انتخاب شرکت طراحی سایت

Web-Design-company

انتخاب شرکت طراحی سایت خوب

فرض کنیم شما تصمیم گرفتید که به وبسایت جدیدی نیاز دارید. اگر از شرکت طراحی سایت فعلی خودتان راضی نیستید، پس چطوری می‌توانید شرکت خوبی به منظور توسعه آنلاین کسب و کارتان پیدا کنید؟ چطوری میتونید توی این بازار به کدام سایت طراحی سایت میتوانید اعتماد کنید.

شرکت طراحی سایت

سعی کنید پیش از هر اقدامی، تحقیقات لازم را انجام بدهید. اگر نزدیکی جغرافیایی برای شما دارای اهمیت زیادی است، بصورت آنلاین به جستجوی شرکت‌های طراحی سایت اطراف خود ، مثلا “شرکت طراحی سایت در مرزداران تهران” بپردازید یا از همکارنتان بخواهید در صورت آگاهی، شرکت‌های خوب طراحی وب سایت را به شما معرفی نمایند. همچنین می‌توانید وبسایت‌هایی که خودتان به آنها علاقه دارید (ترجیحاً فعالیتی مشابه با شما داشته باشند) را بررسی نموده و شرکتی که آن وبسایت را طراحی نموده، به لیست خود، اضافه کنید. البته که حتما هواستان باشه که به پروژه خود را فقط به شرکت طراحی سایت بسپارید نه فریلنسر ها یا گروه های مختلف که مکان مشخصی ندارند.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت به طراحی و برنامه‌ریزی وب‌سایت‌هایی اشاره دارد که در بستر اینترنت به نمایش در می‌آیند. این واژه بیشتر از این‌که به مسائل نرم‌افزاری اشاره داشته باشد، به تجربیات کاربران ارتباط پیدا می‌کند. به طور کلی طراحی سایت ‌همه‌ی آن چیزی است که شما به آن نگاه می کنید و حسی است که به شما با دیدن این صفحات القا می‌شود. اما یک طراح سایت‌ به فرآیند برنامه‌ریزی و کنار هم قرار دادن عناصر برای نشان‌دادن کسب‌و‌کار، طراحی سایت می‌گوید. و یا امکاناتی که این سایت میتواند به کاربران بدهد میگویند طراحی سایت میتواند با استفاده از cms ها باشد و یا بصورت اختصاصی انجام شود.

طراحی سایت اجزای مختلفی دارد که در کنار هم تجربه‌ای را خلق می‌کنند . این اجزا شامل طراحی گرافیک ،طراحی تجربه‌ی کاربران، طراحی روابط بین اجزای سایت، سئو و تولید محتوا است . این عناصر هستند که تعیین می‌کنند یک وب‌سایت از دید افراد مختلف چگونه به نظر بیاید و چه حسی را به آنان القا کند. شرکت‌های طراحی سایت هدفشان این است که بتوانند با تکیه بر اطلاعات به روز شده و فناوری‌های نوین در این زمینه، ارائه‌ی هر‌چه‌بهتر به مخاطبین را ممکن کنند. در طراحی سایت باید شما به تجربه کاربر بعد از طراحی سایت هم دقت کنید چرا که اگر کاربران با سایت شما ارتباط خوبی برقرار نکرده باشند آنها را برای همیشه از دست خواهید داد شرکت طراحی سایت دات وب با تکیه بر تجربه و خلاقیت نیروهای جوان خود تجربه بسیار خوبی را در طراحی سایت برای شما رقم خواهد زد.

چرا هر کسب و کاری باید یک سایت داشته باشد؟

یکی از دلایل مهمی که داشتن یک وب‌سایت با کیفیت را برای هر کسب‌وکاری توجیه می‌کند، در پس مهندسی موتورهای جستجو و رفتار افرادی پنهان شده است که در گذر زمان خود را با تکنولوژی های دنیای مدرن سازگار می‌کنند .

آنچه دنیای مدرن این دوره با خود به همراه داشته است، ایجاد راحتی بیشتر برای مشتریان بالقوه و تبدیل آن‌ها به مشتریان بالفعل است. قطعاً شما نیز برای یافتن سوال و نیاز خود دیگر با سؤال از مغازه‌های محلی به دنبال پاسخ و رفع نیازتان نیستید. اولین گزینه ای که به ذهن هر فردی می رسد، جستجو در گوگل است. اگر شما در زمینه‌ی موردنظرتان سایتی نداشته باشید، بی شک گذر هیچ مخاطبی به کسب و کار شما نخواهد افتاد. امروزه آنچه مشتریان می‌خواهند این است که همه چیز در دسترس آ‌ن‌ها باشد. چرا که امروزه رفت و امد و پرسش و پاسخ هم بسیار هزینه بر است و هم بسیار زمان میخواهد که هیچ شخصی این زمان را ندارد.

پس از اینکه یک لیست کوتاه از شرکت‌های طراحی سایت تهیه نمودید، برای برقراری یک ارتباط موفق، مراحل زیر را طی نمائید. قبل از آن یک نکته باید بگوییم خدمتتان اونم اینکه وقتی شما در گوگل طراحی سایت را سرچ میکنید شما با نتایج زیادی مواجه میشوید به همین دلیل باید برای انتخاب شرکت طراحی سایت بسیار تحقیق انجام دهید.

خی بریم سراغ مراحلی که برای انتخاب موفق شرکت طراحی سایت باید طی کنید.

Web-Design-company

وبسایت شرکت طراحی سایت را مشاهده کنید

وبسایتی که یک شرکت طراحی سایت برای خود ساخته، می‌تواند نمونه خوبی از شیوه طراحی آن شرکت، میزان توانایی‌ها و تبحر آنها در زمینه تکنولوژی باشد. آیا آن وبسایت با یک دید کلی نظر شما را به خود جلب نموده؟ چرا که برای مثال اگر کار من تولید و چاپ کارت ویزیت است باید کارت ویزیت خودم از همه جذاب تر و با کیفیت تر باشد در شرکت طراحی سایت هم به همین صورت است شرکت طراحی سایت باید طراحی سایت برای خودش را به صورتی انجام داده باشه که نظر شما را به خود جلب کنه آیا این وبسایت ریسپانسیو (واکنش‌گرا) است؟ 

آیا از نظر شاخص‌های طراحی و استفاده راحت، با استانداردهای مدنظر شما مطابقت دارد؟ اگر طراحی آن وبسایت به خودی خود، بازتاب‌دهنده سلیقه شخصی شما نباشد، مشکلی وجود ندارد؛ یک شرکت طراحی وبسایت خوب ، طراحی‌هایش را بر طبق نظر شخصی شما و مواردی که به صنعت شما مربوط می‌شوند، انجام می‌دهد، نه خودشان. نکته‌ای که باید مدنظر داشته باشید، اینست که سایت موردنظر باید به روز بوده، از لحاظ بصری شما را جذب کند، میزان کارآمدی بالایی داشته باشد و تجربه کاربری خوبی به شما ارائه کند. اگر می‌خواهید شرکت طراحی وبسایت مورد نظر، وظیفه اضافه کردن مطالب جدید و تولید محتوا برای شما را داشته باشند، می‌توانید مقاله‌های آن شرکت را از نظر انشایی و حرفه‌ای بودن، بررسی نمائید در اصل شما باید وبسایت شرکت طراحی سایت را با سایت شرکت طراحی سایت ها دیگر مقایسه کنید چرا که طراجی سایت در هر زمینه و صنعتی متفاوت است.

با شرکت طراحی سایت موردنظرتان تماس گرفته، درمورد پروژه خود صحبت کنید و یک قرار ملاقات مشخص نمائید

به نحوه پاسخ دادن به شما بسیار توجه کنید؛ آیا آنها خودشان را در دسترس قرار می‌دهند و رفتاری دوستانه دارند؟ آیا سوالاتی درمورد شرکت شما و جزئیاتی درمورد پروژه می‌پرسند، یا فوراً می‌خواهند شما را به عنوان یک مشتری جذب کنند؟ این شرکت طراحی سایت، شرکتی‌ست که قرار است شما تا چند ماه با آنها در ارتباط باشید، پس باید بتوانید انرژی خوبی از آنها دریافت نمائید. با اینکه شخصی که تلفن را جواب می‌دهد ممکن است شخصی نباشد که شما کاملاً با آن سر و کار دارید، اما وقتی بعنوان یک مشتری با این شرکت تماس گرفتید، این شخص نماینده شخصیت کلی شرکت طراحی سایت خواهد بود، بنابراین از برقراری ارتباط خوب بین خودتان اطمینان حاصل نمائید چرا که کار شما با شرکت طراحی سایت تنها تا زمانی نیست که طراحی سایت به پایان برسد بلکه این کار تا زمانی که شما مشغول به کار هستید میباشد پس از رابطه درست شرکت اطمینان حاصل فرمایید.

وقتی به عنوان یک مشتری طراحی سایت، وارد جلسه‌ای با شرکت موردنظرتان شدید، بهتر است این سوالات را از آنها بپرسید.

آیا در زمینه کاری مربوط به ما، وبسایت‌های دیگری طراحی کرده‌اید؟

کار کردن با یک شرکت طراحی سایت که قبلاً تجربه ساخت وبسایت در زمینه کاری شما را داشته‌اند، می‌تواند یک مزیت محسوب شود و همچنین شما می‌توانید این وبسایت‌ها را مشاهده کرده و یک پیش‌نمایش از پروژه خود در ذهن‌تان ایجاد می‌شود. در مقابل اگر آن شرکت طراحی سایت، تجربه‌ای در زمینه کاری شما نداشته باشد نیز می‌تواند پروسه‌ی موفقیت آمیزی را طی کند؛ زیرا تمام تحقیقات آنها جدید و از نو بوده و تحت تأثیر طرح های قبلی و قدیمی قرار نمی‌گیرند و در نتیجه یک وبسایت منحصر به فرد برای شما ساخته خواهد شد. اگر آن شرکت، تجربه‌ای در زمینه کاری شما ندارد، اطمینان حاصل نمائید که پروژه‌های موفقی در سایر زمینه‌ها داشته‌اند؛ بهتر است با شرکتی که تخصص محدودی دارند و در زمینه کاری شما نمی‌توانند فعالیت داشته باشند، همکاری نکنید و با شرکتی کار کنید که نیروهای گسترده ای در تمامی زمینه ها دارد.

خدمات پس از فروش و پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت به اندازه خوب و کارامد بودن طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد، حتما در مورد روش‌های پشتیبانی شرکت اطلاعات کافی جمع آوری کنید و در نظر داشته باشید هر چه ساعات کاری شرکت و ساعت‌های پاسخگویی به مشتریان بیشتر باشد برای شما بهتر است. همچنین این را بررسی کنید که زمان پاسخگویی به مشکلات مشتریان چقدر است چرا که پشتیبانی سایت درواقع به اندازه طراحی سایت شما مهم است.

Web-Design-company

هدفتان از طراحی سایت

شما باید بدانید هدفتان از ساخت و ایجاد یک وب‌سایت چیست و چه استراتژی برای کار خود در نظر گرفته‌اید. در این صورت می‌توانید بودجه مورد نظر برای کار خود را تعیین نمایید و بین طراحی‌های متنوع با هزینه‌های مختلف، پروژه خود را متناسب با بودجه در نظر گرفته شده و بهترین کیفیت شروع کنید.

پس نکاتی که گفتیم را در پروژه طراحی سایت و انتخاب طراحی سایت خود در نظر بگیرید و از هیچ یک از آنها صرف نظر نکنید اگر هم در زمینه نیاز به مشاوره داشتید مشاوران دات وب از 8 صبح تا 12 در خدمت شما و پاسخگوی شما هستند.

خدمات دات وب | Dotweb

DOTWEB
ما در تیم تولید محتوای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی دات وب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه طراحی سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: