طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری

کم هزینه ترین راه تبلیغات برای شرکت های ساختمانی و معماری ، مهندسین ساخت و ساز و همچنین مهندسین ویلا ساز طراحی سایت معماری و ساختمانی می باشد . طراحی سایت معماری و ساختمانی به صورتی انجام می شود تا اینکه شرکت های ساختمانی بتوانند پروژه ای انجام شده یا در دست انجام و هم چنین پروژه های در حال افتتاح و.. را با ارائه توضیحات مناسب برای آنها در وب سایت به نمایش بگذارند . شرکت های ساخت و ساز ساختمانی با طراحی سایت معماری و ساختمانی دیگر هیچ نوع محدودیت زمانی و مکانی برای ارائه کارهای خود ندارند و میتوانند کار خود را به تمام شهر ها معرفی کنند و جذب مشتری انجام دهند.

طراحی سایت معماری یا ساختمانی در جهت ایجاد ارتباط بین مشاغل مرتبط با امور عمرانی و آشنایی آنها با همدیگر و در نهایت مشارکت و انعقاد قرارداد و همکاری بین آنها بسیار سودمند است و میتواند به درآمد آنها کمک چشمگیری کند.
در طراحی وب سایت معماری و ساختمانی، تکنسین های معمار و یا مهندسین عمران، وقت و فضای کافی برای نمایش نمونه کارهای اجرا شده را به عموم مردم دارند و در مورد هرکدام از پروژه هایشان بطور مبسوط می توانند شرح دهند و در وب سایتشان با زبان تصویر و فیلم نیز به معرفی کارهایی که انجام داده اند بپردازند و توانایی ها و خدماتشان را به اطلاع همگان برسانند و بتوانند از تمامی نقاط جذب مشتری انجام دهند و پروژه بگیرند.
همچنین چنانچه ذکر گردید طراحی سایت معماری و ساختمانی در راستای آشنایی فعالان عرصه امور ساختمانی و معماری با یکدیگر و ایجاد همکاری با همدگیر مثمر ثمر است

مهمترین بخش وبسایت ساختمانی:

می تواند نمونه کارها یا پروژه های پیشین باشد.گرافیک این بخش نظر مخاطبان را بیشتر به خود جلب می کند و تمامی مخاطبان و کاربران سایت در ابتدا به بخش نمونه کار ها میروند تا سطح کار شما را مشاهده کنند. یکی دیگر ازقسمتهای مهم وبسایت ساختمانی شراکت در ساخت میتواند باشد بصورتی که با ارائه یک فرم آنلاین و صفحه تماس با ما کاربران به راحتی بتوانند با شما ارتباط بر قرار کننند.همچنین با ارائه دقیق نشانه ی شرکت و شماره تماس کاربران آنلاین می توانند حضوری به شرکت مراجعه کنند برای عقد قرارداد البته که در تمامی سایت ها صفحه تماس با ما بسیار مهم است چرا که تنها راه ارتباطی مشتریان با شماست.

شما همچنین می توانید:

خود را توسط صفحه درباره ما به کاربرانتان معرفی کنید.وقتی کاربران از پروژه ها ،تجارب و در کل درباره شما بیشتر بدانند راحتر می توانند به شما اعتماد کنند چرا که کاربران تنها راه شناخت شما را سایت میدانند و شما باید به بهترین شیوه ممکن خود را در سایت معرفی کنید . اگر بخواهید وب سایت ساختمانی یا وب سایتی در زمینه املاک داشته باشید می توانیدسیاست هایی را برای وب سایتتان لحاظ کنید.بعنوان مثال سایت املاک با سایت ساختمانی با هم تبادل داشته باشند تا بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند.

تولید کننده گان تجهیزات ساختمانی مثل : بالابر ، تاور ، جک های سقفی قالب های فلزی و…

مجریان طرح ها و پروژه های ساختمانی


فروشندگان تجهیزات ساختمانی


معماران ویلا ساز

در هر سه این موارد می توان هدف را دیده شدن وب سایت طراحی شده در گوگل دانست آن هم با رتبه ی بالا با استفاده از کلمات کلیدی وب سایت برای طراحی سایت معماری و ساختمانی بهترین راه طراحی سایت بر اساس اصول سئو و همچنین بهینه سازی سایت بر اساس رعایت اصول اولیه سئو سایت می باشد چرا که تنها راه جذب مشتریان برای سایت معماری سئو سایت است . بعد از اینکه وب سایت را به بهترین نحو سئو کردیم و در نتایج جستجو رتبه ی خوبی را کسب کرد مطمئنا مشتریان زیادی برای بازدید از وب سایت وارد آن می شود پس باید این بازدید کنندگان را در وب سایت نگهداریم .برای این کار ارائه محتویات مناسب در رابطه با پروژه ها ، تحهیزات فروشی و… باید در وب سایت قرار دهیم . یکی دیگر از راه های بهتر برای نگهداری کاربر در وب سایت ، طراحی سایت کاربر پسند و همچنین طراحی سایت با طرح گرافیکی بهبود یافته و همچنین رعایت اصول سئو سایت است البته که تمامی این موارد به یک دیگر مرتبط هستند و تمامی این موارد در کنار هم است که کاربر را در سایت نگه میدارد که پایه آن از طراحی کاربر پسند شروع میشود و به تولید محتوا درست ختم میشود.

قسمت های متنوع و مختلفی را در طراحی سایت معماری و یا طراحی سایت ساختمان می توان لحاظ و اجرا کرد که برخی از آنها در ادامه ذکر می شود :

طراحی صفحه رزومه

در طراحی سایت گروه مهندسان معمار و همینطور در طراحی سایت عمرانی و ساختمانی پرداختن به رزومه بسیار مهم است چرا که این سوابق کاری شماست که مشتری را به سمتتان می کشاند و هر چقدر رزومه شما پُربارتر و معتبرتر باشد اعتماد مشتری را بیشتر جلب می نماید و راحتتر میتوانید مشتری جذب کنید.
در این قسمت عناوین پروژه های انجام شده بصورت مستقل یا مشارکتی با شرح مختصر و تاریخ شروع و خاتمه ذکر می گردد. همچنین مجوزها و گواهینامه های کسب شده شرکت شما نیز در این بخش قرار می گیرد.

طراحی صفحه ارتباط یا تماس با ما

طراحی صفحه کادر فنی و همچنین تحصیلات و رزومه هر کدام از کادر

در این بخش پرسنل و کادر فنی شرکت اعم از تکنسین ها، آرشیتکت ها، مهندسان با ذکر تخصص و توانایی های هر کدام معرفی می شوند.

طراحی صفحه خدمات

با توجه به زمینه کاری شرکت ، خدمات دسته بندی شده و پیرامون هر کدام به تفصیل شرح داده می شود و در مورد هر یک می توان نمونه کاری ارایه داد. بطور مثال در طراحی سایت معماری ، خدمات می تواند مشتمل بر: دکوراسیون منزل، دکوراسیون مراکز تجاری، دکوراسیون آشپزخانه، دکوارسیون فروشگاه ، دکوراسیون اداری، دکوراسیون نمایشگاهی، بازسازی فضا، پارتیشن بندی، تهیه نقشه های معماری، اجرای مصالح خاص و ترکیبی و …. باشد که هریک از این خدمات در صفحات جداگانه به صورت مختصر توضیح و سپس ارائه نمونه کار برای آنها انجام میشود.

طراحی صفحه نمونه کار

بارزترین قسمت طراحی وب سایت معماری، صفحه نمونه کار می باشد. در این بخش پروژه های انجام شده و به اتمام رسیده معرفی می گردند. تصویر کلی هر پروژه با ذکر مشخصانی همچون : نام، متراژ، مصالح و متد بکار رفته، زمان اجرا و …. در این صفحه درج می گردد.

طراحی صفحه اخبار و مقالات

درج اخبار و دستاودهای تازه در زمینه معماری همچنین مقالات مرتبط در این بخش، می تواند به مخاطبان سایت بیفزاید.

طراحی صفحه گالری

عکس های با کیفیت از نماهای مختلف پروژه ها ( چه پروژه های تکمیل و اتمام یافته و چه پروژه های در حال انجام) همراه با زیر نویس عکس در گالری قرار می گیرد.

طراحی بخش ویدئو

فیلم های چند دقیقه ای از کارهای انجام شده قبلی و همینطور فیلم هایی از روند اجرا و پیشرفت پروژه های در حال اجرا در این بخش قرار می گیرد همچنین فیلم هایی با هلی شات از مراحل تکمیل پروژه برای کاربران بسیار میتواند جذاب باشد.

بنابراین فعالان حوضه صنعت ساختمان:

طراحی سایت معماری

اعم از مهندسان،پیمانکاران،تامین کنندگان تجهیزات ساختمانی و هم چنین شرکت های فنی مهندسی
برای معرفی و بهتر دیده شدن خدمات خود باید از فرصت پیش آمده بهترین استفاده را کنند و حضوری فعال
در فضای مجازی داشته باشند چرا که اگر اینکار را نکنند از رقابت با سایر رقبا عقب مانده اند .همیشه بازار داغ بساز و بفروش در هر کشوری مهم و حیاتی بوده است و سازندگان هم به روش های سنتی به دنبال مشتریان خود هستند و خواهند بود.ولی باوجود آمدن اینترنت و آگاهی نداشتن از این دسته افراد که در این صنف مشغول به فعالیت هستند،رفته رفته مشتریان خود را از دست می دهند. و تمامی کسانی که در حوزه اینترنت فعالیت میکنند جایگزین آنها میشوند

ما در شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب از ابتدا تا انتهای مسیر طراحی سایت و همچنین سئو سایت و طراحی سایت اختصاصی و طراحی اپلیکیشن با شما هستیم و شما میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با تیم ما در ارتباط باشید.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: