طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی
شرکت‌های بازرگانی، یا ارائه کننده خدمات واردات و ترخیص کالا و مشاوره گمرکی هستند و یا روی واردات و شبکه فروش داخلی کالاهای مشخصی متمرکز شده‌اند که در هر دو صورت برای نمایش اعتبار و معرفی بهتر توانمندی و تخصص و تجربه خود، و یا معرفی محصولات و شبکه فروش و خدمات پس از فروش خود ، نیازمند وب سایتی اطلاع‌رسانی می‌باشند تا بتوانند خود را بهتر به جامعه داخلی و خارجی معرفی کنند. سایتی لااقل دو زبانه که سوابق خدمات خود ، اهم مشتریان گستردگی کار و یا محصولات و شبکه فروش خود را در آن به زیبایی معرفی کنند و نام برند خود را در فضای آنلاین تقویت کنند و برندینگ خود را از این طریق انجام دهند.

در چند سطح به شرکت های بازرگانی خدمات ارائه میشود؟

طراحی سایت بازرگانی
یک شرکت بازرگانی از دو حال خارج نیست:

یا روی ارائه خدمات صادرات و واردات و ترخیص کالا به مشتریان متمرکز است:

در این حالت سایت او باید خدمات تخصصی حوزه بازرگانی او را معرفی کند.


سایت با محتوای دسته اول و کاملی که مشتری در اختیار شرکت طراح می گذارد سعی کند در کلیدواژه های نظیر ترخیص و … با رتبه بالا پیدا شود تا شرکت بازرگانی مذکور بتواند پروژه های بازرگانی را بپذیرد و انجام دهد و از این طریق افزایش مشتری داشته باشد.

یا روی واردات یا صادرات کالاهای مشخصی و رسته معینی از محصولات متمرکز است :

در این حالت رسالت سایت معرفی کاملی از این محصولات خواهد بود که بتواند محصول را به خوبی به کاربران معرفی کند.

ممکن است بسته به تنوع محصولات لازم باشد سرچ و فیلتر قوی هم روی سایت مشتری فعال شود تا کاربران بتوانند به راحتی محصول مورد نظرشان را پیدا کنند.

باید روی برندهایی که این شرکت بازرگانی نماینده آنهاست مانور داده شود که بتوان از آن طریق مشتری جذب کرد.

ممکن است شرکت بازرگانی بخواهد خرده فروشی اینترنتی و فروش آنلاین هم داشته باشد.

ممکن است شرکت بازرگانی بخواهد نمایندگی های خود را هم معرفی کند.

و یا فروش آنلاین از نمایندگی های مختلف در کشور های مختلف را داشته باشد.

از سرویس های مهم طراحی سایت بازرگاتی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

طراحی سایت بازرگانی

طراحی صفحه معرفی یا درباره ما

طراحی صفحه محصولات به همراه طبقه بندی کالاها، توضیحات کامل و درج عکس کالاها با توجه به نوع فعالیت تجاری شما

طراحی صفحه ثبت سفارش

طراحی صفحه پرداخت آنلاین

طراحی پنل اختصاصی اس ام اس برای ارسال پیامک به مشتریان جهت اطلاع رسانی در خصوص کالاهای جدید و یا تخفیف ها و …

طراحی فرم ارتباط مشتریان با مدیر شرکت یا مدیران فروش

طراحی صفحه نظرسنجی

چرا به طراحی سایت بازرگانی و ساخت سایت بازرگانی نیاز است؟

طراحی سایت بازرگانی

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که ضرورت طراحی سایت بازرگانی و ایجاد وب سایت بازرگانی به چه علت است. طراحی سایت بازرگانی و ساخت سایت بازرگانی به صنعت صادرات و واردات کمک می کند تا توسعه بیشتری پیدا کند. این توسعه در نهایت سبب می شود تا اشتغال زایی بیشتر شود و در نهایت رشد اقتصادی اتفاق بیفتد و همچنین پیشرفت شرکت بازرگانی اتفاق میفتد.

لازمه پیشرفت هر صنعتی در دنیای کسب و کار امروزی دارا بودن یک سایت کاربردی و فعالیت در فضای اینترنت است. در واقع طراحی سایت بازرگانی و ایجاد وب سایت بازرگانی به این زمینه کمک می کند تا در صنعت قدرت رقابت بیشتری را داشته باشد. اگر که شما می خواهید فراتر از مکانی که قرار دارید در تجارت بروید و برند خود را جهانی کنید، اولین و مهمترین قدم برای شما طراحی سایت بازرگانی و راه اندازی سایت بازرگانی کارآمد است که بتوانید فعالیت خود را بدون محدودیت مکانی و زمانی ادامه دهید.

آیا سایت واقعا به کسب و کار بازرگانی ما رونق خواهد داد؟

البته که بله. امروز داشتن یک وب سایت خوب و قوی لازمه کار هر شرکت بازرگانی و یا هر شرکت دیگری است آنجا که :

می خواهید با برند بین المللی که قصد دریافت نمایندگی از او را دارید وارد تعامل حرفه ای شوید از شما آدرس وب سایت تان را میخواهند تا بتواند فعالیت شما را ببینند چرا که سایت هر شرکتی نشان دهنده قدرت آن شرکت است.

برای جذب نماینده فروش و پخش در کشور و معرفی شرایط اعطای نمایندگی و فرم ثبت نام متقاضیان، وب سایت خواهید خواست تا هم بتوانید خود را معرفی کنید و هم سایر نمایندگی ها را و همچنین آنها را به درستی مدیریت کنید.

برای معرفی خوب محصولات و تمایز آنها نسبت به محصولات مشابه وب سایت لازم دارد.

اگر شرکت بازرگانی شما خواست وارد فاز عمده فروشی و یا خرده فروشی هم بشود باز وب سایت خواهید خواست.

طراحی وب سایت بازرگانی حرفه ای; افزایش مشتریان و افزایش فروش

اگر شما بتوانید یک سایت بازرگانی حرفه ای با اطلاعات منظم و ویژگی های جذاب داشته باشید نه تنها در میان مشتریان خود ایجاد اعتماد می کنید بلکه بستر مناسبی به جهت گسترش مشتریان و در نتیجه افزایش فروش و درآمد ایجاد خواهید کرد. هر اندازه که طراحی سایت بازرگانی شما اختصاصی تر و نزدیک تر به ماهیت کسب و کارتان باشد و همچنین از رابط کاربری بهتری برخوردار باشد، احتمال موفقیت شما بیشتر خواهد شد.

افزایش وفاداری مشتریان با طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی قدرتمند به شما کمک می کند تا وفاداری مشتریان خود را افزایش دهید. شما به واسطه یک طراحی سایت بازرگانی می توانید به مشتریان خود خدمات و تخفیفات ویژه ای را ارائه کنید. این خدمات سبب می شود تا شما ارتباط قدرتمندتری را با مشتریان خود برقرار کنید. یک طراحی سایت بازرگانی موفق می تواند روابط شما را با مشتریان نزدیک تر کند و از آنها مشتریان وفادار بسازید.

وب سایت شرکت بازرگانی صادرات و واردات چگونه باعث ارتقا شغلی می شود؟

طراحی سایت بازرگانی

وب سایت مانند پلی بین شما و مشتریان می باشد. هر چه قدر خدمات و امکانات داخلی وب سایت بیشتر باشد پل ساخته شده محکم تر می باشد و بی شک کاربران وب سایت اعتماد بیشتری به وب سایت و شرکت شما خواهند داشت و در نتیجه شما افزایش مشتری و فروش خواهید داشت.

طراحی سایت بازرگانی باعث می شود روز به روز مشتریان شما افزایش پیدا کنند و برند شرکت بازرگانی صادرات و واردات شما به آشناترین برند تبدیل گردد و از شما یک برند بزرگ بسازد.

همچنین با حضور فعال در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک، یوتیوب و آپارات می توانید میزان جذب مشتریان را به صورت گسترده ای افزایش دهید و از آن طریق هم افراد را به سایت هدایت کرده و درنتیجه کاربران را مشتری های خود تبدیل کنید.

پیشنهاد ما این است که از اینستاگرام بیشتر استفاده کنید تا سایر راه های تبلیغاتی؛ زیرا امروزه در ایران و سایر کشورها اینستاگرام به پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی تبدیل شده است و استفاده از آن موجب قوی تر شدن برندینگ شما میشود.

متخصصان دات وب با طراحی وب سایتی زیبا و گرافیکی، و نیز حرفه ای و استاندارد و چند زبانه و اجرای موازین بهینه سازی سایت و پیاده سازی سایت مطابق استانداردها به میزان چشمگیری رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهند.

همچنین شرکت دات وب طراحی سایت بازرگانی و تجاری را به شکل ریسپانسیو اجرا می نماید تا وب سایت بطور منسجم از طریق گوشی های همراه، تبلت و … براحتی قابل مشاهده و استفاده باشد.

پس طراحی وب سایت بازرگانی خود را به ما بسپارید تا در کلمات کلیدی و هدف مانند نام محصولات، نام تجاری و فعالیت خود در صفحات اول گوگل ظاهر شوید چرا که این امر باعث رشد و توسعه داد و ستد و افزایش تعداد مشتریانتان بطور فزاینده ای خواهد شد.

شما میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با تیم ما در ارتباط باشید.

همچنین میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: