طراحی سایت پزشکی

خدمات پزشکی و درمان به صورت آنلاین به طرز چشمگیری در حال افزایش است البته که امروزه در تمامی مشاغل این مسئله دیده میشود. پزشکان و متخصصان می توانند برای معرفی تخصص و خدمات خود اقدام به طراحی سایت پزشکی کنند

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

خدمات پزشکی و درمان به صورت آنلاین به طرز چشمگیری در حال افزایش است البته که امروزه در تمامی مشاغل این مسئله دیده میشود. پزشکان و متخصصان می توانند برای معرفی تخصص و خدمات خود اقدام به طراحی سایت پزشکی کنند چرا که امروزه تمامی جستجوها در بستر اینترنت صورت میگیرد. اگر شما هم می خواهید با طراحی سایت  پزشکی و طراحی اپلیکیشن پزشکی خدمات خود را به روز کرده و به صورت آنلاین ارائه دهید کافیست با مشاورین دات وب در ارتباط باشید .

اهمیت طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی همانند طراحی سایت های دیگر ، یک ضرورت در زمینه پرشکی و درمانی محسوب می شود. با طراحی وب سایت حرفه ای ، روند درمان برای بیماران، پزشکان و کلینیک های درمانی با سرعت انجام می شود همچنین بیماران و پزشکان از روند بصورت شفاف تری باخبر میشوند. پزشکان با استفاده از سایت می توانند با بیماران خود در ارتباط باشند و اطلاعات و مقالات پزشکی را در اختیار بیماران قرار دهند. علاوه بر این طراحی وبسایت پزشکی امکان مقایسه را برای بیماران فراهم می کند تا بتوانند بهترین متخصص در زمینه های مختلف را پیدا کنند و اگر شما از این رقابت جا بمانید در اصل بسیاری از مراجعه کنندگان خود را از دست داده اید. ارائه خدمات آنلاین هزینه درمان را کاهش می دهد. زیرا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های رفت و آمد مخصوصا برای افرادی که در شهر های دیگر هستند ، نیست. طراحی وبسایت پزشکی باعث دیده شدن تخصص پزشکان و معرفی آن ها می شود. در این صورت باید برای معرفی خود خلاقیت به خرج دهید و از سایر رقبا متمایز باشید.

طراحی سایت پزشکی ، همراه همیشگی بیماران

مهم ترین ویژگی طراحی وب سایت پزشکی ارتباط متقابل و نزدیک تر با بیماران است. بیماران می توانند سوالات درمانی خود را از پزشک خود بپرسند بدون این که از خانه خارج شوند. علاوه براین پزشکان می توانند مقالات پزشکی برای مطالعه و آگاهی بیماران بفرستند و در این مقالات به خیلی از سوالات متادول پاشخگو باشند. همچنین می توانند برای بیمارانی که واقعا نیازی به حضور آن مخصوصا در دوران کرونا و با وجود مشعله های کاری ویزیت آن ها را به صورت غیر حضوری انجام دهند.هزینه طراحی سایت پزشکی در دات وب به چه صورت است؟!تیم دات وب با توجه به امکانات و ویژگی های که درون یک طراحی وب سایت پزشکی و طراحی اپلیکیشن پزشکی  گنجانده می شود، همچنین با توجه به نیاز رشته پزشکی شما پیشنهادات متنوعی برای شما دارد برا با خبر شدن از پیشنهادات میتوانید به صورت رایگان با مشاوران ما در ارتباط باشید. کلینیک فیزیوتراپی دکتر احمدی یکی از کلینیک های موفق و عالی در حوزه فیزیوتراپی می باشد که با طراحی سایت پزشکی کسب و کارشان رونق بسیاری گرفته است  

طراحی سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی

وب سایت های پزشکی امروزه نقش و حضور موثرتر و بهتری در فضای اینترنت دارند که طراحی سایت پزشکی به تنهایی کفایت نمی کند بلکه سئو سایت پزشکی نیز در کنار آن می تواند بسیار موثر باشد . با سئو سایت خود می توانید محتوای یونیک و با کیفیت داشته باشید و در نتایج گوگل در صفحه اول ظاهر شوید که با افتادن این اتفاق شما میتوانید مراجعه کننندگان خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید که اینکار باعث درآمدزایی بیشتر خواهد شد.  تیم نرم افزاری دات وب با بهترین خدمات و ارائه مناسبترین تعرفه سئو وب سایت پزشکی ، به دنبال موفقیت شما می باشد و از ابتدا تا انتهای مسیر با شما همراه خواهد بود.

ویژگی ها طراحی سایت پزشکی

برخی از ویژگی های طراحی سایت پزشکی شامل موارد ذیل می گردد .

بسیاری از موارد پزشکی هستند که :

به حضور در مطب پزشک یا مراکز درمانی نیاز ندارند. از جمله این موارد می‌توان به بررسی جواب آزمایش‌ها،نشان‌دادن عکس‌های رادیولوژی، نوار قلب و نظایر آنها و نیز بیماری‌های غیراورژانسی و دردهای مزمن اشاره کرد.برای همه این موارد، مسلما باید از قبل با پزشک تماس بگیرید، به شما نوبت بدهند، به مطب مراجعه کنید وپس از صرف حداقل یکی دو ساعت حدود ۵۰ هزار تومان یا بیشتر هزینه بپردازید تا فقط جوابی ساده دریافت کنید.

همه این کارها را می‌توان با چند کلیک و ارسال عکس یا تایپ متن از منزل هم انجام داد اینکار هم موجب سرعت بخشیدن به کار شما میشود و هم موجب وفادار شدن بیمار به شما میشود که شما با اینکار موجب راحتی بیمار شده اید.

طراحی سایت پزشکی

نکات مهم در سایت های پزشکی و دندانپزشکی :

نکته اول: دارای سیستم نوبت دهی

می توان گفت مهم ترین نکته در طراحی سایت پزشکی که مشاور طراحی سایت باید آن را لحاظ کند، برقراری سیستم نوبت دهی است. سیستم نوبت دهی مهم ترین رسالت طراحی سایت پزشکی محسوب می شود. این سیستم علاوه بر آن که برای بیماران باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود برای پزشکان نیز دارای مزایایی از جمله شلوغ نشدن مطب و آرامش بیشتر داشتن محیط است و همچنین موجب منظم تر شدن امور نوبت دهی میشود.

نکته دوم: کاربر پسند بودن سایت پزشکی

معمولا در جلسات مشاوره طراحی سایت، شمای کلی از یک طراحی سایت پزشکی کاربر پسند ترسیم می شود. در این مرحله پزشک و مشاور طراحی سایت به هم فکری با یکدیگر نیاز دارند، زیرا پزشک طبق تخصص خود و روحیه بیماران اطلاعاتی می تواند در اختیار مشاور قرار دهد که روند مشاوره طراحی سایت را به سمت و سوی موفقیت هدایت کند.

نکته سوم: پرداخت آنلاین در لحظه ثبت نوبت

مشاور طراحی سایت باید بر سر گزینه پرداخت آنلاین هزینه به صورت کامل یا بخشی از آن با پزشک مشورت کند. برخی از خدمات درمانی نیاز به گزینه رزرو نوبت دارد که شیوه پرداخت آن با اخذ نوبت تفاوت دارد. بنابراین بسته به این که نوبت اخذ می شود یا رزرو، کاربر کل یا بخشی از هزینه را پرداخت خواهد کرد و همچنین بعد از پرداخت یک پرونده برای بیمار در سایت تشکیل میشود که پزشک میتواند با پرینت این پرونده اطلاعات دقیق بیمار را قبل از مراجعه بیمار در اختیار داشته باشد.

نکته چهارم: قرار دادن مطالب علمی در حیطه بیماری

برای تمام بیماران دریافت اطلاعات در مورد بیماری شان ضروری است. به همین علت قرار دادن مقالات علمی در سایت می تواند برای بیماران مفید باشد. حتی در این خصوص مشاور طراحی سایت دندانپزشکی می تواند سیستم تست آنلاین برای برخی از بیماری ها را به پزشک پیشنهاد دهد. به عنوان مثال تعدادی سوال به صورت آنلاین از بیمار پرسیده شود تا در صورتی که مشکل به دست پزشک مربوطه، قابل حل است نوبت اخذ شود. این سیستم مانع شلوغ شدن محیط مطب شده و در وقت پزشک برای رسیدگی به بیماران اورژانسی و همچنین بیماران مربوطه بیشتر می شود .

طراحی سایت پزشکی

نکته پنجم: طراحی سایت ریسپانسیو

واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن سایت مربوط به قابلیت نمایش سایت در دستگاه های مختلف است. یک مشاور طراحی سایت می داند که امروزه اخذ نوبت آنلاین حتی با تلفن های همراه هم باید امکان پذیر باشد چرا که بیش از نیمی از مردم برا اینکار از تلفن همراه خود استفاده میکنند. بنابراین سایت در تمام دستگاه ها از جمله تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت باید قابل نمایش باشد و این به معنای طراحی سایت پزشکی ریسپانسیو است.

نکته ششم : تشکیل پرونده برای بیمار به صورت آنلاین

در گذشته و سیستم های سنتی نوبت دهی، افراد به پرونده های درمان خودشان نداشتند؛ اما در طراحی سایت پزشکی، بیماران باید به پرونده های پزشکی خود دسترسی داشته و بتوانند آن را مشاهده کنند. در جلسه مشاوره طراحی سایت پزشکی حتما در خصوص میزان دسترسی بیمار به اطلاعات درمان باید با پزشک مشورت شود که هم پزشک از روند درمان مطلع شود و هم بیمار از روند درمان مطلع شود.

خدمات دات وب | Dotweb