طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

چنانچه نیاز به آن دارید که از خدمات طراحی سایت رزرو هتل بهره‌مند شوید ارتباط با شرکت‌های معتبر طراحی سایت می‌تواند نیاز شما را به خوبی تامین کرده و دغدغه تان را بابت راه اندازی یک وب سایت مناسب برطرف کند. امکاناتی که امروزه در طراحی وب سایت‌های رزرو هتل در نظر گرفته می‌شود موقعیت خوبی را فراهم می‌کند تا کاربران این نوع از وب سایت‌ها قادر باشند به صورت غیرحضوری از خدمات مورد نیاز خود برخوردار شوند. در این فرصت قصد آن را داریم که مطالبی را راجع به طراحی وب سایت‌های مخصوص رزرو هتل بیان کنیم تا علاقه مندان به اطلاعات بیشتری در زمینه طراحی سایت هتل دست پیدا کنند همچنین بتوانند راحتتر مسیر طراحی سایت خود را انتخاب کنند.

طراحی سایت هتل چند زبانه

طراحی سایت هتل

با توجه به این که همواره توریست ها و افراد خارجی زیادی به کشور ایران سفر می کنند، طراحی سایت هتل به صورت چند زبانه یکی از ملزومات هتل ها و مراکز دیگری که با این افراد ارتباط هستند می باشد. سایت هتل شما حداقل باید علاوه بر زبان فارسی از زبان انگلیسی نیز استفاده کند تا مشتریان خارج از کشور به راحتی بتوانند هتل مد نظر خود را یافته و از خدمات شما بهره گرفته و نسبت به رزرو اتاق اقدام کنند. در صورتی که سایت شما فاقد این امکانات باشد قطعا مشتریان خارجی شما با مشکل در بخش های مختلف سایت شما مواجه خواهند شد.

به این نکته توجه داشته باشید که سایت های چند زبانه که از ابزار های آماده مانند ترجمه گر گوگل استفاده می کنند نمی توانند کار با کیفیت را ارائه دهند و سبب مشکلات زیادی در وب سایت شما خواهد شد. به همین جهت پیشنهاد ما برای طراحی سایت هتل چند زبانه استفاده از ساب دامین های سایت اصلی هتل شما می باشد چرا که در سئو سایت شما هم تأثیر میگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در تماس باشید.

کافی است برترین هتل ها را آنالیز نمایید تا متوجه شوید که این هتل ها توجه ویژه ای به فضای اینترنت و طراحی سایت برای هتل خود دارند. شرکت طراحی سایت دات وب با استفاده از نیرو های متخصص در این زمینه می تواند تاثیر مهمی برای پیشرفت کسب و کار شما و فعالیت اینترنتی جدی تر شما داشته باشد.پیشرفتی که امروزه تمامی کسب و کار ها به دلیل اینترنتی شدن تمامی خدمات به دنبال آن هستند.

امروزه تکنولوژی های زیادی برای طراحی های ریسپانسیو ایجاد شده اند که از معروف ترین آن ها می تواند به بوت استرپ و فاندیشن اشاره داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید. همکاران ما در شرکت طراحی سایت دات وب آماده هستند تا کلیه اطلاعات لازم در زمینه وب سایت های هتل و همچنین ثبت سفارشات شما را انجام دهند.

مزیت های طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

 آسان تر شدن کار برای مشتریان شما و کسب رضایت آنان و تبدیل شدن آنها به مشتریان وفادار

امکان بازگشت مجدد مشتریان به سایت شما برای تهیه بلیط و دریافت خدمات

تبلیغات هتل خود به صورت همیشگی از طریق استفاده از موتور های جستجو

معرفی فضای هتل و ارائه عکس ها و فیلم هایی از محوطه های پیرامون آن برای جذب مشتریان بیشتر

در دسترس بودن همیشگی و ارائه خدمات آنلاین به مشتریان

کاهش هزینه های اضافی و هنگفت برای تبلیغات و غیره

افزایش اعتبار شما نزد مشتریان سایت هتل

معرفی شهر و استانی که هتل در آن قرار دارد

انتشار پست های سایت هتل در شبکه های اجتماعی مختلف به طور خودکار

ایجاد ارتباط به سایت های گردشگری و تفریحی برای افزایش مشتریان اینترنتی شما

افزایش بازدید کنندگان وب سایت هتل شما با استفاده خدمات سئو و بهینه سازی سایت

توسعه کسب و کار خود با استفاده از فضای نامحدود اینترنت

ارائه خدمات sem برای افزایش بازدید از وب سایت هتل شما

و سایر مزایای دنیای اینترنت

در زیر برخی مزایای طراحی سایت هتل با امکان رزرو آنلاین مورد اشاره قرار گرفته است.

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل می تواند به مسافرین و مهمانان شما امکان رزرو مستقیم را بدهد که این به معنای عدم پرداخت حق کمیسیون به گروه های ثالث (آژانس های مسافرتی) می باشد و هم به نفع شما میباشد و هم به نفع توریستان.

امکان رزرو آنلاین، به معنای صرفه جویی در وقت شما و کارکنان هتل شما می باشد. با این امکان دیگر لازم نیست که کارکنان شما وقت زیادی را صرف پذیرش مسافرین ورودی کنند و همچنین شما نیاز به نیروی کار کمتری دارید.

طراحی سایت هتل با امکان رزرو آنلاین، این فرصت را به شما می دهد که ارتباطی همیشگی با مسافرین و مهمانان خود (قبل، بعد و در حین اقامت) داشته باشید، و به این ترتیب ضمن امکان ارائه خدمات بهتر به مسافر، نام و برند هتل خود را ارتقا دهید و خود را به افراد بیشتری معرفی کنید.

امکان رزرو آنلاین به شما در ایجاد رابطه ی همیشگی با مشتریان و تبدیل آنها با مسافرین دائمی کمک می کند. وقتی که مسافری یک بار از این طریق درهتل شما اقامت می کند، در صورت رضایت، به مشتری دائمی هتل شما تبدیل خواهد شد و همچنین برای شما تبلیغات انجام میدهد و میتوانید مشتریان خود را افزایش بدهید.

طراحی سایت برای هتل ، می تواند شما را به طور کامل از وابستگی به آژانس های مسافرتی رها سازد.

برخورداری از سایت به شما این امکان را می دهد که بنا بر خواست خود، سیاست های رزرو و کنسلینگ را اعمال کنید و وابسته به قوانین آژانس های مسافرتی نباشید.

طراحی سایت هتل به شما این فرصت را می دهد تا به اطلاعاتی مفید از مسافرین دسترسی داشته باشید. اینکه آن ها چگونه اقدام به رزرو می کنند، دستگاهی که استفاده می کنند چیست، و اینکه اهل کجا هستند و موارد دیگر. این اطلاعات به شما در نوع ارائه خدمات کمک می کند.

امکان رزرو آنلاین به معنای فرصت و زمینه ی بیشتر برای مدیریت و کنترل تعداد مسافرین ساکن در هتل است و شما میتوانید برنامه ریزی هتل را راحتتر انجام دهید.

آژانس های مسافرتی، اطلاعات مسافرین را در اختیار شما قرار نمی دهند و شما امکان تماس مستقیم با مهمانان پیش و پس ازاقامت آن ها را ندارید. برخورداری از سایت هتل به شما فرصت دست یابی به این اطلاعات را می دهد و شما میتوانید آنها را از آفر های هتل خود مطلع کنید.

افرادی که به طور مستقیم و از طریق سایت شما، اقدام به رزرو اتاق می کنند چندان مقید به قیمت نیستند (به هر حال آن ها با مشاهده قیمت، اقدام به رزرو اتاق کرده اند) و با ارائه خدمات مناسب می توان به راحتی آن ها را تبدیل به مشتریان دائمی کرد.

تخفیفات ویژه

طراحی سایت هتل
زمانی که تخفیفات و آفرهای ویژه در صفحه اول وب سایت رزرو هتل قرار می‌گیرد می‌توان انتظار داشت مخاطبان بسیاری به سایت مورد نظر جذب شوند. در این صورت زمانی که کاربران به وب سایت مراجعه ‌کنند در ابتدای ورودشان به سایت بخشی را مشاهده می‌کنند که شامل تخفیفات و امکانات ویژه است. این تخفیفات و امکانات مخصوص توسط هتل‌ها به مشتریان آنها ارائه می‌شود و با بهره‌گیری از چنین مواردی در سایت‌های رزرو هتل می‌توان افراد بیشتری را به وب‌سایت‌ها جذب کرد و کاربران بیشتری را به مشتری تبدیل کرد.

قیمت طراحی وب سایت رزرو هتل

اگر قصد آن را دارید که طراحی وب سایت رزرو هتل را به یکی از شرکت‌های معتبر طراحی سایت بسپارید بی‌شک هزینه‌ای که باید برای طراحی و ساخت وب سایت مورد نظر خود پرداخت کنید برایتان بسیار بااهمیت خواهد بود.

قیمت طراحی سایت رزرو هتل به علت این که کدنویسی آن به صورت اختصاصی است تا حدی بیشتر از قیمت طراحی وب سایت معمولی خواهد بود. قیمت این سیستم بسته به این که مشتری چه امکاناتی را از شرکت طراحی سایت تقاضا کند از مقدار متغیری برخوردار است.

شما از طریق تماس با شرکت طراحی وب سایت رزرو هتل می‌توانید اطلاعاتی را در خصوص هزینه‌های طراحی وب سایت مورد نظر خود به دست آورید. بدیهی است هر چقدر از خدمات بیشتر و باکیفیت‌تری بابت طراحی سایت رزرو هتل برخوردار شوید میبایست هزینه‌های بیشتری را بابت بهره‌مندی از خدمات طراحی سایت پرداخت کنید.

از این رو میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در تماس باشید.

همچنین میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام ما با ما در ارتباط باشید.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: