صفحه اصلی | طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی این امکان را فراهم می‌نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان قرار گرفته و افزایش اعتبار شرکت و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت.شما می توانید در دات وب بهترین وب سایت های شرکتی را به ثبت و سفارش برسانید.

سایت شرکتی چیست

هدف از طراحی سایت شرکتی، معرفی و نمایش بهتر نمونه‌کارها و خدمات یک موسسه یا شرکت می‌باشد. به دلیل استفاده زیاد کاربران از اینترنت، دارا بودن وب سایت اختصاصی برای شرکت‌ها، بسیار اهمیت داشته و در رقابت نقطه‌ی مثبتی محسوب می‌شود همچنین شما برای بین المللی کردن شرکت خود نیاز به سایت شرکتی یا همان سایت چندزبانه دارید.

با قرار دادن محصولات در وب سایت، امکان دسترسی به عکس، مشخصات و قیمت محصولات آسان شده و این دسترسی برای تعداد افراد زیادی فراهم می‌شود. وب‌سایت شرکتی راه ارتباطی خوبی جهت برقراری ارتباط مشتریان نیز می‌باشد چرا که شما می‌توانید با قرار دادن پنل ورود یا ثبت‌نام خدمات خود را بهتر به مشتریان ارائه دهید. در واقع معرفی محصولات در سایت شرکتی، خود نوعی بازاریابی اینترنتی است.

مزایای طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی این امکان را فراهم می‌نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان قرار بگیرد. این امر، افزایش اعتبار شرکت و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت؛ چرا که شما می‌توانید به صورت شفاف اطلاعات محصولات را در اختیار مشتری بگذارید. همچنین اگر قصد ورود به بازارهای خارجی را دارید باید به صورت 24 ساعته محصولات شما در اختیار مشتری باشد. پس اگر به دنبال ورود به بازارهای بین المللی هستید، طراحی سایت شرکتی گزینه‌ی مناسبی برای شما است.

به صرفه بودن طراحی سایت شرکتی

در مقایسه با هزینه تبلیغات دیگر مانند: تلویزیون، بیلبورد و… هزینه طراحی سایت شرکتی در دراز مدت بسیار به صرفه‌تر خواهدبود. بنابراین هزینه وب‌سایت شرکتی به عنوان ابزاری قوی، جهت تبلیغ همیشگی و در دسترس همگان بودن آن، بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. میتوان گفت امروزه تبلیغات مثل گذشته نیست و اکثر تبلیغات باید در فضای اینترنت باشد؛ پس طراحی سایت شرکتی گزینه‌ی مناسبی برای تبلیغات می‌باشد.

طراحی سایت شرکتی و برتری نسبت به رقبا

امروزه شرکت‌های زیادی دارای وب‌سایت بوده و فعالیت‌های زیاد و حضور پررنگی در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می‌شود که مشتریان باالقوه خود را از دست بدهید. برخی از شرکت‌ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب‌سایت خود ارائه می‌دهند.

 علاوه بر آن، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب‌سایت خود انجام می‌دهند. بنابراین به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت. طراحی سایت شرکتی اگر به گونه‌ای باشد که بین مشتریان باالقوه و کسب‌وکار شرکت تعامل ایجاد نماید، نگرانی شما بابت از دست دادن مشتریانتان را برطرف می‌کند.

هدف از طراحی سایت شرکتی

1 ) طراحی سایت شرکتی امکان خرید اینترنتی را به شکلی آسان و سریع فراهم می‌نماید و این امر موجب افزایش راحتی مشتری می‌شود و اگر مشتری خرید راحتی از شرکت شما داشته‌باشد مطمئنا به مشتری دائم شما تبدیل می‌شود.

2 )  میتوان از طریق تبلیغات بنری، درآمدی را برای سایت ایجاد کرد و با این روش هزینه‌های سایت شرکتی را درآورد.

3) استفاده از سایت شرکتی به دلیل صرفه جویی در مصرف کاغذ؛ با محیط زیست همگام می‌باشد.

با طراحی سایت شرکتی و بهینه‌سازی محتوا سایت یا همان سئو سایت، پس از شناخته‌شدن سایت توسط موتور جست‌وجو گوگل، زمانی که کاربر به دنبال محصول یا خدمات مربوط به شرکت شما می‌باشد؛ وب سایت شما در نتایج جست‌وجو نمایش داده می‌شود. این امر برای سایت شما بازدید کننده ایجاد می‌کند و حتی می‌تواند منجر به خرید محصول یا خدمات شما بشود. به همین سبب موجب افزایش حدود 60 درصدی مشتریان شما می‌شود.
طراحی سایت شرکتی مناسب به شما کمک خواهد کرد که، شناخته شده و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. طراحی سایت شرکتی مناسب و همچنین رعایت نمودن سئو سایت از پیش نیازها در این امر می‌باشد. گروه متخصص طراحی سایت دات وب از ابتدا تا انتهای این مسیر همراه شما خواهدبود.

نکات مربوط به طراحی سایت شرکتی

در راستای فعالیت بهتر و قوی تر باید قبل از طراحی سایت شرکتی به برخی نکات توجه نمود :

1. به دنبال سایت‌های آماده نباشید. حتما از طراحی سایت اختصاصی استفاده نمایید چرا که این یک اعتبار برای کسب و کار شما در سطح جهان می‌باشد.

3. رعایت اصول و قواعد استاندارد در کدنویسی یا همان نوشته‌شدن کدها به‌صورت بهینه

2. در طراحی گرافیکی سایت خود از طیف رنگی مناسب استفاده کنید. طیف رنگی مناسب برای هر بیزنسی متفاوت می‌باشد در دات وب کارشناسان ما در این امر شمارا یاری می‌کنند.

4. استفاده از کد واکنش‌گرا (responsive) چرا که امروزه دستگاه‌های مختلفی وجود دارد و طراحی سایت باید متناسب با صفحه نمایش دستگاه باشد.

5. خیلی ساده و سریع کاربر را به هدفش برسانید؛ یعنی استفاده از سایت برای کاربر ساده باشد. در طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین موارد سادگی است.

رعایت این نکات سبب می‌شود سایت شما سریع‌تر به سمت هدفی که مدنظرتان هست پیش رود و وقت و هزینه شما به صورت بیهوده از دست نرود.

امکانات سایت شرکتی

در هنگام طراحی سایت با توجه به نوع فعالیت وب‌سایت باید امکاناتی را اعمال نمود. طراحی سایت شرکتی به چه مواردی نیازمند است؟

صفحه ” درباره ما ” چکیده‌ای از خودتان و سابقه کاریتان

صفحه ” تماس با ما ” که دارای اطلاعاتی نظیر: آدرس دفتر مرکزی، آدرس شرکت، دورنگار، شماره تماس، ایمیل می‌باشد.

صفحه مربوط به “محصولات شرکت” دارای اطلاعاتی مثل: تصاویر محصول، درج قیمت، قسمت توضیحات (در طراحی سایت شرکتی صفحه مربوط به خدمات یا محصولات یکی از مهمترین صفحات می‌باشد).

امکان درج نظرات در رابطه با محصولات که مشتریان بتوانند نظرات مشتریان قبلی شما را ببیند و راحت‌تر اعتماد کنند.

صفحه مربوط به شرایط نمایندگی شرکت یا نمایندگی دادن به کشورهای خارجی

صفحه توضیحات در رابطه با گارانتی محصولات این صفحه جهت جلب اعتماد مشتری از واجب‌ترین صفحات می‌باشد.

گالری تصاویر از محصولات و محیط شرکت

امکان سفارش آنلاین محصولات و گرفتن ارتباط با کارشناسان فروش شرکت

استفاده از زبان انگلیسی برای سایت، برای ارتباط با سایر کشورها

صفحه مربوط به اخبار شرکت

معرفی دستاوردها و اهداف شرکت جهت معرفی بهتر شرکت

شرکت طراحی سایت دات وب در طراحی سایت شرکتی همه‌ی این امکانات را اعمال نموده؛ علاوه بر موارد گفته شده شرکت دات وب با توجه به نیاز و خواسته مشتریان خود بخش‌های دیگری را نیز به صورت سفارشی و اختصاصی پیاده‌سازی خواهدکرد تا سایت شما یک سایت اختصاصی باشد چرا که اگر طراحی سایت شرکتی اختصاصی نباشد در واقع هویت سایت شما کپی شده‌است.

سئو سایت شرکتی و طراحی سایت شرکتی

به جهت اینکه بسیاری از مشتریان قبل از خرید، در اینترنت و موتورهای جست‌وجوگر مانند گوگل سرچ می‌نمایند؛ سئو دارای اهمیت بالایی می‌باشد. به همین دلیل در طراحی سایت باید به این مسئله توجه نمود که سایت بر پایه اصول سئو سایت طراحی گردد تا پس از وارد کردن محتوا سایت یا همان اطلاعات محصولات، لینک سایت شما در نتایج جست‌وجو نمایش داده شود چرا که اگر این اتفاق نیفتد سایت شما به سوددهی نمیرسد.

شرکت طراحی سایت دات وب طراحی سایت را براساس اصول سئو سایت شرکتی انجام داده و پس از ورود محتوا سایت مشکلی از نظر SEO یا بهینه بودن سایت وجود نخواهد داشت و شما به‌راحتی می‌توانید در صفحات اول گوگل دیده شوید.

با توجه به فراوانی مشاغل مختلف، طراحی سایت شرکتی با تنوع بالا انجام خواهدشد. می‌توانید در صفحه طراحی سایت اختصاصی از هزینه طراحی سایت اختصاصی مطلع شوید.
طراحی سایت شرکتی که توسط گروه متخصص دات وب انجام می‌شود؛ به صورت سئو شده و کاملا بهینه می‌باشد چرا که ما کیفیت را فدای سرعت و هزینه کم نمی‌کنیم. شرکت طراحی سایت دات وب، سایت مورد نظر شما را با امکانات بالا و استفاده از آخرین تکنولوژی برنامه‌نویسی و طراحی سایت، همچنین قیمت مناسب، طراحی می‌کند. همچنین شما می‌توانید از خدمات مشاوره سئو دات وب استفاده نمایید. در دات وب تمامی مشاوره‌ها و نیاز سنجی‌ها کاملا رایگان می‌باشد و شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما به‌صورت رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید.

رعایت کردن قواعد صحیح برنامه‌نویسی

اولین چیزی که نظر کاربرانی که به سایت شما وارد می‌شوند را جلب می‌کند، تصاویر سایت شما است؛ که تمامی آنها کدهای خاصی دارند که به وسیله برنامه‌نویسی روی این صفحه ایجاد شده‌اند و این کدنویسی بسیار مهم است چرا که کاربر شما را در سایت نگه داشته و باعث جذب کاربر به سایت شما می‌شود. بر این اساس شما باید به طراحی سایت شرکتی توجه بسیار زیادی داشته باشید؛

چرا که شرکت گوگل به این مورد توجه زیادی می‌کند و اگر برنامه‌های درست و اصولی را در سایت‌تان رعایت کرده‌باشید آن را در صفحات اول جست‌وجو می‌آورد. این نوع کدنویسی به سئو سایت کمک زیادی میکند.

در دات وب تمامی کدنویسی‌ها به‌صورت بهینه شده انجام می‌شود تا سایت شما در صفحات اول گوگل نمایش داده‌شود.

سرعت و پایداری

سرعت بالا آوردن سایت، باید بسیار بالا باشد و بیشتر از 3 ثانیه زمان نبرد. به‌دلیل وجود رقبای زیاد، مشتری منتظر نمی‌ماند و به سرعت از سایت شما خارج و وارد یک سایت دیگر می‌شود. هرچه که سرعت سایت شما بالا باشد، رضایت و اطمینان کاربران هم بسیار بیشتر می‌شود و سریعتر می‌توانند کالا و محصول مورد نظر خود را پیدا کنند و اینگونه شما میتوانید مشتری‌های خود را با استفاده از طراحی سایت شرکتی از دست ندهید.

 همچنین این امر موجب می‌شود مشتریان از دیگر قسمت‌هایی که شما در سایت خود دارید بازدید کنند که موجب افزایش رتبه‌ی سایت در گوگل میشود. یکی از نکات بسیار مهم که باید به آن توجه داشت، این است که، برای طراحی سایت شرکتی خود بدون شک باید به دنبال فرد یا شرکتی باشید که در این زمینه تخصص بیشتری دارد؛ چرا که در غیر این صورت تمامی هزینه‌ها و زمان شما بیهوده صرف شده و شما نمی‌توانید به هدف خود برسید.

خلاقیت و کامل بودن این تیم بسیار مهم است چرا که سایت شرکتی، یک هویت برای شرکت شماست.

طراحی کردن صفحه‌های اختصاصی

برای اینکه شما محصولات، خدمات یا حتی شعبات خود را معرفی کنید، باید صفحاتی را در طراحی سایت شرکتی خود طراحی کنید که متناسب با آن محصول و خدمت باشد؛ در غیراین‌صورت سایت شما بازخورد آنچنانی ندارد. در واقع باید بدانید که از این طریق مشتریان بسیار زیادی را جذب می‌کنید.

و می‌توانید روزبه‌روز به اهدافی که در شرکت و سایت خود دارید نزدیک شوید. دقت داشته‌باشید صفحه هر محصول و خدمات باید به صورت جداگانه طراحی شود تا افراد به خوبی بتوانند محصول موردنظر خود را پیدا کنند و از خرید از شما صرف نظر نکنند. همچنین در طراحی سایت شرکتی باید به زمینه کاری شما توجه شود.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

طراحی سایت شرکتی

اگر هدف شما از طراحی سایت شرکتی ورود به عرصه دیجیتال و رقابت با وب‌سایت‌ها و شرکت‌های رقیب که فعالیتی مشابه شما دارند می‌باشد، طراحی سایت شرکتی اختصاصی، لازمه موفقیت کار شماست چرا که اگر طراحی سایت شما اختصاصی نباشد، شما نمی‌توانید چنان که باید و شاید خود را به جامعه هدف مدنظر، معرفی کنید. در پروژه‌های طراحی سایت شرکت دات وب، علاوه بر زیبایی نمای بصری و گرافیکی وب‌سایت در طرح‌های اختصاصی به دلیل وجود تیم خلاق و جوان، نیاز و سلیقه شما در دیزاین لحاظ شده.

و همچنین اصول اولیه افزایش رتبه سایت و سئو، بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته‌ای در نرم‌افزار و سایت طراحی شده پیاده سازی می‌شود تا بتوانید با سئو سایت در صفحات اول گوگل بالاتر از رقبای خود بدرخشید. علاوه بر امکانات خاص مد نظر شما در طراحی سایت شرکتی، با انتخاب طراحی سایت اختصاصی قابلیت توسعه بیشتری خواهیدداشت و می‌توانید به راحتی هرچه تمام‌تر به وب‌سایت خود تمامی قابلیت‌های مدنظر را اضافه کنید.‎

طراحی سایت سازمانی ریسپانسیو

راهکار ما برای این موضوع طراحی سایت شرکتی واکنش گرا یا ریسپانسیو به‌جای صرف هزینه در اپلیکیشن موبایل می‌باشد تا وب‌سایت‌های شرکتی به خوبی اندازه خود را با اندازه صفحه نمایش دستگاه هوشمند سازگار کند، به طوری که پیمایش در سایت به آسانی صورت پذیرد و کاربر مجبور نباشد جهت مشاهده تمامی قسمت‌های سایت شما به طرفین صفحه رجوع کند؛ چرا که این امر موجب افزایش بازدید سایت شما میشود.

علاوه بر این یکی از موارد مهم رتبه‌ی بهتر سایت در بین موتورهای جست‌وجو همین موضوع است.‎(البته نه در همه‌ی مواقع، چرا که این موضوع به جامعه هدف شما بستگی دارد و در برخی از موارد شما نیاز به  طراحی اپلیکیشن نیز دارید).

سئو و بهینه سازی سایت

لازمه هر کسب‌وکار، دیده‌شدن توسط مشتری است؛ که این روزها دیده‌شدن بیشتر از طریق صفحات گوگل می‌باشد از طرفی به دلیل اینکه عمده کاربران از موتورهای جست‌وجو برای یافتن موضوعات دلخواه خود استفاده می‌کنند، مهم‌ترین وسیله برای دیده‌شدن وب‌سایت شما همین موتورهای جست‌وجو هستند. پس اگر شما به دنبال بازاریابی آنلاین، برندینگ، افزایش بازدید سایت و فروش کالا، محصولات و خدمات در سایت خود با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، کمک گرفتن از متخصصین بهینه‌سازی سئو سایت دات وب، بهترین انتخاب برای شما است.

 در تمامی پروژه‌های طراحی سایت شرکتی انجام شده توسط دات وب، آخرین روش‌های بهینه‌سازی فنی سئو مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس با خیالی آسوده می‌توانید طراحی سایت شرکتی خود را به ما بسپارید؛ تا با بالا آوردن سایت شرکت شما در صفحات اول گوگل بتوایند استارت دیجیتال مارکینگ شرکت خود را بزنید و همچنین برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی می‌توانید از مشاوره و خدمات دات وب کمک بگیرید.

هاست پر سرعت با آپتایم بسیار بالا

آپ تایم وب سایت چیست؟

آپ تایم وب‌سایت، زمانی است که یک وب‌سایت یا وب سرویس در یک دوره معین در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. این نسبت به عنوان نسبت زمان موجود، تقسیم بر کل زمان نشان داده می‌شود، در واقع این نسبت به صورت افزایش ماهانه یا سالانه محاسبه می‌شود. اگرچه 100% آپتایم هدف است، صنعت 99.999% آپتایم را به عنوان در دسترس بودن بالا در نظر می‌گیرد.

همواره در دسترس بودن برای یک سایت نه به عنوان یک نیاز، که یک اصل اساسی برای هر وب‌سایت به شمار می رود چرا که هرچه هاست شما قوی‌تر باشد سرعت سایت شما بالاتر و ارتباط گرفتن کاربر با شما محکم‌تر و بهتر می‌شود. در کنار طراحی سایت سازمانی به‌طور اختصاصی، تنها یک هاست با کیفیت، با سرعت و آپ تایم بالا، که از ویژگی‌های بارز خدمات شرکت طراحی سایت دات وب هستند.

 می‌تواند در دسترس بودن به معنای واقعی را برای وب‌سایت شرکت شما به ارمغان آورد. ارائه سرویس میزبانی کاملا سازگار با وب‌سایت طراحی شده برای شما، از دیگر مزیت‌های طراحی وب‌سایت در دات وب است. ما در دات وب از 0 تا 100 کار و پروژه شما را با تیمی خلاق و با تجربه و همچنین متعهد در دست می‌گیریم.

پشتیبانی فنی مداوم

پشتیبانی فنی مداوم و بی وقفه طراحی سایت شرکتی انجام شده توسط دات وب و همچنین کلیه خدمات دات وب همواره یکی از اصول پایه و شعارهای اصلی دات وب بوده است چرا که ما به کار خود اطمینان داریم. ما، ارتباط دائم و موثر با مشتری و داشتن مشتری دائم و پاسخگویی در قبال خدمات ارائه شده را وظیفه خود می‌دانیم و همواره به آن افتخار می‌کنیم که تمامی مشتریان ما به مشتریان دائمی ما تبدیل شده‌اند. خدمات طراحی سایت شرکتی با دات وب شامل پشتیبانی اختصاصی خواهندبود تا همواره خاطر شما بابت به روزرسانی امکانات وب سایت آسوده باشد و هیچگونه نگرانی از بابت سایت خود نداشته‌باشید.

بالاترین امنیت

امنیت در هر مقوله‌ای باعث دلگرمی و آرامش خاطر می‌شود. امنیت سایت یکی از مهمترین ویژگی‌هایی می‌باشد که بعد از طراحی حتما باید به آن توجه کرد؛ چرا که تمام بیزنس شما در همان سایت خلاصه می‌شود و باید بعد از طراحی سایت شرکتی به امنیت آن توجه خاصی کرد ما نیز ضمن بهره‌گیری از دانش و تخصص خود در زمینه مدیریت سرور و استفاده از بهترین و امن‌ترین سیستم مدیریت محتوا،

با به‌روزرسانی مرتب سیستم و انجام تنظیمات امنیتی سایت، ارائه سرویس میزبانی وب با کیفیت در سرورهای مجهز به سیستم تشخیص نفوذ IPS و همچنین تهیه نسخه پشتیبان به صورت دوره‌ای و منظم و یک نسخه پشتیبان در سرورهای مجزا و مانیتورینگ 24 ساعته سرور، همچنین خرید SSL و نصب آن بر روی سایت شرکتی، بالاترین سطح امنیت را برای وب سایت طراحی شده تامین خواهیم کرد.

طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو)

امروزه سایتی که در تلفن‌های همراه، تبلت‌ها و سایر دستگاه‌ها به درستی نمایش داده شود، جزو موارد پیش فرض در طراحی سایت شرکتی در دات وب است چرا که امروزه تعداد دیوایس‌ها بسیار زیاد شده و تمام این دیوایس‌ها در طراحی سایت شرکتی باید درنظر گرفته شود. به عبارتی مهم نیست ابعاد نمایشگر چقدر باشد، سایتی که توسط دات وب طراحی میشود کاملا ریسپانسیو است و نسبت به تمام ابعاد، از ساعت‌های هوشمند گرفته تا بزرگترین LEDها به درستی واکنش نشان داده و خود را تطبیق میدهد و نمایش کامل و درستی خواهد داشت تا در هیچ دیوایسی، هیچ کاربری را از دست ندهید.

طراحی اختصاصی صفحات

یکی دیگر از نکات مهم در طراحی سایت شرکتی، معرفی واضح خدمات و فعالیت‌های شرکت است که انجام این کار با طراحی صفحات مناسب و ساختاریافته و همچنین اختصاصی، به درستی انجام می‌شود. برای مثال با تبیین درست صفحه “درباره ما” می‌توانید تمام اطلاعات شرکت را در قالبی درست به کاربران ارائه کنید تا کاربر مجذوب سایت و کار شما شود. صفحاتی چون محصولات، مقالات، اخبار، گالری تصاویر و… نمای شرکت شما و سبک فعالیت‌تان را به خوبی به کاربران معرفی میکند.

طراحی صفحه تماس با ما

طراحی صفحه تماس با ما باید به گونه‌ای باشد که کاربر بتواند در کوتاه‌ترین زمان و به ساده‌ترین شکل با شما ارتباط برقرار کند و نخواهد به دنبال شماره تماس یا یک راه ارتباطی با شما بگردد. در طراحی سایت شرکتی اطلاعاتی از قبیل شماره‌های تماس، ساعت پاسخگویی، آدرس شرکت، سوالات متداول، گوگل مپ و… می‌تواند در این صفحه قرار گیرد. همچنین دات وب فرم تماس با ما را به گونه‌ای طراحی میکند که مدیر سایت بتواند پیام‌های ارسالی را از طریق ایمیل، پیامک، پیام تلگرام و… نیز مشاهده کند تا راه‌های ارتباطی با مشتری افزایش پیدا کند.

شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی در هر کسب‌وکاری بسیار تاثیرگذار است به‌خصوص امروزه که تمامی فعالیت‌ها در فضای اینترنت می‌باشد. از این رو طراحی سایت شرکتی باید به گونه‌ای باشد که ارتباط خوبی با شبکه‌های اجتماعی شما داشته و با آنها هماهنگ باشد و بتوانند مکمل یکدیگر باشند. دات وب بستری فراهم میکند که شبکه‌های اجتماعی مانند سربازانی در جذب مخاطب و برندینگ آنلاین برای وب‌سایت شما عمل کنند. یکی از مهمترین سیستم‌ها، قابلیت به اشتراک گذاری صحیح مقالات و مطالب سایت در این درگاه‌ها است.

نمای ظاهری وب‌سایت

طراحی جلوه‌های بصری زیبا و مطابق با فضای کسب‌وکارتان، علاوه بر ترغیب مخاطب به تعامل بیشتر با سایت و افزایش رتبه گوگل سایت، وجهه‌ای مرتب و چشم‌نواز از تجارت شما را به تصویر میکشد. در اصل سایت شما، هویت تجارت شما می‌باشد که می‌تواند در ذهن کاربران ماندگار شود. رنگ‌بندی مناسب در طراحی سایت شرکتی یکی از اصلی‌ترین فاکتورهاست. باید هارمونی دقیقی بین لوگو، رنگ سازمانی و رنگ وب‌سایت شما برقرار باشد چرا که در غیر اینصورت سایت شما نمی‌تواند با کاربر رابطه برقرار کند و سرانجام این نگرفتن ارتباط باعث از دست دادن مشتریان شما می‌شود.

دات وب با رعایت اصول روانشناسی رنگ‌ها، طرحی ماندگار از وب‌سایت و شرکت شما را در ذهن مخاطب در طراحی سایت شرکتی ثبت میکند تا هیچ یک از مشتریان خود را از دست ندهید. نکته دیگری که شاید حتی شرکت‌های باسابقه طراحی سایت به آن توجه نکنند، استفاده از فونت مناسب برای طراحی سایت شرکتی است. طراحان دات وب، گزینه انتخاب فونت مناسب و استاندارد را نیز به مشتریان پیشنهاد می‌کنند تا به‌واسطه آن اصالت و زیبایی سایت شرکتی را دو چندان کنند. این طراحی نیز بستگی به شغل شما دارد.

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

error: