صفحه اصلی | طراحی سایت شرکتی

dotweb.ir/wp-content/plugins/elementor-pro/assets/css/widget-animated-headline-rtl.min.css">

طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی این امکان را فراهم می نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان قرار گرفته و افزایش اعتبار شرکت و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت.

سایت شرکتی چیست

طراحی سایت شرکتی ، هدف معرفی و نمایش بهتر نمونه کارها و خدمات یک موسسه یا شرکت می باشد. به دلیل استفاده زیاد کاربران از اینترنت، دارا بودن وب سایت اختصاصی برای شرکت ها، بسیار اهمیت داشته و در رقابت نقطه ی مثبتی محسوب می شود همچنین شما برای بین المللی کردن شرکت خود نیز نیاز به سایت شرکتی یا همان سایت چندزبانه دارید.
با قرار دادن محصولات در وب سایت ، امکان دسترسی به عکس، مشخصات و قیمت محصولات آسان شده و برای تعداد افراد زیادی فراهم می شود. وب سایت شرکتی راه ارتباطی خوبی جهت برقراری ارتباط مشتریان نیز می باشد چرا که شما میتوانید با قرار دادن پنل ورود یا ثبت نام خدمات خودتتون رو بهتر به مشتریان ارائه دهید. در واقع معرفی محصولات در سایت شرکتی ، خود نوعی بازاریابی اینترنتی است.

مزایا طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی این امکان را فراهم می نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه  در دسترس مشتریان قرار گرفته و افزایش اعتبار شرکت و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت چرا که شما میتوانید به صورت شفاف اطلاعات محصولات را در اختیار مشتری بگذارید و همچنین اگر قصد ورود به بازارهای خارجی را دارید باید به صورت 24 ساعته محصولات شما در اختیار مشتری باشد پس اگر قصد ورود به بازارهای خارجی را دارید طراحی سایت شرکتی یک گزینه مناسب میباشد.

طراحی سایت شرکتی

به صرفه بودن طراحی سایت شرکتی

در مقایسه با هزینه تبلیغات دیگر مانند: تلویزیون، بیلبورد و… هزینه طراحی سایت شرکتی در دراز مدت بسیار به صرفه تر خواهد بود. بنابراین هزینه وب سایت شرکتی به عنوان ابزاری قوی جهت تبلیغ همیشگی و در دسترس همگان بودن آن، بسیار مقرون به صرفه می باشد همچنین امروزه تقریبا میتوان گفت تبلیغات مثل گذشته نیست و اکثر تبلیغات باید در فضای اینترنت باشد پس طراحی سایت شرکتی یک گزینه مناسب نیز میباشد.

طراحی سایت شرکتی و برتری نسبت به رقبا

امروزه شرکت های زیادی دارای وب سایت بوده و فعالیت های زیاد و حضور پررنگی در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می شود که مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. برخی از شرکت ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب سایت خود ارائه می دهند. علاوه بر آن ، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب سایت خود انجام می دهند. بنابراین به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت. طراحی سایت شرکتی اگر به گونه ای باشد که ارتباط درست بین مشتریان بالقوه و کسب و کار خود تعامل ایجاد نماید و شما با یک وب سایت شرکتی دیگر نمیخواد نگران از دست دادن مشتریان خود باشید.

هدف از طراحی سایت شرکتی

1 ) طراحی سایت شرکتی امکان خرید اینترنتی را به شکلی آسان و سریع فراهم می نماید و این امر موجب افزایش راحتی مشتری میشود و اگر مشتری خرید راحتی از شرکت شما داشته باشد مطمئنا به مشتری دائم شما تبدیل میشود.

2 )  می توان از طریق تبلیغات بنری درآمدی را برای سایت ایجاد کنید و با این روش هزینه های خوده سایت شرکتی را دربیارید.

3) با استفاده از سایت شرکتی به دلیل اینکه در مصرف کاغذ صرفه جویی می شود؛ با محیط زیست همگام می باشد.

با طراحی سایت شرکتی و بهینه سازی محتوا سایت یا همان سئو سایت، پس از شناخته شدن سایت توسط موتور جستجو گوگل، زمانی که کاربر به دنبال محصول یا خدمات مربوط به شرکت شما می باشد؛ وب سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شده و این امر برای سایت شما بازدید کننده ایجاد کرده و حتی می تواند منجر به خرید محصول یا خدمات شما بشود پس موجب افزایش 60 درصدی مشتریان شما میتواند بشود.
طراحی سایت شرکتی مناسب به شما کمک خواهد کرد که ، شناخته شده و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. طراحی سایت شرکتی مناسب و همچنین رعایت نمودن سئو سایت از پیش نیازها در این امر می باشد. گروه متخصص طراحی سایت دات وب از ابتدا تا انتهای این مسیر همراه شما خواهد بود.

طراحی سایت شرکتی

نکات مربوط به طراحی سایت شرکتی

در راستا فعالیت بهتر و قوی تر باید قبل از طراحی سایت شرکتی به برخی نکات توجه نمود :

1. به دنبال سایت های آماده نباشید. حتما از طراحی سایت اختصاصی استفاده نمایید چرا که این یک اعتبار برای کسب و کار شما در سطح جهان میباشد.

3. رعایت اصول و قواعد استاندارد در کد نویسی یا همان نوشته شدن کد ها به صورت بهینه

2. در طراحی گرافیکی سایت خود از طیف رنگی مناسب استفاده کنید. طیف رنگی مناسب برای بیزنسی متفاوت میباشد در دات وب کارشناسان ما در این امر شمارا یاری میکنند.

4. استفاده از کد واکنش گرا (responsive) چرا که امروزه دیوایس های مختلفی اومده و طراحی سایت نیز باید ریسپانسیو باشد

5. خیلی ساده و سریع کاربر را به هدفش برسانید یعنی استفاده از سایت برای کاربر ساده باشد در طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین موارد سادگیست.

رعایت این نکات سبب می شود سایت شما به سمت هدفی که مد نظرتان هست سریع تر پیش رود و وقت و هزینه شما به صورت بیهوده از دست نرود.

امکانات سایت شرکتی

در هنگام طراحی سایت با توجه به نوع فعالیت وب سایت باید امکاناتی را اعمال نمود. طراحی سایت شرکتی به چه مواردی نیازمند است؟

صفحه ” درباره ما ” چکیده ای از خودتان و سابقه کاریتان

صفحه ” تماس با ما ” که دارای اطلاعاتی نظیر: آدرس دفتر مرکزی، آدرس شرکت، دورنگار، شماره تماس، ایمیل می باشد .

صفحه مربوط به محصولات شرکت دارای اطلاعاتی مثل: تصاویر محصول، درج قیمت، قسمت توضیحات در طراحی سایت شرکتی صفحه مربوط به خدمات یا محصولات یکی از مهمترین صفحات میباشد

امکان درج نظرات در رابطه با محصولات که مشتریان بتوانند نظرات مشتریان قبلی شما را ببیند تا بتواند راحتتر اعتماد کنند

صفحه مربوط به شرایط نمایندگی شرکت یا نمایندگی دادن به کشور های خارجی

صفحه توضیحات در رابطه با گارانتی محصولات این صفحه جهت جلب اعتماد مشتری از واجب ترین صفحات میباشد

گالری تصاویر از محصولات و محیط شرکت

امکان سفارش آنلاین محصولات و گرفتن ارتباط با کارشناسان فروش شرکت

استفاده از زبان انگلیسی برای سایت برای ارتباط با سایر کشورها

صفحه مربوط به اخبار شرکت

معرفی دستاورد ها و اهداف شرکت جهت معرفی بهتر شرکت

شرکت طراحی سایت دات وب در طراحی سایت شرکتی همه ی این امکانات را اعمال نموده؛ و علاوه بر موارد گفته شده شرکت دات وب با توجه به نیاز و خواسته مشتریان خود بخش های دیگر را نیز به صورت سفارشی و اختصاصی پیاده سازی خواهد کرد تا سایت شما یک سایت اختصاصی باشد چرا که اگر طراحی سایت شرکتی اختصاصی نباشد در واقه هویت سایت شما کپی شده است.

سئو سایت شرکتی و طراحی سایت شرکتی

به جهت اینکه بسیاری از مشتریان قبل از خرید، در اینترنت و موتورهای جستجوگر مانند گوگل سرچ می نمایدند؛ سئو دارای اهمیت بالایی می باشد. به همین دلیل در طراحی سایت باید به این مسئله توجه نمود که سایت بر پایه اصول سئو سایت طراحی گردد تا پس از وارد کردن محتوا سایت یا همان اطلاعات محصولات ، لینک سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شود چرا که اگر این اتفاق نیفتد سایت شما به سودهی نمیرسد .
شرکت طراحی سایت دات وب طراحی سایت را براساس اصول سئو سایت شرکتی انجام داده و پس از ورود محتوا سایت مشکلی از نظر SEO یا بهینه بودن سایت وجود نخواهد داشت و شما براحتی میتوانید در صفحات اول گوگل دیده بشید.

با توجه به فراوانی مشاغل مختلف، طراحی سایت شرکتی با تنوع بالا انجام خواهد شد. می توانید در صفحه طراحی سایت اختصاصی از هزینه طراحی سایت اختصاصی مطلع شوید.
طراحی سایت شرکتی که توسط گروه متخصص دات وب انجام می شود؛ به صورت سئو شده و کاملا بهینه می باشد چرا که ما کیفیت را فردای سرعت و هزینه کم نمیکنیم. شرکت طراحی سایت تهران دات وب ، سایت مورد نظر شما را با امکانات بالا و با استفاده از آخرین تکنولوژی برنامه نویسی و طراحی سایت و همچنین قیمت مناسب ، طراحی می کند. همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره سئو دات وب استفاده نمایید در دات وب تمامی مشاوره ها و نیاز سنجی ها کاملا رایگان میباشد و شما میتوانید از طریق صفحه تماس با ما بصورت رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید.

رعایت کردن قواعد صحیح برنامه نویسی

کاربرانی که وارد سایت شما می شوند در ابتدا اولین چیزی که مشاهده می کنند، تصاویر سایت شما می باشد، که تمامی آنها کدهای خاصی دارند که به وسیله برنامه نویسی روی این صفحه ایجاد شده اند و این کدنویسی بسیار مهم است چرا که کاربر شما را در سایت نگه داشته و باعث میشه کاربر جذب سایت شما شود. بر این اساس شما باید به طراحی سایت شرکتی و این مورد توجه بسیار زیادی داشته باشید، چرا که شرکت گوگل به این مورد توجه زیادی می کند و اگر برنامه های درست و اصولی را در سایت تان رعایت کرده باشید آن را در صفحات اول جستجو می آورد این نوع کدنویسی به سئو سایت کمک زیادی میکند در دات وب تمامی کدنویسی ها بصورت بهینه شده انجام میشه تا در صفحات اول گوگل سایت شما نمایش داده شود.

سرعت و پایداری

سرعت بالا آوردن سایت باید بسیار بالا باشد و زیر 3 ثانیه بیشتر زمان نبرد بدلیل وجود رقبای زیاد مشتری منتظر نمیماند و به سرعت از سایت شما خارج و وارد یک سایت دیگر میشود. هرچه که سرعت سایت شما بالا باشد، رضایت و اطمینان کاربران هم بسیار بیشتر می شود و سریعتر می توانند کالا و محصول مورد نظر خود را پیدا کنند و اینجوری شما میتوانید هیچ یک از مشتری های خود را با استفاده از طراحی سایت شرکتی از دست ندهید،همچنین موجب می شود از دیگر قسمت هایی که شما در سایت خود دارید هم بازدید کنند و این امر موجب افزایش رتبه سایت در گوگل هم نیز میشود. یکی از نکاتی که بسیار مهم است و باید به آن توجه داشته باشید این است که، برای طراحی سایت شرکتی خود بدون شک باید به دنبال فرد یا شرکتی باشید که در این زمینه تخصص بیشتری دارد، چرا که در غیر این صورت تمامی هزینه ها و زمان شما بیهوده صرف شده است و شما نمی توانید به هدف خود برسید و همچنین خلاقیت و کامل بودن این تیم بسیار مهم است چرا که سایت شرکتی خود نیز یک هویت برای شرکت شماست.

طراحی کردن صفحه های اختصاصی

برای اینکه شما محصولات و یا خدمات . یا حتی شعبات خود را معرفی کنید، باید صفحاتی را در طراحی سایت شرکتی خود طراحی کنید که متناسب با آن محصول و خدمات باشد در غیراینصورت سایت شما بازخورد آنچنانی را ندارد. در واقع باید بدانید که از این طریق مشتریان بسیار زیادی را جذب می کند و می توانید روز به روز به هدف هایی که در شرکت و سایت خود دارید نزدیک شوید. دقت داشته باشید صفحه هر محصول و خدمات باید به صورت جداگانه طراحی شود تا افراد به خوبی بتوانند محصول خود را پیدا کنند تا از خرید از شما صرف نظر نکنند و خرید خودشون رو به راحتی هرچه تمام تر انجام دهند همچنین در طراحی سایت شرکتی باید به زمینه کاری شما توجه شود.

طراحی سایت شرکتی

برای ارتباط با کارشناسان ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

طراحی سایت شرکتی

اگر هدف شما از طراحی سایت شرکتی ورود به عرصه دیجیتال و رقابت با وبسایت ها و شرکت های رقیب که فعالیتی مشابه شما دارند است، حتما طراحی سایت شرکتی اختصاصی لازمه موفقیت کار شماست چرا که اگر طراحی سایت شما اختصاصی نباشد شما نمیتوانید اونجوری که باید و شاید خودتون رو به جامعه هدفتون معرفی کنید. در پروژه های طراحی سایت شرکت دات وب ، علاوه بر زیبایی نمای بصری و گرافیکی وبسایت در طرح های اختصاصی به دلیل وجود تیم خلاق و جوان، نیاز و سلیقه شما در دیزاین لحاظ شده و همچنین اصول اولیه افزایش رتبه سایت و سئو نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته ای در نرم افزار و سایت طراحی شده پیاده سازی می‌شود تا بتوانید با سئو سایت در صفحات اول گوگل بالاتر از رقبای خود بدرخشید. علاوه بر آن امکانات خاص مد نظر شما در طراحی سایت شرکتی با انتخاب طراحی سایت اختصاصی قابلیت توسعه بیشتری خواهد داشت و میتوانید به راحتی هرچه تمام تر به وبسایت خود تمامی قابلیت های مدنظر را اضافه کنید.‎

طراحی سایت سازمانی ریسپانسیو

باتوجه به آمار بازدید سایت ها، امروزه اکثر کارهای اینترنتی از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت صورت می پذیرد و روز به روز بر این میزان افزوده می شود و هریک از این دستگاه ها دیوایس های متفاوتی نیز دارند. پس دیگر شکی نیست که انطباق نمایش وب سایت شما با این گونه دستگاه ها یک ضرورت است و در غیر اینصورت سایت شما نمیتواند هیچگونه کاربردی داشته باشد

راهکار ما برای این موضوع بجای صرف هزینه در اپلیکیشن موبایل البته نه در همه ی مواقع چرا که این موضوع به جامعه هدف شما بستگی دارد و در برخی از موارد شما نیاز به  طراحی اپلیکیشن هم نیز دارید ، طراحی سایت شرکتی واکنش گرا یا ریسپانسیو می باشد تا وب سایت های شرکتی به خوبی اندازه خود را با اندازه صفحه نمایش دستگاه هوشمند سازگار کند، به طوری که پیمایش در سایت به آسانی صورت پذیرد و کاربر مجبور نباشد جهت مشاهده تمامی قسمت های سایت شما به طرفین صفحه رجوع کند چرا که این امر موجب افزایش بازدید سایت شما میشود. علاوه بر این یکی از موارد مهم رتبه بهتر سایت در بین موتورهای جستجو همین موضوع است.‎

سئو و بهینه سازی سایت

لازمه هر کسب و کار دیده شدن توسط مشتری است. که این روزها دیده شدن بیشتر از طریق صفحات گوگل میباشد از طرفی به دلیل اینکه عمده کاربران از موتوهای جستجو برای یافتن موضوعات دلخواه خود استفاده می کنند، مهمترین وسیله برای دیده شدن وب سایت شما همین موتورهای جستجو هستند. پس اگر شما به دنبال بازاریابی آنلاین ، برندینگ و افزایش بازدید سایت و فروش کالا و محصولات و خدمات در سایت خود با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، کمک گرفتن از متخصصین بهینه سازی سئو سایت دات وب، بهترین انتخاب شما است. در تمامی پروژه های طراحی سایت شرکتی انجام شده توسط دات وب، آخرین روش های بهینه سازی فنی سئو مورد استفاده قرار میگیرد پس با خیالی آسوده میتوانید طراحی سایت شرکتی خود را به ما بسپارید تا با بالا آوردن سایت شرکت شما در صفحات اول گوگل بتوایند استارت دیجیتال مارکینگ شرکت خود را بزنید و همچنین ما برای بهره از شبکه های اجتماعی میتوانیم به شما مشاوره و خدمات دهیم.

هاست پر سرعت با آپتایم بسیار بالا

همواره در دسترس بودن برای یک سایت نه به عنوان یک نیاز، که یک اصل اساسی برای هر وب سایت به شمار می رود چرا که هرچه هاست شما قویتر باشد سرعت سایت شما نیز بالاتر و ارتباط گرفتن کاربر با شما قویتر و بهتر نیز میشود. در کنار طراحی سایت سازمانی بطور اختصاصی، تنها یک هاست با کیفیت، با سرعت و آپ تایم بالا که از ویژگی های بارز خدمات شرکت طراحی سایت دات وب هستند، می تواند در دسترس بودن به معنای واقعی را برای وبسایت شرکت شما به ارمغان آورد. ارائه سرویس میزبانی کاملاً سازگار با وب سایت طراحی شده برای شما، از دیگر مزیت های طراحی وب سایت در دات وب است. ما در دات وب از A تا Z  کار و پروژه شما را با تیمی خلاق و با تجربه و همچنین متعهد در دست میگیریم.

پشتیبانی فنی مداوم

پشتیبانی فنی مداوم و بی وقفه طراحی سایت شرکتی انجام شده توسط دات وب و همچنین کلیه خدمات دات وب همواره یکی از اصول پایه و شعارهای اصلی دات وب بوده است چرا که ما به کار خود اطمینان داریم. ما به ارتباط دائم و موثر با مشتری و داشتن مشتری دائم و پاسخگویی در قبال خدمات ارائه شده را وظیفه خود می دانیم و همواره به آن افتخار می کنیم که تمامی مشتریان ما به مشتریان دائمی ما تبدیل شده اند. خدمات طراحی سایت شرکتی با دات وب شامل پشتیبانی اختصاصی خواهند بود تا همواره خاطر شما بابت به روز رسانی امکانات وب سایت آسوده باشد و هیچگونه نگرانی از بابت سایت خود نداشته باشید.

بالاترین امنیت

امنیت در هر مقوله ای باعث دلگرمی و آرامش خاطر می شود. امنیت سایت یکی از مهمترین ویژگی هایی میباشد که بعد از طراحی حتما باید به آن توجه کرد چرا که تمام بیزنس شما در همان سایت خلاصه میشود و باید بعد از طراحی سایت شرکتی به امنیت آن توجه خاصی کرد ما نیز ضمن بهره گیری از دانش و تخصص خود در زمینه مدیریت سرور و استفاده از بهترین و امن ترین سیستم مدیریت محتوا، با بروز رسانی مرتب سیستم و انجام تنظیمات امنیتی سایت، ارائه سرویس میزبانی وب با کیفیت در سرورهای مجهز به سیستم تشخیص نفوذ IPS و همچنین تهیه نسخه پشتیبان به صورت دوره ای و منظم و یک نسخه پشتیبان در سرورهای مجزا و مانیتورینگ 24 ساعته سرور، و با خرید SSL و نصب آن بر روی سایت شرکتی، بالاترین سطح امنیت را برای وب سایت طراحی شده تامین خواهد کرد.

طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو)

امروزه سایتی که در تلفن های همراه، تبلت ها و سایر دستگاه ها به درستی نمایش داده شود، جزء موارد پیش فرض در طراحی سایت شرکتی در دات وب است چرا که امروزه تعداد دیوایس ها بسیار زیاد شده و باید در تمام این دیوایس ها در طراحی سایت شرکتی درنظر گرفته شود. به عبارتی مهم نیست ابعاد نمایشگر چقدر باشد، سایتی که توسط دات وب طراحی میشود کاملا ریسپانسیو است و نسبت به تمام ابعاد، از ساعت های هوشمند گرفته تا بزرگترین LEDها به درستی واکنش نشان داده و خود را تطبیق میدهد و نمایش کامل و درستی خواهد داشت تا در هیچ دیوایس هیچ کاربری را از دست ندهید.

طراحی اختصاصی صفحات

یکی دیگر از نکات مهم در طراحی سایت شرکتی، معرفی واضح خدمات و فعالیت های شرکت است که انجام این کار با طراحی صفحات مناسب و ساختاریافته و همچنین اختصاصی  به درستی انجام میشود. برای مثال با تبیین درست صفحه درباره ما میتوانید تمام اطلاعات شرکت را در قالبی درست به کاربران ارائه کنید تا کاربر مجذوب سایت و کار شما شود. صفحاتی چون محصولات، مقالات، اخبار، گالری تصاویر و… نمای شرکت شما و سبک فعالیتتان را به خوبی به کاربران معرفی میکند.

طراحی صفحه تماس با ما

طراحی صفحه تماس با ما باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل با شما ارتباط بر قرار کند و نخواهد به دنبال شماره تماس یا یک راه ارتباطی با شما بگردد. در طراحی سایت شرکتی اطلاعاتی از قبیل شماره های تماس، ساعت پاسخگویی، آدرس شرکت، سوالات متداول، گوگل مپ و… میتواند در این صفحه قرار گیرد. همچنین دات وب فرم تماس با ما را به گونه ای طراحی میکند که مدیر سایت بتواند پیام های ارسالی را از طریق ایمیل، پیامک، پیام تلگرام و… نیز مشاهده کند تا راه های ارتباطی با مشتری افزایش پیدا کند.

شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی در هر کسب و کاری بسیار تأثیرگذار است بخصوص امروزه که تمامی فعالیت ها در فضای اینترنت میباشد. از این رو طراحی سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که ارتباط خوبی با شبکه های اجتماعی شما داشته و با آنها هماهنگ باشد و بتوانند مکمل یکدیگر باشند. دات وب بستری فراهم میکند که شبکه های اجتماعی مانند سربازانی در جذب مخاطب و برندینگ آنلاین برای وبسایت شما عمل کنند. یکی از مهمترین سیستم ها قابلیت به اشتراک گذاری صحیح مقالات و مطالب سایت در این درگاه هاست.

نمای ظاهری وبسایت

طراحی جلوه های بصری زیبا و مطابق با فضای کسب و کارتان، علاوه بر ترغیب مخاطب به تعامل بیشتر با سایت و افزایش رتبه گوگل سایت، وجهه ای مرتب و چشم نواز از تجارت شما را به تصویر میکشد در اصل سایت هویت تجارت شما میباشد که میتواند در ذهن کاربران ماندگار شود. رنگبندی مناسب در طراحی سایت شرکتی یکی از اصلی ترین فاکتورهاست. باید هارمونی دقیقی بین لوگو، رنگ سازمانی و رنگ وبسایت شما بر قرار باشد چرا که در غیر اینصورت سایت شما نمیتواند با کاربر رابطه برقرار کند و سرانجام این نگرفتن ارتباط از دست دادن مشتریان شما میشود. دات وب با رعایت اصول روانشناسی رنگ ها، طرحی ماندگار از وبسایت و شرکت شما را در ذهن مخاطب در طراحی سایت شرکتی ثبت میکند تا هیچ یک از مشتریان خود را از دست ندهید. نکته دیگری که شاید حتی شرکت های باسابقه طراحی سایت به آن توجه نکنند، استفاده از فونت مناسب برای طراحی سایت شرکتی است. طراحان دات وب، گزینه انتخاب فونت مناسب و استاندارد را نیز به مشتریان پیشنهاد میکنند تا بواسطه آن اصالت و زیبایی سایت شرکتی را دو چندان کنند.

این طراحی نیز بستگی به شغل شما دارد.

error: