طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ یکی از پیچیده ترین و حیاتی ترین پروژه های طراحی سایت محسوب می شود که بخاطر ماهیت کاری این نوع شرکت هاست. یک شرکت هلدینگ یا Holding Company یک نوع شرکت سهامی محسوب می شود که با خریداری شدن بخش زیادی از سهامشان، زیر نظر مدیریت و کنترل هیأت رئیسه شرکت اصلی یا مادر قرار می گیرند و به آنها شرکت های وابسته اطلاق می شود لذا طراحی سایت هلدینگ (هولدینگ) باید به نحوی باشد که اصول مختلف از جمله سئو سایت رعایت شوند به گونه ای که نمایانگر شرکت های تابعه و تحت مدیریت خود نیز باشد و آنها را نیز به تصویر بکشد و هم به هویت برند خود و هم شرکت های وابسته و تحت مدیریتش کمک کند و هم طراحی این وبسایت باید به گونه ای باشد که شخصیت بالایی به هلدینگ بدهد.

به همین دلیل گفته می شود طراحی سایت هلدینگ تا مرحله راه اندازی سایت هلدینگ پروسه پیچیده و بسیار حساسی است که فقط از عهده شرکت های حرفه ای و با سابقه در این زمینه بر می آید چرا که هرگونه اشتباه و نقص در ساخت سایت هلدینگ، علاوه بر آسیب زدن به شرکت اصلی، شرکت های زیر مجموعه آن را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد و میتواند باعث ضررهای بسیار بزرگ برای شرکت شود و آسیب های زیادی به شرکت بزند.

امروزه شرکت های هلدینگ از جمله موفق ترین شرکت ها می باشند به طوری که می توان آنها را سکان دار اقتصاد جهانی دانست.شرکت دات وب با دارا بودن تجربه زیاد در زمینه طراحی سایت های حرفه ای مختلف آماده ارائه خدمات طراحی سایت هلدینگ می باشد. طراحی وبسایت هلدینگ شما به صورت کاملا کدنویسی شده و بر اساس اصول استاندارد های روز دنیا انجام می شود و همچنین طراحی گرافیکی آن توسط متخصصین ui/ux دات وب انجام میشود.

امکانات طراحی وب سایت هلدینگ

برخی از سرویس ها و قابلیت های طراحی وب سایت هلدینگ بشرح ذیل است:

طراحی بخش معرفی یا درباره ما

طراحی سایت هلدینگ
در این بخش شرکت اصلی و فعالیت های آن و سوابق کاری آن، میزان موفقیت ها، استراتژِی شرکت و چشم انداز پیش رو، میزان سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعتی، خدماتی و تجاری و غیره و آماری از سهام های مختلف شرکت های وابسته به همراه معرفی مدیران ارشد و هیات مدیره در این بخش ذکر می گردد که کاربران بتواند راحتتر به شرکت اعتماد کنند.

طراحی قسمت شرکتهای وابسته

شرکت هایی که کل سهام یا بخشی از آن توسط شرکت هلدینگ خریداری شده بعنوان شرکت وابسته یا تابعه در اینجا عنوان گریده و در مورد فعالیت های آن نیز شرح داده می شود.

قابلیت چند زبانه بودن

شرکتهای هلدینگ اکثرا بین المللی بوده و در نقاط مختلف جهان می توانند سرمایه گزاری کنند از اینرو وب سایت آنها برای ارتباط با مشتریان کشورهای مختلف بصورت چند زبانه (مثل انگلیسی-فارسی-ترکی) پیاده سازی می گردد که بتوانند به راحتی با سایر کشور ها ارتباط داشته باشند.

طراحی گالری تصاویر

عکس های با کیفیت همراه با زیرنویس از مراسم ها و برنامه های مختلفی که شرکت هلدینگ برپا نموده یا حضور داشته از جمله جشنواره ها، نمایشگاه ای داخلی و خارجی، همایش و کنفرانس ها و همچنین جلسات با شرکت های تابعه؛ پروژه های سرمایه گزاری شده و مواردی از این قبیل در گالری تصاویر قابل مشاهده است که بتوان هم فعالیت های شرکت را به نمایش گذاشت و هم کاربر را بیشتر در سایت نگه داشت.

طراحی بخش خدمات

در این بخش دسته بندی و معرفی هر یک از خدماتی که توسط شرکتهای وابسته انجام می گیرد مانند ساخت و ساز ، سرویس و نگهداری ماشین آلات ، تغذیه و مواد غذایی ، زیبایی و بهداشت، خدمات سرگرمی و تفریحِی ، آی تی و ارتباطات و … یا حتی خدماتی که شرکت هلدینگ بطور مستقیم خود ارایه می دهد.

طراحی قسمت همکاری

در این قسمت شرایط و قوانین همکاری درج گردیده و کمپانی هایی که مایل به فروش سهام شرکت خود هستند مشخصات مربوطه را در فرمی که بدین منظور در طراحی سایت هلدینگ پیش ببینی شده وارد نموده و ارسال می نمایند.

طراحی قسمت اخبار

طراحی سایت هلدینگ
رویدادهای مهم مرتبط با کمپانی اصلی و شرکتهای تابعه ، قردادهای منعقده جدید ، اطلاع رسانی در مورد سرمایه گذاریهای جدید، همچنین اخبار مهم اقتصادی در این قسمت ارایه می گردد.

تعامل با شبکه های اجتماعی

قابلیت اتصال سایت به پیج شبکه های اجتماعی شرکت هلدینگ مانند تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب، لینکدین و … فراهم گردیده است که کاربران به راحتی بتوانند به شبکه های اجتماعی شما دسترسی پیدا کنند .

طراحی صفحه تماس

راه های ارتباطی تماس از جمله شماره های تلفن ، دورنگار، پست الکترونیک و فرم ارتباط آنلاین در این صفحه قابل رویت است که این صفحه از مهمترین صفحات است و باید که در دسترس کاربران باشد.

نمایش آماربازدیدکنندگان

قابلیت نمایش کاربران آنلاین، تعداد بازدیدکنندگان بصورت روزانه ، ماهیانه و تعداد کل بازدیدکنندگان در طول یکسال وجود دارد که مدیر از پیشرفت کار خود مطلع شود.

ساخت مناقصه و مزایده در سایت هلدینگ

با ایجاد مناقصه و مزایده‌ها افراد می¬توانند محصولاتی که شرکت‌های هلدینگ در آن شرکت می¬ دهند را پیدا کرده نیاز¬های خود را از این راه تاًمین کنند. یک طراحی سایت هلدینگ باید به راحتی بتواند این بخش را به صورت واکنش¬گرا در اختیار داشته باشد و در آن از جدیدترین اطلاعات مزایده‌های خود رونمایی کند.

طراحی سرویسها و ماژول های دیگر

امکاناتی نظیر پرینت گیری از مطالب دلخواه توسط کاربر؛ طراحی بخش ویدئو؛ پیوندهای مفید به سایت های مرتبط با سرمایه گذاری و اطلاع رسانی های اقتصادی؛ طراحی بخش راهنما، تنظیم قراردهای آنلاین و ده ها امکان دیگر

مزیت های طراحی سایت هلدینگ

اشاره به مزایای راه اندازی سایت هلدینگ با این هدف است که اگر تاکنون مجاب به طراحی وب سایت شرکت هولدینگ خود نشده اید، به یقین برسید و مطمئن باشید که بدون طراحی سایت هلدینگ موفقیت کسب و کار امکان پذیر نخواهد شد یا اینکه طولانی مدت نخواهد بود. در این قسمت به مهمترین مزایایی که با ساخت سایت نصیب شما خواهد شد اشاره خواهیم کرد:

دسترس پذیری ۲۴ ساعته:

طراحی سایت هلدینگ
یکی از مزایای طراحی سایت هلدینگ این است که همیشه و همه جا در دسترس مشتریان خود هستید و فارغ از هر نوع تعطیلی می توانید با بازار هدف خود ارتباط بگیرید و حتی فروش داشته باشید. شرکت های هلدینگ می توانند از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی یا شماره تلفن هایی که درج کرده اند از طریق واحد پشتیبانی مشتریان با شرکت های تابعه و مشتریان هر یک در تماس باشند و بتوانند به صورت 24 ساعته خدمت رسانی کنند.

صرفه جویی در وقت:

با طراحی سایت هلدینگ به جای اینکه کارشناسان شما همیشه در حال پاسخ دادن به سؤالات مشتریان باشند، فرصتی فراهم می کنید تا بازدیدکنندگان شما جواب سؤالات خود مثل شرایط همکاری، زمینه های فعالیت و غیره را داخل سایت شما پیدا کنند.

ارتباطات گسترده:

از طریق طراحی سایت هلدینگ خیلی سریعتر از آن که تصورش را داشته باشید می توانید جمعیت مشتریان خود را افزایش دهید چرا که فضای آنلاین هیچ محدودیت یا انتهایی ندارد و شما میتوانید بدون محدودیت مشتری جذب کنید.

اعتبارسازی:

با طراحی سایت هلدینگ اعتبار خود را نزد مشتریان بالا می برید در غیر این صورت با خود خواهند گفت چرا باید به چنین شرکتی اعتماد کنیم؟ از طریق سایت است که مشتریان می توانند به گواهینامه ها، افتخارات، سابقه فعالیت، موفقیت ها و دستاوردهای شما دسترسی موثق و معتبر داشته باشند و اعتماد قوی تشکیل شود.

مقرون به صرفه بودن:

بسیاری از کسب و کارهایی که در ابتدای کار سرمایه کافی برای تأسیس نسخه فیزیکی شرکت خود ندارند با طراحی سایت و فعالیت صرفا به شکل مجازی و آنلاین شروع می کنند که روشی بسیار مقرون به صرفه و بسیار مؤثر در کسب سرمایه و افزایش درآمد نامحدود می باشد. لذا با طراحی سایت هلدینگ خیلی سریعتر می توانید به درآمدزایی خالص برسید و درآمد خود را با سرمایه اندک افزایش بسیار زیاد دهید.

ما در شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب با طراحی سایت اختصاصی هلدینگ آماده ارائه خدمات به شما هستیم همچنین میتوانید از طریق صفحه تماس با ما و صفحه اینستاگرام از مشاوران ما به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: