طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت داروخانه

با طراحی سایت فروشگاهی برای داروخانه خود، کسب و کار خود را متحول کنید. امروزه اگر تکنولوژی های جدید استفاده نکنید از رقابت با سایر داروخانه عقب خواهید ماند. هر روزه بر تعداد بیمارانی که ترجیح می دهند از داروخانه های آنلاین خرید کنند افزوده می شود و اگر داروخانه شما، فروش آنلاین نداشته باشید نمی توانید پاسخگوی مناسب مشتریان خود باشید و قطعا روز به روز درآمد شما کاهش پیدا خواهد کرد. کار طراحی سایت یک کار کاملاً تخصصی است اما تخصص ما راه اندازی داروخانه های آنلاین می باشد. در این مقاله با ما همراه باشید تا صفر تا صد طراحی و راه اندازی پروژه سایت داروخانه را بدانید.
طراحی سایت داروخانه چگونه است؟ چگونه یک وبسایت داروخانه‌ای مناسب داشته باشیم؟ قیمت طراحی سایت‌های داروخانه‌ای چقدر است؟ طراحی فروشگاه اینترنتی داروخانه مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟ مناسب‌ترین قالب طراحی سایت داروخانه کدام است؟ چه موقع نیاز به طراحی سایت داروخانه آنلاین داریم؟ با ما باشید تا بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت را پیدا کنید و کار طراحی سایت را با بهترین قیمت و با بالاترین کیفیت دریافت نمایید همچنین میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما و یا صفحه اینساگرام با تیم ما در ارتباط باشید.

مزایای استفاده از سایت داروخانه آنلاین

طراحی سایت داروخانه

گسترش عرصه کاری: بطور مثال یک داروخانه در تهران کمتر پیش می آید بتواند برای شهرهای دیگر فروش داشته باشد . اما کاربران سایت های داروخانه می توانند از هر شهری باشند و در صورت خرید دارو و یا لوازم بهداشتی، داروخانه آن را با روش های مختلف ارسال نماید و دیگر محدودیت مکانی را میتوانند از بین ببرند.
عدم محدودیت زمانی: داروخانه آنلاین نمونه بارزی از یک داروخانه شبانه روزی فعال و در دسترس مشتریان می باشد با این تفاوت که نیاز به نیروی انسانی بسیار کمتری نیز دارد.
زمان کافی برای ارائه محصولات به خریدار: بسیاری از مواقع پیش آمده که با مراجعه به داروخانه ایی با اتمام موجودی کالای مورد نظرمان روبه رو شده ایم و مجبور می شویم از داروخانه ایی دیگر یا در زمانی دیگر کالای مذکور را تهیه کنیم. این اتفاق در داروخانه های آنلاین به وقوع نمی پیوندد. در صورت عدم موجودی کالا، خریدار می تواند ثبت سفارش کند و داروخانه به سرعت آن را تهیه و ارسال کند.
حضور در اینترنت، تصویر بهتری از شرکت‌تان ارائه می‌دهد: فقط همین دلیل می‌تواند برای راه‌اندازی یک وب‌سایت جدید و شروع فروش اینترنتی کافی باشد. بدون داشتن وب‌سایت، وبلاگ یا هر نوع حضور اینترنتی، مشتریان نمی‌توانند متوجه شوند شما چقدر در کارتان جدی هستید. امروزه، شرکت‌های کوچک و بزرگ در هر صنعتی که باشند، سعی می‌کنند حضور پُررنگی در اینترنت داشته باشند چرا که تمامی بیزنس ها امروزه در اینترنت فعالیت دارند و برای موفقیت درآنها تلاش میکنند.

مدیریت آنلاین و افزایش بهره‌وری داروخانه‌ها

داروخانه‌ها در کنار بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها، از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردارند. جایگاه ویژۀ داروخانه‌ها در توسعۀ خدمات درمانی و افزایش رضایت بیماران از خدمات پزشکی، استفاده از تکنولوژی‌های جدید در این زمینه را حائز اهمیت می‌کند.
باید توجه داشت به‌ازای هر مراجعه به پزشکان و مراکز درمانی، یک نسخه برای بیماران نوشته می‌شود که این موضوع سبب شده داروخانه‌ها جزو مراکز پرازدحام، شلوغ و پُرتنش باشند. این موضوع در داروخانه‌های شهرهای بزرگ و ابرشهرهایی همچون تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و … بیشتر به چشم می‌آید .
پرسش و پاسخ بیماران، اطلاع از داروهای خاص، ساخت داروهای ترکیبی، داروهای بیماران سرطانی و… از جمله موارد متعدد ایجاد تجمع و افزایش زمان انتظار مراجعه‌کنندگان به داروخانه‌ها هستند.
وب سایت داروخانه می‌تواند درصد بسیاری از این مصائب و معضلات را از پیش پای مدیران و صاحبان داروخانه‌ها بردارد. طراحی وب سایت داروخانه، به مدیران داروخانه‌ها و سرمایه‌گذاران بخش دارویی کمک می‌کند تا با کمترین هزینه به مدیریت و اتوماسیون داروخانه پرداخته و بهره‌وری و کارآیی داروخانه را افزایش دهند.

مدیریت راحت سایت داروخانه توسط پرسنل خود داروخانه

طراحی سایت داروخانه

گاهاً مشاهده شده است سایتهایی که برای داروخانه ها طراحی و اجرا شده است آنقدر پیچیده و سنگین هستند که به جز خود برنامه نویس ها و طراحان سایت شخص دیگری توانایی استفاده از آن را ندارند. به همین دلیل ایجاد یک تغییر کوچک مستلزم صرف وقت و شاید هزینه باشد. سایت های طراحی شده برای داروخانه توسط تیم دات وب به گونه ای است که با یک دانش ابتدایی بتوان آنرا مدیریت کرد و از تمامی ویژگی های آن استفاده کرد و تغییرات مد نظر مسئولین فنی عزیز را در آن پیاده کرد. این یکی از ویژگهای جالب طراحی سایت برای داروخانه توسط شرکت ما می باشد. به طور مثال ممکن است قیمت های داروها و محصولات موجود در سایت تغییر کند، ممکن است شما بخواهید یک قسمت جدید به سایت خود اضافه کنید، ممکن است بخواهید عکس یک دارو را تغییر دهید همه این تغییرات و حتی خیلی بیشتر از آن را می توانید با استفاده از سایت های طراحی شده توسط تیم ما، خودتان به راحتی انجام دهید.

امکانات قابل ارائه برای طراحی وب سایت داروخانه

رهگیری لحظه‌ای سفارش برای مشتریان
جستجوی پیشرفته
تهیۀ لیست مشتریان به‌همراه شماره موبایل و ایمیل
ورود محصولات به‌صورت دسته‌ای
ثبت تراکنش‌ها به صورت خودکار، پس از پرداخت مبلغ سفارش از طریق درگاه بانکی
مشخص کردن داروهایی که امکان مرجوع شدن دارند.
اصلاح قیمت‌ها و اضافه کردن داروهای جدید
دریافت گزارش سود، هزینه، فروش، حجم سفارش‌ها و …
ذخیرۀ تعداد نامحدودی سبد کالا برای مشتریان
ایجاد صفحۀ مخصوص محصولات و داروهای ویژه و دارای تخفیف
تعریف روش ارسال جدید با محاسبۀ خودکار قیمت
ارائۀ تخفیف براساس مبلغ خرید مشتری
دریافت گزارش سوابق خرید و امتیازات هر مشتری
مدیریت کارکنان به‌منظور درخواست مرخصی، حضور و غیاب، محاسبۀ حقوق و …

نحوه تاسیس داروخانه اینترنتی

طراحی سایت داروخانه

موسس با در دست داشتن پروانه تاسیس و پروانه مسئول فنی داروخانه به معاونت غذا و دارو دانشگاه مراجعه می‌کند و اگر امتیاز ارزشیابی داروخانه بالای750 باشد با رعایت شرایط، مجاز به راه‌اندازی وب سایت با تائید معاونت می‌باشد. همچنین موسس موظف به مراجعه به مرکز توسعه تجارت الکترونیک و دریافت نماد اعتماد الکترونیک می شود و سایر تعهدها از قبیل تعهد نامه موسس، تعهد نامه مسئول فنی و گواهی امضا نیز در معاونت اخذ می‌شود.
مدارک مورد نیاز جهت دریافت مجوز فروش اینترنتی
• ارائه درخواست مجوز فروش اینترنتی مَمهور به مُهر و امضای مؤسس در سربرگ داروخانه.
• تصویر پروانه تأسیس و پروانه مسئول فنی داروخانه
• کارشناسی و تایید برنامه نرم افزاری و سخت افزار توسط دانشگاه (واحدIT دانشگاه)
تبصره1 ـ دانشگاه پس از دریافت و بررسی مدارک متقاضی درصورت تأیید و اِحراز صلاحیت‌های لازم نسبت به معرفی موسس داروخانه جهت اخذ نماد الکترونیکی به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اقدام می نماید.
تبصره2- دانشگاه پس از اخذ نماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نسبت به طرح موضوع در کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه ها جهت صدور مجوزفروش اینترنتی یکساله اقدام می نماید.
تبصره 3- صدور بیش از یک مجوز فروش اینترنتی برای هر داروخانه ممنوع است.
همچنین شما میتوانید از طریق صفحه تماس باما و یا صفحه اینستاگرام با تیم ما در ارتباط باشید.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: