طراحی سایت ارزان یا حرفه ای ؟!

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان !!

فهرست مطالب

جمله ای آشنا و فریبنده برای کاربران اینترنت و کسانی که قصد دارند از طریق طراحی سایت، کسب و کار خود را وارد دنیای آنلاین نمایند و از فضای سنتی خارج شوند.حقیقت امر این است که بسیاری از طراحان سایت و شرکت های طراحی سایت وجود دارند که با قیمت های بسیار ناچیز اقدام به طراحی  سایت می کنند.حتی ابزارهایی نیز وجود دارند که می توانید از طریق آنها بصورت رایگان برای خود سایت بسازید.بنابراین چرا شرکت های حرفه ای طراحی سایت مبالغ بسیار بیشتری برای کار خود دریافت می کنند ؟

طراحی سایت ارزان

پاسخ به این سوال بسیار ساده است.من میتوانم رنگ ، قلم مو و بوم نقاشی و تمام ابزاری که برای کشیدن یک پُرتره لازم است را بخرم، اما چیزی که مسلم است نقاشی که من میکشم مطمئنا با اثری مثل مونا لیزا از نقاش معروف لئوناردو داوینچی قابل مقایسه نخواهد بود در طراحی سایت هم همین موضوع دیده میشود و در طراحی سایت نود درصد نقش را برنامه نویس ایجاد میکند.

بطور مشابه، هرکسی میتواند اقدام به طراحی و ساخت یک وب سایت نماید، نرم افزارهای لازم برای طراحی سایت در دسترس همه است و البته گران هم نیستند اما این به این معنی نیست که نتیجه کار، لزوما یک وب سایت خوب و از آن مهمتر یک وب سایت تاثیرگذار و کارامد باشد این کار امد بودن به منظور به درآمد رساندن آن سایت میباشد.

یک وب سایت به نوعی اولین چیزی است که افراد از شما می بینند، و اگر به اندازه کافی مناسب و تاثیرگذار نباشد احتمالا تبدیل به آخرین چیزی خواهد شد که از شما دیده می شود و این موضوع موجب از دست دادن مشتری های شما میشود.هر وب سایت هدفی دارد و اغلب موارد این هدف، فروش خدمات یا کالا است و اگر سفارشی ثبت نشود یا تلفن های شما زنگی نخورد دیگر اهمیت ندارد چقدر برای طراحی سایت خود هزینه کرده اید بلکه مهم این است که وب سایت شما کارآمد نیست در صورتی که همان وبسایت با یک برنامه درست و کارامد اگر به صفحات گوگل میامد میتوانست بخش عمده در امد شما باشد.

” اگر تصور می کنید استفاده از افراد حرفه ای گران است پس استفاده از افراد غیر حرفه ای و آماتور را امتحان کنید “

شرکت طراحی سایت حرفه ای تمام مسیر بازدیدکننده را بررسی میکند، از نخستین تصور کاربر تا زمانی که به تبدیل به یک مشتری می شود و این کار نیاز به استخدام کارمندانی با محدوده ای وسیع از مهارت ها دارد.امروزه برای طراحی و ارتقاء یک وب سایت باید به جنبه های زیادی توجه شود که هیچ وقت یک طراح تنها و همه کاره نمی تواند به همه این جنبه ها و ریزه کاری ها مسلط باشد و به آنها توجه نشان دهد چرا که امروزه طراحی سایت یک فرایند بسیار همه گیر است و تعداد طراحی سایت در هر کسب و کاری بسیار زیاد است و اگر شما تمایزی با سایر رقبا نداشته باشید قطعا موفق نخواهید شد.

طراحی سایت ارزان

برای ساخت یک خانه ، سازنده آن باید افراد مختلفی را استخدام کند – معمار ، کارگر، دیوار چین ، لوله کش ، برقکار و.. – هرکدام از این افراد مهارت های مخصوص خودشان را دارند و این دقیقا همان کاری است شرکت های طراحی سایت حرفه ای انجام می دهند.استخدام و استفاده از افرادی که هرکدام در حوزه مربوط به خود دارای مهارت هستند دات وب با داشتن تیمی متخصص شما را از ابتدا مسیر تا انتها مسیر با شما هستند.

 طراحی سایت حرفه ای بیش از آنچه که دیگران فکر می کنند هزینه دارد چرا که مطمئنا ما کسب و کار شما را با وب سایت های بی کفیت و یا قالب های آماده پیوند نخواهیم زد.ما همه چیز را به سفارش مشتریان خود طراحی میکنیم و همه ما تعهد داریم تا از تمام توان و مهارت خود استفاده کنیم تا نتیجه نهایی، وب سایتی باشد که تاثیرگذار است ، به خوبی کار می کند و برای مشتریان ما درآمد ایجاد میکند ما در دات وب از تیم تجارت الکترونیک و پیش برنده کار تا پیاده ساز بیزنس و برنامه نویس و طراح همه گی در مجموعه دست به  دست هم میدهند تا شما در بیزنس خودتان به آنچه که باید برسید.

مهم نیست هزینه طراحی یک وب سایت چقدر می شود ، مهم این است که این سایت در مدت فعالیت خود چقدر برای صاحب آن درآمد ایجاد کند.ما باور داریم که باید کار خود را آنگونه که شایسته مشتریان است انجام دهیم ، وظیفه خود را کامل و درست به سرانجام برسانیم و با طراحی سایت موثر و کارامد کاری کنیم که مشتریان ما از سرمایه گذاری بر روی وب سایت خود راضی و خوشحال باشند.

تفاوت طراحی سایت ارزان و حرفه‌ای چیست؟

وب‌سایت شما اعتبار شماست

وب‌سایت معمولا اولین نقطه تماس مشتریان و آشنایی با برند شما می‌باشد و موجب می‌شود آگاهی مشتریان نسبت به برند تجاری شما افزایش یابد. داشتن سایت سبب می‌شود که اطمینان مشتریان افزایش یابد. وب‌سایت بزرگترین ابزار شما برای افزایش فروش محسوب می‌شود. طراحی سایت ارزان مطمئنا به اندازه کافی شما را حرفه‌ای جلوه نخواهد داد و همچنین نمیزارد شما آن طور که باید و شاید در رقابت با بیزنس های رقیب باشید. بهتر است ابتدا از خود بپرسید: هدف من از طراحی سایت چیست؟ آیا طراحی سایت ارزان، من را به اهدافم می‌رساند؟ و جواب اینها همگی این است که اگر شما بدنبال یک بیزنس بزرگ هستید با طراحی سایت ارزان نمیتوانید به هدف خود برسید.


هر وب‌سایت یک هدف اصلی دارد. این هدف معمولا افزایش فروش، افزایش تعداد فالوئر و بازدید کننده و همچنین شناساندن برند به مشتریان است. حال فرض کنید این اهداف مهم را به یک طراحی سایت ارزان و بی کیفیت گره بزنید. این کار نام تجاری و برند شما را نیز کم ارزش و غیر حرفه‌ای نشان خواهد داد همچنین دیگر از جذب مشتری های با کیفیت محروم میشوید.

طراحی سایت ارزان

عوامل تعیین کننده قیمت طراحی ‌سایت

این مورد می‌تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد دقیقا مانند اینکه شما قرار است چه غذایی، در کجا و با چه کیفیتی نوش جان کنید. از اصلی‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت طراحی سایت می‌توان به امکانات وب‌سایت اشاره کرد. اولین گام در طراحی سایت تعیین امکانات مورد نیاز است. بسته به این امکانات می‌توان تا حد زیادی قیمت و هزینه مورد نیاز برای طراحی سایت را تخمین زد. هر بخش در طراحی سایت نیازمند هزینه مشخصی است. هرچه امکانات  مورد استفاده در طراحی سایت شما بیشتر باشد، به تبع هزینه آن نیز افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر امکانات ارائه شده در طراحی سایت، نوع و ساختار گرافیکی وب‌سایت نیز در هزینه طراحی سایت تاثیر می‌گذارد. هرچه گرافیک به کار رفته در طراحی سایت پیچیده‌تر باشد، به مراتب هزینه طراحی سایت نیز بیشتر خواهد شد.


قیمت ارزان طراحی سایت ممکن است در نگاه اول وسوسه کننده باشد اما در بلند مدت هزینه بسیار بیشتری برای شما خواهد داشت. همواره هزینه‌های پنهان و غیر منتطره‌ای هنگام طراحی این گونه وب‌سایت‌های ارزان وجود دارد و مهمترین هزینه ای که شما باید بپردازید زمان از دست رفته شما میباشد که صرف طراحی سایت بلا استفاده برای شما شده است.

خدمات دات وب | Dotweb

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: