dotweb.ir/wp-content/plugins/elementor-pro/assets/css/widget-animated-headline-rtl.min.css">

طراحی سایت فروشگاهی 

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب است، حتما طراحی سایت اختصاصی فروشگاه اینترنتی لازمه موفقیت فروشگاه آنلاین کسب و کار شماست مسلم است چنین نیاز را نمیتوان به هیچ وجه با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه ساز های آنلاین تامین کرد، چرا که طراحی بصری وبسایت شما در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی‌تان و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود و همچنین اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می پذیرد

سایت فروشگاهی

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب  و یا حتی آنلاین شاپ های مشهور است، حتما طراحی سایت اختصاصی فروشگاه اینترنتی لازمه موفقیت فروشگاه آنلاین کسب و کار شماست چرا که طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی موجب بالارفتن کلاس کاری شما میشود.

 مسلم است چنین نیاز را نمیتوان به هیچ وجه با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه ساز های آنلاین تامین کرد چرا که از فروشگاه ساز ها تمامی کسب و کار ها استفاده میکنند و به اینصورت هستش که کار شما هیچ برتری نسبت بهخ اونها ندارد و این امر موجب میشود نتوانید بصورت بیزنسی کار خود را وارد فضای اینترنت کنید و شما فقط بصورت کاسبی وارد شده اید و این نوع ورود هیچ فرقی با کسب و کار سنتی شما ندارد . 

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی برای اغلب بیزنس ها از نیاز های مهم میباشد، چرا که طراحی بصری وبسایت شما در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی‌تان و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود و همچنین اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می پذیرد. علاوه بر اینها در آینده پیاده سازی امکانات خاص در جهت رسیدن به فروش بیشتر با طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی قابلیت توسعه بالاتری خواهد داشت و این تفاوت ها و خاص بودن هاست که میتونید به وسیله آن پیشرفت بزرگی در بیزنس خود داشته باشید. ‎

طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو

باتوجه به آمار بازدید سایت ها، امروزه اکثر کارهای اینترنتی از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت صورت می پذیرد و روز به روز بر این میزان افزوده می شود. پس دیگر شکی نیست که انطباق نمایش وب سایت شما با انواع دستگاه های موبایل و تبلت امروزه یک ضرورت محسوب می شود و این یعنی ریسپانسیو بودن طراحی سایت. بر خلاف راه اندازی سایت فروشگاهی با فروشگاه ساز های موجود در بازار، طراحی سایت فروشگاهی باید به گونه ای باشد که سایت فروشگاهی به خوبی اندازه خود را با اندازه صفحه نمایش دستگاه هوشمند سازگار کند، به طوری که پیمایش در سایت به آسانی صورت پذیرد و کاربر مجبور نباشد جهت مشاهده تمامی قسمت های سایت شما و خرید دچار زحمت شود. علاوه بر این یکی از موارد مهم محبوبیت در بین موتورهای جستجو ویژگی طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت های اینترنتی است و خود این امر نیز موجب افزایش رتبه سئو سایت میشود.‎

پشتیبانی فنی سایت فروشگاهی

پشتیبانی فنی مداوم و خدمات پس از فروش بعد از طراحی سایت فروشگاهی همواره یکی از اصول پایه و اهداف اصلی دات وب در جهت جلب رضایت و تامین آسایش مشتریان بوده است چرا که ما سعی بر ارائه خدمات به مشتریان دائم خود داریم. بر خلاف خدمات فروشگاه ساز های رایج در بازار، ما به ارتباط دائم و موثر با مشتریان و پیگیری و پاسخگویی نیازهای ایشان در قبال خدمات طراحی سایت فروشگاهی ارائه شده اعتقاد داریم و وظیفه خود می دانیم همواره به کیفیت خدمات پس از فروش خود توجه داشته و با بهبود کیفیت خدمات و پشتیبانی به خود افتخار می کنیم چرا که سایت بدون پشتیبانی در اصل وارد بیماری میشود و پشتیبانی سایت یکی از مهمترین اصول بعد از طراحی سایت فروشگاهی میباشد .

 سایت های طراحی شده در دات وب همواره پشتیبانی خواهند شد تا کوچکترین دغدغه ای در خاطر شما بابت به روز رسانی امکانات وب سایت تان ایجاد نشود و با خیال راحت به کار توسعه تجارت آنلاین خود بپردازید این خود نیز موجب این میشود ما بصورت دائمی درخدمت شما عزیزان باشیم و شمارا به مشتری دائم خود تبدیل کنیم و این باعث افتخار ماست که شما به مشتریان دائم ما تبدیل میشوید.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

سایت فروشگاهی با آپتیام بالا

همیشه در دسترس بودن برای یک سایت نه به عنوان یک نیاز، که یک اصل اساسی است خصوصا با طراحی سایت فروشگاهی  بخصوص کسب و کا ر های بین المللی که با سایر کشور ها ارتباط دارند انتظار میرود که پس از راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما ۲۴ ساعته در دسترس و قابل خدمت رسانی باشد. خرید هاست با کیفیت و با سرعت و آپتایم بالا، می تواند در دسترس بودن و افزایش بازدید و رتبه سایت به معنای واقعی را برای شما به ارمغان آورد چرا که شما پس از ورود به دنیای اینترنت دیگر به صورت 24 ساعته بیزنس دارید و محصول میفروشید. امکان طراحی سایت اختصاصی حرفه ای و کاملاً مناسب و سازگار با نیاز های کسب و کار شما، از مزایای دیگر طراحی سایت  فروشگاهی شرکت دات وب می‌باشد.

سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی

لازمه هر کسب و کار دیده شدن توسط مشتری و سپس تبدیل کردن مشتریان به مشتری دائم  است. از طرفی به دلیل اینکه عمده کاربران از موتوهای جستجو برای یافتن موضوعات دلخواه خود استفاده می کنند، مهمترین وسیله برای دیده شدن شما همین موتورهای جستجو هستند و بر خلاف سیستم های فروشگاه ساز رایج، در طراحی سایت فروشگاهی دات وب از پایه نکات مهم و اصلی افزایش رتبه و سئو سایت را در بر میگیرد و لذا اگر پس از طراحی سایت فروشگاهی خود به دنبال برندینگ و افزایش بازدید و فروش وبسایت فروشگاهی خود با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، کمک گرفتن از متخصصین بهینه سازی سئو، بهترین گزینه است چرا که رسیدن به صفحات اول گوگل موجب افزایش فروش و درآمد شما میشود. همین حالا با همکاران متخصص طراحی سایت دات وب تماس بگیرید و از خدمات بهینه سازی سئو سایت برای وب سایت خود بهره مند شوید

طراحی سایت فروشگاهی

سئو در طراحی سایت فروشگاهی

روزانه میلیون ها سرچ توسط کاربران در موتور جستجو گوگل انجام می شود که هریک از سرچ ها میتواند ملیون ها پول را جابجا کند. قرار گرفتن وب سایت شما در صدر نتایج گوگل می تواند تاثیر خیلی زیادی در بازدید کاربران از سایت و در نتیجه جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان می گردد پس سئو سایت موجب افزایش فروش شما میشود با تیم متخصص دات وب در حوزه سئو سایت میتوانید در صدر نتایج جستجو گوگل نمایان شوید و کاربران و مشتریان جدید بگیرید.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شما باید به صورتی باشد که از نظر موتور های جستجو مثل گوگل مناسب باشد به اصطلاح سئو فرندلی باشد چرا که تنها در اینصورت شما میتوانید در نتایج گوگل رتبه خوبی داشته باشید. طراحی سایت اختصاصی  به صورت درست و بهینه در کنار مشاوره سئو می تواند سئو سایت شما را پایه ریزی کند و پس از آن شما با قرار دادن محتوا مناسب می توانید به هدف خود (نمایش در نتیجه اولیه جستجو در گوگل) دست پیدا کنید.

شرکت طراحی سایت  دات وب با بهره گیری از نیروهای خبره و متخصص طراحی  سایت را با رعایت اصول سئو سایت فروشگاهی انجام داده و سایت طراحی شده توسط این تیم، در رابطه با سئو و نمایش در نتایج اولیه گوگل مشکلی نخواهد داشت. در واقع دات وب بالاترین کیفیت را در خدمات سئو دارد چرا که نیروهای ما تلفیقی از نیروهای جوان و خلاق و نیروی باتجربه هستند و همین امر موجب افزایش فروش شما از طریق طراحی سایت فروشگاهی میشود. 

نمونه طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به رشد چشمگیر سایت فروشگاهی در چند سال اخیر، بسیاری از کسب‌وکارها برنامه‌ریزی برای فروش خود را براساس داشتن یک سایت فروشگاهی بناکرده‌اند چرا که با طراحی سایت فروشگاهی شما میتوانید به صورت 24 ساعته محصول خودتون رو در معرض دید همگان قرار بدید وبه فروش برسونید.

 دات وب همواره سعی کرده است برای طراحی سایت فروشگاهی استانداردهای مهمی همچون ایجاد رابط کاربری UI جذاب برای رسیدن به تجربه کاربری UX مناسب،چرا که امروزه طراحی ui/ux یکی از رکن های اصلی در طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی و در کل در طراحی سایت و نرم افزار میباشد رعایت اصول سئو سایت در کدنویسی، ایجاد پنل کاربری برای ثبت و پیگیری سفارشات با رابط کاربری جذاب و کارکرد آسان، واکنشگرایی برای موبایل و تبلت و سرعت بالای نمایش صفحات را مدنظر داشته باشد چرا که تک تک این موارد به وفادار شدن مشتری به شما تاثیر دارد.

طراحی سایت فروشگاهی در دات وب با آخرین متدهای طراحی و در بالاترین سطح کیفیت با ساختاری قابل توسعه انجام می شود. چرا که ما کیفیت را فدای سرعت نمیکنیم.

طراحی سایت فروشگاهی  مانند احداث شعبه جدیدی از فروشگاه شما می باشد چرا که شما با طراحی سایت فروشگاهی در اصل مشتریان جدیدی برای خود ایجاد میکنید. سایت فروشگاهی شما، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان جهت خرید محصولات شما از بین می برد و حتی میتونید محصول خودتون را در صورت توانایی تامین به سایر کشور ها صادر کنید. در واقع با طراحی سایت فروشگاهی می توانید فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید و هیچ مشتری را از دست ندهید.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی = فروش عالی

با افزایش سایت های فروشگاهی و همچنین افزایش تمایل مشتریان به این سبک سفارش بدلیل سرعت و راحتی، سایت فروشگاهی و تاثیر آن در فروش محصولات و شناخته شدن برند و همچنین برند شدن شما با سایت، انکار ناپذیر می باشد. طراحی سایت فروشگاهی باید به نحوی باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر القا نموده و او را تبدیل به مشتری دائمی نماید مشتری دائمی برای شما میتواند به عنوان یک سرمایه اصلی محسوب شود همانطور که در دات وب سرمایه اصلی ما مشتریان دائم ما هستند.

نحوه ی برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه، تاثیر بسیار زیادی در جذب آنها خواهد داشت در فضای اینترنتی هم وبسایت شما حکم برخورد شما با مشتری را دارد پس هرچه طراحی سایت فروشگاهی شما حرفه ای تر باشد انگار برخورد اولیه شما با مشتری حرفه ای تر است. این امر در فروشگاه آنلاین هم صدق می کند. طراحی سایت باید بر اساس عناصر بصری مناسب، اصول روان شناسی خرید، استراتژی فروش مناسب انجام شود. چنین طراحی سایت اختصاصی  تاثیر مثبتی در جهت جذب مشتریان فروشگاه آنلاین شما خواهد داشت.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی موفق

قبل از طراحی سایت فروشگاهی باید خودتان را به جای مشتریان خود قرار داده و انتظارات احتمالی آنها را حدس بزنید و همچنین اصول روانشناسی را در نظر بگیرید.و سعی کنید که تمامی انتظارات را برآورده سازید. از مهمترین ویژگی های یک سایت فروشگاهی موفق: سرعت بالا لود شدن سایت، توضیخات کافی و مناسب برای محصولات، سادگی استفاده از سایت، مشاوره و گفت و گو آنلاین با فروشندگان سایت، پیشنهاد های تخفیفی و … می باشد.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت فروشگاهی

سیستم سبد خرید

دسته بندی محصولات

قابلیت اتصال به درگاه بانکی

اطلاع از خرید به صورت ایمیل و یا پیامک

طراحی سایت ریسپانسیو

قابلیت ثبت نظر و ثبت امتیاز

امکان مقایسه محصولات در صفحه مجزا

مدیریت حساب های بانکی 

کیف پول

لیست علاقه مندی ها

حساب مجازی

مدیریت سفارش ها و پرداخت ها

برنامه چاپ خودکار سفارش

امکان اعمال تخفیفات

یکسان سازی با برنامه حسابداری و انبار داری

مدیریت واحد های پولی

سیستم b2b

یکسان سازی با برنامه حسابداری و انبار داری

امکان درج قیمت متفاوت برای نوع خاصی از مشتریان

امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه برای راحتتر بودن مشتری

همچنین در طراحی سایت فروشگاهی امکانات بسیار زیاد دیگری میتواند با توجه به بیزنس شما اضافه شود.

روش های خرید و ارسال و هزینه ارسال

طراحی سایت فروشگاهی

امکانات و ویژگی و همچنین اصول روانشناسی و اصول ui/ux در طراحی سایت فروشگاهی بر روی تصمیمات مشتریان تاثیر زیادی داشته و آنها را به مشتریان وفادار سایت شما تبدیل می کند و این خود نیز موجب افزایش سرمایه شما میشود. این ویژگی ها عبارتند از : 

دسترسی آسان و سریع به محصول در طراحی سایت فروشگاهی

یک سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید که بازدید کننده نتواند به راحتی به محتوا آن دسترسی پیدا کند و یا جستجو قوی نداشته باشد. سردرگمی کاربر می تواند بر ذهنیت او نسبت به وب سایت و برند شما اثر منفی گذاشته و احتمال اینکه کاربر سایت شما را ترک کند نیز افزایش می یابد چرا که امروزه با وجود رقابت بالا برای جذب کاربر شما باید  تفاوت زیادی با سایر رقبا داشته باشید وراحتی را برای مشتریان خود فراهم کنید . بنابراین وب سایت فروشگاهی باید دارای ساختار استاندارد برای دسته بندی محصولات و سیستم جستجو کاربردی و خوب باشد و تمام این موارد به نوع مشتری هدف شما بستگی دارد .


اهمیت سیستم جستجو در سایت فروشگاهی شما به اندازه ای می باشد که اگر درست عمل نکند احتمال نارضایتی کاربر و در نتیجه ترک کردن سایت فروشگاهی را افزایش می دهد و این ترک کردن موجب کاهش مشتری شما میشود. در نتیجه نباید از جستجو های ساده استفاده شود و جستجو پیشرفته را باید اعمال نمود.

ثبت نام کاربر جهت خرید از سایت فروشگاهی

در طراحی سایت فروشگاهی یکی از قسمت های مهم و رایج، بخش مربوط به ثبت نام کاربر می باشد. در طراحی این بخش از سایت باید دقت شود که یک فرم بزرگ با داده های زیاد در مقابل کاربر قرار نگیرد. باید تعدادی اطلاعات محدود در بخش نهایی خرید از کاربر خواسته شود مانند: آدرس، تلفن و … تا کاربر به راحتی هرچه تمام تر بتواند ثبت نام و سپس سفارش خود را ثبت کند.

همچنین می توان در مرحله ثبت نام تمامی اطلاعات را از کاربر درخواست نمود تا در مرحله خرید تنها چند فیلد قرار داده شود که امکان تغییر آن برای مشتریان فراهم باشد. بهتر است در فرم ها، اطلاعات را به صورت مرحله به مرحله دریافت کنید در این مورد هم باز تمامی این موارد بستگی به شخص مورد هدف شما و روحیات مشتری شما دارد دات وب با داشتن تیم متخصص در حوزه یافتن مشتری هدف بهترین طراحی را برای مشتریان شما انجام میدهد.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

جلب اعتماد مشتریان

در روند کار سایت فروشگاهی ، اعتماد سازی بسیار پر اهمیت می باشد. زمانی که پرداخت آنلاین در سایت شما انجام می شود به جهت افزایش امنیت اطلاعات مشتریان شما، باید از درگاه ssp استفاده شود.وقتی برند شما شناخته شود محصولات جدید شما با تکیه بر رزومه خوب شما، به راحتی فروش رفته و با استقبال بالایی روبه رو خواهد شد پس در طراحی سایت فروشگاهی یکی از مهمترین ارکان اعتماد سازی میباشد.

فعال کردن دیدگاه ها

یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت فروشگاهی اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشید این است که، بخش دیدگاه های مشتریان را فعال کنید. فعال کردن این بخش چندین مزیت دارد که عبارتند از :

  • شما ازطریق اینکار میتوانید از محصولات خود باخبر بشید که چه کارهایی باید تکرار و چه کارهایی نباید تکرار شود
  • همچنین موجب جلب اعتماد مشتری از طریق تجربه خریدهای قبلی سایر مشتریان میشود. 
  • کسب و کار شما با این گزینه در طراحی سایت فروشگاهی رونق بسیاری می گیرد، چرا که مشتریان با یکدیگر در ارتباط قرار می گیرند و دیدگاه های خود را در مورد محصول بیان می کنند و خود نیز میتوانند به عنوان بازاریاب شما باشند. 

جستجوی محصول

طراحی سایت فروشگاهی

بیشتر شما زمانی که وارد سایت فروشگاهی می شوید، به دنبال محصول مورد نظر خود هستید تا آن را پیدا کنید و اطلاعات خود را در مورد آن محصول بیشتر کنید. به همین دلیل در طراحی سایت فروشگاهی باید به این نکته توجه بسیاری داشته باشید. هرچه که باکس جستجوی سایت شما قدرتمندتر باشد، مشتریان به راحتی می توانند محصول مورد نظر خود را پیدا کنند و آن محصول را خریداری نماید چرا که اگر این اتفاق نیوفتد مشتریان شما به سرعت از سایت خارج شده و وارد سایت رقیب شما میشوند.

 برخی از سایت هایی که به صورت پیشرفته طراحی نشده اند باکس جستجو آنها هم پیشرفته نمی باشد و به همین دلیل مشتری نمی تواند محصول مورد نظر خود را پیدا کند و باعث افت شما در کسب درآمد میشود پس نباید کیفیت را فدای سرعت و هزینه کرد (شعار همیشگی ما). برای اینکه مشتریان محصولات شما را خریداری کنند بهتر است به این نکته توجه بسیاری داشته باشید تا بتوانید محصولات سایت خود را به فروش برسانید و بتوانید به اون تارگت خود از طراحی سایت فروشگاهی برسید.

روش های خرید در طراحی وب سایت فروشگاهی

پرداخت آنلاین

در این روش پرداخت باید ابتدا به صورت آنلاین فاکتور خرید را پرداخت کرده و پس از آن کالا برای شما ارسال خواهد شد. در اکثر فروشگاه های دیجیتال تنها روش خرید پرداخت آنلاین می باشد. چرا که به نوعی امکان مروجوعی کالا وجود ندارد اما در بعضی از بیزنس ها دادن این آفر به مشتری
(امکان مرجوعی کالا) موجب افزایش اعتماد مشتری میشود.

پرداخت در محل

اغلب کاربران، روش پرداخت در محل را ترجیح می دهند. به دلیل اینکه در این روش احتمال کلاهبرداری کاهش می یابد. این روش به این صورت است که پس از ثبت سفارش و تحویل کالا در مکان مورد نظر، هزینه آن پرداخت می شود. این موضوع هم باز بستگی به میزان مبلغ محصولات شما دارد و توسط کارشناسان دات وب بررسی میشود.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به استانداردهای برنامه نویسی، جذابیت و کیفیت طراحی، هزینه طراحی سایت تعیین می شود. هزینه طراحی سایت در ایران از چند صد هزار تومان تا چند صد میلیون تومان متغیر می باشد. در واقع قیمت طراحی سایت متناسب با خدمات ارائه شده است. هزینه طراحی سایت فروشگاهی دات وب با توجه به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، حفظ کیفیت و رعایت استاندارد ها، متعادل و مناسب می باشد. همچنین همانطور که در بالا اشاره شده ما برای تبدیل کردن شما به سرمایه واقعی یا همان مشتری دائم کیفیت را فدای سرعت نمیکنیم.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

error: