طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی

اکثر موکلان من سوالات بسیاری در مورد سابقه کاری وکالتم، پرسش و پاسخ در مورد حقوق ، ثبت اطلاعات، چگونگی مشاوره حقوقی می‌پرسیدند. به دلیل تعدد پرونده‌های حقوقی، نمی‌توانستم به تمام نیازهای موکلان خودم جواب بدم. همچنین خیلی از امکاناتی که برای سهولت کار خود و مراجعین نیاز داشتم در دسترس نبود و اکثر مواقع مجبور به انجام کارهای تکراری زیادی بودم.

بعد از بررسی در اینترنت متوجه شدم که بهترین راه حل یافتن موکلان جدید و ارتباط بهتر با موکلان، طراحی وب سایت وکالت است که در آن میتوان هم اقدام به جذب مشتری کرد و هم به وسیله آن مشتری ها را ساماندهی کرد و سرعت و کیفیت کارها را بالاتر برد.

تعداد شرکت طراحی سایت وکلا که امکانات کاملی را برای هر سایت وکلا پیاده سازی کنند بسیار کم است. اما بین دوتا سایت که بالای 70 درصد امکانات یک سایت را پیاده سازی می‌کردند با دات وب آشنا شدم. با کارشناسان خبره طراحی سایت دات وب برای پیاده سازی یک سایت وکیل صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم بسیاری از سوالات مراجعین و همچنین نیازهای خود را با داشتن یک سایت حقوقی می توان برطرف کرد.

اهمیت طراحی سایت حقوقی

اکثر مردم در طول زندگی، شاید با مسائل حقوقی مواجه شده و نیاز به مشاوره و یاری جستن از وکیل خُبره داشته باشند.

حجم انبوه خواسته ها، شکایات و نیازهای حقوقی مردم و وجود پرونده های متعدد حقوقی، مسایل مربوط به کار و بیمه، ازدواج و طلاق، پرونده های کیفری، مالی، تنظیم قراردادها و … موجب شده اند که وکلا و موسسات حقوقی برای پاسخگویی سریع تر به درخواست ها و نیازهای مردم برای خود وب سایتی داشته باشند و از این طریق به مخاطبانشان خدمات مطلوبی ارایه دهند که به وسیله آن بتوانند هم در وقت کاربر و هم وقت خودشان صرفه جویی کنند وبتوانند تعداد موکلان بیشری را همزمان داشته باشند.

از آنجایی که اغلب مردم برای رفع مشکلات حقوقی خود به همه قوانین اطلاع و اشرافیّت ندارند لذا برای حل و فصل مسایل حقوقی خود و دستیابی به راهکارهای قانونی به وکلا یا موسسات حقوقی مراجعه می کنند و از آنها درخواست کمک میکنند.

طراحی سایت وکیل در امر ایجاد ارتباط بین مردم و وکلا روشی سریع و راهی مناسب است چرا که مراجعان می توانند مسایلی که بدون مراجعه حضوری قابل حل است از طریق وب سایت وکیل بصورت آنلاین حل نموده و در صورت نیاز به مراجعه حضوری، ابتدا برای گرفتن وقت و رزو از طریق وب سایت اقدام نمایند که در کل از اتلاف وقت و انرژی ارباب رجوع ها بطور چشمگیری کاسته خواهد شد و این موضوع باعث میشود که موکلان شما به شما اعتماد بیشتری کنند چرا که شما برای آنها راحتی به وجود آورده اید.

با وکیل آنلاین بودن شما میتوانید:

گستره خدمات خود را به کل کشور افزایش دهید.با طراحی سایت حقوقی میتوانیدحق الزحمه خود را نیز به صورت اینترنتی دریافت کنید.در کل با طراحی سایت وکلا در وقت و هزینه شما بسیار صرفه جویی میشود.

همچنین سود آوری بیشتری نیز خواهید داشت.سایت وکالت آنلاین این توانایی را دارد تا مدارک مورد نیاز و لوایح که باید باموکل خود رد و بدل کند را به صورت اینترنتی انجام دهد و در وقت و هزینه صرفه جویی زیادی بکنند.

آیا می توان پرونده های موکلین را آنلاین کرد و به ایشان اکانت داد تا امور خود را آنلاین با موسسه حقوقی ما پیگری کنند؟

طراحی سایت حقوقی

بله. امکان پیاده سازی چنین سامانه ای آنلاین هست. اما نباید این کارکردها را ذیل سایت اطلاع رسانی پیاده سازی کرد. زیرا شرکت هایی چنین نرم افزارهایی را به صورت آنلاین قبلا توسعه داده اند و بارها و بارها به موسسات حقوقی فروخته اند که شما با خریداری ماژولار یک نرم افزار آماده آزموده شده و پخته، وارت تمامی باگ ها و خامی ها و خطاهای یک سامانه اختصاصی برنامه نویسی شده برای خودتان، که شما اولین کاربر آن هستید، نخواهید شد.


چنین سامانه ای وقتی از شرکت تخصصی اش خریداری شد می تواند با بنری یا لینکی در سایت شما لینک دهی شود تا مخاطبین و مشتریان شما با یک کلیک از سایت اطلاع رسانی شما به آن سامانه، که می تواند در قالب ساب دامنه ای مثل panel.YourSite.com ظاهر شود، هدایت شوند.


چنین سامانه ای باید امنیت بالایی هم داشته باشد تا اطلاعات حساس پرونده های مردم در معرض هک و نفوذ سوء استفاده کنندگان قرار نگیرد. این هم دلیل دیگر بر جداسازی چنین سامانه ای از وب سایت اطلاع رسانی شماست.

مشاوره حقوقی آنلاین

آموزش های حقوقی

پرداخت آنلاین

دسترسی به رزومه وکیل

رسش و پاسخ سوالات موکلان

داشتن بخش مرتبط با دعاوی کیفری

تنظیم قراردادهای داخلی و بین اللملی

داشتن بخش مرتبط با دعاوی خانواده (طلاق)

داشتن بخش های محاسبات مختلف اعم از مهریه، ارثیه، دیه

ویژگی‌های طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی

پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان

داشتن مدیریت سطوح گروه‌ها و کاربران

داشتن بخش وکالت آنلاین

سیستم پرداخت آنلاین

داشتن بخش رزومه وکیل

داشتن بخش اخبار حقوقی

بخش مرتبط با بانک مقالات حقوقی

رزرو آنلاین برای مشاوره

سیستم عضویت موکلان

چرا علاوه بر طراحی سایت ،باید بهینه سازی سئو نیز انجام گیرد؟

باید گفت اگر سایت به بهترین نحو ممکن و با جامع ترین محتوا طراحی کنید .اما بهینه سازی سایت بر روی آن انجام نشودسایت شما تنها در زمانی قابلیت رویت داردکه عینا آدرس سایت سرچ شود.در این صورت هزینه ای که برای طراحی سایت خود کرده اید همگی بی نتیجه میشود.با بهینه سازی سایت ، عباراتی که کاربران مرتبط با موضوع سایت شما باشد را جستجو نمایند.سایت مورد نظر در صفحه اول جستجو و جزء سه پیشنهاد اول نمایش داده خواهد شد.این یعنی مراجعه به سایت شما توسط مخاطبین بالا رفته و در نتیجه مراجعه به موسسه شما افزایش میابد.برای اطلاع بیشتر در این باره میتوانید یا صفحه سئو را مطالعه کنید و یا با کارشناسان ما ارتباط داشته باشید.

ارجحیت های طراحی سایت وکلا توسط دات وب

طراحی سایت حقوقی

طراحی گرافیکی اختصاصی و متناسب با کار شما و نیز ثبت سایت شما در موتورهای جستجوگر و بهینه سازی سایت طبق اصول و استانداردهای موتورهای جستجو، افزودن ماژول های اختصاصی به وب سایت شما و نیز آموزش کامل نحوه کار کردن با سایت و آموزش قسمت مدیریت وب سایت و نحوه قراردادن محتوا و اطلاعات جدید بر روی سایت و نیز پشتیبانی و رفع اشکالاتی که ممکن است طی زمان فعالیت سایت پیش بیاید از جمله ارجحیت ها مزایایی است که شرکت دات وب در طراحی سایت حقوقی دارد و شما میتوانید با اطمینان خاطر پروژه طراحی سایت خود را به دات وب بسپارید.

مشاغل دیگری نیز هستند که به مانند خدمات حقوقی نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. برای مثال مشاغل سنتی مانند تراشکاری یا تولید چرم و مشاغل مدرنی مانند بانک (طراحی سایت بانک) نیز نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. دات وب می تواند به شما در هر شغل و حرفه ای که هستید بهترین طراحی سایت را ارائه کند.

از سوی دیگر همچنانکه این روزها بحث بر سر روش های بهینه سازی سایت زیاد شده است دات وب نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که دات وب در طراحی سایت حقوقی به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

همچنین شما میتوانید برای دریافت مشاوره از طریق صفحه تماس با ما و یا صفحه اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: