طراحی سایت شرکتی چیست ؟!

طراحی سایت شرکتی

وب سایت شرکتی چیست ؟!

فهرست مطالب

با رونق گرفتن فضای مجازی و حرکت به سمت اینترنتی شدن تمام جوانب زندگی، کسب و کارهای اینترنتی لازم است تا در این فضا خود را به خوبی ارائه دهند. یکی از این روش‌ها استفاده از وب سایت شرکتی است. وب سایت شرکتی می‌تواند، یک شرکت را در رقابت نگه دارد و کمک کند تا شرکت رونق بیشتری را تجربه کند.

اغلب شرکت های بزرگ از طراحی وبسایت اختصاصی استفاده می کنند

چرا که هویت و اعتبار شرکت را می توان با طراحی سایت با کیفیت نمایش داد و طراحی یک وبسایت اختصاصی و سفارشی می تواند به افزایش اعتبار شرکت شما کمک کند .

در صورتی که می‌خواهید شرکت خود را گسترش بدهید و از شرایط بهتری برخوردار شوید، داشتن یک وب سایت شرکتی می‌تواند کمک بسیاری به شما بکند. در این مقاله از چیستی وب سایت شرکتی تا مزایا و فواید آن برای یک شرکت را ذکر کرده‌ایم. همچنین در ادامه از برخی تکنینک‌های مورد استفاده برای بهره‌وری بیشتر از وب سایت شرکتی را ذکر کردیم. امید است با خواندن این مقاله بتوانید استفاده لازم را از آن ببرید و نکات مفید آن را به کار ببندید.

شکل گیری و کاربرد وب سایت شرکتی

وب سایت شرکتی یا Corporate Website وب سایتی است که برای معرفی یک شرکت و محصولات و خدمات آن استفاده می‌شود. برای افرادی که شرکت دارند و می‌خواهند که در بازار مجازی به خوبی معرفی شوند، یک وب سایت شرکتی زیبا می‌تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد.

مزایای بهره‌مندی از وب سایت شرکتی

برای انجام هرکاری ابتدا نیاز است تا از فواید و مزایای آن مطمئن شویم. پس از آن در صورتی که مزایایی که فراهم می‌آورد با خواسته‌ها و نیازهای ما در یک راستا بود، برای آن هزینه‌های لازم را انجام دهیم. در این صورت این اتفاق می‌تواند با مزایایی که دارد، ما را به هدف مورد نظرمان نزدیک کند.

استفاده از وب سایت شرکتی نیز می‌تواند مزایای بسیاری را برای یک شرکت فراهم آورد. مزایایی که در ادامه به برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

کسب و کار ها برای بهتر دیده شدن نیاز به یک سایت خوب و مناسب کارشان دارند برای مثال دات وب با همکاری با مرکز مشاوره اردیبهشت یک سایت مناسب براشون طراحی کرد و حالا مرکز مشاوره اردیبهشت یکی از بهترین مراکز مشاوره در پایتخت می باشد . 

1. معرفی کامل و جامع یک شرکت :

با داشتن وب سایت شرکتی ، می‌توانید شرکت خود را آنطور که دوست دارید و می‌خواهید به مخاطب نشان دهید. به جای آنکه مخاطب از حرف‌هایی که درباره شما زده می‌شود شما را بشناسد، می‌تواند از وب سایت شما و با استفاده از چیزهایی که خود شما می‌خواهید، شما را بشناسد! پس داشتن یک وب سایت شرکتی عاملی است تا شما آنطور که دوست دارید به مخاطب خود معرفی شوید!

ضمنا با داشتن گزینه درباره ما در وب سایت خود، می‌توانید تمام نکاتی را که لازم است برای معرفی خود، به مخاطبتان بگویید، ارائه دهید!

برای مثال شرکت iecg که در حوزه تجارت الکترونیک و آموزش تجارت الکترونیک فعالیت دارد با داشتن یک سایت شرکتی کمک بسیار زیادی به کسب و کار خود کرده 

شایان ذکر است که شرکت iecg  با مدیریت جناب آقای حسین زینی وند اولین تاجر الکترونیک ایران ، اولین شرکت در حوزه تجارت الکترونیک و آموزش تجارت الکترونیک در ایران است 

2. جذب مشتری :

داشتن وب سایت شرکتی ، جذب مشتری را برای شما بسیار ساده‌تر می‌کند. مشتری هنگامی که مشغول گشت و گذار در فضای مجازی است، با دیدن وب سایت شما و نمونه کارهایی که از خود بارگذاری کرده‌اید، می‌تواند شما را به خوبی شناسایی کند. پس در صورتی که ارائه خوبی از خود در وب سایت شرکتی‌ تان داشته باشید، مشتری‌های بسیاری جذب شما می‌شوند.

طراحی سایت شرکتی

3. افزایش اعتماد در بین مخاطبان :

با داشتن وب سایت شرکتی ، شما اطلاعاتی را درباره خود با مشتریان به اشتراک می‌گذارید. مشتری با استفاده از این اطلاعات می‌تواند درباره شما جست‌وجو کند و شما را بیشتر بشناسد. همچنین داشتن یک وب سایت شرکتی ، به معنای مرجعی معتبر بودن است. در این صورت مخاطبان بسیاری به شما اعتماد می‌کنند و برای شما ارزش بیشتری را قائل هستند.

4. ابزار رایگان تبلیغات :

داشتن یک وب سایت شرکتی ، وسیله‌ای است که با آن درحال تبلیغات هستید. وسیله‌ای که بدون آنکه نیاز باشد تا به فردی هزینه‌ای مجزا را پرداخت کنید، برای تبلیغ استفاده می‌کنید. شما با استفاده درست از وب سایت خود، می‌توانید به راحتی تبلیغاتی خوبی را انجام دهید و از هزینه‌های اضافی خود بکاهید.

5. افزایش فروش :

هنگامی که شما بیش از پیش به مخاطب خود معرفی شدید، جذب مشتری بیشتری صورت گرفت و اعتماد مخاطب به شما بالا رفت، قطعا فروش شما نیز افزایش می‌یابد. هر یک از دلایلی که در بالاتر ذکر کردیم، خود به تنهایی دلیلی است تا فروش بیش از پیش بالا رود و افزایش یابد.

6. صرفه جویی در هزینه و زمان :

شما با استفاده از وب سایت شرکتی ، یکبار هزینه می‌کنید، زمان می‌گذارید و خود را معرفی می‌کنید اما آن مطالب بارها و بارها خوانده می‌شود. در صورتی که وب سایت داشته باشید و مشتری از شما بخواهد خود را کامل و جامع به او معرفی کنید، شما احتمالا وب سایت شرکت را به او خواهید داد!

7. دسترسی شبانه روزی :

استفاده از وب سایت برای یک شرکت، باعث می‌شود مخاطب بتواند در تمام طول روز با شما ارتباط برقرار کند. دیگر نیاز نیست ساعت کاری اعلام کنید. بلکه شما با داشتن وب سایت برای شرکت خود، در تمامی شبانه روز در دسترس مخاطب خود هستید و هر زمان که اراده کند، می‌تواند برای آشنایی با شرکت شما قدم بردارد.

8. سرعت در ارائه خدمات :

وب سایت شرکتی این امکان را فراهم می‌سازد که مخاطب شما بسیار سریع‌تر به خدمات مورد نظر خود برسد. او پس از آنکه خدمات مورد نظر خود را برای شما فرستاد، به سرعت پاسخ خود را دریافت می‌کند.

تکنینک‌های برای رونق بیشتر وب سایت شرکتی

در صورتی که تصمیم گرفته‌اید وب سایت شرکتی داشته باشید، باید بدانید که این کار نیز مانند هر کار دیگری، نیازمند رعایت نکاتی کلیدی است. اگر می‌خواهید در این امر موفق باشید باید به این نکات را به خوبی آگاه باشید تا از آن‌ها استفاده لازم را ببرید. برخی از این نکات را در ادامه می‌خوانیم:

دسترسی ساده به سایت و بخش‌های مختلف آن

استفاده از گرافیک و طرح و رنگ مناسب

نمایش اطلاعات مهم در بخش اصلی

UX یا تجربه کاربری مثبت

داشتن سئوی مناسب

حرفه‌ای بودن مطالب ارائه شده سایت

سرعت لود بالا

امنیت خوب و کافی

داشتن هدف مشخص از وب سایت و حرکت به سمت هدف

سخن پایانی :

برای یک شرکت حرفه‎‌ای نیاز است که وب سایت حرفه‌ای نیز طراحی شود تا در خور شان آن شرکت باشد. زیرا وب سایت شرکتی می‌تواند نماینده معرفی یک شرکت برای مخاطب خود باشد. البته در صورتی که تصمیم دارید اقدام به ساخت وب سایت برای شرکت خود کنید، لازم است به برخی نکات نیز توجه کنید. برخی از نکات می‌تواند به شما کمک کند تا وب سایت بهتری را داشته باشید تا بتوانید از مزایای یک وب سایت شرکتی ، حداکثر استفاده را ببرید. در صورتی که این مقاله را خوانده باشید، با این نکات و مزایای وب سایت شرکتی آشنایی لازم را کسب کرده‌اید.

خدمات دات وب | Dotweb

DOTWEB

دات وب شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت حرفه ای در تهران و ایران با تیمی کاملا متخصص و متشکل از اساتید برجسته کشور در حوضه برنامه نویسی در زمینه های طراحی و ساخت سایت و اپلیکیشن و طراحی و تولید نرم افزار با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی ، طراحی وب سایت شخصی ، طراحی وب سایت فروشگاهی ، طراحی وب سایت عکاسی ، طراحی وب سایت صرافی ، طراحی وب سایت اختصاصی ، ساخت وب سایت های پرتال و طراحی وب سایت تبلیغاتی با قیمت مناسب در طراحی و داشتن پلن های پایه تا حرفه ای دات وب را به به برترین شرکت برنامه نویسی تبدیل نموده است

دات وب خدمات بهینه سازی و سئو که سایت کسب و کار شما را در صفحه اول گوگل با کلمات پیشنهادی شما نمایان می کند را با بهترین کیفیت از دات وب به شما پیشنهاد می کند.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: