درباره شرکت طراحی سایت دات وب DOTWEB

درباره دات وب بیشتر بدانید : 

شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب با ارائه خدمات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن و سئو و بهینه سازی وب سایت کمک بسیار به کسب و کار شما می کند شرکت دات وب یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ بزرگ ایده پردازان درنیان می باشد.

دات وب از همیشه به شما نزدیک تر

دات وب به عنوان اولین برند در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی و دیجیتال مارکتینگ تبلیغات محیطی را پوشش داده. دات وب

هدف شرکت دات وب | DOTWEB

هدف شرکت دات وب ارائه خدمات نوین بازاریابی دیجیتال است. همکاران ما در دات وب شما را در هدایت کسب و کارتان همراهی میکنند تا به شما در افزایش مشتریان و درآمد یاری برسانند.خدمات DOTWEB متشکل از طراحی سایت و انواع سایت های سفارشی و سایت های وردپرسی و سئو و بهینه سازی سایت را در اختیار شما قرار می دهد. ما از فناوری های نوین ، فریم ورک های پیشرفته و روش های اثبات شده استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که طراحی های ما آماده آینده و مقیاس پذیر باشند

Dotweb

دات وب یکی از موفق ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت و سئو در ایران است. این افتخار حاصل تلاش تیمی خلاق و متعهد و اعتماد مشتریان است. ما منظم هستیم ، ما خلاق هستیم ، ما سرسخت هستیم!

شرکت دات وب با ارائه خدمات برتر طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت وردپرسی ، طراحی سایت ویژه شرکت ها و همچنین خدمات سئو و پشتیبانی سایت در خدمات شماست.

تیم بزرگ دات وب

مدیر عامل هلدینگ ایده پردازان درنیان

مدیریت مجموعه هلیدینگ ایده پردازان درنیان جناب آقای مهران زارع درنیان که تجارب و سابقه طولانی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک را دارا می باشد.

رئیس هیئت مدیره

سرکار خانم لسانی رئیس هیئت مدیره هلدینگ ایده پردازان درنیان می باشد. خانم لسانی فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و دارای مدرک دکترای تجارت الکترونیک از دانشگاه صنعتی شریف می باشند.

عضو هیئت مدیره هلدینگ ایده پردازان

مهدی حسین زاده عضو هیئت مدیره هلدینگ ایده پردازان میباشد.

مدیر برنامه نویسان هلدینگ ایده پردازان درنیان

مدیریت برنامه نویسان هلدینگ ایده پردازان درنیان که از سال های دور تا به الان در زمینه پایتون و استفاده از فریم ورک جنگو را دارد و از توانایی های بالا برخوردار می باشد.

تیم لید بک اند

نیما تاجیک برنامه نویس فرانت که سابقه طولانی در طراحی و برنامه نویسی فرانت را داراست. وی با استفاده از خلاقیت خویش توانایی اجرای طراحی های بسیاری را داراست.

تیم لید فرانت

سجاد هاشمی از برنامه نویسان فرانت هلدینگ ایده پردازان می باشد که طی 2 سال در هلدینگ ایده پردازان مشغول به فعالیت می باشد.

مدیریت تیم وردپرس

هلدینگ ایده پردازان درنیان در زمینه طراحی وب سایت با استفاده از CMS سابقه طولانی داشته و میتوانید در سایت باما سفارش های وردپرس خویش را ثبت کنید، امیر مدیریت تیم وردپرس کاران را در هلدینگ برعهده داشته و سابقه طولانی در این زمینه را دارد.

ایده پردازان درنیان در نمایشگاه گام دوم

حضور شرکت ایده پردازان درنیان در نمایشگاه گام دوم ( عصر امید ) دانشگاه آزاد اسلامی ایران در نمایشگاه مصلی امام خمینی

خدمات دات وب

error: