طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران چیست ؟!

 ارائه خدمات آنلاین برای رستوران ها، کترینگ ها و فست فودها یکی از مؤثر ترین گام ها برای توسعه آن هاست. طراحی  سایت رستوران این امکان را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا با دیدن تصاویر و قیمت غذا ها به راحتی سفارش داده و هزینه آن را اینترنتی پرداخت کنند. دات وب به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به طراحی سایت رستوران و سفارش غذا کنید.طراحی سایت رستوران در دات وب به صورت اختصاصی صورت میگیرد چرا که طراحی سایت رستوران هویت آن رستوران است و طراحی سایت آن بسیار مهم است.

طراحی سایت رستوران

مزایای طراحی ‌سایت رستوران

  • با داشتن وب‌سایت، رستوران‌داران می‌توانند به صورت اصولی و دقیق در گالری خود غذاهای جدید خود را با عکس و مشخصات معرفی کنند و منوی خود را به مشتریان معرفی نمایند و نیز آدرس شعبه‌های رستوران را ثبت کنند همچنین میتوانند سیستم حسابداری خود را وارد سایت کنند.
  • وب‌سایت آن‌ها می‌تواند محلی باشد که در آن می‌توانند پیشنهادهای غذایی خود را قرار دهند و در آن‌جا نظرات و انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود را نیز دریافت کنند که این نظرات خودش به نوعی بازاریابی و جذب مشتری و افزایش فروش برای رستوراندار میشود.
  • یکی از راه‌های جذب مشتری بیشتر امکان مقایسه کیفیت غذاها با رستوران‌های دیگر در فضای مجازی با سایر کاربران و به اشتراک گذاشتن آنها است .
  • در وب‌سایت رستورانی، می‌توانید بن‌ها و تخفیفات رستوران خود را قرار دهید و مشتریان به‌راحتی می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند همچنین آنها را عضو باشگاه مشتریان خود کنید تا بتوانید بصورت دائم آنها را از پیشنهادات خود مطلع کنید.
  • بزرگترین اتفاقِ داشتنِ وب‌سایت این است که مشتریان به راحتی و بدون مراجعه به رستوران می‌توانند با یکی از شماره‌های ثبت شده در سایت تماس بگیرند و غذای خود را سفارش دهند و در محل مورد نظر سفارش خود را تخویل بگیرند و دردسر اینکه از خانه یا محل کار خود خارج بشوند را ندارند و در کمال راحتی و آسودگی و بدون اتلاف وقت و هزینه به مقصود خود برسند همچنین میتوانند به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنند و دیگر نیازی به تماس تلفنی هم ندارد.

 

طراحی سایت رستوران
  • یکی دیگر از مزایای داشتن وب‌سایت این است که می‌توانند بعد از سفارش آنلاین، وجه آن را نیز بدون هیچ زحمتی به صورت اینترنتی پرداخت کنند و احتیاج به داشتن پول نقد همراه خود ندارند.
  • مزیت بعدی آن این است که اسم و مشخصات و آدرس و نقشه و شماره تماس دقیق تمامی شعبات خود را ثبت می‌کنند و مشتریان به راحتی می‌توانند در نقشه آن‌ها را پیدا کنند و بدون هیچ مشکلی به نزدیکترین شعبه مورد نظر بروند که با اینکار کاربر گمراه نمیشود و شما میتوانید با اینکار به مشتری این امکان را بدهید که به راحتترین حالت ممکن با شما ارتباط برقرار کند و آنرا جذب خود کنید.
  • از دیگر مزایای طراحی سایت رستوران این است که قابلیت رزرو برای کاربران فراهم می‌شود، و دیگر اینکه در وب سایت کاربران امکان مشاهده افتخارات و لوح ها و گواهینامه‌های رستوران را دارند.
  • همچنین رستوران داران عزیز می‌توانند با معرفی اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی خود در وب‌سایت، تبلیغ خود را گسترش بیشتری داده و نیز با فعال بودن در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیسبوک به معرفی بهتر منوی غذاها و محیط رستوران خود از این طریق نیز بپردازند و در کل میتوانند که خود را بهتر و گسترده تر معرفی کنند.

پیتزا همفاز یک کسب و کار موفق در حوزه اغذیه می باشد که با داشتن یک وب سایت خوب توانسته به کسب و کار خود رونق دو چندان دهد 

طراحی سایت سفارش آنلاین غذا:

یکی از امکاناتی که باید یک رستوران از آن بهره مند باشد،ایجاد درگاهی برای سفارش آنلاین است.

با چنین امکانی محدوده مشتریانتان بسیار افزایش میبابد. اینگونه کسانی که حتی تا به حال تبلیغات

شما را ندیده باشند میتوانن از طریق سایت طراحی شده به شما دسترسی پیدا کرده و به یکی از

مشتریانتان تبدیل شوند.با طراحی سایت سفارش آنلاین غذا گستره ی خدمات رسانی خود را

افزایش دهید و مشتریان حضوری و غیر حضوری داشته باشید البته که با طراحی سایت رستوران شما دایره ی مشتریان غیرحضوریتان بسیار افزایش میابد.

طراحی سایت رستوران

اهمیت طراحی سایت رستوران و سفارش غذا

با توجه به دوران کرونا سبک زندگی افراد تغییر زیادی کرده و در شرایط کنونی ، بیش تر افراد به دنبال این هستند که کارهای خود را  اینترنتی انجام دهند. سفارش غذا و موارد خوراکی یکی از این کارهاست. در نتیجه فرصت خوبی برای رستوران ها و کافه ها ایجاد شده است تا بتوانند برند خود را معرفی کنند و در کنار آن سفارش غذا به صورت اینترنتی را داشته باشند. طراحی وب سایت رستوران کمک می کند تا مشتریان از نقاط مختلف شهر غذای خود را در منزل سفارش دهند.  با استفاده از طراحی وبسایت حرفه ای برای رستوران ها این امکان هست که حتی اگر به رستوران نرفته باشید با فضای و منوی غذایی گافه ها و رستوران ها آشنا شده و سپس آن جا را برای رفتن انتخاب کنید. پس شرایط این را میگوید که طراحی سایت برای رستوران ها امری ضروری میباشد برای افزایش مشتریان و گسترش بیزنستان. 

در کنار طراحی سایت رستوران :

شما نیاز دارید که برای ارتقا رتبه و نمایش بهتردر سرچ موتورهای جستجوی  گوگل، سایت خود را بهینه سازی کنید.

به اینکار بهبود سئو سایت گفته می شود.به این علت که اکثر کاربران اینترنتی در ابتدا عبارت مورد نظر خودشان

رادر موتور های جستجوگر گوگل سرچ می کنند، این موضوع حائز اهمیت می باشدکه لینک

وب سایت شما در کدام صفحه از نتایج خروجی گوگل نمایش داده شود و اگر در صفحه اول و در خطوط اول نباشید کاربر را از دست داده اید و در نتیجه کاربران شما افزایش پیدا نمیکنه پس طراحی سایت بدون سئو سایت هیچ اثر مثبتی نخواهد داشت.

یکی از پرچالش ترین بخش ها :

طراحی سایت رستوران

در یک وب سایت رستوران،نمایش منوهای آن رستوران می باشد:برای پیدا کردن این بخش باید نقش

مشخصی داشته باشیم تا کاربران وب سایت درکوتاه ترین زمان بتوانند در داخل وب سایت خودشان به

خواسته هایشان برسند.در طراحی این بخش و نمایش منوهای رستوران و کافی شاپ و فست فود

باید ازطرح های ویژه استفاده کنیم تا بالاترین حس را به مشتریان انتقال دهیم.البته یکی از وب سایت هایی

که در زمینه راه اندازی سایت رستوران و تالار توانسته است موفقیت های زیاد کسب کند

وب سایت رستوران و تالار دات وب است.ب ا دیدن این وب سایت متوجه خواهید شد

که چگونه میتوان چنین وب سایت هایی  را طراحی و پیاده سازی کرد.

اما باید بدانید که فقط راه اندازی وب سایت تالار هدف نهایی نیست:

هدف و تعهد ما از طراحی سایت تالار این است که تعداد دفعات حضور آنلاین را برای شما افزایش دهیم.

تیم ما از متخصصان با تجربه و توسعه دهندگان و نویسندگان محتوا است که از مهارت و استعداد خود برای

بهینه سازی وب سایت شما برای کمک به جستجوگرها با استفاده از کلمات کلیدی مناسب و برای ترویج

رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو گوگل استفاده می کنند.توسعه یک وب سایت هنر است که شامل

بسیاری ازخلاقیت هاست، شامل برنامه نویسی، استفاده از برنامه های مختلف و نرم افزار ها و اپلیکیشن

برای ایجاد آن بسیار تعاملی است که خروجی با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

طراحی سایت رستوران

قیمت طراحی سایت رستوران

تخمین زمان و هزینه طراحی سایت رستوران را با توجه به هزینه ها و امکاناتی که برای هر یک در نطر می گیرند مشخص می شود . عوامل بسیاری در تعیین هزینه طراحی سایت سفارش غذا تاثیر گذار هستند . یکی از موضوعاتی که در تعیین قیمت سایت مؤثر است ، استفاده از سیستم رزرو غذا می باشد. زیرا در غیر این صورت طراحی سایت رستوران بی معنا می شود . شما با تماس با تیم مشاوره دات وب می توانید از تعرفه طراحی سایت رستوران و در مورد ویژگی های دیگر سایت مطلع شوید.  تیم دات وب آماده خدمت رسانی به شما در زمینه طراحی سایت سفارش غذا می باشد. 

برای برقراری ارتباط با ما میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با تیم ما در ارتباط باشید.

خدمات دات وب

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: