت‌های بصری خوب، می‌تواند بر پرستیژ مجموعه شما تا حد زیادی بیافزاید و در نهایت باعث افزایش اعتبار شرکت شما در نزد مشتریان و همکارانتان شود البته که در این بین کیفیت طراحی سایت شما هم بسیار مهم است و اگر از کیفیت پایینی برخوردار باشد نتیجه عکس خواهد داشت.

طراحی یک سایت کارخانه‌ای به صورت بهینه‌سازی شده، کمک می‌کند سایت در مدت زمان کوتاهتری و با آسانی بیشتری به صفحات اول گوگل راه پیدا کند و شما زودتر در صفحات گوگل نمایش داده شوید.

در صورتی که یک سایت از نظر سرعت بارگذاری، سیستم‌های بهینه‌سازی تصاویر، سیستم‌های کدنویسی و… دچار اشکالات اساسی باشد، این امر به وضوح خود را در رتبه‌بندی‌های گوگل نشان می‌دهد و درنتیجه سایت کارخانه‌ای شما بازدید چندانی را به خود نخواهد دید و در اصل شما یک هزینه اضافی کرده اید و شما بدون هیچ سودی باید از اینکار کنار بکشید.

درباره طراحی سایت صنعتی:

طراحی سایت کارخانه

با توجه به گسترش فناوری اطلاعات و استفاده از اینترنت در سراسر دنیا و همچنین افزایش رقابت در
بازارهای داخلی و خارجی، صنایع مختلف نیازمند معرفی محصولات و توانمندی های خود از طریق شبکه جهانی وب می باشند.از سویی دیگر از الزامات معرفی هرچه بهتر محصولات و خدمات کارخانجات و واحد های صنعتی، داشتن یک سایت صنعتی حرفه ای است.درصورتیکه بستر این سایت از نظر چینش منوها، رابط کاربری مناسب ودسترسی آسان به موارد مورد نیاز کاربر به خوبی طراحی و پیاده سازی شود، شکی نخواهد بود که میزان تولیدو در ادامه سطح درآمد کارخانه و گروه وب سایت صنعتی افزایش چشم گیری خواهد داشت چرا که امروزه تمامی فعالیت های موفق فقط و فقط از طریق طراحی وب سایت و فعالیت در فضای مجازی میباشد.

کلام آخر

همانطور که گفته شد شما با راه اندازی سایت برای کارخانه می‌توانید فروش خود را افزایش دهید. در واقع امروزه بیشتر تولیدکنندگان به ایجاد سایت برای مشاغل خود روی آورده اند تا با استفاده از آن بتوانند خودشان را در بازار رقابت مطرح کنند. هر چه برند شما در سطح جهانی مطرح شود باعث بالا رفتن اعتبار کارخانه یا تولیدی شما می‌شود .

ما در این مقاله تمام تلاشمان را کردیم تا به تمامی سوالات شما تولیدکننده گرامی پاسخ بدهیم، در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوال در خصوص طراحی سایت کارخانه یا تولیدی می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما با تیم ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان دپارتمان طراحی وب سایت دات وب بهره‌مند شوید.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: