طراحی اپلیکیشن بیمه

طراحی اپلیکیشن بیمه

امروزه طراحی اپلیکیشن یکی از راه‌های جذب مشتری است. یکی از اپلیکیشن‌های پرطرفدار طراحی اپلیکیشن بیمه است چرا که تمامی اقشار جامه مشتریان این شغل هستند و به اینکار نیاز دارند پس با در جلوی چشم قرار گرفتن مخاطب میتواند سود خوبی را به همراه داشته باشد. اکثر مشتریان تمایل دارند بدون اتلاف وقت و در هر مکان و زمان بتوانند خدمات بیمه ای خود را انجام دهند. شرکت‌های بیمه باید برای جلب رضایت به یک استراتژی قوی نیاز دارند. آنها نیاز به یک اپلیکیشن بیمه برای آنلاین کردن خدمات خود دارند تا با توجه به تقاضای زیاد بتوانند پاسخگوی نیازها مردم باشند. از امکانات ویژه دات وب داشتن یک تیم برنامه نویس اندروید و آی او اس است. برای آگاهی از هزینه ساخت اپلیکیشن بیمه با ما تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن بیمه

طراحی اپلیکیشن بیمه چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

هدف از طراحی اپلیکیشن بیمه، تولید یک ابزار در دسترس برای افزایش مشتریان، گسترش کسب و کار و سهولت در ارائه خدمات است تا به به سود آوری بیشتر و مشتریان بیشتر بیمه و بیمه گذاری ها منجر شود. به این نکته توجه کنید که با طراحی اپلیکیشن بیمه، خدمات شما با بیرون آوردن گوشی و لمس کردن صفحه آن در دسترس خواهد بود؛ بنابراین در هر ساعات از شبانه روز و در هر مکانی استفاده از آن ممکن است و محدودیتی در ارائه خدمات نخواهید داشت و میتوانید به تمامی شهرها خدمات خود را ارئه کنید.

تسریع در روند کار، سهولت در اطلاع رسانی ها، سهولت در معرفی خدمات و ارائه آنها، سهولت در مدیریت مشتریان و کاهش هزینه ها چند مورد از مزایای طراحی اپلیکیشن بیمه خواهد بود.

اپلیکیشن بیمه همانطور که از نامش پیداست برای کلیه فعالان در حوزه بیمه کاربرد دارد.

اهمیت طراحی اپلیکیشن بیمه

اپلیکیشن بیمه برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ طراحی شد؛ بدلیل اینکه آن زمان استفاده از تلفن همراه بسیار نبود، اپلیلکیشن بیمه تا سال 2017 که تقاضای خدمات بیمه آنلاین افزایش پیدا کرد؛ تغییر خاصی نکرده بود و بعد از آن بدلیل استفاده گسترده، اپلیلکیشن های بیمه هر سال نسبت به سال قبل منعطف تر و امن تر شده اند و طوری شده است که در حال حاضر مردم حدود 40 درصد از خدمات بیمه ای خود را بصورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن های موبایل انجام می دهند و این آمار به معنی ضرورت طراحی اپلیکیشن بیمه میباشد.

یکی از اهمیت های ارائه خدمات بیمه در اپلیلکیشن های بیمه بصورت آنلاین، پاسخگویی و ارائه خدمات آنلاین بصورت 24 ساعته و در دسترس بودن تمامی خدمات می باشد و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه میباشد.

با ساخت اپ بیمه برای شرکت بیمه خود باعث پیشرفت فعالیت و افزایش درآمد خود شوید و از رقیبان خود پیشی بگیرید.

مزایای ساخت اپلیکیشن بیمه

بالا بردن اعتبار شرکت

یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن بیمه، ایجاد برندینگ برای کسب و کار شما است. با داشتن یک اپلیکیشن بیمه حرفه ای، رتبه و اعتبار شرکت بیمه خود را افزایش می‌دهید و نسبت به دیگران ارتقا می‌یابید و میتوانید خود را سر زبان ها بیندازید.

طراحی اپلیکیشن بیمه

روند سریع

از مهمترین مزایای طراحی اپلیکیشن بیمه  دریافت سریع خدمات بیمه ای همراه با مشاوره است. استفاده آسان برای همه افراد تنها با چند کلیک از مزایای خوب اپلیکیشن بیمه است. 

خدمات مشاوره ای

در زندگی پرمشغله، امکان بازدید حضور در دفاتر بیمه وجود ندارد. به همین دلیل با مشاوره آنلاین می‌توان ایده بهتری در مورد انواع خدمات بیمه دریافت کرد. ارتباط می‌تواند متنی، صوتی و تصویری باشد و راحتتر میتوانند تصمیم گیری کنند که این کار باعث افزایش کاربران شما میشود.

ردیابی زنده

در اپلیکیشن بیمه یک عملکرد موقعیت جغرافیایی دارد که برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios ارائه می‌شود. تا کاربر بتواند نماینده خود را به محل فرابخواند و اطلاعات جامعی از خدمات مورد نیاز را کسب کند.

اطلاعات جامع

در اپلیکیشن بیمه تمامی اطلاعات مرتبط با دفاتر بیمه وجود دارد. با چند لمس ساده می‌توان تمامی اطلاعات مربوط به شرکت بیمه مانند آدرس شرکت، شعب بیمه، شماره تلفن و… را دریافت کرد و این قابلیت موجب سهولت کار کاربران و وفادار سازی آنها میشود.

اعلان به کاربر

یکی از ویژگی های خوب اپلیکیشن بیمه ارسال نوتیفیکیشن و اعلان هایی درباره تاریخ تمدید بیمه، تخفیفات و تبلیغ در اپلیکیشن است. این اطلاعات برای کاربران تلفن همراه بسیار مفید است.

ورود و ثبت نام

ورود به اپلیکیشن بیمه بسیار راحت و از طریق وارد کردن شماره همراه و دریافت کد اختصاصی از طریق پیامک، قابل انجام می باشد. با ورود به اپلیکیشن چنانچه ثبت نام از قبل انجام شده باشد و شما دارای حساب کاربری باشید، می توانید وارد پنل کاربری خود شوید و در غیر این صورت می توانید ثبت نام انجام دهید.

طراحی اپلیکیشن بیمه

پروفایل کاربری

 

هر کاربر پس از ثبت نام دارای پنل اختصاصی خواهد شد که می تواند از طریق آن به اطلاعات شخصی خود و همچنین اطلاعات بیمه نامه خود دسترسی داشته باشد، امکان ویرایش اطلاعات نیز پیش بینی شده است.

صفحه اصلی

در طراحی و اجرای صفحه اصلی سعی شده است که امکانات جامعی در اختیار کاربر قرار داده شود، از قبیل مشاهده مشخصات فردی، افزایش اعتبار، صدقه، دسترسی به پشتیبانی، ارسال مدارک، بیمه ایتام، اطلاعات مختلف و… که به راحتی در دسترس کاربر قرار دارد تا کاربران بتوانند به راحتی به صفحه موردنظرشان برسند و کار خود را در سایت انجام دهند.

فرم تکمیل بیمه نامه

به دلیل اینکه در تکمیل بیمه نامه جزئیات دارای اهمیت ویژه ای است، افراد از طریق اپلیکیشن هدایت می شوند و در چندین مرحله پشت سر هم اقدام به تکمیل فرم بیمه نامه خواهند کرد، سعی شده است کلیه جزئیات قابل اهمیت در این مراحل در نظر گرفته شود تا بتوانند ثبت نام بیمه خود را به خوبی انجام دهند.

وضعیت بیمه نامه ها

این امکان برای مدیران بیمه فراهم شده است که بتوانند وضعیت بیمه نامه را مشخص کنند تا کاربران با مراجعه به اپلیکیشن از وضعیت بیمه نامه خود مطلع شوند، می توان وضعیت بیمه نامه ها را در حالت های فعال، منتظر تأیید کارشناس، در حال صدور، معلق و … دسته بندی کرد تا کاربران در صورت نیاز اقدام به تمدید بیمه هم کنند.

آسان سازی خدمات مشتری با طراحی اپلیکیشن بیمه

طراحی اپلیکیشن بیمه نه تنها باعث آسان شدن زندگی مشتریان می‌شود بلکه باعث صرفه جویی در زمان کارمندان بیمه می‌شود و می‌توانند مشتریان بیشتری را جذب کنند. برای مثال یک مشتری شرکت بیمه می‌تواند تصاویر تصادف خودروی خود را برای شرکت بیمه ارسال کند و تقاضای پوشش بیمه داشته باشد. اینکار باعث صرفه جویی در وقت خواهد شد. همچنین با نصب اپلیکیشن بیمه کاربران می‌توانند به راحتی به خدمات شرکت بیمه دسترسی داشته باشند و به خوبی تصمیم بگیرند کدام بیمه را انتخاب کنند همچنین اینکار باعث صرفه جویی در نیروی انسانی میشود و بسیاری از نیروی کار بیمه میتوانند به صورت غیر حضوری و آنلاین مشغول به فعالیت باشند.

طراحی اپلیکیشن بیمه

صحبت نهایی

اپلیکیشن های بیمه تلفن همراه نه تنها برای مصرف کنندگان بلکه برای نمایندگان و کل شرکت بیمه نیز بسیار مفید و راحت هستند. بنابراین ، اگر خدمات بیمه ای ارائه می دهید ، داشتن یک اپ تلفن همراه یک گزینه نیست بلکه ابزاری ضروری است که شما را از رقبای خود جلوتر می اندازد و شما می توانید سطح بالایی از خدمات را به مشتری ارائه دهید.

برای دریافت مشاوره میتوانید از طریق صفحه تماس با ما و یا صفحه اینستاگرام در ارتباط باشید

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: