طراحی سایت آژانس هواپیمایی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

آشنایی با سایت فروش بلیط هواپیما

امروزه با الکترونیکی شدن اغلب کارهای انسان ها و با گسترش بسیار سریع فضای مجازی و افزایش قابل توجه در زندگی روزمره ما، اغلب کارها به سوی ارائه ی خدمات خود در قالب اینترنت و در فضای مجازی گام برداشته اند و در فضای مجازی ارائه میشوند.

از نمونه های این موضوع می توان به الکترونیکی شدن تهیه ی بلیط های هواپیما ها در سفرهای داخلی و خارجی اشاره نمود که توانسته است فرآیند تهیه ی بلیط هواپیما را برای مسافران، بسیار آسان و راحت تر نماید و همچنین در وقت و هزینه ی آنها صرفه جویی کند.

با توجه به دغدغه ای که مسافران در تهیه ی بلیط داشتند، سایت های فروش بلیط های هواپیمایی در سراسر جهان توسط شرکت های واسطه و ایرلاین ها به وجود آمد که در ایران نیز این اتفاق افتاده است. هم اکنون از جمله بهترین سایت های فروش بلیط هواپیما در ایران را می توان از آن علی بابا، قاصدک 24، الی گشت، فلایتیو و سامتیک دانست که به خوبی توانسته اند در کنار طراحی سایت فروش بلیط هواپیما، امکان دسترسی به انواع بلیط های هواپیمایی ایرلاین ها در ایران و در برخی موارد از ایرلاین های خارجی را فراهم سازند.

که توانسته اند خدمات خود را گسترده تر کنند و همچنین درآمد خود را افزایش دهند.

طراحی سایت فروش بلیط هواپیما یک ضرورت است!

طراحی سایت فروش بلیط هواپیما در حال حاضر از دشوارترین نوع طراحی سایت می باشد که شرکت طراحی سایت دات وب تخصص بسیار خوبی در این زمینه دارد.
سایت فروش بلیط هواپیما و هر سایتی که در زمینه کالاهای پر متقاضی فعالیت میکند به دلیل رقابت سنگین با رقبای بیشمار راه سختی در مرحله بهینه سازی و سئو پیش رو دارد و فقط طراحی سایت زیبا و کارآمد در این حیطه راه انداز نیست. شرکت طراحی سایت دات وب نیز برای موفقیت در فروش بلیط های چارت و سیستمی هواپیما به صورت اینترنتی توصیه میکند از قوانین جهانی سئو غافل نشوید.

و حتما به سئو سایت خود توجه کنید چرا که طراحی سایت بدون سئو پروژه ای شکست خورده به حساب می آید.

طراحی سایت فروش بلیط هواپیما در سالهای اخیر افزایش یافت تا بر خدمات دهی به گردشگران واسطی باشد برای کارآفرینی اینترنتی، در عصر اطلاعات و ارتباطات بهترین کسب و کار ارائه خدمات برای ارائه اطلاعات و ارتباطات می باشد و سایتهای فروش بلیط هواپیما در زمره کسب و کارهایی هستند که هر دو خدمات را ارائه میدهند. طراحی سایت دات وب نیز در طراحی این سایت ها تجربه ای منحصر به فرد دارد.

و میتواند به شما در رسیدن به خواسته خود از انجام این نوع طراحی سایت کمک کند.

امکانات پایه ای طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

از جمله امكانات پايه ای كه در طراحی سايت برای آژانس های مسافرتی می توان در نظر گرفت می توان به موارد زير اشاره كرد:

اطلاعاتی درباره آژانس مسافرتی

معرفی خدمات آژانس مسافرتی

معرفی تورهای داخلی و خارجی

رزرو تورهای مسافرتی و سفارش خرید آنلاین نمايش برنامه های هر تور و اطلاعات مورد نياز برای مسافران

تعریف هتل ها

مدیریت و معرفی جاذبه های گردشگری كشورها و شهرهای مختلف

امکان تعریف پکیج و تورهای مختلف همراه با آفرهای ویژه

وضعيت آب و هوای هر كشور

این موارد از الزامات در طراحی سایت آژانس مسافرتی میباشد و با توجه به نیاز کارفرما به امکانات سایت افزوده میشود.

چگونه یک سایت گردشگری موفق برای آژانس مسافرتی خود داشته باشيد؟

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

اگر يك سايت بروز و متفاوت گردشگری داشته باشيد به گونه اي كه نظر مخاطب را به خود جلب كند، افراد ترغيب می شوند كه از سایت آژانس مسافرتی شما استفاده كنند و با همين كار (طراحی يك سايت خاص و حرفه ای برای آژانس مسافرتی) می توانيد مشتری های دائمی خود را داشته باشيد و روز به روز هم بر تعداد آنها بيافزاييد و در آمد خود را از همین طریق افزایش دهید.

از آنجايی كه هر آژانس مسافرتی ويژگی های مخصوص به خود را دارد، بنابراين در طراحی سايت برای هر آژانس مسافرتی نیاز به ایجاد خلاقیت دارید تا از تكرار و مشابهت با ساير سايت ها کاسته شود. طراحی يك سايت كه در عين سادگی، خلاقيت هم در آن وجود داشته باشد باعث جذب مشتری و حفظ آن می شود كه اين موضوع در دنيای اينترنت كه صدها سايت ديگر به عنوان رقيب برايتان وجود دارد، حائز اهميت است. با توجه به این که در حال حاضر آژانس های مسافرتی بسیاری اقدام به طراحی سایت نموده اند و در حال رقابت با یگدیگر هستند، رعایت استاندارهای گوگل در طراحی و پیاده سازی سایت و هماهنگی با الگوریتم های در حال تغییر گوگل از مهم ترین نکاتی است که باید به ان توجه داشته باشید. همچنین با توجه به افزایش کاربران موبایل، طراحی سایت به صورت واکنشگرا از دیگر اولویت های یک طراحی سایت حرفه ای است. با نمایش بهینه در ابعاد مختلف صفحه نمایشگر مانند تبلت و موبایل لود شدن صفحات سایت با سرعتی مناسب انجام می شود و عدم اسکرول های افقی و عمودی استفاده کاربر را از سایت بسیار آسان می کند و تمام این ها باید در طراحی سایت در نظر گرفته شود چرا که عدم توجه به هریک از این نکات باعث شکست پروژه شما میشود.

نکته مهم دیگر در طراحی سایت آژانس راهنمایی مناسب کاربران برای دسترسی آسان به صفحات سایت و چیدمان مناسب محتوای سایت است، در صورتی که ارتباط مناسبی بین کشورها، شهرها، هتل ها، مراکز دیدنی و گردشگری و… ایجاد شود و کاربران به راحتی بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند، این موضوع باعث می شود که سایت شما را به نسبت دیگران ترجیح دهند و همچنین موجب میشود کاربر دیگر به سایت شما برنگردد و برای همیشه کار های خود را با یک آژانس دیگر انجام دهد. همچنین سئو سایت و پیدا شدن آن در گوگل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند باعث بیشتر دیده شدن سایت آژانس مسافرتی شما در گوگل شود، بخصوص زمانی که مسافران به دنبال خرید تور در مقصد مشخصی هستند و با مراجعه به سایت شما می توانند نیاز خود را برطرف کنند و سئو از مهمترین نکات در طراحی سایت آژانس مسافرتی است.

همانطور که گفته شد، طراحی سایت برای آژانس های مسافرتی و گردشگری بسیار حائز اهمیت می باشد. سایت های گردشگری در حقیقت در نقش یک ویترین عمل می کنند به طوری که مدیران آژانس های مسافرتی می توانند با معرفی خدمات آژانس خود در وب سایت طراحی شده، افراد را با آنها آشنا کنند و مشتریان بیشتری را جذب نمایند. هرچه قدر که کیفیت سایت بیشتر باشد، تعداد بازدید کنندگان افزایش می یابد که این ویژگی در نهایت باعث بیشتر شدن تعداد مشتریان وفادار می شود.

رعایت اصول سئو به تنهایی موفقیت یک وب سایت مسافرتی را تضمین نمی کند بلکه این موفقیت به عوامل دیگری نیز وابسته خواهد بود که یکی از آنها رعایت الزامات فنی می باشد. منظور از الزامات فنی یک سایت، سرعت بالا و در دسترس بودن آن می باشد که برای کاربر و گوگل بسیار اهمیت دارد.
چرا که امروزه با پیشرفت تکنولوژی سرعت انجام کارها تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است و اگر یک کاربر با سایتی مواجه شود که نمایش محتوای خود را بسیار کند انجام می دهد، به سرعت از آن خارج می شود و به سراغ سایت دیگری خواهد رفت که این عمل باعث نابودی و شکست سایت خواهد شد.

با توجه به موارد گفته شده، به راحتی نمی توان یک سایت گردشگری استاندارد را طراحی نمود و طراحی آن به دانش و تخصص زیادی نیاز خواهد داشت. از این رو بهتر است که انجام این کار به متخصصان و افراد باتجربه در این زمینه واگذار شود.

ما در شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب با دارا بودن تیمی با تجربه و خلاق در این امر شما را یاری میکنیم شما میتوانید برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما با تیم ما در ارتباط باشید.

همچنین میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام با تیم ما در ارتباط باشید.

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: