طراحی سایت مبلمان

طراحی سایت مبلمان

یکی از نگرانیهای فروشندگان مبلمان اداری و راحتی، نبودن فضای کافی برای نمایش تمام مدل ها ومحصولات است. در حقیقت هر چقدر هم که شما فضا داشته باشید نمی توانید تمام مدل ها و رنگها را در فروشگاه خود به عرضه نمایش بگذارید. شما با طراحی سایت مبلمان نه تنها می توانید این مسئله را حل کنید، بلکه از طریق بازاریابی اینترنتی و ارتقا رتبه سایت خود در گوگل سفارشات و فروش خود را افزایش می دهید و همچنین میتوانید امکاناتی بیشتری را در اختیار مشتریان حصوری خود بگذارید از جمله ویدئو کامل محصول و یا عکس های متنوع که همه ی آنها در سایت شما وجود دارد.
طراحی سایت مبلمان این روزها نقش مهمی در کسب و کار این رسته کاری دارد. با توجه به بالارفتن محبوبیت شبکه های اجتماعی و دسترسی راحت به اینترنت، بازدیدکنندگان و مشتریان بسیاری از این طریق خریدهای خود را انجام میدهند. شما با طراحی وب سایت مبلمان خود می توانید مدل های گوناکون و گسترده مبل ها را بدون هیچ محدودیتی در اختیار کاربران بگذارید و یک بروشور آنلاین و شبانه روزی برای مشتریان فراهم کنید. این اقدامات برند شما را نزد مشتریان محبوب تر خواهد کرد و به مشتریان شما خواهد افزود چرا که شما راحتی در خرید را برای مشتری به وجود آورده اید و آنها به مشتریان وفادار شما تبدیل خواهند شد.
همچنین شما با طراحی سایت مبلمان میتوانید محصولات خود را به خارج از ایران صادر کنید به وسیله تبلیغات سایت یا همان سئو سایت شما که در جستجو های کلمه های انگلیسی و یا سایر زبان ها بالا می آید.

چرا باید برای فروشگاه مبلمان سایت داشته باشیم؟

امروزه از یک طرف به دلیل وجود مشغله های فراوان افراد و از طرف دیگر به دلیل تنوع بالای محصولات در بازار کمتر کسی را پیدا خواهید کرد که روز تعطیل خود را صرف قدم زدن در بازار و جستجو برای مبلمان مورد نظر خود کند. در دنیای امروز افراد حتی برای آگاهی از حدود قیمت مبلمان خود نیز به وب سایت مبلمان مراجعه می‌کنند و این سایت‌ها را به بازارهای فیزیکی ترجیح می‌دهند چرا که به میزان قابل توجهی در وقت و هزینه این افراد صرفه جویی می‌شود و همچنین میتوانند مدل ها و قیمت های بیشتری را به این وسیله ببینند پس دیگر زمان خود را صرف قدم زدن در بازار نمیکنند و از این طریق خرید خود را انجام میدهند. صاحبان برندهای مبلمان در وب سایت مبلمان خود علاوه بر ارائه طرح‌های متنوع این امکان را خواهند داشت که با مشتریان خود در ارتباط باشند. صاحبان برند ها با مالکیت یک سایت مبلمان می‌توانند به نظرات و پیشنهادهای مخاطبان دسترسی پیدا کرده و از آنها در پیش‌برد اهداف خود استفاده کنند و همچنین میتوانند با افزودن آنها به باشگاه مشتریان خود آنها را از تخفیف ها و یا شرایط فروش مطلع کنند. شما می‌توانید در سایت مبلمان با توجه به میزان واکنش‌های متفاوت مشتریان و علاقه‌ای که از خود نشان می‌دهند در خصوص مدل‌های مبلمانی که در آینده در سبد فروش خود قرار خواهید داد تصمیم بگیرید. شما با ارائه مناسب مدل‌ها در وب سایت مبلمان می‌توانید به مشتریان زیادی دسترسی داشته باشید و همچنین محدودیت مکانی را بردارید و به تمامی نقاط فروش داشته باشید.

خدماتی که با قرار دادن آن ها میدرخشید

طراحی سایت مبلمان

امکان خرید و ثبت سفارش آنلاین

یکی از ویژگی هایی که باید در وب سایت مبلمان خود قرار دهید امکان ثبت سفارش آنلاین می‌باشد. کاربران در هر لحظه باید بتوانند به درگاه معتبر شما متصل شده و نسبت به پرداخت مبلغ در نظر گرفته شده اقدام کنند. در واقع یکی از مزایای ایجاد وب سایت امکان ثبت سفارش مبل در همه ی ساعات روز می‌باشد. در نتیجه مشتری دیگر محدود به ساعت خاصی نیست و همچنین دیگر شما نیاز به نیروی کار انسانی برای سرویس دهی به مشتری ندارید.

معرفی انواع خدمات

می‌توانید خدماتی که ارائه می‌دهید را مطرح کنید تا مشتری بتواند به راحتی از خدمات شما مطلع و یا حتی استفاده کند. خدماتی از جمله خدمات رفع پارگی مبلمان، شستشو مبل ها، تعمییرات مبل و… . همچنین می‌توانید خدمات پس فروشی که ارائه می‌دهید را در سایت خود قرار دهید تا مشتری به راحتی با یک سرچ و گشتن ساده به نتیجه مطلوب خود برسد علاوه بر فروش مبل، تعمیرات مبلمان هم از اهمیت بالایی برخوردار است که در صورت بروز مشکل در مبل خریداری شده در دراز مدت، با ثبت درخواست خود در سایت از خدماتی که در خصوص تعمیرات مبلمان وجود دارد بهره مند شوند و به راحتی بتوانند درخواست برای تعمیر مبلشان بدهند.

قرار دادن مقالات

همچنین می‌توان قسمتی از وب سایت خود را برای قرار دادن مقالات مرتبط در نظر گرفت. در این صورت مشتریان می‌توانند پاسخ بسیاری از سوالات خود را در سایت شما پیدا کنند که موجب افزایش رضایت مشتری از سایت شما خواهد شد. به عنوان مثال مقالاتی مربوط به نحوه ی انتخاب رنگ مبل، نحوه‌ پاک کردن لکه ها از مبل‌ و نحوه‌ی جلوگیری از ایجاد شکاف و… . و شما با انجام اینکار دراصل اطلاعاتی را به صورت رایگان در اختیار مشتری گذاشته اید که اینکار موجب افزایش وفاداری مشتری میشود.

معرفی کامل محصولات

سایت شما می‌تواند قسمتی با محتوای معرفی محصولات و تجهیزات جانبی مبل را داشته باشد. به عنوان مثال میزهای عسلی که در کنار مبلمان قرار دارد مشتریان می‌توانند با سلیقه ی خودشان میزهای مختلف را با مبلمانشان ست کنند و از همان جا خرید خود را هم انجام دهند.

امکان جستجو

طراحی سایت مبلمان
یکی از امکانات مهم که باید در هر سایتی قرار دهید امکان جستجو در تمامی محصولات و پیدا کردن محصول مورد نظر مشتری است که مشتری بتواند به راحتی و به سرعت محصول مورد نظرش را پیدا کند.

قرار دادن بخش نمونه کارها

با افزودن بخش نمونه کارها این امکان را به مشتریان خود دهید که بتوانند نمونه های پرفروش و محبوب را ببیند علاوه بر این مشتری از کیفیت و تمیزی کار شما مطلع خواهد شد. نمونه کارها نیز یکی از قسمت های مهم برای ایجاد سایت مبلمان است که این بخش به رضایت مشتری کمک می‌کند و خود نیز به بازاریابی و فروش شما کمک خواهد کرد.

معرفی خود

قرار دادن بخش معرفی فروشگاه همچنین اطلاعات کاملی از مدیریت و کادر فروشنده برای جلب اعتماد بیشتر مشتری کاربرد بسزایی دارد و همچنین سوابق کادر و مدیریت که موجب افزایش اعتماد میشود.

آدرس دهی

امکان قرار دادن آدرس فروشگاه و شعب در مناطق یا شهرهای دیگر نیز برای شما فراهم شده است برای مشتریانی که در آن مناطق زندگی می‌کنند دسترسی را ساده تر کنید. همچنین قرار دادن شماره تماس و راه های ارتباطی دیگر از طریق ذکر آدرس شبکه های اجتماعی موجب افزایش رضایت مشتران خواهد شد چرا که به راحتی میتواند با شما ارتباط داشته باشد.

اضافه کردن بخش اخبار

مشتریان می‌توانند اخبار مربوط به مبلمان و تعرفه ی قیمت آن ها را در این قسمت دنبال کنند. که اینکار باعث افزایش مشتریان شما میشود چرا که از طریق همان اخبار میتوانند وارد سایت شما شوند.

امکان ایجاد حساب کاربری

طراحی سایت مبلمان

این بخش به مشتریان ثابت کمک می‌کند تا برای هر بار خرید نیاز به تکمیل همه ی فرم ها نداشته باشند. و بعدا با خرید مجدد از تخفیفات شما بهرهمند شوند. و شما بتوانید به آنها اطلاع رسانی کنید و که با اینکار میتوانید خودتان را به صورت دائم به مشتری یادآوری کنید.

اضافه کردن بخش نظرات و پیشنهادات

از این قسمت برای ثبت نظرات استفاده می‌شود. مشتریان تجربه های خود را با شما به اشتراک می‌گذارند که این موضوع موجب بهبود عملکرد شماست و دیگر افراد نیز می‌توانند از تجارب آن ها هنگام خرید استفاده کنند.به عنوان مثال فردی پس از سفارش از میزان فوم استفاده شده بسیار راضی بود بعد از به اشتراک گذاشتن نظرش در سایت شما، دیگر افراد نیز اطمینان بیشتری پیدا می‌کنند و خود این نظرات میتوانند برای شما بازاریابی انجام دهند.

گذاشتن تخفیفات

با قرار دادن تخفیف برای فردی که قبلا مبلی را از شما خریداری کرده رضایت مشتریان خود را جلب کنید حتی می‌توانید تخفیفات را براساس فصل اعمال کنید. مثلا تخفیفات زمستانه. و یا برای مثال روی هر یک میلیون تومان خرید از سایت مبلع بیست هزار تومان تخفیف اعمال کنید برای خرید های بعدی.

شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو سایت و طراحی اپلیکیشن میتواند کمک شایانی به شما در افزایش فروش و مشتری بکند شما میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با تیم ما در ارتباط باشید.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: